Odszkodowania Szczecin - Kancelaria Take Care Polska

Kolizja lub wypadek samochodowy, nawet gdy nie spowodowana przez Ciebie, z czym się kojarzy...? To przede wszystkim stres, dodatkowe koszty, mnóstwo straconego czasu, uszkodzenia, naprawy... Teoretycznie pieniądze na usunięcie szkody powinieneś otrzymać od ubezpieczyciela, jednak czasem wypłacona kwota okazuje się być zaniżona. Masz prawo nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i skierować sprawę do sądu lub też skorzystać z alternatywy – mniej ryzykownej, szybkiej i pewnej - dopłaty do odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu. Korzystając z naszych usług dochodzenia odszkodowań powypadkowych, różnicę pomiędzy uzyskaną kwotą a taką, jaką powinieneś otrzymać, odzyskasz już w ciągu kilku dni! Poniżej przeczytasz jak zajmujemy się odzyskiwaniem zaniżonymi odszkodowaniami OC/AC w Szczecinie.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza – oddział Szczecin

Take Care Polska sp. z o. o. to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca pomoc w zakresie uzyskania wyższego odszkodowania z Zakładów Ubezpieczeń. Zajmujemy się szkodami zdrowotnymi, majątkowymi oraz komunikacyjnymi. Swoim klientom oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia sprawy sądowej przeciwko ubezpieczycielowi. Analiza dokumentacji jest bezpłatna a poszkodowany ma szanse na uzyskanie większego zadośćuczynienia.

Trzy kryteria, które trzeba spełnić :

 • Zostało wypłacone zaniżone odszkodowanie,
 • Nie minęły 3 lata od daty szkody,
 • Nie było zawieranych porozumień z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Pomagamy poszkodowanym ze Szczecina i całej Polski

Najczęściej wybieraną opcją przez klientów jest sprzedaż zaniżonego odszkodowania. Proces ten jest najwygodniejszy gdyż po podpisaniu umowy w ciągu kilku dni ustalona kwota trafia na wskazany rachunek bankowy.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób skorzystać z odzyskiwania odszkodowań OC/ AC w Szczecinie?

Aby skorzystać z naszej pomocy przy odszkodowaniu OC/AC zgłoś się do nas – zajmujemy się tym profesjonalnie już od lat. Aby przyspieszyć proces oceny Twojej sytuacji, przygotuj dokumentację w postaci zdjęć, kosztorysów, opisów, decyzji, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów dotyczących sytuacji, a nasz specjalista dokona analizy wniosku – zupełnie bezpłatnie. Jeśli odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone, przedstawimy Ci ewentualną kwotę do wypłaty – naszą propozycję dodatkowego odszkodowania komunikacyjnego / powypadkowego. Możesz zgodzić się na zaproponowaną kwotę i od razu podpisać umowę z kancelarią. Ustaloną kwotę zyskasz w takim wypadku w ciągu kilku dni. To komfortowe i bezstresowe rozwiązanie!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Szczecin

Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe – czy warto skorzystać z naszego wsparcia?

Ze względu na szybki tryb życia, rozwiniętą infrastrukturę i spory ruch w wielu polskich miastach, często dochodzi tutaj do wypadków oraz kolizji drogowej. Z tego też powodu ubezpieczyciele często mają do czynienia z ubieganiem się przez poszkodowanych o odszkodowanie komunikacyjne.

Każde zdarzenie drogowe to dla wszystkich jego uczestników stres oraz nerwy. Do tego dochodzą straty materialne, a nierzadko również uszczerbek na zdrowiu... Warto skupić się po wypadku na sobie i swoim samopoczuciu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Dochodzenie odszkodowania pozostawić zaś możesz w rękach profesjonalnej firmy, by szybko i skutecznie zyskać wysokie zadośćuczynienie.

Na czym polega dochodzenie odszkodowań OC/AC poprzez odkup?

Dochodzenie odszkodowań poprzez odkup odbywa się przez podpisanie umowy – cesji szkody OC/AC. Jest to wypłata poszkodowanemu pieniędzy w zamian za odstąpienie od roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Firma zewnętrzna zyskuje możliwość dochodzenia pieniędzy od ubezpieczyciela, zaś poszkodowany – pewną wypłatę pieniędzy, bez względu na dalszy wynik rozprawy. Podpisując umowę z naszą firmą w szybki sposób odzyskasz pieniądze na usunięcie szkody. Zapraszamy – skontaktuj się z nami.

