Odszkodowania Lublin - Kancelaria Take Care Polska

Nawet jeśli to nie Ty jesteś sprawcą zdarzenia, każda stłuczka – czy to kolizja, czy wypadek drogowy, potrafi spowodować sporo nerwów, a także generować koszty. Teoretycznie ubezpieczenie powinno gwarantować zyskanie należnej kwoty odszkodowania – często jednak okazuje się być zaniżone i nie wystarczające nawet na naprawę uszkodzonego pojazdu! Są na to jednak rozwiązania. Możesz oczywiście wejść na drogę sądową - jest ona jednak ryzykowna i nie daje pewności wygranej, a nawet może wiązać się z większymi wydatkami. Pewniejszą opcją jest skorzystanie z odkupu odszkodowania. Sprawdź, jak zajmujemy się tym w Lublinie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Lublin

Take Care Polska sp. z o. o to firma, której głównym celem jest oferowanie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Szczególnie tych, którzy otrzymali zbyt niskie zadośćuczynienie. Specjalizujemy się w sprawach majątkowych, zdrowotnych a także w szkodach komunikacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na uzyskanie najwyższego odszkodowania.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej analizy, poniżej trzy warunki:

 • nie minął okres 3 lat od szkody,
 • ugody/porozumienia nie były zawierane z Zakładem Ubezpieczeń,
 • zostało wypłacone zbyt niskie odszkodowanie.

Naszą innowacyjną propozycją dla klientów jest wykup wypłaconego odszkodowania. Cały proces jest sprowadzony do podpisania umowy przez klienta, a następnie w ciągu kilku dni pieniądze trafiają na konto.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania OC / AC w Lublinie?

Jeśli stwierdzisz, że w Twoim przypadku nastąpiło zaniżenie odszkodowania powypadkowego, zgłoś się do naszych specjalistów. Jeśli wcześniej przygotujesz i dostarczysz nam dokumenty, jakie dotyczą sprawy, na podstawie dostarczonej dokumentacji ( protokołu, polisy, opisów szkód, zdjęć itp.) szybko i bezpłatnie dokonamy analizy Twojego przypadku. Jeśli okaże się zasadny, przedstawimy Ci naszą propozycję. Jeśli zaakceptujesz ją i będziesz chciał ją przyjąć, podpiszemy z Tobą umowę, a Ty w ciągu kilku dni odzyskasz wyższe odszkodowanie. To takie proste!

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Lublin

Profesjonalne dochodzenie odszkodowań

Ubieganie się o odszkodowanie i szybkie, skuteczne uzyskanie wysokiego świadczenia może być dużo bardziej klarownym i łatwym procesem! Możesz skorzystać w profesjonalnej pomocy Take Care Polska. Zatrudniamy fachowców w dziedzinie odszkodowań, ze znajomością prawa i doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci cenią sobie szybkość naszych usług, a także ich skuteczność, dzięki czemu szybko mogą zyskać należne im środki.

Aby odzyskanie odszkodowania było możliwe, musimy przeanalizować sprawę, przeprowadzając wywiad z poszkodowanym lub jego rodziną, weryfikując kosztorysy i kompletując niezbędne dokumenty. Nasze działania w zakresie dochodzenia odszkodowań pozwalają klientom w krótkim czasie, bez nerwów zyskać należne im środki, w możliwie najwyższej wysokości.

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych OC / AC przez odkup?

Niestety wejście na drogę sądową wiąże się z ryzykiem – nie masz bowiem pewności wyniku rozprawy. To również stres, dodatkowe koszty i mnóstwo czasu – dlatego my oferujemy Ci pewniejsze rozwiązanie - skorzystanie z dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego OC / AC. Polega ono na odkupie za określoną kwotę Twoich roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Już po kilku dniach otrzymasz pieniądze, my zaś zyskamy prawo do ubiegania się o pieniądze od ubezpieczyciela. Nawet, jeśli się nam nie powiedzie i nic nie uzyskamy, ustaloną kwotę i tak możesz zatrzymać. Sprawdź naszą ofertę w Lublinie!

