Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Gorzów Wielkopolski

Wypadek, zdarzenie drogowe, kolizja... takie sytuacje nigdy nie należą do przyjemnych. Zawsze łączą się bowiem ze stresem, kosztami napraw i długim oczekiwaniem. Zgodnie z przepisami, jeśli sytuacja wydarzyła się z winy innego uczestnika ruchu, koszty naprawy pojazdu poszkodowanego powinien pokryć ubezpieczyciel. Jednak w praktyce mamy do czynienia często ze zbyt niską kwotą do wypłaty, czyli z zaniżeniem odszkodowania. Możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub też odzyskać brakujące pieniądze poprzez skorzystanie z dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdziesz sposób na odzyskanie należnego odszkodowania OC / AC w Gorzowie Wielkopolskim, w sposób pewny i szybki.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Gorzowie?

Jeśli stwierdzisz, że odszkodowanie powypadkowe zostało w Twoim przypadku zaniżone, zgłoś się do nas. Przydadzą nam się zdjęcia oraz dokumenty, jakie posiadasz w związku ze zdarzeniem, m.in. protokoły, kosztorysy, wyceny, zdjęcia i opisy szkody itp. Analizę wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z naszą firmą oraz dostarcz dokumenty i zdjęcia.
 • Dokonamy analizy i już po 2-3 dniach otrzymasz od nas propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, podpiszemy umowę i zyskasz należne Ci pieniądze, bez stresu i ryzyka czy dodatkowych kosztów.

Odszkodowania OC / AC Gorzów Wielkopolski

Jak przebiega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania powypadkowego?

Odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych z pomocą odkupu polega na podpisaniu umowy – tzw. cesji odszkodowania. Podpisując umowę, odsprzedajesz za określoną kwotę roszczenia względem ubezpieczyciela. Ty otrzymujesz umówioną kwotę dodatkowego odszkodowania OC /AC. Zaś druga strona – firma zewnętrzna - zyskuje możliwość dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela. Niezależnie od wyniku rozprawy, pieniądze zyskasz w ciągu kilku dni – bez żadnego ryzyka!

Odszkodowania OC / AC Gorzów Wielkopolski

Kto może uzyskać wysokie odszkodowanie OC / AC w Gorzowie?

Z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań OC /AC możesz skorzystać, jeśli zostało ono zaniżone, a dodatkowo:

 • Pieniądze zostały już wypłacone przez ubezpieczyciela
 • Decyzja ubezpieczyciela została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat, w innym wypadku mamy do czynienia z przedawnieniem sprawy
 • Wypadek lub kolizja miała miejsce na terenie Polski
 • nie zawarto z towarzystwem żadnej ugody ani porozumienia, a prawa do roszczeń nie zostały przeniesione cesją na inny podmiot

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych w Gorzowie, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wysokich odszkodowań OC/AC?

Jeśli nadal się zastanawiasz, sprawdź dlaczego to takie wygodne i jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych poprzez dopłatę:

 • Wypłata pieniędzy następuje w ciągu kilku dni
 • Nie podejmujesz ryzyka i nie tracisz niepotrzebnie czasu
 • Masz pewność wypłaty ustalonej w umowie kwoty
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie podejmujesz ryzyka – pieniądze zostaną u Ciebie niezależnie od dalszego wyniku dochodzenia!
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Gorzowie Wielkopolskim

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Gorzowie Wielkopolskim?

Gorzów to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Miasto liczy ponad 123 tys. mieszkańców. Jest to spory ośrodek przemysłowy z wysoce rozwiniętym przemysłem chemicznym, energetycznym , elektronicznym oraz motoryzacyjnym. Odbywa się tutaj najstarszy festiwal muzyki romskiej! Miasto kojarzone jest silnie z żużlem.

Atrakcje Gorzowa

W Gorzowie warto zwiedzić wiele miejsc, zarówno atrakcji na świeżym powietrzu, jak i muzeów. Z pewnością warto wybrać się do Gorzowa, by zobaczyć tam m.in.:

 • Bulwar Nadwarciański
 • Park Wiosny Ludów znajdujący się w centrum miasta
 • Nowoczesna filharmonia Gorzowska
 • Gorzowski Amfiteatr
 • Dobrze zachowane mury obronne

Najciekawsze miejsca w Gorzowie Wielkopolskim

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie

Park Wiosny Ludów - Gorzów

Park Wiosny Ludów - Gorzów

Filharmonia Gorzowska

Filharmonia Gorzowska

Gorzowski Amfiteatr

Gorzowski Amfiteatr