Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Gdańsk

Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu z pewnością miałeś nadzieję, że zgłoszenie sprawy do ubezpieczyciela załatwi sprawę i zyskasz odpowiednie odszkodowanie drogowe. Tak powinno być, niestety czasem wypłacane przez towarzystwo kwoty są zaniżane. Co wtedy? Masz dwa rozwiązania! Możesz nie zgodzić się z ubezpieczycielem i skierować sprawę do sądu, lub też skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Z naszą kancelarią proces o odszkodowanie pozwoli Ci zmniejszyć ryzyka, ograniczy stracony czas i dodatkowe koszty! Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych w Gdańsku.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza - oddział Gdańsk

Take Care Polska sp. z o. o to kancelaria oferująca wsparcie osobom, którzy otrzymali zaniżone odszkodowanie z zakładu ubezpieczeń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć pomoc osobom poszkodowanym. Zajmujemy się sprawami komunikacyjnymi ( drogowymi ), zdrowotnymi i majątkowymi. Nasi specjaliści podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, tak aby nasi kliencie uzyskali odpowiedź na każde nurtujące ich pytanie. Pomogliśmy tysiącom osób którzy dostali za niskie zadośćuczynienie.

Zasady które trzeba spełnić :

 • zostało wypłacone za niskie odszkodowanie,
 • nie było podpisanej ugody/ porozumienia z zakładem ubezpieczeń,
 • nie minęły 3 lata od daty szkody,

Po bezpłatnej analizie wysłanych dokumentów możemy zaproponować przejrzyste warunki dochodzenia odszkodowania lub dodatkowe środki do szkody. W wypadku gdy klient chce otrzymać gotówkę szybciej jest podpisywana umowa a pieniądze trafiają w ciągu kilku dni na konto poszkodowanego. Jest to bardzo popularny wybór wśród naszych klientów.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody drogowe likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Gdańsku?

Aby móc rzetelnie ocenić kwotę otrzymanego przez Ciebie odszkodowania, naszym specjalistom przydadzą się wszelkie dokumenty, jakie mogą w tym pomóc. Znając wszystkie fakty, łącznie z kosztorysami, zdjęciami, decyzjami ubezpieczyciela, opisami szkody itp. dokonamy darmowej analizy. Wystarczą 3 kroki:

 • Zgłoś do nas chęć uzyskania analizy i przekaż dokumenty oraz zdjęcia - kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • W ciągu kilku dni, po dokładnej analizie, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przedstawi naszą propozycję w zakresie odzyskiwania odszkodowania.
 • Jeśli przedstawione warunki będą dla Ciebie odpowiednie, możemy podpisać umowę. Zyskasz pewność szybkiego, bezproblemowego i bezwarunkowego wyegzekwowania należnego Ci odszkodowania! Możesz także wybrać naszą usługę odkupu odszkodowania i wtedy wypłata zajmie zaledwie kilka dni.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Gdańsk

Dlaczego warto skorzystać z naszego profesjonalnego dochodzenie odszkodowań?

Odzyskiwanie odszkodowań w Gdańsku, zarówno wtedy, gdy nie zostało jeszcze wypłacone, jak i wtedy, gdy zostało wypłacone zbyt niskie, warto powierzyć fachowcom w tej dziedzinie. Take Care Polska oferuje swoim klientom możliwie najszybszy i klarowny proces dochodzenia odszkodowania.

Dzięki pomocy naszych specjalistów w zakresie odszkodowań oraz prawa, dasz sobie szansę na wysokie świadczenie, bez stresu, zbędnych formalności i wysokich kosztów. Odzyskiwanie odszkodowania rozpoczyna się od analizy sprawy klienta. Przeprowadzamy w tym celu rozmowy z poszkodowanym lub jego pośrednikiem, oraz kompletujemy niezbędne dokumenty. Sprawdzamy sporządzone kosztorysy i kwestie prawne. Negocjujemy z ubezpieczycielem, bądź też kierujemy sprawę do sądu.

Nasi klienci z Gdańska oceniają nasze działania jako profesjonalne, szybkie i skuteczne. Dzięki temu zamiast zajmować się stresującym i długotrwałym procesem odszkodowawczym, szybko otrzymują należne świadczenie.

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych i powypadkowych

Według ubezpieczycieli z Gdańska, ze względu na szybki tryb życia mieszkańców i rozwiniętą komunikację, często dochodzi tutaj do stłuczek i wypadków, które skutkują ubieganiem się o odszkodowanie komunikacyjne. Mają do niego oczywiście prawo poszkodowani, którzy doświadczyli strat materialnych lub zdrowotnych. Proces usuwania szkód, jak i rekonwalescencji, wymaga sporo czasu, więc by uniknąć dodatkowych stresujących formalności związanych z ubieganiem się o odszkodowanie, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Dzięki temu zyskujesz pewność szybkiego wypłacenia wysokiego zadośćuczynienia.

