Odszkodowania Wrocław - Kancelaria prawna Take Care

Brałeś udział w kolizji samochodowej lub wypadku spowodowanym przez innego uczestnika ruchu? Po otrzymaniu kwoty odszkodowania u ubezpieczyciela okazało się, że jest ona niewystarczająca i może nawet nie starczyć na usunięcie szkody? Możesz walczyć o swoje na drodze sądowej lub skorzystać z alternatywy... szybszej, tańszej, bez ryzyka! Zainteresowany? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej kancelarii prawnej w zakresie odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych! Możesz odzyskać pieniądze w sposób bezstresowy, prosty i szybki. Sprawdź, jak zrobić to we Wrocławiu.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska – oddział Wrocław

Take Care Polska sp. z o. o. - to firma specjalizujące się w odzyskiwaniu zaniżonego odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nasza kancelaria oferuje pomoc każdemu poszkodowanemu, zajmujemy się skodami komunikacyjnymi, osobowymi i majątkowymi. Nasz zespół specjalistów przeanalizuje każdą sprawę indywidualnie i bezpłatnie. Obsługujemy klientów z Wrocławia i okolic, a także całej Polski.

Jakie kryteria trzeba spełnić?:

 • szkoda miała miejsce nie później niż 3 lata temu
 • ugody nie były zawierane
 • kosztorys, wycena szkody jest zaniżona

Korzystnym rozwiązaniem jest sprzedaż szkody do naszej firmy. Jest to minimum formalności i podpisanie jednej umowy. Następnie umówiona kwota trafia na wskazany rachunek bankowy w ciągu kilku dni.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać pomoc kancelarii w odzyskiwaniu odszkodowania OC/AC we Wrocławiu?

Jeśli uważasz, że wypłacona Ci kwota została zaniżona – możesz się odwołać. Jeśli otrzymasz odmowę, kolejne kroki to rozprawa sądowa lub też skorzystanie z pomocy naszej kancelarii prawnej w dochodzeniu odszkodowań. Przed skontaktowaniem się z nami, przygotuj odpowiednią dokumentację – zdjęcia, dokumenty, skan polisy i wszelkie inne, jakie mogą się przydać do rzetelnej oceny przypadku. Na podstawie dostarczonej dokumentacji, Twój wniosek zostanie przeanalizowany. Jeśli kwota rzeczywiście była zaniżona, zaproponujemy Ci kwotę do wypłaty lub pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania. Możesz ją przyjąć lub nie – jeśli przyjmiesz, podpiszemy umowę, a pieniądze zyskasz w ciągu kilku dni. To koniec zmartwień dla Ciebie! My zaś będziemy próbować odzyskać pieniądze od ubezpieczyciela na drodze negocjacji lub w sądzie.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Wrocław

Dlaczego warto wybrać nas do prowadzenia sprawy odszkodowawczej?

Jeśli zależy Ci na odzyskaniu odszkodowania we Wrocławiu, polecamy skorzystanie z naszych usług. Niezaprzeczalną zaletą działania ze wsparciem Take Care Polska jest przejrzystość procesu dochodzenia odszkodowania.

Analizujemy kosztorysy i kwestie prawne w celu uzyskania odpowiedniego odszkodowania. W sprawach takich jak dochodzenie odszkodowań wiele osób doceni również szybkość, z jaką działamy. Dokładamy wszelkich starań, aby środki finansowe jak najszybciej trafiły do poszkodowanego lub jego bliskich.

Odszkodowanie za wypadek drogowy – jak możemy Ci pomóc?

Odszkodowanie po wypadku drogowym jest jednym z najczęściej egzekwowanych świadczeń, jakie mogą otrzymać osoby poszkodowane. Jest to konsekwencja rozbudowanej infrastruktury wielu miast i zabieganego życia jego mieszkańców.

Wypadki drogowe to często bardzo stresujące przeżycia, niosące ze sobą przykre konsekwencje w postaci strat materialnych i uszczerbku na zdrowiu. Z tego powodu należy przede wszystkim zadbać o swoje samopoczucie psychiczne, a kwestię dochodzenia odszkodowań pozostawić osobom, które zajmują się tym na co dzień.

Na jaką pomoc w odzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne możesz liczyć?

Kiedy oddajemy się w ręce lekarza, chcemy jak najbardziej starannego leczenia. Niestety, jednak nie zawsze tak jest. To właśnie w placówkach medycznych dochodzi do sytuacji, w których stan zdrowia może się pogorszyć.

