Wysokie odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC / AC Lublin

Nawet jeśli to nie Ty jesteś sprawcą zdarzenia, każda stłuczka – czy to kolizja, czy wypadek drogowy, potrafi spowodować sporo nerwów, a także generować koszty. Teoretycznie ubezpieczenie powinno gwarantować zyskanie należnej kwoty odszkodowania – często jednak okazuje się być zaniżone i nie wystarczające nawet na naprawę uszkodzonego pojazdu! Są na to jednak rozwiązania. Możesz oczywiście wejść na drogę sądową - jest ona jednak ryzykowna i nie daje pewności wygranej, a nawet może wiązać się z większymi wydatkami. Pewniejszą opcją jest skorzystanie z odkupu odszkodowania. Sprawdź, jak zajmujemy się tym w Lublinie!

W jaki sposób skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania OC / AC w Lublinie?

Jeśli stwierdzisz, że w Twoim przypadku nastąpiło zaniżenie odszkodowania powypadkowego, zgłoś się do naszych specjalistów. Jeśli wcześniej przygotujesz i dostarczysz nam dokumenty, jakie dotyczą sprawy, na podstawie dostarczonej dokumentacji ( protokołu, polisy, opisów szkód, zdjęć itp.) szybko i bezpłatnie dokonamy analizy Twojego przypadku. Jeśli okaże się zasadny, przedstawimy Ci naszą propozycję. Jeśli zaakceptujesz ją i będziesz chciał ją przyjąć, podpiszemy z Tobą umowę, a Ty w ciągu kilku dni odzyskasz wyższe odszkodowanie. To takie proste!

Odszkodowania OC / AC Lublin

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych OC / AC przez odkup?

Niestety wejście na drogę sądową wiąże się z ryzykiem – nie masz bowiem pewności wyniku rozprawy. To również stres, dodatkowe koszty i mnóstwo czasu – dlatego my oferujemy Ci pewniejsze rozwiązanie - skorzystanie z dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego OC / AC. Polega ono na odkupie za określoną kwotę Twoich roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Już po kilku dniach otrzymasz pieniądze, my zaś zyskamy prawo do ubiegania się o pieniądze od ubezpieczyciela. Nawet, jeśli się nam nie powiedzie i nic nie uzyskamy, ustaloną kwotę i tak możesz zatrzymać. Sprawdź naszą ofertę w Lublinie!

Odszkodowania OC / AC Lublin

Kto może uzyskać wyższe odszkodowanie komunikacyjne w Lublinie?

Aby skorzystać z wyższej kwoty odszkodowania musi być spełnionych kilka warunków. Spójrz, czy jest tak w Twoim przypadku:

 • Odszkodowanie ubezpieczyciel wypłacił w formie rozliczenia gotówkowego
 • Wypłata nastała nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Nie zawarłeś porozumienia z ubezpieczycielem ani nie odsprzedałeś praw innej firmie
 • Zdarzenie nastąpiło w Polsce

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach powypadkowych w Lublinie, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wyższego odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego OC / AC?

Metoda odsprzedaży jest dużo bardziej korzystna niż dochodzenie odszkodowania na drodze sądowej. Sprawdź, dlaczego!

 • Ustaloną i wcześniej poznaną kwotę wypłacamy w ciągu kilku dni
 • Rezygnujesz z niepotrzebnego ryzyka, dodatkowych kosztów. Wypłatę otrzymujesz niezależnie od wyniku naszych późniejszych negocjacji z ubezpieczycielem
 • Całe ryzyko i dodatkowe koszty bierzemy na siebie my
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Lublinie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Lublinie?

Lublin to stolica województwa lubelskiego oraz centralne miasto aglomeracji lubelskiej. Miasto to ma ponad 339 tys. mieszkańców i jest dziewiątym pod tym względem miastem naszego kraju. Powierzchnia miasta to ponad 147 km². Lublin położony jest na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Obecnie miasto silnie rozwija się ze względu na liczne, ciekawe inwestycje współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Miasto ma charakter akademicki, mieszkaniowy oraz przemysłowy.

Atrakcje Lublina

W Lublinie na turystów czeka sporo atrakcji – zarówno zabytkowych, jak i w plenerze. Na pewno będąc w Lublinie warto zobaczyć:

 • Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym
 • Stare Miasto z urokliwymi kamieniczkami oraz usytuowaną na nim bazyliką
 • Ulicę Krakowskie Przedmieście
 • Fontannę multimedialną
 • Lubelską Trasę Podziemną prowadzącą przez staromiejskie piwnice
 • Były obóz koncentracyjny na Majdanku

Najciekawsze miejsca w Lublinie

Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym

Zamek Lubelski z Muzeum Narodowym

Stare Miasto w Lublinie

Stare Miasto w Lublinie

Fontanna multimedialna

Fontanna multimedialna

Obóz koncentracyjny na Majdanku

Obóz koncentracyjny na Majdanku