Odszkodowania Opole - kancelaria prawna Take Care Polska

Jeśli brałeś udział w zdarzeniu drogowym spowodowanym z winy innego uczestnika ruchu, ale niestety wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe kwota okazała się być zbyt niska, to wcale nie musi oznaczać, ze będziesz stratny! W takim przypadku masz dwa rozwiązania. Możesz skierować sprawę do sądu... niestety to wiąże się z dodatkowymi kosztami, a także sporym ryzykiem przegranej. Możesz również skorzystać odkupu odszkodowania – ciekawej, pewnej alternatywy dochodzenia odszkodowań powypadkowych! Określoną w umowie z firmą kwotę otrzymasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka, stresu, czasochłonnych rozpraw czy dodatkowych kosztów! Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań OC i AC w Opolu.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Opole

Take Care Polska sp. z o. o świadczy pomoc osobom poszkodowanym, które otrzymały za niską kwotę z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pomagają w uzyskaniu najwyższego odszkodowania. Zajmujemy się sprawami majątkowymi, zdrowotnymi oraz szkodami komunikacyjnymi.

Trzy warunki które trzeba spełnić:

 • otrzymane odszkodowanie jest za niskie względem szkody,
 • nie upłynęły 3 lata,
 • nie były zawierane ugody/porozumienia z zakładem ubezpieczeń.

Najchętniej wybieraną opcją przez naszych klientów jest sprzedaż zaniżonego odszkodowania. Jest to najkrótsza droga do otrzymania dodatkowej kwoty. Cały proces sprowadza się do podpisania umowy a w ciągu kilku dni pieniądze trafiają na rachunek bankowy.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie komunikacyjne OC / AC w Opolu?

Analizy przypadku oraz sprawdzenia, czy rzeczywiście mamy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania dokonujemy bezpłatnie. Wystarczy złożyć wniosek oraz dostarczyć nam wszelkie dokumenty, jakie posiadasz na temat sprawy – opisy, zdjęcia, opinie, decyzje, kosztorysy itp. Znając wszystkie fakty, dokonamy sprawdzenia Twojej sytuacji. Otrzymaj analizę odszkodowania OC / AC w trzech krokach:

 • Skontaktuj się z nami i przekaż nam posiadane dokumenty i zdjęcia na temat sprawy.
 • W ciągu 2-3 dni odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy propozycję firmy wraz z proponowaną kwotą.
 • Jeśli przedstawione warunki będą Ci odpowiadać, możemy podpisać cesję. Otrzymasz pieniądze w ciągu kilku dni!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Opole

Na czym polega dochodzenie odszkodowań powypadkowych OC / AC z pomocą dopłaty?

Proces polega na zrzeczeniu się przez osobę poszkodowaną prawa do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Prawo to odsprzedawane jest do firmy zewnętrznej za określoną w umowie kwotę – wypłacaną w ciągu kilku dni od podpisania cesji szkody. Wypłata kwoty następuje zawsze, bez względu na wynik postępowania sądowego z ubezpieczycielem! Firma odkupująca bierze na siebie całe ryzyko przegranej, dodatkowe koszty oraz czas spędzony na negocjacjach i rozprawach sądowych z ubezpieczycielem.

To sposób na odzyskanie należnego odszkodowania w sposób pewny, szybko i bez dodatkowych kosztów – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Odszkodowania w Opolu – powierz sprawę naszej firmie!

Jesteś zainteresowany odzyskaniem odszkodowania w Opolu? Skorzystaj z naszych usług! Działania ze wsparciem Take Care Polska to gwarancja sukcesu i przejrzyste procedury dochodzenia odszkodowania.

Nasza firma przeanalizuje koszty i aspekty prawne, tak aby umożliwić poszkodowanemu uzyskać odpowiednią rekompensatę. W takich sprawach, jak dochodzenie odszkodowania, nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Nasi klienci cenią sobie szybkie rozpatrywanie sprawy i profesjonalne podejście. Nasi specjaliści wkładają dużo pracy w to, aby środki z zadośćuczynienia jak najszybciej trafiły do poszkodowanego lub jego rodziny.

Odszkodowania komunikacyjne Opole – jaką pomoc oferuje nasza firma?

Jedną z najczęściej wypłacanych rekompensat, które należą się poszkodowanym za poniesione szkody, jest odszkodowanie po wypadku samochodowym. Taka potrzeba wynika z szybkiego tempa życia mieszkańców oraz mocno rozwiniętej infrastruktury aglomeracji miejskiej. Stłuczka, kolizja lub wypadek to zdarzenia, które są bardzo stresujące i odbijają się na psychice jego uczestników. Dodatkowo często wiążą się one także ze szkodami materialnymi oraz uszczerbkiem na zdrowiu.

