Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Poznań

Kolizja czy wypadek samochodowy to spora dawka stresu, sporo załatwiania spraw i w dodatku obciążeń finansowych związanych z usunięciem szkody. Czy ubezpieczenie daje nam pewność zyskania należnej kwoty odszkodowania? Niestety czasem, po zgłoszeniu sprawy do ubezpieczyciela odszkodowanie okazuje się być zaniżone. Możesz wejść na długotrwałą, ryzykowną i stresującą drogę sądową, bądź skorzystać z dochodzenia odszkodowania – szybkiej, łatwej i pewnej formy odzyskania należnych Ci pieniędzy. Sprawdź, jak nasza kancelaria zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi OC / AC w Poznaniu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska – oddział Poznań

Take Care Polska sp. z o. o to kancelaria prawna, która zajmuje się pomocą poszkodowanym w walce z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszym głównym celem jest wsparcie osób pokrzywdzonych w wyniku wypadków komunikacyjnych. Zajmujemy się również sprawami zdrowotnymi oraz majątkowymi gdzie zakład ubezpieczeń zaniżył zadośćuczynienie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi klientów. Bezpłatna analiza nie jest zobowiązująca a daje możliwość na uzyskanie dodatkowej gotówki.

Kryteria które trzeba spełnić :

  • poszkodowany dostał zaniżone odszkodowanie,
  • nie minął okres 3 lat od szkody,
  • nie była podpisana ugoda lub porozumienie z ubezpieczycielem.

Ciekawym rozwiązaniem w naszej firmie jest wykup odszkodowania, klient otrzymuje ustaloną kwotę na konto po podpisaniu umowy. Jest to szybkie uzyskanie dodatkowej gotówki bez konieczności czekania na wyrok sądu, czyli zaoszczędzenie około 2 lat.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób skorzystać z dochodzenia odszkodowań z naszą kancelarią w Poznaniu?

Po stwierdzeniu, że prawdopodobnie kwota odszkodowania została zaniżona, zgłoś się do nas z wszelkimi dokumentami, jakie masz na temat sprawy. Nasz specjalista na podstawie dostarczonej dokumentacji – m.in. protokołu, opisów szkód, zdjęć, ewentualnego opisu policyjnego (jeśli policja została wezwana) oraz ewentualnej opinii rzeczoznawcy, przeanalizuje Twoją sprawę – zupełnie za darmo! Następnie złoży Ci propozycję odkupu odszkodowania. Jeśli będziesz chciał ją przyjąć, umowę możemy podpisać od razu – i w ciągu kilku dni zyskasz należne Ci pieniądze. I już - koniec zmartwień! Taki sposób odzyskiwania odszkodowań powypadkowych to gwarancja szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Poznań

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowań z naszą kancelarią?

Jeśli masz do czynienia z zaniżoną kwotą odszkodowania komunikacyjnego OC/AC wypłaconą przez ubezpieczyciela, możesz skierować sprawę do sądu. Jest to jednak działanie ryzykowne – nigdy nie masz pewności, jak przebiegnie rozprawa, kosztowne i czasochłonne. Innym, pewnym rozwiązaniem jest skorzystanie z dopłaty do odszkodowań. Jest to odsprzedanie za określoną kwotę roszczeń względem ubezpieczyciela. Sprzedając swoje roszczenia, po kilku dniach otrzymasz ustaloną na umowie kwotę. Z kolei firma, która je odkupi, zyska szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę – na drodze negocjacji lub drodze sądowej. Jest to jednak ryzykowne i nie zawsze kończy się sukcesem! Takie ryzyko firma bierze na siebie, a Twoje pieniądze niezależnie od wyniku pozostaną u Ciebie.

Sprawdź naszą ofertę i zyskaj dodatkowe odszkodowanie powypadkowe z OC i AC.

Dlaczego powinniśmy zająć się odzyskiwaniem Twojego odszkodowania?

Polecamy skorzystania z naszych usług, jeśli interesuje Państwa odzyskanie odszkodowania. Przejrzysty proces dochodzenia odszkodowania to zaleta działania z Take Care Polska.

Dokładnie badamy sprawę. Analizujemy kosztorysy i kwestie prawne, które pozwolą na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Nasza praca jest wykonywana szybko, co docenia wiele osób. Dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze jak najszybciej trafiły na konto poszkodowanego lub jego rodziny.

Jak możemy pomóc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego?

Odszkodowanie po wypadku samochodowym jest jednym z najczęściej egzekwowanych świadczeń, które należą się poszkodowanym. Winna temu jest rozbudowana infrastruktura miasta Poznań oraz zabiegane życie mieszkańców.

