Jeśli byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu, z pewnością miałeś nadzieję, że zgłoszenie sprawy do ubezpieczyciela pozwoli Ci na odzyskanie odpowiedniej kwoty odszkodowania OC/AC. W przypadku, gdy wypłacona przez towarzystwo kwota okazuje się być zaniżona, czy masz jeszcze jakieś opcje? Oczywiście! Możesz nie zgodzić się z ubezpieczycielem i wejść na drogę sądową lub wykorzystać znacznie mniej stresujący i ryzykowny sposób – skorzystać z odkupu odszkodowania. Pieniądze w umówionej kwocie odzyskasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka! Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w województwie wielkopolskim.
Przy zaniżonej kwocie wypłaconej przez ubezpieczyciela, możesz wstąpić na drogę sądową. Jest to jednak ryzykowne, kosztowne i czasochłonne. Drugim rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty dochodzenia odszkodowania OC/AC za pomocą dopłaty, czyli odsprzedanie swoich roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego za określoną kwotę. Osoba poszkodowana sprzedaje swoje roszczenia i niemal natychmiast otrzymuje ustaloną kwotę dodatkowego odszkodowania. Z kolei firm, która je odkupuje, zyskuje szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę. Jest to jednak ryzykowne i nie zawsze kończy się sukcesem! Takie ryzyko firma bierze na siebie.
W takim wypadku firma zyskuje prawo do negocjacji i ewentualnego skierowania sprawy do sądu, poszkodowany zaś w szybki i bezstresowy sposób zyskuje kwotę, na jaką umówi się ze specjalistą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją odzyskiwania odszkodowań powypadkowych.
Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych za pomocą dopłaty to bardzo szybki, skuteczny i prosty sposób, aby otrzymać należne odszkodowaie zarówno z OC sprawcy jak i AC. Wypłatę dodatkowej kwoty za abycie praw do szkody otrzymasz szybko, w ciągu kilku dni. Ostateczną kwotę poznajesz jeszcze przezd podpisaniem umowy, więc dokładnie wiesz ile wyniesie rekompensata za uszkodzone auto. Ale najważniejsze, że otrzymane od nas środki nie podlegają zwrotowi. Całą odpowiedzialność za dalszy przebieg sporu z ubezpieczycielem przejmuje Take Care Polska.
Województwo wielkopolskie położone jest w środkowo-zachodniej części Polski. To drugie co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 29 826 km², oraz 3,5 mln mieszkańców. Stolica województwa to największe miasto w regionie, duży ośrodek naukowy i biznesowy. Województwo graniczy z województwem kujawsko-pomorskim, województwem pomorskim, województwem zachodnio-pomorskim, województwem lubuskim, województwem dolnośląskim, województwem opolskim, województwem łódzkim. Dużymi miastami oprócz stolicy województwa wielkopolskiego są: Turek, Jarocin, Wągrowiec, Gostyń, Środa Wielkopolska, Września i Krotoszyn.
W Wielkopolsce warto odwiedzić Stary Rynek, Rogalowe Muzem, Park Cytadela oraz Palmiarnię Poznańską. Dla fanów aktywnego spędzania czasu – koniecznie Jezioro Maltańskie i cały tamtejszy kompleks! Ciekawe do zobaczenia są również Ostrów Tumski, Kolegiaty Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, barokowy Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Filipa Neri w Gostyniu, Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, pałac Radolińskich w Jarocinie, opactwo Cystersów w Wągrowcu, wieża ciśnień w Kościanie, ratusz we Wrześni, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu, kościół św. Fabiana, św. Rocha, św. Sebastiana w Krotoszynie, zamek w Kole.
Droga krajowa nr 12 ( Łęknica – Drożów – Głogów – Leszno – Jarocin – Kalisz – Sieradz – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Radom – Zwoleń – Puławy – Lublin – Dorohusk ) - to ważny szlak komunikacyjny biegnący
równoleżnikowo przez obszar Polski od granicy z Niemcami do granicy z Ukrainą.
Całkowita długość trasy nr 12 wynosi 757 km.
Droga krajowa nr 25 ( Bydgoszcz –
Inowrocław – Strzelno –
Konin –
Kalisz –
Ostrów Wielkopolski – Oleśnica ) - trasa o
długości 412 km łącząca Pomorze Środkowe z
Dolnym Śląskiem.
Poznań