Po takich incydentach poszkodowany powinien zadbać o siebie i własny spokój, natomiast kwestie dochodzenia odszkodowania najlepiej powierzyć specjalistom znającym się na tego typu przypadkach.

Błąd medyczny – jak dostać odszkodowanie?

Potrzebując pomocy lekarskiej, liczymy, że dostaniemy jak najlepszą opiekę. Niestety rzeczywistość w tej kwestii nie zawsze wygląda dobrze. Okazuje się, że zamiast polepszenia naszego zdrowia, niekiedy dochodzi do jego pogorszenia w trakcie pobytu w placówce medycznej.

Warto wiedzieć, że osobom, które na skutek zaniechania lub zaniedbania personelu medycznego doznały uszkodzenia ciała albo utraty zdrowia, należy się odszkodowanie za błąd medyczny. Na ogół postępowania w takich przypadkach są trudne i zawikłane, z tego powodu najlepiej zwrócić się profesjonalnej firmy, która w imieniu poszkodowanego wyegzekwuje rekompensatę za błąd medyczny.

Odszkodowania OC / AC Gorzów Wielkopolski

Dla kogo przeznaczone są wyższe odszkodowania komunikacyjne OC/AC?

Aby skorzystać ze sprzedaży odszkodowania, konieczne jest spełnienie kilku warunków. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź, czy Twoja sprawa się kwalifikuje:

 • Odszkodowanie zostało już wypłacone i rozliczone w formie gotówkowej – czyli wypłaty odpowiedniej kwoty
 • Zdarzenie odbyło się w ciągu ostatnich 3 lat – inaczej mielibyśmy już do czynienia z przedawnieniem
 • Nie podpisałeś porozumienia z towarzystwem
 • Szkoda powstała w Polsce

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych w Opolu, a także na terenie całej Polski.

Jakie zalety ma odsprzedanie odszkodowania komunikacyjnego OC/AC?

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji odszkodowań OC / AC? Jest to wygodna dla poszkodowanych opcja, ponieważ:

 • Nie stwarza ryzyka, w przeciwieństwie do postępowania na drodze sądowej
 • Analiza Twojego przypadku jest bezpłatna – warto zatem spróbować
 • Ustaloną w umowie z nami kwotę otrzymasz niezależnie od wyniku dalszego postępowania
 • Dodatkowe odszkodowanie otrzymujesz w ciągu kilku dni od podpisania umowy

Pomoc przy odszkodowaniu - sprawa z Opola

Sprawa dotyczyła odszkodowania za uszkodzenia pojazdu BMW seri 5. Szkoda likwidowana z OC sprawcy. Właściciel auta otrzymał rekompensatę w kwocie ponad 4700 zł, co nie do końca pozwalało przywrócić pojazd do stanu sprzed wypadku. Nasza bezpłatna weryfikacja przyznanego odszkodowania ujawniła możliwości dalszego dochodzenia należnego odszkodowania. Złożyliśmy klientowi propozycję - dodatkowe odszkodowanie w wysokości 3500 zł do już wypłaconej kwoty. Kierowca przyjął taką ofertę z zadowoleniem. W sumie na naprawę pojazdu otrzymał 4700 + 3500 = 8200 zł.

sprawa odszkodowanie komunikacyjne Opole

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Opolu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Opolu?

Opole to siedziba władz województwa opolskiego, stosunkowo niewielkie jak na stolicę, acz znaczące dla Polski miasto. Pod względem powierzchni jest to piętnaste miasto polski, zaś pod względem populacji – dwudzieste siódme, z liczbą mieszkańców przekraczającą 128 tys. Opole położone jest na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą, i stanowi jedną z historycznych stolic Górnego Śląska. To jedno z najstarszych polskich miast! To główne miasto regionu pod względem gospodarczym, administracyjnym, kulturalnym oraz przemysłowym.

Atrakcje w Opolu

Opole oferuje szereg atrakcji – zabytków, muzeów oraz atrakcji na świeżym powietrzu. Należą do nich m.in.:

 • Wyspa Bolko zwana zielonymi płucami Opola – świetne miejsce na spacer
 • Opolskie zoo
 • Wieża Piastowska – odrestaurowana dzięki mieszkańcom stanowiąca symbol miasta
 • Amfiteatr Tysiąclecia
 • Muzeum Polskiej Piosenki

Najciekawsze miejsca w Opolu

Wyspa Bolko w Opolu

Wyspa Bolko w Opolu

Wieża Piastowska - Opole

Wieża Piastowska - Opole

Amfiteatr Tysiąclecia w Opolu

Amfiteatr Tysiąclecia w Opolu

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu