Sprzedaż szkody OC

Odszkodowanie, które otrzymujemy w przypadku szkody komunikacyjnej od towarzystwa ubezpieczeniowego, według jego założenia i przeznaczenia powinno pokryć wszystkie koszty powstałe w wyniku kolizji lub wypadku.
Niestety jak pokazuje praktyka zakłady ubezpieczeń mają na to inne spojrzenie!

sprzedaż szkód komunikacyjnych
Jeśli miałeś już wątpliwą przyjemność dochodzić swoich praw od ubezpieczyciela, to zapewne wiesz jak mozolny i długotrwały jest to proces.

Po kilku miesiącach i tak większość poszkodowanych otrzymuje zaniżoną, choć nieco wyższą niż na początku kwotę odszkodowania.

Kiedy zakład ubezpieczeń podtrzymuje swoją decyzję i nie zamierza wypłacić nam godnego odszkodowania, poszkodowany zmuszony jest do dochodzenia swoich praw w sądzie.

Wielu kierowców rezygnuje na tym etapie z dalszych prób wyegzekwowania prawa do należytej naprawy pojazdu, godząc się na bardzo niską kwotę odszkodowania.
Co więcej wielu poszkodowanych nawet nie wie, że ich odszkodowanie zostało zaniżone.

Ostatecznie i jedni i drudzy do naprawy pojazdu muszą dopłacić z własnej kieszeni.

Zakłady ubezpieczeń mają tą świadomość i zwykle pozostają nieugięte na kolejne odwołania od swojej decyzji.

Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji i nie chcesz wikłać się w spór sądowy z ubezpieczycielem to SPRZEDAŻ SZKODY jest optymalnym rozwiązaniem Twojego problemu.

Sprzedaż odszkodowania to szybki i pewny sposób na dodatkowe pieniądze do odszkodowania.

Na czym polega sprzedaż szkody OC?

Sprzedanie praw do szkody opiera się na cesji praw do "tej" zaniżonej części odszkodowania, którą zakład ubezpieczeń powinien wypłacić.
Sprzedając nam szkodę klient otrzymuje dodatkowe środki nazywane potocznie dopłatą do odszkodowania, zaś firma Take Care Polska nabywa prawa do dalszego dochodzenia nabytego odszkodowania.

Co ważne dodatkowe odszkodowanie otrzymane od Take Care Polska jak i odszkodowanie wypłacone przez zakład ubezpieczeń są własnością klienta.

Czyli jeśli kierowca otrzymał od ubezpieczyciela np. 2000 zł i skorzystał z dopłaty i otrzymał kolejne 1500 zł to całkowita kwota jaką otrzyma kierowca wyniesie 3500 zł.

Jakie są zalety sprzedaży odszkodowania?

Dużą zaletą dopłaty do odszkodowania jest fakt, iż jest ona bezzwrotna. Kierowca, który sprzedał swoją szkodę nie musi zwracać otrzymanych pieniędzy bez względu na wynik procesu odszkodowawczego ( nawet jeśli przegramy sprawę i tak zachowujesz dopłatę ).
Warto też wspomnieć, że kwota jaką klient od nas otrzyma jest znana już przed podpisaniem umowy, jest z "góry" ustalona.

Jak sprzedać szkodę komunikacyjną?

Jeśli cenisz sobie spokój i nie chcesz samodzielnie prowadzić sporu z towarzystwem ubezpieczeń, a jednocześnie interesuje Cię tylko pewny wynik postępowania odszkodowawczego, zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Jak sprzedać szkodę krok po kroku:

  • wyślij nam kosztorys otrzymany z zakładu ubezpieczeń
  • w ciągu 3 dni skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy za ile możemy odkupić odszkodowanie
  • jeśli nasza propozycja Cię zainteresuje sporządzimy umowę sprzedaży szkody i wyślemy Ci do podpisania
  • w ciągu kliku dni od podpisania umowy pieniądze trafią na Twoje konto bankowe

sprzedaż szkód komunikacyjnych


Sprzedając nam swoją szkodę nic nie ryzykujesz.

Dla Ciebie wynik postępowania odszkodowawczego jest pewny - otrzymujesz pieniądze już po podpisaniu umowy, to my ponosimy pełną odpowiedzialność za odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania.

Nasza wycena dopłaty do szkody jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Wyślij kosztorys, sprawdź nas i przekonaj się, że zaoferujemy Ci najlepszą cenę!!!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Napisz do nas kontakt@take-care.com.pl
zadzwoń na 605-965-855
lub ZGŁOŚ SZKODĘ DO WYCENY

Zadaj pytanie on-line