Odszkodowania komunikacyjne

Wypadek komunikacyjny to silnie stresujące i nieprzyjemne zdarzenie drogowe. Nie dość, że niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia i życia, to jeszcze wiąże się z wieloma formalnościami związanymi z uzyskaniem odszkodowania komunikacyjnego. Godne odszkodowanie za szkodę komunikacyjną pozwoli nam sprawnie i profesjonalnie naprawić nasze auto i sprawić, że szybciej zapomnimy o kolizji.

odszkodowania komunikacyjne

Komu przysługują odszkodowania komunikacyjne z OC?

Odszkodowanie za szkody komunikacyjne z OC sprawcy przysługują każdemu poszkodowanemu w wyniku kolizji lub wypadku drogowego ( z wyjątkiem sprawcy wypadku ).
Do wypłaty świadczenia odszkodowawczego z tytułu szkody komunikacyjnej zobowiązany jest ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia. Jeżeli kierowca, który spowodował kolizję nie posiada polisy OC, odszkodowanie wypłaca Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Jak uzyskać pomoc przy odszkodowaniu komunikacyjnym?

W praktyce uzyskanie należnego nam odszkodowania za szkodę komunikacyjną nie jest łatwe i czasami wymaga długich negocjacji z ubezpieczycielem lub skierowania sprawy na drogę sądową.

Dlatego Take Care Polska - firma świadcząca usługi odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych z przyjemnością pomoże Ci w sytuacji, gdy zakład ubezpieczeń proponuje zbyt niskie odszkodowanie za szkody komunikacyjne.

Możemy poinstruować Cię jak prowadzić spór z firmą ubezpieczeniową lub zaproponujemy Ci dodatkowe odszkodowanie w formie dopłaty do odszkodowania. Dopłata do odszkodowania to najlepsza forma współpracy dla osób, które nie chcą uczestniczyć w dalszym procesie odszkodowawczym i cenią sobie gwarantowaną kwotę dodatkowego odszkodowania.

Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i czasu na walkę o zaniżone odszkodowanie warto skorzystać z pomocy doświadczonego partnera.


Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie OC/AC?
Zakład ubezpieczeń pozostaje obojętny na próby odwołania?
Nie chcesz samodzielnie prowadzić sporu sądowego z zakładem ubezpieczeń?

Napisz nam o tym na kontakt@take-care.com.pl
zadzwoń na naszą infolinię 605-965-855
lub ZGŁOŚ SZKODĘ DO WYCENY

Nasze porady i analiza sprawy są bezpłatne i niezobowiązujące