Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Katowice

Każdy wypadek i kolizja to nieprzyjemna sytuacja często związana z oczekiwaniem, stresem oraz kosztami napraw. Prawo mówi, że jeśli sytuacja wydarzyła się z winy innego uczestnika ruchu, koszty naprawy Twojego auta powinien pokryć ubezpieczyciel. Niestety w praktyce często zdarza się, że kwota odszkodowania jest za niska, a może nawet nie starcza na naprawę pojazdu... Mamy wtedy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania. Możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub skorzystać z dopłaty do odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź, jak odzyskać należne Ci odszkodowanie w Katowicach, w sposób pewny i szybki, bez ryzyka przegranej.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Katowice

Take Care Polska sp. z o. o. to firma która pomaga poszkodowanym, którzy otrzymali zaniżone odszkodowanie ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Najważniejszym celem jest wsparcie osób pokrzywdzonych. Nasi specjaliści zajmują się szkodami zdrowotnymi, osobowymi oraz wypadkami komunikacyjnymi. Analiza dokumentacji jest bezpłatna, dzięki temu klienci nie są narażeni na dodatkowe koszty. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowanie, każda sprawa jest analizowana indywidualnie.

Jakie warunki trzeba spełnić?

 • zostało wypłacone zaniżone odszkodowanie,
 • nie upłynęły 3 lata od szkody,
 • porozumienia/ugody nie były podpisane z zakładem ubezpieczeń.

Rozwiązanie, które cieszy się największym zainteresowaniem to wykup zaniżonego zadośćuczynienia. Jest to minimum formalności które sprowadzają się tylko do podpisania umowy na ustaloną telefonicznie kwotę. W ciągu kilku dni pieniądze trafiają na rachunek bankowy poszkodowanego.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Katowicach?

Najpierw zweryfikujemy Twoją sytuację. Przydadzą nam się wszystkie zdjęcia oraz dokumenty, jakie posiadasz w związku z wypadkiem bądź kolizją. Do takiej dokumentacji należą m.in. kosztorysy, wyceny, zdjęcia i opisy szkody itp. Analizę wykonujemy bezpłatnie! Abyśmy mogli ocenić Twoją sytuację, postępuj zgodnie z trzema poniższymi krokami:

 • Skontaktuj się z naszą firmą oraz dostarcz niezbędne dokumenty i zdjęcia, m.in. kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, polisę, zdjęcia szkody oraz inne.
 • Przeprowadzimy ocenę Twojej sytuacji, i już po kilku dniach otrzymasz naszą propozycję.
 • Jeśli propozycja będzie Ci odpowiadać, możesz podpisać z nami umowę. W ten sposób zyskasz pewność szybkiego odzyskania należnego odszkodowania, bez stresów i ryzyka, bez dodatkowych kosztów, w dodatku szybko i łatwo!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Katowice

Czy warto powierzyć odzyskiwanie odszkodowania kancelarii?

Proces odzyskiwania odszkodowań bywa procesem trudnym i długotrwałym, a często też może nie przynieść takich rezultatów, jakich byśmy oczekiwali.

Dlatego też zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług dochodzenia odszkodowań w Take Care Polska. Naszą główną zaletą jest szybkość i klarowność wszystkich przeprowadzanych procesów odszkodowawczych. Aby zapoznać się ze sprawą, przeprowadzamy rozmowę z poszkodowanym lub wyznaczonym pośrednikiem oraz zbieramy komplet dokumentów. Potem wnikliwie analizujemy kosztorysy i kwestie prawne, dzięki czemu zyskujemy argumenty pomocne w walce o stosowne zadośćuczynienie. Jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowań w Katowicach, nasi klienci mają pewność maksymalnie wysokiej rekompensaty od ubezpieczyciela w możliwie krótkim czasie.

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowania za błąd medyczny w Katowicach

Pod opieką medyków oraz w placówkach medycznych chcemy czuć się bezpiecznie i pewnie. Niestety, czasem to pobyt w placówce medycznej staje się powodem pogorszenia stanu zdrowia. Osobom, które wskutek zaniechania personelu medycznego doświadczyły uszczerbku na zdrowiu bądź pogorszenia stanu zdrowia, przysługuje tzw. odszkodowanie za błąd medyczny. Przeprowadzenie takiego postępowania odszkodowawczego nigdy nie jest łatwe i szybkie, i warto powierzyć je profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w Katowicach!

