Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Warszawa

Wypadek samochodowy to nerwy, stres oraz koszty napraw – niestety jednak wielu z nas tego doświadczyło. Jeśli brałeś udział w lub wypadku spowodowanym przez innego uczestnika ruchu, a ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżoną kwotę odszkodowania - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naszej kancelarii prawnej w zakresie odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych! Sprawdź, jak odzyskać należną Ci kwotę odszkodowania w Warszawie w sposób szybki i bezstresowy.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska – oddział Warszawa

Take Care Polska sp. z o. o oferuje usługi związane z odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań z Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. Pomagamy w sprawach majątkowych, zdrowotnych oraz komunikacyjnych. Nasi specjaliści z różnych dziedzin są w stanie doradzić w sytuacjach gdzie osoba poszkodowana otrzymała zbyt niskie odszkodowanie. Analiza dokumentacji jest bezpłatna a klient ma możliwość uzyskania o wiele wyższego odszkodowania niż z zakładu Ubezpieczeń. Poniżej 3 warunki które muszą zostać spełnione:

 • Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło wypłacone zadośćuczynienie,
 • Od szkody nie minęły 3 lata - po tym czasie następuje przedawnienie,
 • Nie została zawarta ugoda/porozumienie z Ubezpieczycielem.

Zajmujemy się odszkodowaniami z Warszawy oraz całej Polski

Najchętniej wybierane rozwiązanie wśród naszych klientów to sprzedaż zaniżonych roszczeń. Jest to najkrótsza droga do uzyskania dodatkowej gotówki, ponieważ po podpisaniu umowy poszkodowany otrzymuje przelew na wskazany rachunek bankowy.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie w Warszawie?

Należy zebrać podstawową posiadaną dokumentację na temat zdarzenia. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie rzetelnie i prawidłowo dokonać oceny przypadku oraz zaproponować warunki współpracy lub odpowiednią kwotę dodatkowego odszkodowania. Analiza i wycena dodatkowego odszkodowania jest wykonywana bezpłatnie, a klient zyskuje opis sytuacji, rzetelne rozeznanie i możliwość decyzji. Co należy zrobić?

 • Skontaktuj się z nami i przekaż wszystkie dokumenty oraz zdjęcia, jakie mogą się przydać do dokonania oceny: kosztorys, decyzja ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • Nasz specjalista na podstawie podesłanych dokumentów przeanalizuje sytuację i przedstawi propozycję naszej pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Czas na decyzję! Jeśli warunki Ci odpowiadają, zależy Ci na czasie lub nie chcesz podejmować ryzyka, zapraszamy do podpisania umowy! Z nami szybko zyskasz pieniądze, usuniesz szkodę i załatwisz problem.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Warszawa

Dochodzenie odszkodowań w Warszawie - dlaczego warto nam zaufać?

Odmówiono Ci wypłaty odszkodowania lub też otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie...? Nic straconego! W Warszawie możesz skorzystać z odzyskiwania odszkodowań. W naszej firmie zatrudnieni są specjaliści z fachową wiedzą oraz doświadczeniem - zaufaj Take Care Polska. Jak to wygląda...?

Najpierw musimy poznać sprawę, dlatego konieczna jest rozmowa z poszkodowanym lub jego pośrednikiem, a także dostarczenie nam niezbędnych dokumentów. Na tej podstawie przeprowadzamy analizę, skupiając się na przedstawionych przez ubezpieczyciela kosztorysach i ich zasadności, a także innych dokumentach i kwestiach prawnych. Jeśli uda nam się znaleźć luki lub niezasadność postępowania ubezpieczyciela, prawdopodobnie uda nam się uzyskać dla Ciebie adekwatne zadośćuczynienie. Dochodzenie odszkodowań w Warszawie jest szybkie i efektowne, po to by poszkodowany lub jego bliscy jak najszybciej mogli cieszyć się należnymi im pieniędzmi.

Odszkodowania komunikacyjne Warszawa - zyskaj pomoc profesjonalistów

Odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Warszawie to świadczenie, o które najczęściej ubiegacie się od ubezpieczycieli. A to z powodu rozbudowanej infrastruktury, sporego natężenia ruchu i szybkiego trybu życia jego mieszkańców! Dobrze wiemy, że do wypadku drogowego wystarczy sekunda nieuwagi. Konsekwencje zaś są długofalowe: to stres, szkody materialne a często również uszczerbek na zdrowiu, lub w niektórych przypadkach śmierć. Najważniejsze jest zdrowie psychiczne poszkodowanego i jego bliskich, dlatego należy skupić się na tym... zaś sprawy materialne i odszkodowawcze warto powierzyć profesjonalistom. Dzięki ich doświadczeniu zyskasz najwyższe możliwe świadczenie, bez załatwiania formalności, stresu i straty czasu.

Odszkodowanie za błąd medyczny w Warszawie

Mamy nadzieję, że lekarz to jeden z tych zawodów, który zapewni nam odpowiednią opiekę. Niestety czasem okazuje się inaczej, i po pobycie w placówce zdrowotnej nasz stan zdrowia się pogorszy. W przypadku zaniechania personelu medycznego, które spowoduje uszczerbek na zdrowiu lub pogorszenie stanu pacjenta, poszkodowanemu lub jego rodzinie należy się odszkodowanie za błąd medyczny. Takie postępowanie jest bardzo trudne, i wymaga znajomości przepisów prawnych oraz doświadczenia w tym zakresie, dlatego też polecamy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, by zyskać maksymalne możliwe świadczenie w Warszawie.

