Odzyskiwanie odszkodowań OC / AC

Jesteśmy jedna z wiodących firm w zakresie odzyskiwania i dochodzenia zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych od ubezpieczycieli zarówno z OC sprawcy, jak i AutoCasco. Obsługujemy kilkaset spraw i procesów odszkodowawczych w skali roku.

Pozycję tą zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu naszych Klientów, którym serdecznie za to DZIĘKUJEMY.

Odzyskiwanie odszkodowań OC to proces, który potrafi być długi i pełen niespodzianek. Dlatego warto go powierzyć firmie, która posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w zakresie dochodzenia i ściągania zaniżonych odszkodowań z ubezpieczenia.
Bardzo ważnym jest, aby już na wstępnym etapie dochodzenia odszkodowania z OC lub AC, firma wiedziała czego można się po danej sprawie spodziewać i jakie działania podejmie pełnomocnik zakładu ubezpieczeń.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Dzięki Wam my takie doświadczenie posiadamy, ale wciąż staramy się zdobywać coraz to większe kompetencje i podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Dążymy do tego, aby dochodzenie odszkodowań z naszą firmą przyniosło wysokie odszkodowanie i nie wymagało zaangażowania poszkodowanego w jego przebieg.

odzyskiwanie odszkodowań oc

Nasza oferta odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych

Oferujemy profesjonalne odzyskiwanie oraz dochodzenie zaniżonych odszkodowań za uszkodzony pojazd oraz szkody osobowe. Zajmujemy się przede wszystkim odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań z OC sprawcy, jednak podejmujemy się także spraw likwidowanych z polisy AC.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Naszych Klientów otrzymał gwarancję obsługi na najwyższym poziomie i mógł cieszyć się dodatkowym odszkodowaniem.

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczycieli za szkody całkowite oraz częściowe powstałe zarówno na autach prywatnych, jak i firmowych. Pojazd może być także przedmiotem kredytu lub leasingu.

Odzyskujemy odszkodowania do 3 lat wstecz, nawet jeśli uszkodzony pojazd, będący przedmiotem wypłaconego zaniżonego odszkodowania został już sprzedany! Istotne dla nas jest, czy nasz klient był jego właścicielem na dzień powstania szkody.

Dzięki naszej innowacyjnej usłudze odkupu odszkodowania proces dochodzenia należnego odszkodowania znacznie się upraszcza, a jego czas skraca, przez co kierowca otrzymuje dodatkowe odszkodowanie już kilka dni po podpisaniu umowy.

W jakich rodzajach spraw możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne ( na pojazdach )

Oferujemy odzyskiwanie odszkodowań za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni od podpisania umowy.

Szkody zdrowotne - osobowe

Zostałeś ranny w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Oferujemy reprezentację osób poszkodowanych w wynikubłędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkania oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Do kogo skierowane są nasze usługi odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych?

Jeśli miałeś stłuczkę lub kolizję, to najpewniej spotkałeś się z problemem zbyt niskiej kwoty odszkodowania wypłaconej przez ubezpieczyciela, za którą nie sposób w profesjonalny sposób naprawić uszkodzonego pojazdu.

Kiedy kolejne próby odwołania się od niekorzystnej dla siebie decyzji zakładu ubezpieczeń nie przyniosą oczekiwanego efektu i masz już ochotę zaprzestać starań o wyższe odszkodowanie to...

Nasze usługi są właśnie dla Ciebie!

Jeśli szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na uzyskanie dodatkowego odszkodowania, bez samodzielnego nadzorowania procesu odzyskiwania odszkodowania, bez uczestnictwa w sporze sądowym to ...

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania!

Jedynym ograniczeniem dla naszych usług jest przedawnienie roszczenia ( 3 lata ) lub podpisanie przez klienta ugody z zakładem ubezpieczeń, która zamyka drogę do dalszego dochodzenia odszkodowania.

Uważamy, że warto nawiązać z nami kontakt i powalczyć o dodatkową kwotę odszkodowania, która może być niezbędne do profesjonalnej naprawy uszkodzonego pojazdu.

Czym wyróżnia się nasz sposób dochodzenia odszkodowań?

Dochodzenie odszkodowań poprzez dopłatę znacznie różni się od tradycyjnej pomocy w uzyskaniu godnego odszkodowania z oc.
Polega ono na przekazaniu praw Take Care Polska do dalszego dochodzenia odszkodowania w zamian za ustaloną kwotę, którą wypłacamy klientowi praktycznie od razu po podpisaniu umowy.

W przypadku tradycyjnej metody wypłata dodatkowego odszkodowania następuje dopiero po zakończeniu procesu odszkodowawczego, co może potrwać od kilku do kilkunastu miesięcy.

Taka forma współpracy niesie za sobą korzyści zarówno dla naszego klienta, który nie musi czekać na zakończenie postępowania w sądzie.

Dla Take Care Polska niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie działamy pod presją czasu i cała odpwiedzialność i decyzyjność spoczywa na nas.

Jak przebiega odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań poprzez odkup?

Naszymi usługami zainteresowani będą kierowcy, którzy nie chcą toczyć sporu z zakładem ubezpieczeń na drodze sądowej. Nie chcą także czekać na wynik procesu odszkodowawczego, jak to ma miejsce w przypadku spraw na tzw. "procent", a cenią sobie pewną, bezzwrotną kwotę dodatkowego odszkodowania, które otrzymają od nas już kilka dni po podpisaniu umowy.

Dzięki odwróconej płatności ( co zostało opisane w poprzednim paragrafie ) proces dopłaty do odszkodowania składa się z kilku prostych kroków:

  • Rozpoczyna się od analizy nadesłanych do nas dokumentów szkody ( zwykle jest to kosztorys i decyzja od ubezpieczyciela )
  • Jeśli odszkodowanie jest zaniżone i istnieje szansa na uzyskanie dodatkowej kwoty w sądzie, to proponujemy dodatkową kwotę dla naszego klienta
  • Kiedy kierowca zaakceptuje naszą propozycję podpisujemy umowę i w ciągu kilku dni przelewamy pieniądze na konto bankowe klienta
  • Później już sami dochodzimy należnego odszkodowania w sądzie, zaś dla naszego klienta sprawa jest już zakończona

Jeżeli szukasz szybkiego i wygodnego rozwiązania problemu z zaniżonym odszkodowaniem, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

odzyskiwanie odszkodowań krok po kroku

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowania z naszą firmą?

Jak powyżej wspomnieliśmy oferujemy innowacyjny sposób odzyskiwania odszkodowań OC poprzez odkupienie od Ciebie zaniżonej części odszkodowania i wypłacenia Ci dodatkowych środków.

Zakłady ubezpieczeń zwykle nie zmieniają stanowiska w odpowiedzi na odwołanie od swojej decyzji ( zachęcamy do samodzielnego składania odwołania od decyzji OC/AC - to nic nie kosztuje, warto spróbować ).
Z tego też powodu większość spraw odszkodowawczych kończy się sporem w sądzie.
Jeśli nie chcesz w nim uczestniczyć i ponosić jego kosztów to warto zapoznać się z naszą innowacyjną metodą dochodzenia odszkodowania.

Największe zalety naszego sposobu na zaniżone odszkodowanie:
  • nie martwisz się o wynik procesu sądowego i nie jesteś jego stroną
  • dodatkowe odszkodowanie otrzymujesz już kilka dni po podpisaniu umowy
  • otrzymana od nas kwota nie podlega zwrotowi, bez względu na to jak dalej potoczy się proces dochodzenia szkody
  • kwotę jaką od nas otrzymujesz znasz z "góry" jeszcze przed podpisaniem umowy


Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie OC/AC?
Zakład ubezpieczeń pozostaje obojętny na próby odwołania?
Nie chcesz samodzielnie prowadzić sporu sądowego z zakładem ubezpieczeń?

Napisz nam o tym na kontakt@take-care.com.pl
zadzwoń na naszą infolinię 605-965-855
lub ZGŁOŚ SZKODĘ DO WYCENY

Nasze porady i analiza sprawy są bezpłatne i niezobowiązujące