Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Kraków

Wypadek lub kolizja samochodowa to zawsze nieprzyjemna sytuacja, z którą związany jest stres, a także wysokie koszty napraw. Teoretycznie, jeśli kolizja czy wypadek nie nastąpiły z naszej winy, koszty te powinien pokryć ubezpieczyciel. Niestety, czasem ubezpieczyciel wypłaca zbyt niską kwotę odszkodowania. W takim wypadku pozostaje droga sądowa – lub skorzystanie z pomocy w odzyskiwaniu należnego odszkodowania, szybszej i pewniejszej opcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii przy dochodzeniu roszczeń powypadkowych! Sprawdź, jak odzyskać należną Ci kwotę w Krakowie, bez podejmowania ryzyka przegranej w sądzie.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska – oddział Kraków

Take Care Polska sp. z o.o. świadczy usługi odzyskiwania i dochodzenia odszkodowań oraz prowadzeniem spraw z towarzystwem ubezpieczeniowym w imieniu poszkodowanego. Nadrzędnym celem naszych usług jest wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach. Zarówno, jeśli chodzi o szkody zdrowotne jak i majątkowe. Nasza profesjonalna analiza sprawy i wieloletnie doświadczenie w branży, pozwoli na uzyskanie jak najwyższego odszkodowania od zakładu ubezpieczeń. Oferujemy pomoc, jeżeli tylko spełnione są podstawowe kryteria:

 • otrzymane odszkodowanie zostało zaniżone
 • roszczenia nie uległy przedawnieniu
 • klient nie zawierał ugody/porozumienia z towarzystwem ubezpieczeń

Naszym innowacyjnym rozwiązaniem jest wykup zaniżonego odszkodowaniawypłaconego przez ubezpieczyciela. Przez co proces dochodzenia odszkodowaniasprowadza się w zasadzie do podpisania umowy i oczekiwania na przelew umówionejz nami kwoty dodatkowego odszkodowania.

Reprezentujemy klientów zarówno z Krakowa, jak i całej Polski.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie z naszą kancelarią w Krakowie?

Aby prawidłowo ocenić Twoją sytuację, przydadzą się wszelkie dokumenty, jakie mogą w tym pomóc. Dzięki temu rzetelnie dokonamy oceny przypadku, znając wszystkie fakty, łącznie z kosztorysami, opisami szkody itp. Analiza sprawy jest wykonywana bezpłatnie. Co zrobić, aby ją uzyskać? Wystarczą 3 proste kroki!

 • Skontaktuj się z nami i przekaż dokumenty oraz zdjęcia dotyczące Twojej sytuacji, m.in. kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia uszkodzonego pojazdu i wszelkie inne przydatne dokumenty.
 • Nasz specjalista już po kilku dniach, po dokładnej analizie, przedstawi propozycję firmy.
 • Możesz podpisać z nami umowę, jeśli tylko chcesz! Jeśli przedstawione przez nas warunki Ci odpowiadają, zyskasz pewność szybkiego zyskania pieniędzy, usuniesz szkodę i w mig załatwisz problem, bez zbędnego ryzyka, dodatkowych kosztów oraz tracenia czasu.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Kraków

Powierz dochodzenie odszkodowania w Krakowie profesjonalistom! Dlaczego warto?

Jeśli próbujesz odzyskać odszkodowanie w Krakowie lub też zyskać z niego wyższą niż już wypłacona kwota, najlepiej powierzyć to profesjonalistom. Usługi oferowane przez Take Care Polska to szybki i klarowny proces dochodzenia odszkodowania, dzięki czemu masz szansę zyskać najwyższe możliwe świadczenie.

Taki proces rozpoczynamy analizą sprawy, dlatego też konieczna jest rozmowa z poszkodowanym lub jego rodziną, jak i skompletowanie dokumentacji. Na tej podstawie weryfikujemy kosztorys naprawy pojazdu i kwestie prawne, by znaleźć sposób na zyskanie dla poszkodowanego odpowiedniego zadośćuczynienia za doznane szkody. Nasi klienci z Krakowa cenią sobie nasz profesjonalizm, szybkość działania i rezultaty, dzięki czemu bez stresów, marnowania czasu i zajmowania się formalnościami mogą oni zyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych Kraków

Kraków, ze względu na rozwiniętą infrastrukturę, niestety bardzo często odnotowuje kolizje czy wypadki samochodowe, które kończą się egzekwowaniem świadczeń z tego tytułu dla poszkodowanych lub ich rodzin. Wiąże się to ze stratami materialnymi, ale również nerwami i często szkodami zdrowotnymi. Aby uniknąć stresujących formalności związanych z ubieganiem się o odszkodowanie, warto jego dochodzenie pozostawić profesjonalistom. W ten sposób zapewnisz sobie i swoim bliskim możliwość odpoczynku i regeneracji po tym nieprzyjemnym zdarzeniu, jednocześnie mając pewność wypłacenia wysokiego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań za błąd medyczny Kraków

Pod opieką lekarzy i medyków powinniśmy czuć się bezpiecznie. Czasem niestety po wizycie u lekarza czy w szpitalu nasze zdrowie ulegnie pogorszeniu... W takich sytuacjach poszkodowanemu lub jego rodzinie należy się odszkodowanie za popełniony przez pracowników służby zdrowia błąd medyczny. Takie postępowanie, jak i udowodnienie błędu lekarskiego lub medycznego, to ciężki orzech do zgryzienia! Najlepiej dlatego dochodzenie odszkodowania w Krakowie oddać w ręce profesjonalistów z wiedzą i doświadczeniem.

