Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC / AC Warszawa

Wypadek samochodowy to nerwy, stres oraz koszty napraw – niestety jednak wielu z nas tego doświadczyło. Jeśli brałeś udział w lub wypadku spowodowanym przez innego uczestnika ruchu, a ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżoną kwotę odszkodowania - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań! Sprawdź, jak odzyskać należną Ci kwotę odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego w Warszawie w sposób szybki i bezstresowy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie z pomocą dopłaty w Warszawie?

Należy zebrać podstawową posiadaną dokumentację na temat zdarzenia. Tylko w ten sposób firma zajmująca się odkupem odszkodowań OC/AC po kolizji jest w stanie rzetelnie i prawidłowo dokonać oceny przypadku oraz zaproponować odpowiednią kwotę. Analiza i wycena dodatkowego odszkodowania jest wykonywana bezpłatnie, a klient zyskuje opis sytuacji, rzetelne rozeznanie i możliwość decyzji. Co należy zrobić?

 • Skontaktuj się z nami i przekaż wszystkie dokumenty oraz zdjęcia, jakie mogą się przydać do dokonania oceny: kosztorys, decyzja ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • Nasz specjalista na podstawie podesłanych dokumentów przeanalizuje sytuację i przedstawi propozycję dopłaty do odszkodowania.
 • Czas na decyzję! Jeśli warunki Ci odpowiadają, zależy Ci na czasie lub nie chcesz podejmować ryzyka, zapraszamy do podpisania umowy! Z nami szybko zyskasz pieniądze, usuniesz szkodę i załatwisz problem.

Odszkodowania OC / AC Warszawa

Co to jest i na czym polega dochodzenie odszkodowania poprzez dopłatę?

Kosztowna, długa i ryzykowna rozprawa – czy to jedyny sposób na uzyskanie pieniędzy po zaniżeniu odszkodowania? Nie – jest dużo lepsza metoda! Szybka wypłata pieniędzy, brak stresów, brak dodatkowych kosztów, brak ryzyka!

Dopłata do odszkodowania polega na przeniesieniu prawa do zaniżonej części odszkodowania. Prawo to przenosi się na firmę, która wypłaca za to poszkodowanemu wcześniej ustaloną kwotę. Środki w ustalonej kwocie już w kilka dni są na koncie! Umowa pomiędzy poszkodowanym a firmą to cesja wierzytelności. Podpisanie umowy oznacza zatem zbycie się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma zyskuje możliwość dochodzenia zaniżonej części odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, poszkodowany zaś, bez względu na wynik, od razu otrzymuje ustaloną kwotę – nawet, jeśli firma nie odzyska od towarzystwa ubezpieczeniowego ani grosza.

Odszkodowania OC / AC Warszawa

Kto może uzyskać naszą pomoc w odszkodowaniu OC/AC?

Każdy poszkodowany, który podejrzewa zaniżenie odszkodowania, i nie zdecydował się na samodzielne dochodzenie wyższej kwoty, może skorzystać z naszej pomocy. Warunki, jakie muszą zostać spełnione, to:

 • odszkodowanie zostało już wypłacone, a poszkodowany jest w stanie udokumentować to odpowiednim dokumentem,
 • decyzja została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat,
 • poszkodowany nie zawarł ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym,
 • szkoda miała miejsce na terenie Polski,
 • szkoda została rozliczona gotówkowo – środki zostały wypłacone przez towarzystwo z góry.

Dopłacamy do odszkodowań w Warszawie jak i w całej Polsce.

Jakie zalety ma odkup szkody?

Taka metoda zyskania należności ma o wiele więcej zalet, niż ciężka rozprawa sądowa:

 • Pewność zyskania ustalonej kwoty – bez względu na wynik procesu, nawet jeśli okaże się on niekorzystny dla firmy.
 • Szybkość zyskania dodatkowego odszkodowania – to zaledwie kilka dni od podpisania umowy.
 • Kwotę klient poznaje już przed podpisaniem umowy, wszystko jest jasne i niezmienne.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Warszawie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Warszawie?

Warszawa to stolica województwa mazowieckiego oraz całego kraju. Największe polskie miasto liczy ponad 1 790 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 517,24 km². W Warszawie mają siedziby rząd, prezydent, oraz największe firmy i najważniejsze krajowe instytucje, a także najważniejsze placówki medyczne, oświatowe i kulturalne, a także ambasady. Warszawa to jedyne polskie miast określone odrębną ustawą! Stolica naszego kraju położona jest po obu stronach najdłuższej polskiej rzeki – Wisły. Miasto dzieli się na część lewo- i prawobrzeżną.

Atrakcje Warszawy

Warszawa to prawdziwa perełka jeśli chodzi o zabytki, ale i inne atrakcje. Warto wybrać się zobaczyć m.in.:

 • Stare Miasto – odbudowane i odrestaurowane, z pięknymi wąskimi uliczkami
 • Zamek Królewski, z wystawami obrazów oraz możliwością zwiedzania apartamentów królewskich oraz wieloma innymi atrakcjami; w lato na dziedzińcu odbywają się nawet koncerty
 • Łazienki Królewskie – jeden z największych parków w Warszawie, będący letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, to malownicza okolica idealna na spacery
 • Pałac W Wilanowie z piękną, barokową architekturą
 • Pałac Kultury i Nauki, chyba najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie, z tarasem widokowym na XXX piętrze
 • Powązki – cmentarz, na którym spoczywa wiele polityków, działaczy niepodległościowych, pisarzy, lekarzy, artystów
 • Grób Nieznanego Żołnierza – pomnik hołdu poległym w walkach nieznanym żołnierzom

Najciekawsze miejsca Warszawy

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie

Łazienki Królewskie w Warszawie

Łazienki Królewskie w Warszawie

Stare Miasto w Warszawie

Stare Miasto w Warszawie