Na czym polega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania powypadkowego przez odkup?

Sprzedaż odszkodowania polega na podpisaniu umowy z zewnętrzną firmą. Podpisując taką cesję, poszkodowany przenosi prawa do zaniżonej części odszkodowania, otrzymując za to ustaloną na umowie kwotę. Tym samym zrzeka się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma, z którą odszkodowany podpisze umowę, wykupując prawa, zyskuje możliwość ubezpieczyciela – czy to przez negocjacje, czy też w sądzie. Niezależnie od wyniku sprawy sądowej, poszkodowany w ciągu kilku dni otrzymuje pieniądze, bez ryzyka przegranej.

Zrezygnuj ze stresu, ryzyka, czasochłonnych procesów sądowych czy kosztów rozprawy sądowej, skontaktuj się z naszą firmą, a szybko zyskasz pieniądze.

Odszkodowania OC / AC Katowice

Kto może uzyskać dodatkowe odszkodowanie OC / AC w Katowicach?

Sprawdź czy przy zaniżonej kwocie odszkodowania możesz skorzystać z naszej oferty! Z dopłaty można skorzystać, jeśli dana sytuacja spełnia kilka warunków:

 • Odszkodowanie zostało już wypłacone i rozliczone w formie pieniężnej
 • Decyzja ubezpieczyciela została wydana w ciągu minionych 3 lat, w innym wypadku mamy do czynienia z przedawnieniem sprawy
 • Nie zawarto z towarzystwem żadnej ugody
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski

Świadczymy pomoc w odszkodowaniach w Katowicach, ale również w całej Polsce.

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań OC/AC z naszą firmą?

Jeśli nadal się zastanawiasz, sprawdź dlaczego to takie wygodne!

 • Nie podejmujesz ryzyka i masz pewność wypłaty ustalonej na umowie kwoty
 • Pieniądze trafiają na Twoje konto w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Kwotę do wypłaty znasz przed podpisaniem umowy, a czy z niej skorzystasz...? To wyłącznie Twoja decyzja
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie narażasz się na stres i możliwość przegrania sprawy w sądzie

Odszkodowanie powypadkowe - nasz przykład z Katowic

Poniżej przedstawiamy naszą pomoc przy dochodzeniu odszkodowania dla klienta z Katowic. Poszkodowanemu w ramach odszkodowania z OC sprawcy zakład ubezpieczeń wypłacił rekompensatę w kwocie 3700 zł. Uszkodzone auto to Opel Astra z 2005 roku, zaś zakres uszkodzeń auta to przód. Z dostarczonej nam dokumentacji przedstawiliśmy pomoc i dodatek do dotychczasowego odszkodowania w kwocie 1800 zł. Kierowca po kilku dniach namysłu zdecydował się na naszą ofertę i jego całkowite odszkodowanie za uszkodzenia samochodu wyniosło 5500 zł.

przykład naszego odszkodowania z Katowic

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Katowicach

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Katowicach?

Katowice to miasto będące siedzibą Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a także stolica województwa śląskiego i bardzo ważne kulturowo, gospodarczo i naukowo miasto dla Polski. Stolica śląskiego liczy ponad 292 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 164,64 km². W katowickich Pyrzowicach funkcjonuje duży międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Historyczne początki tego miasta sięgają aż XVI wieku!

Atrakcje Katowic

W Katowicach warto zwiedzić wiele miejsc, zarówno zabytków, jak i miejsc kultury czy atrakcji na świeżym powietrzu, a także kopalni. Należą do nich m.in.:

 • Kopalnia GUIDO – nieczynna kopalnia węgla otwarta dla zwiedzających
 • Muzeum Śląskie – ważne historycznie i kulturowo, ale również ciekawe, pełne interaktywnych atrakcji
 • Dolina Trzech Stawów – malownicze miejsce w centrum miasta
 • Charakterystyczny Katowicki Spodek – ważne kulturowo miejsce, gdzie na koncerty zjeżdżają się ludzie z całego świata

Najciekawsze miejsca Katowic

Kopalnia GUIDO

Kopalnia GUIDO w Katowicach

Muzeum Śląskie

Muzeum Śląskie

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Katowicki Spodek

Katowicki Spodek