Co to jest i na czym polega dochodzenie odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego?

Kosztowna, długa i ryzykowna rozprawa – czy to jedyny sposób na uzyskanie pieniędzy po zaniżeniu odszkodowania? Nie – jest dużo lepsza metoda! Szybka wypłata pieniędzy, brak stresów, brak dodatkowych kosztów, brak ryzyka!

Dopłata do odszkodowania polega na przeniesieniu prawa do zaniżonej części odszkodowania. Prawo to przenosi się na firmę, która wypłaca za to poszkodowanemu wcześniej ustaloną kwotę. Środki w ustalonej kwocie już w kilka dni są na koncie! Umowa pomiędzy poszkodowanym a firmą to cesja wierzytelności. Podpisanie umowy oznacza zatem zbycie się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma zyskuje możliwość dochodzenia zaniżonej części odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, poszkodowany zaś, bez względu na wynik, od razu otrzymuje ustaloną kwotę – nawet, jeśli firma nie odzyska od towarzystwa ubezpieczeniowego ani grosza.

Odszkodowania OC / AC Warszawa

Kto może uzyskać pomoc naszej kancelarii w uzyskaniu odszkodowania?

Każdy poszkodowany, który podejrzewa zaniżenie odszkodowania i nie zdecydował się na samodzielne dochodzenie wyższej kwoty, może skorzystać z naszej pomocy. Warunki, jakie muszą zostać spełnione, to:

 • odszkodowanie zostało już wypłacone, a poszkodowany jest w stanie udokumentować to odpowiednim dokumentem,
 • decyzja została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat,
 • poszkodowany nie zawarł ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym,
 • szkoda miała miejsce na terenie Polski,
 • szkoda została rozliczona gotówkowo – środki zostały wypłacone przez towarzystwo z góry.

Odzyskujemy zaniżone odszkodowania w Warszawie jak i w całej Polsce.

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań z naszą kancelarią?

Nasza pomoc przy dochodzeniu odszkodowania uwalnia Państwa od ciężkiej rozprawy sądowej:

 • Pewność zyskania jak najwyższej kwoty odszkodowania przy jak najmniejszym zaangażowaniu klienta.
 • Jasne i z góry ustalone warunki współpracy.

Pomoc przy odszkodowaniu Warszawa - przykładowa sprawa

Sprawą o odszkodowanie z Warszawy, w której kierowca zdecydował się na naszą pomoc było zaniżone odszkodowanie za uszkodzenia auta Honda Accord z 2011 roku. Poszkodowany nie chciał samodzielnie prowadzić sporu sądowego z ubezpieczycielem, więc zdecydował się skorzystać z dodatkowego odszkodowania, jakie mu zaproponowaliśmy. Zakład ubezpieczeń wypłacił kwotę 1766 zł, zaś nasza firma dodatkowe 3900 zł. Sumaryczne odszkodowanie wyniosło w tym przypadku 5666 zł.

przykładowa sprawa o odszkodowanie z Warszawy

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Warszawie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Warszawie?

Warszawa to stolica województwa mazowieckiego oraz całego kraju. Największe polskie miasto liczy ponad 1 790 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 517,24 km². W Warszawie mają siedziby rząd, prezydent, oraz największe firmy i najważniejsze krajowe instytucje, a także najważniejsze placówki medyczne, oświatowe i kulturalne, a także ambasady. Warszawa to jedyne polskie miast określone odrębną ustawą! Stolica naszego kraju położona jest po obu stronach najdłuższej polskiej rzeki – Wisły. Miasto dzieli się na część lewo- i prawobrzeżną.

Atrakcje Warszawy

Warszawa to prawdziwa perełka jeśli chodzi o zabytki, ale i inne atrakcje. Warto wybrać się zobaczyć m.in.:

 • Stare Miasto – odbudowane i odrestaurowane, z pięknymi wąskimi uliczkami
 • Zamek Królewski, z wystawami obrazów oraz możliwością zwiedzania apartamentów królewskich oraz wieloma innymi atrakcjami; w lato na dziedzińcu odbywają się nawet koncerty
 • Łazienki Królewskie – jeden z największych parków w Warszawie, będący letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, to malownicza okolica idealna na spacery
 • Pałac W Wilanowie z piękną, barokową architekturą
 • Pałac Kultury i Nauki, chyba najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie, z tarasem widokowym na XXX piętrze
 • Powązki – cmentarz, na którym spoczywa wiele polityków, działaczy niepodległościowych, pisarzy, lekarzy, artystów
 • Grób Nieznanego Żołnierza – pomnik hołdu poległym w walkach nieznanym żołnierzom

Najciekawsze miejsca Warszawy

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie

Łazienki Królewskie w Warszawie

Łazienki Królewskie w Warszawie

Stare Miasto w Warszawie

Stare Miasto w Warszawie