Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC / AC Poznań

Kolizja czy wypadek samochodowy to spora dawka stresu, sporo załatwiania spraw i w dodatku obciążeń finansowych związanych z usunięciem szkody. Czy ubezpieczenie daje nam pewność zyskania należnej kwoty odszkodowania? Niestety czasem, po zgłoszeniu sprawy do ubezpieczyciela odszkodowanie okazuje się być zaniżone. Możesz wejść na długotrwałą, ryzykowną i stresującą drogę sądową, bądź skorzystać dochodzenia odszkodowania poprzez dopłatę – szybkiej, łatwej i pewnej formy odzyskania należnych Ci pieniędzy. Sprawdź, jak zajmujemy się odszkodowaniami powypadkowymi OC / AC w Poznaniu!

W jaki sposób skorzystać dochodzenia odszkodowań OC / AC przez doplatę w Poznaniu?

Po stwierdzeniu, że prawdopodobnie kwota odszkodowania została zaniżona, zgłoś się do nas z wszelkimi dokumentami, jakie masz na temat sprawy. Nasz specjalista na podstawie dostarczonej dokumentacji – m.in. protokołu, opisów szkód, zdjęć, ewentualnego opisu policyjnego (jeśli policja została wezwana) oraz ewentualnej opinii rzeczoznawcy, przeanalizuje Twoją sprawę – zupełnie za darmo! Następnie złoży Ci propozycję odkupu odszkodowania. Jeśli będziesz chciał ją przyjąć, umowę możemy podpisać od razu – i w ciągu kilku dni zyskasz należne Ci pieniądze. I już - koniec zmartwień! Taki sposób odzyskiwania odszkodowań powypadkowych to gwarancja szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu.

odszkodowania OC/AC Poznań

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowań poprzez dopłatę?

Jeśli masz do czynienia z zaniżoną kwotą odszkodowania komunikacyjnego OC/AC wypłaconą przez ubezpieczyciela, możesz skierować sprawę do sądu. Jest to jednak działanie ryzykowne – nigdy nie masz pewności, jak przebiegnie rozprawa, kosztowne i czasochłonne. Innym, pewnym rozwiązaniem jest skorzystanie z dopłaty do odszkodowań. Jest to odsprzedanie za określoną kwotę roszczeń względem ubezpieczyciela. Sprzedając swoje roszczenia, po kilku dniach otrzymasz ustaloną na umowie kwotę. Z kolei firma, która je odkupi, zyska szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę – na drodze negocjacji lub drodze sądowej. Jest to jednak ryzykowne i nie zawsze kończy się sukcesem! Takie ryzyko firma bierze na siebie, a Twoje pieniądze niezależnie od wyniku pozostaną u Ciebie.

Sprawdź naszą ofertę i zyskaj dodatkowe odszkodowanie powypadkowe z OC i AC.

odszkodowania OC/AC Poznań

Kto może uzyskać wysokie odszkodowanie komunikacyjne OC/AC w Poznaniu?

Jeśli uważasz, że odszkodowanie komunikacyjne z OC lub AC jaką otrzymałeś została zaniżona, a nie chcesz samodzielnie wchodzić na drogę sądową, innym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty dochodzenia odszkodowań. Muszą jednak być spełnione warunki, jakie przedstawiamy poniżej:

 • odszkodowanie zostało już wypłacone, w formie rozliczenia gotówkowego,
 • decyzja i wypłata zostały przedłożone nie wcześniej niż przed upływem 3 lat – po tym terminie następuje przedawnienie sprawy,
 • nie została zawarta ugoda z ubezpieczycielem, a prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot,
 • kolizja / wypadek miała miejsce w Polsce.

Dopłacamy do odszkodowań w Poznaniu oraz w całej Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy odszkodowaniu?

Wciąż nie jesteś pewny? Sprawdź, jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań w Poznaniu:

 • Wypłatę dodatkowej kwoty zyskujesz szybko, w ciągu kilku dni.
 • Rezygnujesz z czasochłonnych, oznaczających dodatkowy stres i dodatkowe koszty procesów sądowych.
 • Kwotę dodatku do odszkodowania poznajesz już podczas negocjacji z kancelarią i jest ona pewna bez względu na końcowy wynik walki z ubezpieczycielem.
 • Całe ryzyko bierze je na siebie firma wykupująca roszczenie – może bowiem nie uzyskać ani złotówki. Twoja wypłacona kwota pozostanie u Ciebie, bez względu na wynik procesów.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowań w Poznaniu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Poznaniu?

Poznań - to największe miasto w województwie wielkopolskim oraz jego stolica. To duży ośrodek naukowy i biznesowy. Poznań to piąte pod względem liczy ludności i szóste pod względem wielkości miasto liczy ponad 534 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 261,91 km². Poznań w 2018 roku został uznany za metropolię globalną.

Atrakcje Poznania

W Poznaniu warto odwiedzić Stary Rynek, Rogalowe Muzeum, Park Cytadela oraz Palmiarnię Poznańską. Dla fanów aktywnego spędzania czasu – koniecznie Jezioro Maltańskie i cały tamtejszy kompleks!. Oprócz tego niewątpliwie atrakcjami będą:

 • Poznańskie koziołki na Rynku
 • Stary Browar, przerobiony obecnie na centrum handlowe ale z zachowaniem cech wyglądu browaru
 • Teatr Wielki
 • Ratusz w Poznaniu

Najciekawsze miejsca w Poznaniu

Stary Rynek w Poznaniu

Stary Rynek w Poznaniu

Rogalowe Muzeum

Rogalowe Muzeum

Poznańskie koziołki na Rynku

Poznańskie koziołki na Rynku

Jezioro Maltańskie

Jezioro Maltańskie