Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Kraków

Wypadek lub kolizja samochodowa to zawsze nieprzyjemna sytuacja, z którą związany jest stres, a także wysokie koszty napraw. Teoretycznie, jeśli kolizja czy wypadek nie nastąpiły z naszej winy, koszty te powinien pokryć ubezpieczyciel. Niestety, czasem ubezpieczyciel wypłaca zbyt niską kwotę odszkodowania. W takim wypadku pozostaje droga sądowa – lub skorzystanie z pomocy w odzyskiwaniu należnego odszkodowania, szybszej i pewniejszej opcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dochodzenia roszczeń powypadkowych! Sprawdź, jak odzyskać należną Ci kwotę w Krakowie, bez podejmowania ryzyka przegranej w sądzie.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie OC/AC z dopłatą w Krakowie?

Aby prawidłowo ocenić Twoją sytuację, przydadzą się wszelkie dokumenty, jakie mogą w tym pomóc. Dzięki temu rzetelnie dokonamy oceny przypadku, znając wszystkie fakty, łącznie z kosztorysami, opisami szkody itp. Analiza sprawy jest wykonywana bezpłatnie. Co zrobić, aby ją uzyskać? Wystarczą 3 proste kroki!

 • Skontaktuj się z nami i przekaż dokumenty oraz zdjęcia dotyczące Twojej sytuacji, m.in. kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • Nasz specjalista już po kilku dniach, po dokładnej analizie, przedstawi propozycję firmy.
 • Możesz podpisać z nami umowę, jeśli tylko chcesz! Jeśli przedstawione przez nas warunki Ci odpowiadają, zyskasz pewność szybkiego zyskania pieniędzy, usuniesz szkodę i w mig załatwisz problem, bez zbędnego ryzyka, dodatkowych kosztów oraz tracenia czasu.

odszkodowania OC/AC Kraków

Na czym polega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania poprzez odkup?

Dochodzenie odszkodowania poprzez dopłatę polega na podpisaniu umowy – cesji – z zewnętrzną firmą. W ten sposób poszkodowany przenosi prawa do zaniżonej części odszkodowania za wcześniej ustaloną kwotę. Podpisanie umowy oznacza zatem zrzeczeniu się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma, uzyskując prawa do zaniżonej części odszkodowania, zyskuje możliwość dochodzenia pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego na drodze sądowej lub też negocjacji. Poszkodowany zaś, bez względu na wynik, w ciągu kilku dni otrzymuje ustaloną kwotę – nawet, jeśli wyrok sądowy lub wynik negocjacji nie jest korzystny dla firmy.

Odszkodowania OC/AC Kraków

Kto może uzyskać dodatkowe odszkodowanie w Krakowie?

Jeśli uważasz, że kwota wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest zbyt niska, ale nie chcesz samodzielnie dochodzić wyższej kwoty na drodze sądowej, możesz skorzystać z dopłaty. Wystarczy, ze Twoja sytuacja spełnia kilka warunków:

 • odszkodowanie zostało już wypłacone przez towarzystwo, i możesz to udokumentować decyzją lub wyciągiem z banku,
 • decyzja została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat – po tym terminie następuje przedawnienie,
 • nie została zawarta ugoda z towarzystwem ubezpieczeniowym, a praw nie przeniesiono,
 • zdarzenie miało miejsce na terenie Polski,
 • środki od ubezpieczyciela zostały wypłacone przez towarzystwo z góry, w formie tzw. rozliczenia gotówkowego.

Dopłacamy do odszkodowań w Krakowie oraz w całej Polsce.

Jakie zalety ma nasz sposób na zaniżone odszkodowanie OC/AC?

Nasza propozycja odzyskiwania odszkodowań powypadkowych jest bardzo wygodna ponieważ:

 • Nie ryzykujesz, nie pakujesz się w nieznane i zyskujesz pewność zyskania ustalonej kwoty – bez względu na wynik procesu! Zupełnie inaczej, niż gdybyś skierował sprawę do sądu...
 • Dopłatę zyskasz już w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Kwotę poznajesz już przed podpisaniem umowy.
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC/AC w Krakowie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Krakowie?

Kraków to leżąca nad Wisłą stolica Małopolski. To drugie pod względem zaludnienia miasto w Polsce – po Warszawie – liczące ponad 780 tys. mieszkańców! Powierzchnia miasta wynosi 326,85 km². Kraków był niegdyś stolicą Polski i dlatego też pełno w nim wartych zobaczenia zamków czy pałacy – urzędowali tutaj jedni z największych władców Polski! Kraków to siedziba wielu największych firm, a także miasto pełne placówek kulturalnych i oświatowych. To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce!

Atrakcje Krakowa

Kraków to pełne architektonicznych pięknych miejsc miasto! Jest co zwiedzać i zdecydowanie warto poświęcić na to więcej niż jeden dzień. Koniecznie należy zobaczyć co najmniej:

 • Rynek Główny, który jest centrum życia miasta, turystów i mieszkańców
 • Kościół Mariacki – symbol miasta z ołtarzem Wita Stwosza
 • Sukiennice ze stanowiskami sprzedawców oferujących pamiątki, biżuterię czy regionalne przysmaki
 • Wawel – udostępniony do zwiedzania Zamek Królewski i Smokiem Wawelskim ziejącym ogniem u stóp
 • Muzeum Czartoryskich – jedno z najstarszych w Polsce, ze słynnym obrazem „Dama z Gronostajem”
 • Kazimierz – stara żydowska dzielnica, z pięknymi żydowskimi cmentarzami oraz synagogami

Najciekawsze miejsca w Krakowie

Zamek Królewski na Wawelu

Zamek Królewski na Wawelu

Sukiennice w Krakowie

Sukiennice w Krakowie

Bazylika Mariacka

Bazylika Mariacka

Park im. Henryka Jordana w Krakowie

Park im. Henryka Jordana w Krakowie