Sprzedaż zaniżonego odszkodowania OC

Jeśli miałeś już wątpliwą przyjemność dochodzić swoich praw od ubezpieczyciela, to zapewne wiesz jak mozolny i długotrwały jest to proces.

Po kilku miesiącach i tak większość poszkodowanych otrzymuje zaniżoną, choć nieco wyższą niż na początku kwotę odszkodowania.

dopłaty do odszkodowań
Jeśli cenisz sobie spokój i pewny wynik postępowania odszkodowawczego, możesz skorzystać z naszej propozycji dopłaty do odszkodowania.

Sprzedaż odszkodowania to szybki i pewny sposób na dodatkowe pieniądze do odszkodowania.

Nic nie ryzykujesz, dla Ciebie wynik postępowania odszkodowawczego jest pewny (otrzymujesz pieniądze od ręki),
to my ponosimy pełną odpowiedzialność za odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania.

Jeśli podejrzewasz, że Twoje odszkodowanie jest zaniżone i myslisz o sprzedaży kosztorysu, wyślij nam wycenę, która otrzymałeś.

Nasza wycena nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Wyślij kosztorys, sprawdź nas i przekonaj się, że zaoferujemy Ci najlepszą cenę!!!

Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.

Opis pełnej procedury sprzedaży odszkodowania znajdziecie Państwo skup odszkodowań

Skup odszkodowań?

W przypadku szkody z OC sprawcy kosztorysu wykonanego przez firmę ubezpieczeniową oraz decyzji o przyznaniu i przekazaniu określonej w kosztorysie kwoty odszkodowania.
W przypadku szkody z AutoCasco dodatkowo potrzebujemy skanu polisy AC, która zawiera wariant ubezpieczenia.

Pełna listę wymaganych dokumentów znajdziesz w zakładce PYTANIA.

Nie stanowi to problemu. Możemy pomóc Ci w pozyskaniu tych dokumentów, skontaktuj sie z nami, aby dowiedzieć się więcej.
Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Skontaktuj sie z nami, my wycenimy Twój przypadek zupełnie za DARMO i bez ŻADNYCH zobowiązań.
Pieniądze otrzymasz niezwłocznie po podpisaniu z naszą firmą umowy. Możemy wypłacić Ci gotówkę od ręki, przelać pieniądze na podany numer konta albo dokonać przekazu pocztowego na wskazany adres.
Po uzgodnieniu warunków odkupu:

nasz agent pojedzie to spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu (dom albo praca) w ciągu 2 dni roboczych - jeśli zdecydujesz się na spotanie z agentem

lub

wyslemy do Ciebie umowę w dwóch egzemplarzach w ciągu 24 godz. - jeśli zdecydujesz się na umowę drogą korespondencyjną. Następnie Ty odsyłasz podpisany egzemplarz do naszej siedziby.