Osobom, które zostały poszkodowane lub ich stan zdrowia uległ pogorszeniu w wyniku zaniedbań personelu medycznego, przysługuje jednak odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej. Ponieważ nie są to sytuacje łatwe, warto skorzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się w egzekwowaniu odszkodowań za błędy medyczne.

Czym są dopłaty jako sposób na zaniżone odszkodowania OC / AC?

Dopłata do odszkodowania jest to wyrównanie różnicy pomiędzy odszkodowaniem otrzymanym od ubezpieczyciela a takim, jakie powinien on wypłacić, by możliwe było usunięcie szkody. Osoba poszkodowana odsprzedaje prawa do roszczeń względem ubezpieczyciela, za ustaloną na umowie kwotę. Firma, która odkupi odszkodowanie zyskuje zaś prawo do dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela. Pieniądze wpływają na konto poszkodowanego nawet, jeśli dochodzenie nie zakończy się to sukcesem i firma nic nie zyska.

Stres, ryzyko, czasochłonne procesy i koszty rozprawy sądowej... jeśli nie chcesz się na nie narażać, skontaktuj się z nami, a szybko zyskasz pieniądze. Ten sposób odzyskiwania odszkodowań OC / AC to szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu zaniżonej wyceny szkody.

Odszkodowania OC / AC Wrocław

Kto może skorzystać z oferty naszej kancelarii przy dochodzeniu odszkodowań we Wrocławiu?

Dochodzenie odszkodowania z pomocą dopłaty jest możliwe przy spełnieniu kilku poniższych warunków. Przede wszystkim, kwota ubezpieczenia musi być zaniżona. Dodatkowo:

 • wypłata odszkodowania już się odbyła,
 • zdarzenie wynikło z winy innego uczestnika ruchu - chyba że posiadasz również ubezpieczenie AC,
 • poszkodowany nie zawarł z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia ani ugody – to oznaczałoby zrzeczenie się roszczeń do dalszego postępowania,
 • data podjęcia decyzji przez ubezpieczyciela jest nie wcześniejsza niż 3 lata temu – po tym czasie uznaje się, że sprawa uległa przedawnieniu,
 • uszkodzenie miało miejsce na terenie Polski.

Dopłacamy do odszkodowań we Wrocławiu oraz w całej Polsce.

Jakie zalety ma nasz sposób na dochodzenie odszkodowań OC/AC?

Odkup szkody to komfortowa propozycja szybkiego i bezpiecznego uzyskania pieniędzy:

 • Walczysz o swoje, jednak bez podejmowania ryzyka przegranej – a tak byłoby w przypadku skierowania sprawy do sądu.
 • Kwota, jaką zyskujesz, jest od początku – już przed podpisaniem umowy - jasno określona i niezmienna.
 • Szybko zyskujesz pieniądze - już w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, rezygnujesz ze stresu i wielogodzinnych rozpraw sądowych.

Odszkodowanie komunikacyjne - przykład z Wrocławia

Nasza pomoc przy dochodzeniu odszkodowania dla klienta z Wrocławia dotyczyła szkody na samochodzie ciężarowym Renault Premium z 2008 roku. Uszkodzenia pojazdu to dolna część przodu pojazdu. Poszkodowany otrzymał z ubezpieczalni kwotę niespełna 8700 zł, co zupełnie go nie zadowalało. Jednak próba odwołania od decyzji TU nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Nasza weryfikacja odszkodowania wykazała, że jest ono zbyt niskie. Zaproponowaliśmy klientowi dodatkowe odszkodowanie w wysokości 4500 zł, na co wyraził zgodę. Całkowita kwota w tym przypadku wyniosła 13200 zł.

odszkodowanie z Wrocławia

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC we Wrocławiu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Wrocławiu?

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego i ważnym kulturowo miastem Polski oraz Europy – w 2016 roku zostało Europejską Stolicą Kultury. Liczy ponad 643 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 292,82 km². Miasto jest położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, nad Odrą oraz czterema dopływami tej rzeki. Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska, ale i całego Śląska.

Atrakcje Wrocławia

We Wrocławiu warto zwiedzić:

 • Rynek we Wrocławiu
 • Ostrów Tumski
 • Muzeum Sztuki Mieszczańskiej
 • ZOO Wrocław
 • Park Szczytnicki
 • Pałac Królewski we Wrocławiu

Najciekawsze miejsca we Wrocławiu

Ostrów Tumski

Ostrów Tumski

Rynek - Wrocław

Rynek - Wrocław

Wrocławska Fontanna

Wrocławska Fontanna

Pałac Królewski we Wrocławiu

Pałac Królewski we Wrocławiu