Szybkie i skuteczne dochodzenie odszkodowań za błąd medyczny

Gdy doznamy pogorszenia stanu zdrowia, w celu poprawy sytuacji, kierujemy się do lekarzy lub medyków, ufając ich ocenie sytuacji i profesjonalnemu podejściu. Czasem jednak może zdarzyć się, że po wizycie w placówce medycznej zdrowie pacjenta pogorszy się. Przysługuje wtedy tzw. odszkodowanie za błąd medyczny, czyli błąd popełniony przez pracowników służby zdrowia.

Dochodzenie takiego odszkodowania w większości przypadków jest mozolne i trudne, oraz wymaga fachowej wiedzy o procesach odszkodowawczych, prawie oraz medycynie. Najlepiej dlatego dochodzenie odszkodowania w Gdańsku powierzyć profesjonalistom, szybko i sprawnie zyskując zadośćuczynienie.

Czym jest dochodzenie odszkodowania powypadkowego OC/AC przez dopłatę?

Odzyskiwanie odszkodowań poprzez dopłatę do szkody polegają na odstąpieniu od prawa do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Prawa są odsprzedawane przez poszkodowanego za określoną kwotę, wypłacaną od razu w ciągu kilku dni. Firma, która odkupuje roszczenia, bierze na siebie negocjacje i rozprawy sądowe z ubezpieczycielem oraz ryzyko porażki i nieodzyskania pieniędzy od towarzystwa.

Zyskaj należne Ci pieniądze, bez względu na to, czy uda się naszej firmie coś wywalczyć od ubezpieczyciela! Szybko, bez ryzyka, bez dodatkowych kosztów – zapraszamy do kontaktu i odebrania dodatkowego odszkodowania z OC lub AC!

odkup odszkodowań Gdańsk

Kto może uzyskać naszą pomoc w odszkodowaniu OC/AC?

Aby uzyskać naszą pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych, konieczne jest spełnienie kilku warunków. Sprawdź je poniżej!

 • odszkodowanie zostało już wypłacone,
 • zdarzenie odbyło się w ciągu ostatnich 3 lat – po tym czasie (liczonym od daty podjęcia decyzji przez ubezpieczyciela) następuje przedawnienie roszczeń o odszkodowanie,
 • jeśli nie posiadasz AC, zdarzenie musiało być spowodowane z winy innego uczestnika ruchu,
 • nie zawarto żadnego porozumienia ani ugody z ubezpieczycielem,
 • szkoda powstała w Polsce lub rozliczano ją przez polskie towarzystwo ubezpieczeniowe.

Dopłacamy do odszkodowań w Gdańsku i w całej Polsce.

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowania powypadkowego przez odkup?

Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowań:

 • Eliminujesz ryzyko nieznanego wyniku rozprawy sądowej i zyskujesz pewność wypłaty ustalonej kwoty bez względu na wynik procesu.
 • Dopłatę otrzymujesz w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Kwotę znasz już przed podpisaniem umowy, i na tej podstawie możesz podjąć decyzję.
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie poświęcasz godzin na procesy sądowe.

Odszkodowanie Gdańsk - nasz przykład

Klient z Gdańska - szkoda samochodem Mazda 6, odszkodowanie wypłacone z polisy OC sprawcy. Zakres uszkodzeń pojazdu to lewy tył. Ubezpieczyciel oszacował poniesione szkody na niespełna 1800 zł. Nasza analiza wykazała zbyt niskie oszacowanie kosztów naprawy pojazdu. Przygotowaliśmy ofertę dodatkowego odszkodowania na kwotę 1100 zł. Poszkodowany zgodził się na naszą propozycję. Sumwarycznie wartość odszkodowania za powyższą szkodę wyniosła 1800 + 1100 = 2900 zł.

przykładowa sprawa - odszkodowanie Gdańsk

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC/AC w Gdańsku

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Gdańsku?

Ważnym atutem Gdańska jest oczywiście dostęp do Bałtyku, oraz piękna plaża i wybrzeże. Stolica pomorskiego ma ponad 471 tys. mieszkańców i zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności w kraju, a siódme miejsce pod względem powierzchni – ponad 261 km². Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy kompleks Trójmiasto. Na obszarze miasta znajdują się liczne zabytki architektury, ale również wiele instytucji i placówek kulturalnych oraz biznesowych.

Atrakcje Gdańska

Atrakcjami w stolicy województwa pomorskiego niewątpliwie będą:

 • Muzeum Bursztynu
 • Muzeum Wnętrz Mieszczańskich, ukazujące życie bogatych gdańszczan z XVIII wieku
 • Fontannę Neptuna
 • Długie Pobrzeże, idealne na spaceryu
 • Ratusz Głównego Miasta – niegdysiejszą siedzibę miejskich władz
 • Ulicę Długą oraz Długo Targ, rozpoczynające się od Złotej Bramy – ulicę tę zamieszkiwali kiedyś najbogatsi, stąd piękne kamieniczki

Najciekawsze miejsca w Gdańsku

Plaża w Gdańsku

Plaża w Gdańsku

Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu

Fontanna Neptuna

Fontanna Neptuna

Brama Żuraw w Gdańsku

Brama Żuraw w Gdańsku