Odszkodowania Rzeszów - Kancelaria prawna Take Care

Kolizja czy wypadek samochodowy to zawsze spora dawka stresu, nawet gdy nie jesteś jej sprawcą. Niestety ubezpieczenie, choć powinno, nie daje nam pewności zyskania należnej kwoty odszkodowania – często bowiem okazuje się być zaniżone. Są na to jednak rozwiązania. Jeśli wypłacona kwota nie starcza nawet na naprawę uszkodzeń, możesz wejść na drogę sądową. Jest ona jednak ryzykowna i nie daje pewności wygranej! Pewniejszą opcją jest skorzystanie z szybkiej, łatwej i prostej formy odzyskania pieniędzy z naszą kancelarią. Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Rzeszowie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska – oddział Rzeszów

Take Care Polska sp. z o. o to grono specjalistów, których głównym celem jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu wyższego odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Analizujemy sprawy majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne. Nasze doświadczenie pozwala na uzyskanie najwyższego zadośćuczynienia z zakładu ubezpieczeń.

Oferujemy pomoc gdy tylko są spełnione 3 warunki:

 • nie minęły 3 lata od daty szkody,
 • wypłacone odszkodowanie było zaniżone,
 • nie były zawierane ugody/ porozumienia z zakładem ubezpieczeń.

Najchętniej wybieraną opcją przez naszych klientów jest sprzedaż zaniżonego odszkodowania. Proces ten sprowadza się tylko do podpisania umowy na określoną kwotę. Po podpisaniu umowy cała kwota trafia na wskazany rachunek bankowy a osoba poszkodowana ma dzięki temu wyższe odszkodowanie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób skorzystać z odzyskiwania odszkodowań z naszą kancelarią w Rzeszowie?

Po stwierdzeniu zaniżenia odszkodowania, zgłoś się do nas. Przygotuj wcześniej wszelkie dokumenty, jakie dotyczą sprawy. Nasz specjalista na podstawie dostarczonej dokumentacji – m.in. protokołu, polisy, opisów szkód, zdjęć, oraz pozostałych, przeanalizuje przypadek – bezpłatnie! Następnie złoży Ci naszą propozycję. Jeśli będziesz chciał ją przyjąć, podpiszemy z Tobą umowę – cesję szkody - i w ciągu kilku dni odzyskasz należne Ci pieniądze.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Rzeszów

Profesjonalne odzyskiwanie odszkodowań

Dochodzenie odszkodowań nie musi wiązać się z długim czasem oczekiwania, zbyt niską wypłatą czy procesowaniem się w sądzie. Firma Take Care wesprze Cię na każdym etapie dochodzenia odszkodowania, tak by cały proces przebiegł sprawnie, szybko i z zadowalającym rezultatem.

Po zapoznaniu się ze sprawą, rozmowie z poszkodowanym i skompletowaniu dokumentacji, weryfikujemy aspekty prawne oraz sprawdzamy kosztorysy, by znaleźć sposób na zyskanie najwyższego możliwego odszkodowania. Nasi klienci bez stresu i szybko zyskują należne im z odszkodowania pieniądze.

Na czym polega dochodzenie odszkodowań powypadkowych z naszą kancelarią?

Ponieważ droga sądowa to działanie niepewne i ryzykowne – nie masz bowiem pewności jej wyniku – a także kosztowne i czasochłonne, oferujemy Ci pewniejsze rozwiązanie - skorzystanie z odkupu odszkodowania powypadkowego. Jest to odsprzedanie za określoną kwotę Twoich roszczeń względem ubezpieczyciela. Podpisując umowę, Ty po kilku dniach otrzymujesz ustaloną na umowie kwotę, zaś firma, która je odkupi, zyskuje prawo do ubiegania się o pieniądze od ubezpieczyciela na własną rękę – na drodze negocjacji lub sądowej. Nawet, gdy nie skończy się to sukcesem, takie ryzyko firma bierze na siebie, a Twoje pieniądze niezależnie od wyniku zostaną Ci wypłacone. Sprawdź naszą ofertę w Rzeszowie!

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny z naszą kancelarią?

Opieka medyczna, jaka zapewniona jest w specjalistycznej placówce, w założeniu powinna wpłynąć na poprawę stanu zdrowia pacjentów. Czasem jednak zdarza się sytuacja, w której stan zdrowia ulegnie pogorszeniu właśnie po wizycie u lekarza lub pobycie w szpitalu. Co wtedy?

