Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC / AC Wrocław

Brałeś udział w kolizji samochodowej lub wypadku spowodowanym przez innego uczestnika ruchu? Po otrzymaniu kwoty odszkodowania u ubezpieczyciela okazało się, że jest ona niewystarczająca i może nawet nie starczyć na usunięcie szkody? Możesz walczyć o swoje na drodze sądowej lub skorzystać z alternatywy... szybszej, tańszej, bez ryzyka! Zainteresowany? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej firmy w zakresie odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych! Możesz odzyskać pieniądze w sposób bezstresowy, prosty i szybki. Sprawdź, jak zrobić to we Wrocławiu.

Jak uzyskać pomoc w odszkodowaniu OC/AC we Wrocławiu?

Jeśli uważasz, że wypłacona Ci kwota została zaniżona – możesz się odwołać. Jeśli otrzymasz odmowę, kolejne kroki to rozprawa sądowa lub też skorzystanie z pomocy w dochodzeniu odszkodowań. Przed skontaktowaniem się z nami, przygotuj odpowiednią dokumentację – zdjęcia, dokumenty, skan polisy i wszelkie inne, jakie mogą się przydać do rzetelnej oceny przypadku. Na podstawie dostarczonej dokumentacji, Twój wniosek zostanie przeanalizowany. Jeśli kwota rzeczywiście była zaniżona, zaproponujemy Ci kwotę do wypłaty. Możesz ją przyjąć lub nie – jeśli przyjmiesz, podpiszemy umowę, a pieniądze zyskasz w ciągu kilku dni. To koniec zmartwień dla Ciebie! My zaś będziemy próbować odzyskać pieniądze od ubezpieczyciela na drodze negocjacji lub w sądzie.

Odszkodowania OC / AC Wrocław

Czym są dopłaty jako sposób na niskie odszkodowania OC / AC?

Dopłata do odszkodowania jest to wyrównanie różnicy pomiędzy odszkodowaniem otrzymanym od ubezpieczyciela a takim, jakie powinien on wypłacić, by możliwe było usunięcie szkody. Osoba poszkodowana odsprzedaje prawa do roszczeń względem ubezpieczyciela, za ustaloną na umowie kwotę. Firma, która odkupi odszkodowanie zyskuje zaś prawo do dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela. Pieniądze wpływają na konto poszkodowanego nawet, jeśli dochodzenie nie zakończy się to sukcesem i firma nic nie zyska.

Stres, ryzyko, czasochłonne procesy i koszty rozprawy sądowej... jeśli nie chcesz się na nie narażać, skontaktuj się z nami, a szybko zyskasz pieniądze. Ten sposób odzyskiwania odszkodowań OC / AC to szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu zaniżonej wyceny szkody.

Odszkodowania OC / AC Wrocław

Kto może skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowań we Wrocławiu?

Dochodzenie odszkodowania z pomocą dopłaty jest możliwe przy spełnieniu kilku poniższych warunków. Przede wszystkim, kwota ubezpieczenia musi być zaniżona. Dodatkowo:

 • wypłata odszkodowania już się odbyła,
 • zdarzenie wynikło z winy innego uczestnika ruchu - chyba że posiadasz również ubezpieczenie AC,
 • poszkodowany nie zawarł z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia ani ugody – to oznaczałoby zrzeczenie się roszczeń do dalszego postępowania,
 • data podjęcia decyzji przez ubezpieczyciela jest nie wcześniejsza niż 3 lata temu – po tym czasie uznaje się, że sprawa uległa przedawnieniu,
 • uszkodzenie miało miejsce na terenie Polski.

Dopłacamy do odszkodowań we Wrocławiu oraz w całej Polsce.

Jakie zalety ma nasz sposób na dochodzenie odszkodowań OC/AC?

Odkup szkody to komfortowa propozycja szybkiego i bezpiecznego uzyskania pieniędzy:

 • Walczysz o swoje, jednak bez podejmowania ryzyka przegranej – a tak byłoby w przypadku skierowania sprawy do sądu.
 • Kwota, jaką zyskujesz, jest od początku – już przed podpisaniem umowy - jasno określona i niezmienna.
 • Szybko zyskujesz pieniądze - już w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, rezygnujesz ze stresu i wielogodzinnych rozpraw sądowych.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC we Wrocławiu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Wrocławiu?

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego i ważnym kulturowo miastem Polski oraz Europy – w 2016 roku zostało Europejską Stolicą Kultury. Liczy ponad 643 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 292,82 km². Miasto jest położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, nad Odrą oraz czterema dopływami tej rzeki. Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska, ale i całego Śląska.

Atrakcje Wrocławia

We Wrocławiu warto zwiedzić:

 • Rynek we Wrocławiu
 • Ostrów Tumski
 • Muzeum Sztuki Mieszczańskiej
 • ZOO Wrocław
 • Park Szczytnicki
 • Pałac Królewski we Wrocławiu

Najciekawsze miejsca we Wrocławiu

Ostrów Tumski

Ostrów Tumski

Rynek - Wrocław

Rynek - Wrocław

Wrocławska Fontanna

Wrocławska Fontanna

Pałac Królewski we Wrocławiu

Pałac Królewski we Wrocławiu