Gorzów Wielkopolski - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC

Wypadek, zdarzenie drogowe, kolizja... takie sytuacje nigdy nie należą do przyjemnych. Zawsze łączą się bowiem ze stresem, kosztami napraw i długim oczekiwaniem. Zgodnie z przepisami, jeśli sytuacja wydarzyła się z winy innego uczestnika ruchu, koszty naprawy pojazdu poszkodowanego powinien pokryć ubezpieczyciel. Jednak w praktyce mamy do czynienia często ze zbyt niską kwotą do wypłaty, czyli z zaniżeniem odszkodowania. Możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub też odzyskać brakujące pieniądze poprzez skorzystanie z dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego wprzypadku szkody na mieniu. Jeżeli mamy do czynienia ze zbyt niskim odszkodowaniem za szkody zdrowotne - możemy Ci pomóc w dochodzeniu odszkodowania od zakładu ubezpieczeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdziesz sposób na odzyskanie należnego odszkodowania OC / AC w Gorzowie Wielkopolskim, w sposób pewny i szybki.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Gorzów Wielkopolski

Take Care Polska sp. z o. o to grono doświadczonych specjalistów których nadrzędnym celem jest pomoc poszkodowanym. Specjalizujemy się w sprawach przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu gdzie zadośćuczynienie zostało zaniżone. Poszkodowani bardzo często zgłaszają się ze sprawami zdrowotnymi, majątkowymi i komunikacyjnymi. Każda sprawa jest analizowana indywidualnie co pozwala na uzyskanie najwyższego odszkodowania.

Oferujemy pomoc jeżeli :

 • wypłacone odszkodowanie jest zaniżone,
 • nie minęły 3 lata od szkody
 • nie były zawierane ugody/porozumienia z zakładem ubezpieczeniowym.

Oferujemy wykup zaniżonego odszkodowania , jest to częsty wybór klientów kancelarii. Dzięki temu proces wyższego odszkodowania jest sprowadzony do podpisania umowy na określoną kwotę. W ciągu kilku dni pieniądze trafiają na wskazany rachunek bankowy.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Gorzowie?

Jeśli stwierdzisz, że odszkodowanie powypadkowe zostało w Twoim przypadku zaniżone, zgłoś się do nas. Przydadzą nam się zdjęcia oraz dokumenty, jakie posiadasz w związku ze zdarzeniem, m.in. protokoły, kosztorysy, wyceny, zdjęcia i opisy szkody itp. Analizę wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z naszą firmą oraz dostarcz dokumenty i zdjęcia.
 • Dokonamy analizy i już po 2-3 dniach otrzymasz od nas propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, podpiszemy umowę i zyskasz należne Ci pieniądze, bez stresu i ryzyka czy dodatkowych kosztów.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Gorzów Wielkopolski

Jak przebiega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania powypadkowego?

Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych z pomocą odkupu polega na podpisaniu umowy – tzw. cesji odszkodowania. Podpisując umowę, odsprzedajesz za określoną kwotę roszczenia względem ubezpieczyciela. Ty otrzymujesz umówioną kwotę dodatkowego odszkodowania OC /AC. Zaś druga strona – firma zewnętrzna - zyskuje możliwość dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela. Niezależnie od wyniku rozprawy, pieniądze zyskasz w ciągu kilku dni – bez żadnego ryzyka!

Odszkodowania za błędy medyczne – zyskaj należne środki

Opieka medyczna specjalistów w placówkach medycznych w założeniu zawsze powinna przynieść poprawę stanu zdrowia. Niestety, czasem dzieje się wręcz przeciwnie, i po wizycie u lekarza lub pobycie w szpitalu zdrowie pacjenta ulegnie pogorszeniu. Jeśli Ty lub Twoi bliscy zostaliście poszkodowani w wyniku niewłaściwej opieki i zaniechania personelu medycznego, należy się Wam odszkodowanie za błąd medyczny. Takie postępowanie nie należy do łatwych, ponieważ wymaga znajomości prawa, postępowań odszkodowawczych, jak i wiedzy medycznej. Warto zatem w skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej, na co dzień skutecznie zajmującej się dochodzeniem odszkodowań za błąd medyczny.

Odszkodowania OC / AC Gorzów Wielkopolski

Kto może uzyskać wysokie odszkodowanie OC / AC w Gorzowie?

Z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań OC /AC możesz skorzystać, jeśli zostało ono zaniżone, a dodatkowo:

 • Pieniądze zostały już wypłacone przez ubezpieczyciela
 • Decyzja ubezpieczyciela została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat, w innym wypadku mamy do czynienia z przedawnieniem sprawy
 • Wypadek lub kolizja miała miejsce na terenie Polski
 • nie zawarto z towarzystwem żadnej ugody ani porozumienia, a prawa do roszczeń nie zostały przeniesione cesją na inny podmiot

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych w Gorzowie, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej kancelarii?

Jeśli nadal się zastanawiasz, sprawdź dlaczego to takie wygodne i jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych poprzez dopłatę:

 • Wypłata pieniędzy następuje w ciągu kilku dni
 • Nie podejmujesz ryzyka i nie tracisz niepotrzebnie czasu
 • Masz pewność wypłaty ustalonej w umowie kwoty
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie podejmujesz ryzyka – pieniądze zostaną u Ciebie niezależnie od dalszego wyniku dochodzenia!

Odszkodowanie powypadkowe - nasz przykład z Gorzowa Wielkopolskiego

Nasz przykład pomoc przy dochodzeniu odszkodowania dla klienta z Gorzowa Wielkopolskiego dotyczysz szkody na pojeździe Opel Corsa D z 2012 roku. Zakład ubezpieczeń wycenił koszty naprawy pojazdu na ponad 1400 zł. Poszkodowany zupełnie nie zgadzał się z ocena sytuacji ubezpieczalni. Wykonanliśmy niezobowiązującą weryfikację odszkodowania, która wykazała zbyt niskie oszacowanie kosztów naprawy i złożyliśmy ofertę dodatkowego odszkodowania na kwotę 2200 zł. Kierowca z radością przyjął naszą ofertę. Jego całkowite odszkodowanie za powstałe w wyniku kolizji uszkodzenia wyniosło 1400 + 2200 = 3600 zł.

odszkodowanie Gorzów Wielkopolski - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Gorzowie Wielkopolskim

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Gorzowie Wielkopolskim?

Gorzów to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Miasto liczy ponad 123 tys. mieszkańców. Jest to spory ośrodek przemysłowy z wysoce rozwiniętym przemysłem chemicznym, energetycznym , elektronicznym oraz motoryzacyjnym. Odbywa się tutaj najstarszy festiwal muzyki romskiej! Miasto kojarzone jest silnie z żużlem.

Atrakcje Gorzowa

W Gorzowie warto zwiedzić wiele miejsc, zarówno atrakcji na świeżym powietrzu, jak i muzeów. Z pewnością warto wybrać się do Gorzowa, by zobaczyć tam m.in.:

 • Bulwar Nadwarciański
 • Park Wiosny Ludów znajdujący się w centrum miasta
 • Nowoczesna filharmonia Gorzowska
 • Gorzowski Amfiteatr
 • Dobrze zachowane mury obronne

Najciekawsze miejsca w Gorzowie Wielkopolskim

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie

Park Wiosny Ludów - Gorzów

Park Wiosny Ludów - Gorzów

Filharmonia Gorzowska

Filharmonia Gorzowska

Gorzowski Amfiteatr

Gorzowski Amfiteatr