Odszkodowania Bydgoszcz - kancelaria prawna Take Care

Brałeś udział w kolizji samochodowej lub też w wypadku spowodowanym nie z Twojej winy? Po otrzymaniu odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego zauważyłeś, że jest ono zaniżone? Możesz zawalczyć o należne Ci pieniądze na drodze sądowej lub też skorzystać z bezpieczniejszej, szybszej, tańszej i pewniejszej alternatywy – czyli dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych z pomocą naszej kancelarii odszkodowawczej. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej firmy – pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie bez stresu i oczekiwania. Sprawdź, jak zrobić to w Bydgoszczy..

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Bydgoszcz

Take Care Polska sp. z o. o. to zespół doświadczonych specjalistów, pomagający poszkodowanym w uzyskaniu wyższego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w sprawach majątkowych, zdrowotnych i komunikacyjnych. Naszym cele jest pomoc osobom które otrzymały za niskie odszkodowanie względem szkody. Bezpłatna analiza dokumentacji pozwala na oszacowanie zaniżenia oraz pozwala na uzyskanie wyższej kwoty dla poszkodowanego.

Jakie warunki trzeba spełnić?

 • została wypłacona zaniżona kwota z Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
 • nie minęły 3 lata
 • nie były podpisywane porozumienia/ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Naszą innowacyjną propozycją dla klientów jest odkup zaniżonego odszkodowania. Cały proces sprowadza się do podpisania umowy na ustaloną kwotę, a w ciągu kilku dni pieniądze trafiają na konto bankowe poszkodowanego.

Reprezentujemy klientów z całej Polski.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać należne odszkodowanie OC/AC w Bydgoszczy?

Chętnie dokonamy analizy Twojego odszkodowania i sprawdzimy, czy rzeczywiście masz do czynienia z zaniżeniem wypłaconej kwoty. Robimy to bezpłatnie! Przygotuj odpowiednią dokumentację – zdjęcia, skan polisy, kosztorysy oraz wszelkie inne dokumenty, jakie mogą pomóc naszym specjalistom rzetelnie i dokładnie ocenić Twój przypadek. Jeżeli okaże się, że kwota rzeczywiście była zaniżona, zaproponujemy Ci nasze warunki oraz kwotę do wypłaty. Możesz ją przyjąć lub nie – wszystko zależy od Ciebie! Jeśli przedstawione warunki będą Ci odpowiadać, podpiszemy umowę, a pieniądze w ustalonej kwocie zyskasz w ciągu kilku dni. Ty otrzymasz pieniądze szybko i bezstresowo, my zaś będziemy próbować odzyskać należne odszkodowanie od ubezpieczyciela na drodze negocjacji lub w sądzie.

 • Skontaktuj się z naszą firmą i przekaż posiadane dokumenty.
 • W ciągu kilku dni przedstawimy naszą propozycję z ustaloną kwotą.
 • Jeśli nasza oferta będzie Ci odpowiadała, możemy podpisać umowę.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Bydgoszcz

Dlaczego warto dochodzenie odszkodowań powierzyć profesjonalistom?

Dochodzenie odszkodowań w Bydgoszczy może być dużo szybsze, klarowne, bez stresu i zbędnych formalności. Skorzystaj z usług Take Care Polska, dzięki czemu zyskasz najwyższe możliwe świadczenie. Proces odzyskiwania odszkodowań rozpoczynamy od przeprowadzenia rozmowy z poszkodowanym lub jego pośrednikiem. Kompletujemy niezbędne w sprawie dokumenty i analizujemy wszystkie kwestie.

Na podstawie kosztorysów, korzystając z doświadczenia oraz znajomości prawa, będziemy w stanie określić należną wysokość zadośćuczynienia oraz to, w jaki sposób możemy je uzyskać. W Bydgoszczy staramy się, by nasi klienci bez tracenia czasu i nerwów jak najszybciej zyskali na koncie należne im środki.

Odszkodowania po wypadku w Bydgoszczy - jak możemy Ci pomóc?

Odszkodowanie komunikacyjne to jedne z najczęstszych świadczeń, o jakie ubiegają się mieszkańcy Bydgoszczy. Ze względu na wzmożony ruch, zwłaszcza w godzinach szczytu, rozbudowaną infrastrukturę, a także szybki tryb życia mieszkańców Bydgoszczy, kolizje i wypadki drogowe niestety zdarzają się często. Dla poszkodowanego wiąże się to często z poniesionymi stratami materialnymi, jak i uszczerbkiem na zdrowiu. Warto skupić się nad odpoczynkiem psychicznym i regeneracją organizmu po takim zdarzeniu, zaś dochodzenie odszkodowania powierzyć profesjonalistom, zajmującym się takimi sprawami na co dzień.