Na czym polega odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania poprzez odkup?

Dochodzenie odszkodowania poprzez dopłatę polega na podpisaniu umowy – cesji – z zewnętrzną firmą. W ten sposób poszkodowany przenosi prawa do zaniżonej części odszkodowania za wcześniej ustaloną kwotę. Podpisanie umowy oznacza zatem zrzeczeniu się praw do zaniżonej części odszkodowania. Firma, uzyskując prawa do zaniżonej części odszkodowania, zyskuje możliwość dochodzenia pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego na drodze sądowej lub też negocjacji. Poszkodowany zaś, bez względu na wynik, w ciągu kilku dni otrzymuje ustaloną kwotę – nawet, jeśli wyrok sądowy lub wynik negocjacji nie jest korzystny dla firmy.

Odszkodowania OC/AC Kraków

Kto może uzyskać dodatkowe odszkodowanie w Krakowie?

Jeśli uważasz, że kwota wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest zbyt niska, ale nie chcesz samodzielnie dochodzić wyższej kwoty na drodze sądowej, możesz skorzystać z dopłaty. Wystarczy, ze Twoja sytuacja spełnia kilka warunków:

 • odszkodowanie zostało już wypłacone przez towarzystwo, i możesz to udokumentować decyzją lub wyciągiem z banku,
 • decyzja została wydana nie wcześniej niż przed upływem 3 lat – po tym terminie następuje przedawnienie,
 • nie została zawarta ugoda z towarzystwem ubezpieczeniowym, a praw nie przeniesiono,
 • zdarzenie miało miejsce na terenie Polski,
 • środki od ubezpieczyciela zostały wypłacone przez towarzystwo z góry, w formie tzw. rozliczenia gotówkowego.

Dopłacamy do odszkodowań w Krakowie oraz w całej Polsce.

Jakie zalety ma nasz sposób na zaniżone odszkodowanie OC/AC?

Nasza propozycja odzyskiwania odszkodowań powypadkowych jest bardzo wygodna ponieważ:

 • Nie ryzykujesz, nie pakujesz się w nieznane i zyskujesz pewność zyskania ustalonej kwoty – bez względu na wynik procesu! Zupełnie inaczej, niż gdybyś skierował sprawę do sądu...
 • Dopłatę zyskasz już w ciągu kilku dni od podpisania umowy.
 • Kwotę poznajesz już przed podpisaniem umowy.
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Przykład naszej sprawy o odszkodowanie z Krakowa

Kierowca z Krakowa po kolizji pojazdem BMW serii 5 otrzymał decyzję od zakładu ubezpieczeń na kwotę nieco ponad 9900 zł. W jego opinii wysokość przyznanego odszkodowania była zbyt niska. Skorzystał z naszej bezpłatnej weryfikacji odszkodowania, która potwierdziła jego podejrzenia. Zaoferowaliśmy mu naszą pomoc przy odszkodowaniu i propozycję 2000 zł w ramach dodatku do już przyznanego odszkodowania. Poszkodowany z zadowoleniem przystał na naszą ofertę, ponieważ niech chciał samodzielnie walczyć w sądzie o swoje prawa. W tym przypadku jego całkowite odszkodowanie za powstałą na pojeździe szkodę wyniosło 11900 zł.

przykładowa sprawa o odszkodowanie z Krakowa

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC/AC w Krakowie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Krakowie?

Kraków to leżąca nad Wisłą stolica Małopolski. To drugie pod względem zaludnienia miasto w Polsce – po Warszawie – liczące ponad 780 tys. mieszkańców! Powierzchnia miasta wynosi 326,85 km². Kraków był niegdyś stolicą Polski i dlatego też pełno w nim wartych zobaczenia zamków czy pałacy – urzędowali tutaj jedni z największych władców Polski! Kraków to siedziba wielu największych firm, a także miasto pełne placówek kulturalnych i oświatowych. To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce!

Atrakcje Krakowa

Kraków to pełne architektonicznych pięknych miejsc miasto! Jest co zwiedzać i zdecydowanie warto poświęcić na to więcej niż jeden dzień. Koniecznie należy zobaczyć co najmniej:

 • Rynek Główny, który jest centrum życia miasta, turystów i mieszkańców
 • Kościół Mariacki – symbol miasta z ołtarzem Wita Stwosza
 • Sukiennice ze stanowiskami sprzedawców oferujących pamiątki, biżuterię czy regionalne przysmaki
 • Wawel – udostępniony do zwiedzania Zamek Królewski i Smokiem Wawelskim ziejącym ogniem u stóp
 • Muzeum Czartoryskich – jedno z najstarszych w Polsce, ze słynnym obrazem „Dama z Gronostajem”
 • Kazimierz – stara żydowska dzielnica, z pięknymi żydowskimi cmentarzami oraz synagogami

Najciekawsze miejsca w Krakowie

Zamek Królewski na Wawelu

Zamek Królewski na Wawelu

Sukiennice w Krakowie

Sukiennice w Krakowie

Bazylika Mariacka

Bazylika Mariacka

Park im. Henryka Jordana w Krakowie

Park im. Henryka Jordana w Krakowie