Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne z OC i AC Łódź

Jeśli byłeś kiedykolwiek uczestnikiem kolizji samochodowej lub też w wypadku, wiesz, że to spory stres i wiele załatwiania... Jeśli zaś zdarzenie nie nastąpiło z Twojej winy i odszkodowanie wydaje się być zaniżone, warto wiedzieć, jakie masz możliwości! Pierwsza z nich - możesz zawalczyć o należne Ci pieniądze w sądzie. Druga – mniej kłopotliwa, kosztowna, bardziej pewna - skorzystanie z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania powypadkowego. Jeśli interesuje Cię odzyskanie należnego odszkodowania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i załatw sprawę szybko i bezstresowo. Sprawdź, jak zrobić to w Łodzi.

Jak odzyskać pieniądze z zaniżonego odszkodowania OC/AC w Łodzi?

Oferujemy bezpłatną analizę Twojej sytuacji – sprawdzimy, czy w Twoim przypadku nastąpiło zaniżenie odszkodowania. Aby przyspieszyć analizę, przygotuj odpowiednią dokumentację, która nam się przyda do oceny – zdjęcia, skan polisy, kosztorysy i wszystkie inne dokumenty, jakie posiadasz w sprawie. Jeżeli okaże się, że kwota rzeczywiście była zaniżona, przedstawimy Ci naszą propozycję na odzyskanie odszkodowania. Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, możemy podpisać umowę, a pieniądze w ustalonej kwocie dostaniesz na konto już w ciągu kilku dni. To brak ryzyka, pewność wypłaty, i spokojna głowa bez stresów związanych z sądem!

Odszkodowania OC / AC Łódź

Na czym polega dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych OC / AC poprzez dopłatę?

Dopłata do odszkodowania polega na wypłaceniu poszkodowanej osobie pieniędzy w przypadku zaniżonego odszkodowania, w zamian za zrzeczenie się przez tę osobę praw do roszczeń. Podpisywana jest umowa, zwana cesją szkody, w której poszkodowany przenosi prawo do dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela na zewnętrzną firmę. Kwotę do wypłaty ustala się jeszcze przed podpisaniem umowy. Pieniądze zostaną u Ciebie niezależnie od późniejszego wyniku negocjacji i rozpraw sądowych z ubezpieczycielem. Potrzebne Ci stres, nawet wielomiesięczne oczekiwanie, ryzyko oraz dodatkowe koszty sądowe? Jeśli nie, a chcesz odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszą firmą! Nasz sposób odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych to szybkie i wygodne rozwiązanie zaniżonej wyceny szkody.

Odszkodowania OC / AC Łódź

Kto może uzyskać dodatkowe pieniądze do wypłaconego odszkodowania komunikacyjnego OC / AC?

Nasza pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań jest możliwa, jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:

 • Ubezpieczyciel wypłacił już pieniądze, zaś Ty możesz to udowodnić np. potwierdzeniem przelewu
 • Szkoda zdarzyła się w Polsce
 • Nie zawierałeś z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia
 • Zakończenie postępowania odbyło się w ciągu ostatnich trzech lat – w innym wypadku, sprawa się przedawniła

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach powypadkowych w Łodzi, a także na terenie całej Polski.

Jakie są zalety cesji w przypadku zaniżonego odszkodowania powypadkowego?

Dochodzenie odszkodowań poprzez cesję to rozwiązanie szybkie, bezstresowe i pewne, w którym zyskasz pieniądze:

 • Nie podejmujesz ryzyka, w przeciwieństwie do sytuacji, w której chciałbyś walczyć na drodze sądowej
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów sądowych
 • Kwota jest pewna i niezmienna już przed podpisaniem umowy, niezależnie od późniejszych rezultatów
 • Pieniądze są u Ciebie już w ciągu kilku dni od podpisania umowy
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Łodzi

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Łodzi?

Łódź to miasto w środkowej Polsce, stolica województwa łódzkiego. Jest to znaczący dla naszego kraju, duży ośrodek akademicki, a także kulturalny i przemysłowy. Łódź to trzecie polskie miasto jeśli chodzi o liczbę ludności – to ponad 677 tys. mieszkańców, a także czwarte miasto pod względem powierzchni. Łódź znana jest jako polskie centrum przemysłu włókienniczego oraz filmowego, sprzed przemianami w 1989 roku.

Atrakcje Łodzi

W Łodzi warto odwiedzić wiele miejsc, zaczynając od słynnej ulicy Piotrkowskiej, czyli najdłuższego polskiego deptaku. Do zobaczenia są zarówno zabytki, jak i miejsca kultury oraz atrakcje na świeżym powietrzu. Należą do nich m.in.:

 • Księży Młyn
 • Park Ocalałych z Pomnikiem Polaków Ratujących Żydów oraz „drzewkami pamięci” które zostały posadzone przez ocalałych Żydów
 • Zdobiące elewacje budynków murale
 • Manufaktura – dawna fabryka włókiennicza

Najciekawsze miejsca w Łodzi

Księży Młyn

Księży Młyn

Park Ocalałych

Park Ocalałych

murale w Łodzi

murale w Łodzi

Manufaktura w Łodzi

Manufaktura w Łodzi