Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Katowice

Każdy wypadek i kolizja to nieprzyjemna sytuacja często związana z oczekiwaniem, stresem oraz kosztami napraw. Prawo mówi, że jeśli sytuacja wydarzyła się z winy innego uczestnika ruchu, koszty naprawy Twojego auta powinien pokryć ubezpieczyciel. Niestety w praktyce często zdarza się, że kwota odszkodowania jest za niska, a może nawet nie starcza na naprawę pojazdu... Mamy wtedy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania. Możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub skorzystać z dopłaty do odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź, jak odzyskać należne Ci odszkodowanie w Katowicach, w sposób pewny i szybki, bez ryzyka przegranej.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC w Katowicach?

Najpierw zweryfikujemy Twoją sytuację. Przydadzą nam się wszystkie zdjęcia oraz dokumenty, jakie posiadasz w związku z wypadkiem bądź kolizją. Do takiej dokumentacji należą m.in. kosztorysy, wyceny, zdjęcia i opisy szkody itp. Analizę wykonujemy bezpłatnie! Abyśmy mogli ocenić Twoją sytuację, postępuj zgodnie z trzema poniższymi krokami:

 • Skontaktuj się z naszą firmą oraz dostarcz niezbędne dokumenty i zdjęcia, m.in. kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, polisę, zdjęcia szkody oraz inne.
 • Przeprowadzimy ocenę Twojej sytuacji, i już po kilku dniach otrzymasz naszą propozycję.
 • Jeśli propozycja będzie Ci odpowiadać, możesz podpisać z nami umowę. W ten sposób zyskasz pewność szybkiego odzyskania należnego odszkodowania, bez stresów i ryzyka, bez dodatkowych kosztów, w dodatku szybko i łatwo!

Odszkodowania OC / AC Katowice

Na czym polega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania powypadkowego przez odkup?

Sprzedaż odszkodowania polega na podpisaniu umowy z zewnętrzną firmą. Podpisując taką cesję, poszkodowany przenosi prawa do zaniżonej części odszkodowania, otrzymując za to ustaloną na umowie kwotę. Tym samym zrzeka się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma, z którą odszkodowany podpisze umowę, wykupując prawa, zyskuje możliwość ubezpieczyciela – czy to przez negocjacje, czy też w sądzie. Niezależnie od wyniku sprawy sądowej, poszkodowany w ciągu kilku dni otrzymuje pieniądze, bez ryzyka przegranej.

Zrezygnuj ze stresu, ryzyka, czasochłonnych procesów sądowych czy kosztów rozprawy sądowej, skontaktuj się z naszą firmą, a szybko zyskasz pieniądze.

Odszkodowania OC / AC Katowice

Kto może uzyskać dodatkowe odszkodowanie OC / AC w Katowicach?

Sprawdź czy przy zaniżonej kwocie odszkodowania możesz skorzystać z naszej oferty! Z dopłaty można skorzystać, jeśli dana sytuacja spełnia kilka warunków:

 • Odszkodowanie zostało już wypłacone i rozliczone w formie pieniężnej
 • Decyzja ubezpieczyciela została wydana w ciągu minionych 3 lat, w innym wypadku mamy do czynienia z przedawnieniem sprawy
 • Nie zawarto z towarzystwem żadnej ugody
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski

Świadczymy pomoc w odszkodowaniach w Katowicach, ale również w całej Polsce.

Jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań OC/AC za pomocą dopłaty?

Jeśli nadal się zastanawiasz, sprawdź dlaczego to takie wygodne!

 • Nie podejmujesz ryzyka i masz pewność wypłaty ustalonej na umowie kwoty
 • Pieniądze trafiają na Twoje konto w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Kwotę do wypłaty znasz przed podpisaniem umowy, a czy z niej skorzystasz...? To wyłącznie Twoja decyzja
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie narażasz się na stres i możliwość przegrania sprawy w sądzie
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Katowicach

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Katowicach?

Katowice to miasto będące siedzibą Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a także stolica województwa śląskiego i bardzo ważne kulturowo, gospodarczo i naukowo miasto dla Polski. Stolica śląskiego liczy ponad 292 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 164,64 km². W katowickich Pyrzowicach funkcjonuje duży międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Historyczne początki tego miasta sięgają aż XVI wieku!

Atrakcje Katowic

W Katowicach warto zwiedzić wiele miejsc, zarówno zabytków, jak i miejsc kultury czy atrakcji na świeżym powietrzu, a także kopalni. Należą do nich m.in.:

 • Kopalnia GUIDO – nieczynna kopalnia węgla otwarta dla zwiedzających
 • Muzeum Śląskie – ważne historycznie i kulturowo, ale również ciekawe, pełne interaktywnych atrakcji
 • Dolina Trzech Stawów – malownicze miejsce w centrum miasta
 • Charakterystyczny Katowicki Spodek – ważne kulturowo miejsce, gdzie na koncerty zjeżdżają się ludzie z całego świata

Najciekawsze miejsca Katowic

Kopalnia GUIDO

Kopalnia GUIDO w Katowicach

Muzeum Śląskie

Muzeum Śląskie

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Katowicki Spodek

Katowicki Spodek