Warto wiedzieć, że poszkodowanemu w wyniku medycznego zaniechania lub błędu należy się rekompensata w postaci odszkodowania za błąd medyczny. Dochodzenie takiego świadczenia jest skomplikowanym procesem, wymagającym wiedzy prawnej i medycznej, jak i doświadczenia z postępowaniem odszkodowawczym. Aby móc skupić się na powrocie do zdrowia i zadbaniu o siebie, bez stresu i nerwów, polecamy w takich przypadkach skorzystanie z usług zajmującej się takimi odszkodowaniami firmy. Bo zdrowie jest najważniejsze!

Odszkodowania OC / AC Rzeszów

Kto może uzyskać należne odszkodowanie komunikacyjne w Rzeszowie?

Aby skorzystać z naszej oferty muszą być spełnione warunki, jakie przedstawiamy poniżej:

 • Odszkodowanie zostało już wypłacone w formie rozliczenia gotówkowego
 • Wypłata odszkodowania odbyła się nie wcześniej niż przed upływem 3 lat – po tym terminie następuje przedawnienie sprawy
 • Nie została zawarta ugoda z ubezpieczycielem
 • Kolizja / wypadek miała miejsce w Polsce

Świadczymy pomoc w odszkodowaniach w Rzeszowie i w całej Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty odszkodowania powypadkowego OC/AC?

Wciąż się wahasz? Sprawdź, jakie zalety ma nasza oferta odkupu:

 • Ustaloną na umowie kwotę zyskujesz szybko, w ciągu kilku dni
 • Rezygnujesz z sądu – stresu, ryzyka, poświęcania czasu i dodatkowych kosztów
 • Kwotę dopłaty poznajesz przed podpisaniem z nami umowy i jest ona pewna bez względu na późniejszy wynik rozprawy
 • Wypłacona kwota może być przeznaczona na naprawę pojazdu, ale nie musi – to po prostu pieniądze dla Ciebie
 • Całe ryzyko bierze na siebie firma wykupująca prawa do roszczenia

Odszkodowanie komunikacyjne - przykład z Rzeszowa

Nasz przykład pomocy przy odszkodowaniu dla klienta z Rzeszowa dotyczy szkody na pojeździe Peugeot 407 z 2009 roku. Szkoda likwidowana z polisy OC sprawcy. Zakres uszkodzeń auta to lewa strona. Ubezpieczyciel wydał decyzję wypłaty opiewającą na prawie 1400 zł. Właściciel pojazdu chciał sprawdzić, czy odszkodowanie zostało należcie wyliczone. Wykonaliśmy weryfikację odszkodowania, która wykazała, że możemy zaproponować klientowi dodatkowo 1900 zł. Oferta została przedstawiona poszkodowanemu i przez niego zaakceptowana. Finalnie kierowca za powyższą szkodę otrzymał 1400 + 1900 = 3300 zł.

odszkodowanie Rzeszów

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Rzeszowie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Rzeszowie?

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego i centralne miasto sporej aglomeracji rzeszowskiej. Miasto to ma ponad 196 tys. mieszkańców,a liczba ludności wykazuje obiecujące tendencje wzrostowe. Powierzchnia miasta to ponad 126,57 km². Rzeszów posiada międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, gdzie uwagę skupia się na nowych technologiach. Prawa miejskie Rzeszów otrzymał w 1354 roku od Kazimierza Wielkiego.

Atrakcje Rzeszowa

W Rzeszowie czeka sporo atrakcji – zarówno pięknych, zabytkowych, jak pełen przepychu Pałac Lubomirskich, jak i ciekawych, współczesnych, jak Rzeszowski Street Art! Warte zobaczenia są m.in.:

 • Malowniczy i zabytkowy Rynek
 • Muzeum Dobranocek – przypominające piękne bajki z dzieciństwa
 • Dawny kompleks klasztorny w stylu klasycyzującego baroku
 • Ratusz, którego historia sięga XV wieku
 • Dawny Zamek Bastionowy oraz Zamek Lubomirskich

Najciekawsze miejsca Rzeszowa

Kopalnia GUIDO

Kopalnia GUIDO w Katowicach

Muzeum Śląskie

Muzeum Śląskie

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Katowicki Spodek

Katowicki Spodek