Odszkodowania za błąd medyczny w Bydgoszczy - zyskaj należne świadczenie

Opieka medyczna w specjalistycznej placówce powinna zawsze przyczynić się do poprawy stanu zdrowia. Niestety czasem bywa inaczej i zdarza się, że po wizycie u lekarza lub pobycie w szpitalu nasze zdrowie ulegnie pogorszeniu. Osobom poszkodowanym w wyniku niewłaściwej opieki i zaniechania personelu medycznego przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny. Takie postępowanie jest często mozolne i trudne i wymaga specjalistycznej wiedzy, jak i doświadczenia. Dlatego też polecamy skorzystanie z usług firmy, która na co dzień zajmuje się egzekwowaniem odszkodowań za błąd medyczny.

Czym jest odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych OC / AC z pomocą dopłaty?

Przez dochodzenie odszkodowań poprzez dopłatę rozumiemy wypłatę pieniędzy poszkodowanemu w zamian za zrzeczenie się przez niego praw do dochodzenia zaniżonej kwoty u ubezpieczyciela. W tym celu podpisuje się specjalną umowę - cesję. Kwotę do wypłaty ustala się przed podpisaniem umowy i zostaje ona wypłacona niezależnie od późniejszego wyniku rozprawy sądowej lub negocjacji. Firma która odkupi roszczenia, zyskuje prawo do dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela.

Zrezygnuj ze stresu, ryzyka, czasochłonnych procesów sądowych czy kosztów rozprawy sądowej, skontaktuj się z naszą firmą, a szybko zyskasz pieniądze.

Odszkodowania OC / AC Bydgoszcz

Kto może uzyskać pomoc w dochodzeniu odszkodowania OC / AC w Bydgoszczy?

Odkup szkody jest możliwa przy spełnieniu kilku warunków. Jeśli kwota jest zaniżona muszą także być spełnione poniższe podpunkty:

 • Wypłacenie odszkodowania miało już miejsce i możesz to udowodnić
 • Zdarzenie nastąpiło z winy innego uczestnika ruchu lub posiadasz polisę AC
 • Nie zawierałeś z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia
 • Data podjęcia decyzji przez ubezpieczyciela jest nie wcześniejsza niż 3 lata wstecz
 • Uszkodzenie miało miejsce na terenie Polski

Świadczymy pomoc w odszkodowaniach w Bydgoszczy, ale również w całej Polsce.

Odszkodowanie - nasz przykład z Bydgoszczy

Od kierowcy z Bydgoszczy otrzymaliśmy do analizy kosztorys za kolizję autem Opel Vectra C. Szkoda była likwidowana z polisy OC sprawcy. Wysokość odszkodowania jakie oszacował zakład ubezpieczeń to ponad 5300 zł. Poszkodowany nie był w stanie na odpowiednim poziomie naprawić za tą kwotę uszkodzonego pojazdu. Zaproponowaliśmy dodatek do odszkodowania w wysokości 3700 zł. Właściciel pojazdu z zadowoleniem przyjął naszą propozycję. Całość odszkodowania za powstałe w wypadku uszkodzenia, jakie otrzymał nasz klient 5300 + 3700 = 9000 zł.

odszkodowanie Bydgoszcz - przykład

Jakie zalety ma nasz sposób na zaniżone odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe?

Nasza pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych to szybkie, bezstresowe i pewne uzyskanie pieniędzy:

 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej – a spore ryzyko miałoby skierowanie sprawy do sądu
 • Kwota, jaką zyskujesz, jest już przed podpisaniem umowy jasno określona i niezmienna, niezależnie od późniejszego rezultatu sprawy sądowej
 • Szybko zyskujesz pieniądze - już w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!


Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Bydgoszczy

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Bydgoszczy?

Bydgoszcz to najważniejsze miasto w województwie kujawsko-pomorskim i jedno z największych pod względem ludności miast w Polsce. Bydgoszcz to siedziba wojewody i największe miasto województwa. Jest ósme pod względem wielkości w Polsce, i liczy ponad 350 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 175,98 km². Miasto położone jest nad rzeką Brdą, w jej pradolinie. To ważny ośrodek przemysłu, handlu i logistyki oraz komunikacyjny.

Atrakcje Bydgoszczy

W Bydgoszczy warto zwiedzić wiele miejsc, zarówno zabytków, jak i miejsc kultury czy atrakcji na świeżym powietrzu. Należą do nich m.in.:

 • Wyspa Młyńska – przestrzenne serce Bydgoszczy w samym centrum, miejsce piękne i spokojne, pełne natury
 • Katedra Bydgoska – jeden z najważniejszych miejskich kościołów
 • Zabytkowe Spichrze nad Brdą
 • Łuczniczka – słynny posąg - jeden z symboli miasta
 • Zabytkowy Ratusz, mury oraz bramy obronne miasta

Najciekawsze miejsca Bydgoszczy

Wyspa Młyńska w Bydgoszczy

Wyspa Młyńska w Bydgoszczy

Katedra Bydgoska

Katedra Bydgoska

Zabytkowe Spichrze nad Brdą

Zabytkowe Spichrze nad Brdą

Zabytkowy Ratusz

Zabytkowy Ratusz