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania za błąd medyczny - czy warto skorzystać?

Będąc pod opieką personelu medycznego, zakładamy, że profesjonalne podejście i wiedza lekarzy sprawią, że poczujemy się lepiej. Niestety, czasem po pobycie w placówce medycznej stan zdrowia pacjenta zamiast się polepszyć, ulega pogorszeniu. Jeśli poprzez zaniechanie lub błąd personelu medycznego Ty lub Twoi bliscy doświadczyliście uszczerbku na zdrowiu bądź pogorszenia stanu zdrowia, macie prawo do tzw. odszkodowania za błąd medyczny. Choć takie postępowanie jest trudne, z pomocą profesjonalnej firmy bez stresu, szybko i skutecznie możesz zyskać należne zadośćuczynienie.

Odszkodowania OC / AC Lublin

Kto może uzyskać wyższe odszkodowanie komunikacyjne w Lublinie?

Aby skorzystać z wyższej kwoty odszkodowania musi być spełnionych kilka warunków. Spójrz, czy jest tak w Twoim przypadku:

 • Odszkodowanie ubezpieczyciel wypłacił w formie rozliczenia gotówkowego
 • Wypłata nastała nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie zawarłeś porozumienia z ubezpieczycielem ani nie odsprzedałeś praw innej firmie
 • Zdarzenie nastąpiło w Polsce

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach powypadkowych w Lublinie, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wyższego odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego OC / AC?

Metoda odsprzedaży jest dużo bardziej korzystna niż dochodzenie odszkodowania na drodze sądowej. Sprawdź, dlaczego!

 • Ustaloną i wcześniej poznaną kwotę wypłacamy w ciągu kilku dni
 • Rezygnujesz z niepotrzebnego ryzyka, dodatkowych kosztów. Wypłatę otrzymujesz niezależnie od wyniku naszych późniejszych negocjacji z ubezpieczycielem
 • Całe ryzyko i dodatkowe koszty bierzemy na siebie my

Sprawa o odszkodowanie - kierowca z Lublina

Nasz przykład sprawy o dodatkowe odszkodowanie dotyczy kierowcy z Lublina, który miał wypadek pojazdem HYUNDAI i40. Poszkodowany niezadowolony z decyzji TU na kwotę 11200 zł, postanowił skorzystać na nszej pomocy przy odszkodowaniu. Weryfikacja odszkodowania, jaką dla niego wykonaliśmy zaowocowała propozycją dodatku do odszkodowania w kwocie 2000 zł. Nasza oferta okazała się na tyle interesująca, że poszkodowany zdecydował się z nie skorzystać. Finalnie kierowca mógł na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed szkody przeznaczyć 11200 + 2000 = 13200 zł.

odszkodowanie Lublin

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Lublinie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Lublinie?

Lublin to stolica województwa lubelskiego oraz centralne miasto aglomeracji lubelskiej. Miasto to ma ponad 339 tys. mieszkańców i jest dziewiątym pod tym względem miastem naszego kraju. Powierzchnia miasta to ponad 147 km². Lublin położony jest na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Obecnie miasto silnie rozwija się ze względu na liczne, ciekawe inwestycje współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Miasto ma charakter akademicki, mieszkaniowy oraz przemysłowy.

Atrakcje Lublina

W Lublinie na turystów czeka sporo atrakcji – zarówno zabytkowych, jak i w plenerze. Na pewno będąc w Lublinie warto zobaczyć:

 • Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym
 • Stare Miasto z urokliwymi kamieniczkami oraz usytuowaną na nim bazyliką
 • Ulicę Krakowskie Przedmieście
 • Fontannę multimedialną
 • Lubelską Trasę Podziemną prowadzącą przez staromiejskie piwnice
 • Były obóz koncentracyjny na Majdanku

Najciekawsze miejsca w Lublinie

Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym

Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym

Stare Miasto w Lublinie

Stare Miasto w Lublinie

Fontanna multimedialna

Fontanna multimedialna

Obóz koncentracyjny na Majdanku

Obóz koncentracyjny na Majdanku