Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Gdańsk

Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu, z pewnością miałeś nadzieję, że zgłoszenie sprawy do ubezpieczyciela załatwi sprawę i zyskasz odpowiednie odszkodowanie. Tak powinno być, niestety czasem wypłacane przez towarzystwo kwoty są zaniżane. Co wtedy? Masz dwa rozwiązania! Możesz nie zgodzić się z ubezpieczycielem i skierować sprawę do sądu, lub też skorzystać z mniej stresującego i ryzykownego sposobu – dochodzenia odszkodowania poprzez dopłatę. Umówioną z firmą kwotę odzyskasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka, tracenia czasu i dodatkowych kosztów! Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych w Gdańsku.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Gdańsku?

Aby móc rzetelnie ocenić kwotę otrzymanego przez Ciebie odszkodowania, naszym specjalistom przydadzą się wszelkie dokumenty, jakie mogą w tym pomóc. Znając wszystkie fakty, łącznie z kosztorysami, zdjęciami, decyzjami ubezpieczyciela, opisami szkody itp. dokonamy darmowej analizy. Wystarczą 3 kroki:

 • Zgłoś do nas chęć uzyskania analizy i przekaż dokumenty oraz zdjęcia - kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • W ciągu kilku dni, po dokładnej analizie, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przedstawi propozycję firmy.
 • Jeśli przedstawione warunki będą dla Ciebie odpowiednie, możemy podpisać umowę. Zyskasz pewność szybkiego i bezproblemowego, bezwarunkowego zyskania pieniędzy! Wypłata zajmie zaledwie kilka dni.

odszkodowania OC/AC Gdańsk

Czym jest dochodzenie odszkodowania powypadkowego OC/AC przez dopłatę?

Odzyskiwanie odszkodowań poprzez dopłatę do szkody polegają na odstąpieniu od prawa do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Prawa są odsprzedawane przez poszkodowanego za określoną kwotę, wypłacaną od razu w ciągu kilku dni. Firma, która odkupuje roszczenia, bierze na siebie negocjacje i rozprawy sądowe z ubezpieczycielem oraz ryzyko porażki i nieodzyskania pieniędzy od towarzystwa.

Zyskaj należne Ci pieniądze, bez względu na to, czy uda się naszej firmie coś wywalczyć od ubezpieczyciela! Szybko, bez ryzyka, bez dodatkowych kosztów – zapraszamy do kontaktu i odebrania dodatkowego odszkodowania z OC lub AC!

odkup odszkodowań Gdańsk

Kto może uzyskać naszą pomoc w odszkodowaniu OC/AC?

Aby uzyskać naszą pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych, konieczne jest spełnienie kilku warunków. Sprawdź je poniżej!

 • odszkodowanie zostało już wypłacone,
 • zdarzenie odbyło się w ciągu ostatnich 3 lat – po tym czasie (liczonym od daty podjęcia decyzji przez ubezpieczyciela) następuje przedawnienie roszczeń o odszkodowanie,
 • jeśli nie posiadasz AC, zdarzenie musiało być spowodowane z winy innego uczestnika ruchu,
 • nie zawarto żadnego porozumienia ani ugody z ubezpieczycielem,
 • szkoda powstała w Polsce lub rozliczano ją przez polskie towarzystwo ubezpieczeniowe.

Dopłacamy do odszkodowań w Gdańsku i w całej Polsce.

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowania powypadkowego przez odkup?

Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowań:

 • Eliminujesz ryzyko nieznanego wyniku rozprawy sądowej i zyskujesz pewność wypłaty ustalonej kwoty bez względu na wynik procesu.
 • Dopłatę otrzymujesz w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Kwotę znasz już przed podpisaniem umowy, i na tej podstawie możesz podjąć decyzję.
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie poświęcasz godzin na procesy sądowe.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC/AC w Gdańsku

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Gdańsku?

Ważnym atutem Gdańska jest oczywiście dostęp do Bałtyku, oraz piękna plaża i wybrzeże. Stolica pomorskiego ma ponad 471 tys. mieszkańców i zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności w kraju, a siódme miejsce pod względem powierzchni – ponad 261 km². Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy kompleks Trójmiasto. Na obszarze miasta znajdują się liczne zabytki architektury, ale również wiele instytucji i placówek kulturalnych oraz biznesowych.

Atrakcje Gdańska

Atrakcjami w stolicy województwa pomorskiego niewątpliwie będą:

 • Muzeum Bursztynu
 • Muzeum Wnętrz Mieszczańskich, ukazujące życie bogatych gdańszczan z XVIII wieku
 • Fontannę Neptuna
 • Długie Pobrzeże, idealne na spaceryu
 • Ratusz Głównego Miasta – niegdysiejszą siedzibę miejskich władz
 • Ulicę Długą oraz Długo Targ, rozpoczynające się od Złotej Bramy – ulicę tę zamieszkiwali kiedyś najbogatsi, stąd piękne kamieniczki

Najciekawsze miejsca w Gdańsku

Plaża w Gdańsku

Plaża w Gdańsku

Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu

Fontanna Neptuna

Fontanna Neptuna

Brama Żuraw w Gdańsku

Brama Żuraw w Gdańsku