Skup odszkodowań z OC i AC

Ubezpieczyciel przyznał Ci bardzo niską kwotę odszkodowanie, pozostaje obojętny na Twoje odwołania, a Ty nie jesteś gotowy na wytaczanie mu procesu sądowego? Skorzystaj z usługi skupu odszkodowań. Jest to właściwie jedyny sposób, aby otrzymać większe odszkodowanie bez konieczności udziału w sporze sądowym.

skup odszkodowań

Na czym polega usługa skupu odszkodowań?

Zwykle firmy ubezpieczeniowe przyznają minimum tego co powinny, licząc na bierną postawę klienta.
Ubezpieczyciele mają świadomość, że zdecydowana większość poszkodowanych obawia się lub nie posiada odpowiedniej wiedzy, aby skierować sprawę do sądu. A co ważniejsze, wygrać ją z firmą ubezpieczeniową.

Odpowiedzią na takie praktyki zakładów ubezpieczeń jest właśnie nasza oferta skupu odszkodowań . Jeśli odszkodowanie przyznane przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest zaniżone, możemy wykupić od Ciebie prawa do dalszego dochodzenia odszkodowania za ustaloną między nami kwotę.

Nawet jeżeli przyjąłeś już przyznaną przyznaną przez zakład ubezpieczeń kwotę za szkodę, nadal możemy wykupić Twoje odszkodowanie!

Sprzedając nam prawa do zaniżonej części odszkodowania, wypłacimy Ci ustaloną kwotę w ciągu kilku dni ( odszkodowanie, które już otrzymałeś od ubezpieczyciela jest Twoje ). Po podpisaniu umowy cesji szkody to Take Care Polska bierze na siebie ryzyka i obowiązki związane z prowadzeniem procesu odszkodowawczego. Ty jako nasz klient otrzymujesz kwotę wykupu i nie jesteś już stroną w sprawie.

Zatem całkowite odszkodowanie, jakie otrzymasz za swoją szkodę będzie sumą kwot jakie otrzymałeś od zakładu ubezpieczeń oraz tą wypłaconą przez Take Care Polska.

Skorzystanie z naszej oferty skupu odszkodowań w żaden sposób nie wpływa na umowę polisy poszkodowanego, ani na odszkodowanie, które już zostało mu przyznane.

Dopłacone przez nas pieniądze są także Twoje bez względu na wynik naszych działań. To my ponosimy ryzyko, tak nakazuje profesjonalne podejście do klienta.

Jakie odszkodowania skupujemy?

Skupujemy odszkodowania likwidowane z polisy OC sprawcy oraz AC, powstałe na autach firmowy oraz prywatnych. Obsługujemy szkody częściowe i całkowite.

Odkupimy od Ciebie odszkodowanie do 3 lat wstecz ( licząc od daty ostatniej decyzji zakładu ubezpieczeń ).

Nawet jeśli sprzedałeś już pojazd, nadal możesz podjąć z nami współpracę.

Jeśli nie posiadasz kosztorysu, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci co zrobić, aby go sprawnie pozyskać ( ubezpieczyciel ma obowiązek go udostępnić, ale często utrudnia ten proces ). Jeśli wyrazisz na to zgodę, możemy nawet ściągnąć akta sprawy w Twoim imieniu.

Przekonajcie się sami jaką ofertę możemy Wam złożyć - to nic nie kosztuje a zyskać możecie wiele. Niejednokrotnie kwota wykupu szkody jest wyższa niż przyznane kierowcy odszkodowanie!

Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.

Nie marnuj pieniędzy... napisz do nas i dowiedz się co możemy zrobić w Twojej sprawie!

Dlaczego wybrać nasz skup odszkodowań?

  • oferujemy najlepsze stawki skupowanych odszkodowań na rynku ( sami "liczymy" szkody, rozmawiasz z bezpośrednim likwidatorem, nie pośrednikiem )
  • dojeżdżamy do klienta ( współpracujemy z mobilnymi agentami )
  • jasno mówimy, co jest zawarte w umowie ( wiesz co podpisujesz )
  • wypłatę dodatkowego ubezpieczenia otrzymujesz błyskawicznie

Jakie są korzyści ze współpracy z firmą skupującą odszkodowania?

  • jest w 100% bezpieczny i zgodny z polskim prawem
  • korzystając z tej możliwości, nie tracisz nic z sumy odszkodowania, którą już otrzymałeś
  • nie ponosisz żadnych kosztów, nie musisz fatygować się po sądach, walcząc o należne Ci pieniądze
  • szybko zyskujesz dodatkową gotówkę
  • to, że odkupimy od Ciebie prawo do zaniżonej części odszkodowania, nie wpływa w żaden sposób na Twoją umowę ubezpieczenia

Jak to wygląda krok po kroku?

1. dostarczasz do nas kosztorys szkody oraz decyzję o przyznaniu odszkodowania ( możesz to zrobić drogą mailową na kontakt@take-care.com.pl, a w odpowiedzi otrzymasz proponowaną kwotę dopłaty )

2. jeśli nie posiadasz kosztorysu, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci go pozyskać

3. analizujemy Twój przypadek i przedstawiamy ofertę wykupu odszkodowania

4. podpisujemy umowę. W dowolnym miejscu i czasie

5. wypłacamy ustaloną kwotę od ręki

6. Ty jesteś zadowolony z gotówki, my we własnym zakresie i w swoim imieniu załatwiamy z ubezpieczycielem ostateczną kwotę, która będzie naszym zyskiem


Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie OC/AC?
Zakład ubezpieczeń pozostaje obojętny na próby odwołania?
Nie chcesz samodzielnie prowadzić sporu sądowego z zakładem ubezpieczeń?

Napisz nam o tym na kontakt@take-care.com.pl
zadzwoń na naszą infolinię 605-965-855
lub ZGŁOŚ SZKODĘ DO WYCENY

Nasze porady i analiza sprawy są bezpłatne i niezobowiązujące

Najczęstsze pytania

W przypadku szkody z OC sprawcy kosztorysu wykonanego przez firmę ubezpieczeniową oraz decyzji o przyznaniu i przekazaniu określonej w kosztorysie kwoty odszkodowania.
W przypadku szkody z AutoCasco dodatkowo potrzebujemy skanu polisy AC, która zawiera wariant ubezpieczenia.

Pełną listę wymaganych dokumentów znajdziesz w zakładce PYTANIA.

Nie stanowi to problemu. Możemy pomóc Ci w pozyskaniu tych dokumentów, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.
Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Skontaktuj sie z nami, my wycenimy Twój przypadek zupełnie za DARMO i bez ŻADNYCH zobowiązań.
Pieniądze otrzymasz niezwłocznie po podpisaniu z naszą firmą umowy. Możemy wypłacić Ci gotówkę od ręki, przelać pieniądze na podany numer konta albo dokonać przekazu pocztowego na wskazany adres.
Po uzgodnieniu warunków odkupu:

nasz agent pojedzie to spotkanie w dogodnym dla klienta miejscu (dom albo praca) w ciągu 2 dni roboczych - jeśli zdecydujesz się na spotkanie z agentem

lub

wyślemy do Ciebie umowę w dwóch egzemplarzach w ciągu 24 godz. - jeśli zdecydujesz się na umowę drogą korespondencyjną. Następnie Ty odsyłasz podpisany egzemplarz do naszej siedziby.
Zadaj pytanie on-line