Wypadek drogowy to bardzo stresujące przeżycie, które może spowodować zniszczenie mienia lub obrażenia ciała. Dlatego należy skupić się na zadbaniu o swój odpoczynek psychiczny, a sprawy dochodzenia odszkodowania pozostawić osobom, które zajmują się tym na co dzień.

Odszkodowanie za błąd medyczny

Oddając się w ręce lekarzy, mamy nadzieję na jak najbardziej staranną opiekę. Niestety, nie w każdym przypadku ma to pokrycie w rzeczywistości. To właśnie w szpitalu problem zdrowotny może się pogłębić.

Jeśli w wyniku zaniedbań personelu medycznego doznałeś uszkodzenia ciała lub pogorszenia stanu zdrowia, masz prawo do odszkodowania. Mając do czynienia z takimi sytuacjami, dobrze jest skorzystać z pomocy firmy, która zajmuje się sprawami dotyczącymi błędów medycznych.

odszkodowania OC/AC Poznań

Kto może uzyskać wysokie odszkodowanie komunikacyjne OC/AC w Poznaniu?

Jeśli uważasz, że odszkodowanie komunikacyjne z OC lub AC jaką otrzymałeś została zaniżona, a nie chcesz samodzielnie wchodzić na drogę sądową, innym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty dochodzenia odszkodowań. Muszą jednak być spełnione warunki, jakie przedstawiamy poniżej:

  • odszkodowanie zostało już wypłacone, w formie rozliczenia gotówkowego,
  • decyzja i wypłata zostały przedłożone nie wcześniej niż przed upływem 3 lat – po tym terminie następuje przedawnienie sprawy,
  • nie została zawarta ugoda z ubezpieczycielem, a prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot,
  • kolizja / wypadek miała miejsce w Polsce.

Dopłacamy do odszkodowań w Poznaniu oraz w całej Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy odszkodowaniu?

Wciąż nie jesteś pewny? Sprawdź, jakie zalety ma dochodzenie odszkodowań w Poznaniu:

  • Wypłatę dodatkowej kwoty zyskujesz szybko, w ciągu kilku dni.
  • Rezygnujesz z czasochłonnych, oznaczających dodatkowy stres i dodatkowe koszty procesów sądowych.
  • Kwotę dodatku do odszkodowania poznajesz już podczas negocjacji z kancelarią i jest ona pewna bez względu na końcowy wynik walki z ubezpieczycielem.
  • Całe ryzyko bierze je na siebie firma wykupująca roszczenie – może bowiem nie uzyskać ani złotówki. Twoja wypłacona kwota pozostanie u Ciebie, bez względu na wynik procesów.

Przykład sprawy o odszkodowanie - klient z Poznania

Klient z Poznania miał szkodę samochodem Mercedes CLS z 2010 roku. Zakres uszkodzeń pojazdu to koło wraz z amortyzatorem oraz okładzina zderzaka przedniego. Zakład ubezpieczeń oszacował wartość uszkodozeń na kwotę niespełna 9900 zł, z czym klient nie do końca się zgadzał. Wykonaliśmy weryfikację odszkodowania i w odpowiedzi zaproponowaliśmy dodatkowe 4500 zł dla klienta. Nasza oferta została przez poszkodowanego zaakceptowana. Finalnie kierowca za powyższą szkodę otrzymał 14400 zł.

przykładowa sprawa odszkodowanie Poznań

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowań w Poznaniu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Poznaniu?

Poznań - to największe miasto w województwie wielkopolskim oraz jego stolica. To duży ośrodek naukowy i biznesowy. Poznań to piąte pod względem liczy ludności i szóste pod względem wielkości miasto liczy ponad 534 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 261,91 km². Poznań w 2018 roku został uznany za metropolię globalną.

Atrakcje Poznania

W Poznaniu warto odwiedzić Stary Rynek, Rogalowe Muzeum, Park Cytadela oraz Palmiarnię Poznańską. Dla fanów aktywnego spędzania czasu – koniecznie Jezioro Maltańskie i cały tamtejszy kompleks!. Oprócz tego niewątpliwie atrakcjami będą:

  • Poznańskie koziołki na Rynku
  • Stary Browar, przerobiony obecnie na centrum handlowe ale z zachowaniem cech wyglądu browaru
  • Teatr Wielki
  • Ratusz w Poznaniu

Najciekawsze miejsca w Poznaniu

Stary Rynek w Poznaniu

Stary Rynek w Poznaniu

Rogalowe Muzeum

Rogalowe Muzeum

Poznańskie koziołki na Rynku

Poznańskie koziołki na Rynku

Jezioro Maltańskie

Jezioro Maltańskie