Odszkodowania za błędy medyczne Szczecin

Przy złym poczuciu oraz pogorszeniu stanu zdrowia, pierwszym naszym krokiem jest zazwyczaj udanie się do placówki medycznej w celu rozpoznania oraz rozpoczęcia leczenia. Niestety, nie zawsze nasze zaufanie do personelu medycznego ma pokrycie w rzeczywistości i czasem nie tylko sytuacja nie poprawi się, ale stan pacjenta ulegnie pogorszeniu.

Osoby poszkodowane, które doznały pogorszenia stanu zdrowia w wyniku zaniechania lub nieprawidłowych działań personelu medycznego, mogą złożyć wniosek o odszkodowanie za błąd medyczny.

Dochodzenie takiego odszkodowania nie jest łatwe, dlatego też polecamy skorzystać w tym celu ze wsparcia profesjonalnej firmy. Dzięki temu proces będzie szybszy, bezstresowy i skuteczny.

Odszkodowania OC / AC Szczecin

Kto może otrzymać dodatkowe odszkodowanie komunikacyjne i powypadkowe?

Jeśli odszkodowanie zostało zaniżone, musisz spełnić kilka warunków. Oto one:

 • Odszkodowanie było już wypłacone i istnieje na to udokumentowany dowód (decyzja lub wyciąg z konta)
 • Od czasu decyzji ubezpieczyciela minęło nie więcej niż 3 lata
 • Rozliczenie szkody było gotówkowe, czyli na naprawę pojazdu wypłacono gotówkę
 • Nie zawarłeś porozumienia ani ugody z firmą ubezpieczającą
 • Szkoda powstała w Polsce

Oferujemy dodatkowe odszkodowania zarówno jeśli chodzi o miasto Szczecin, jak i całą Polskę.

Jakie zalety ma nasz sposób odzyskiwania odszkodowań powypadkowych OC/AC?

Nasza oferta odzyskiwania odszkodowań OC / AC to komfortowa propozycja. Sprawdź, dlaczego:

 • To brak stresu, ryzyka płynącego z niepewnej rozprawy sądowej oraz brak dodatkowych kosztów
 • Kwota dopłaty jest pewna i poznajesz ją przed podpisaniem umowy z firmą
 • Dodatkowe odszkodowanie OC/AC zostaje wypłacone już w ciągu kilku dni
 • Pieniądze otrzymasz niezależnie od wyniku postępowania

Odszkodowanie powypadkowe - przykład ze Szczecina

Kierowca z miasta Szczecin uczestniczył w kolizji pojazdem BMW 5. Wypadek był spowodowany przez innego kierowcę, zatem szkoda była likwidowana z OC sprawcy. Przyznane przez zakład ubezpieczeń odszkodowanie w kwocie ponad 4900 zł, nie było wystarczające do rozsądnej naprawy auta. Wykonanliśmy niezobowiązującą weryfikację odszkodowania i złożyliśmy ofertę dodatkowego odszkodowania na kwotę 4000 zł. Poszkodowany chciał szybko i wygodnie rozwiązać problem niskiego odszkodowania i przyjął naszą ofertę. W sumie za powstałe w wypadku uszkodzenia otrzymał 4900 + 4000 = 8900 zł.

odszkodowanie Szczecin - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Szczecinie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Szczecinie?

Szczecin jest to historyczna stolica księstwa pomorskiego, od 1945 roku miasto należy do Ziem Odzyskanych Polski. Jest to miasto portowe, pomimo braku bezpośredniego dostępu do morza – ten jest umożliwiony poprzez Zalew Szczeciński. Miasto liczy ponad 400 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 300,55 km².

Atrakcje Szczecina

Szczecin to pełne zieleni i terenów wodnych miasto. Znajdziemy tu również piękne zabytki oraz wiele miejsc kultury i sztuki. Atrakcjami w tym mieście niewątpliwie będą:

 • Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
 • Niepowtarzalna Baszta Siedmiu Płaszczy znajdująca się przy wjeździe do centrum
 • Zabytkowe bramy Brama Królewska oraz Brama Portowa
 • Katedra Św. Jakuba
 • Słynny Teatr Lalek Pleciuga
 • Monumentalne Wały Chrobrego

Najciekawsze miejsca Szczecina

Wały Chrobrego

Wały Chrobrego

Zamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich

Baszta Siedmiu Płaszczy

Baszta Siedmiu Płaszczy

Katedra Św. Jakuba

Katedra Św. Jakuba