Kancelaria prawna Take Care - odszkodowania Łódź

Jeśli byłeś kiedykolwiek uczestnikiem kolizji samochodowej lub też w wypadku, wiesz, że to spory stres i wiele załatwiania... Jeśli zaś zdarzenie nie nastąpiło z Twojej winy i odszkodowanie wydaje się być zaniżone, warto wiedzieć, jakie masz możliwości! Pierwsza z nich - możesz zawalczyć o należne Ci pieniądze w sądzie. Druga – mniej kłopotliwa, kosztowna, bardziej pewna - skorzystanie z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania powypadkowego. Jeśli interesuje Cię odzyskanie należnego odszkodowania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i załatw sprawę szybko i bezstresowo. Sprawdź, jak zrobić to w Łodzi.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza – oddział Łódź

Take Care Polska sp. z o. o to kancelaria która zajmuje się pomocą poszkodowanym w walce z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszym głównym celem jest wsparcie osób pokrzywdzonych w wyniku wypadków komunikacyjnych. Zajmujemy się również sprawami zdrowotnymi oraz majątkowymi gdzie zakład ubezpieczeń zaniżył zadośćuczynienie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi klientów. Bezpłatna analiza nie jest zobowiązująca a daje możliwość na uzyskanie dodatkowej gotówki.

Kryteria które trzeba spełnić :

 • poszkodowany dostał zaniżone odszkodowanie,
 • nie minął okres 3 lat od szkody
 • nie była podpisana ugoda lub porozumienie z ubezpieczycielem.

Pomagamy klientom z Łodzi i całej Polski.

Ciekawym rozwiązaniem w naszej firmie jest wykup odszkodowania, klient otrzymuje ustaloną kwotę na konto po podpisaniu umowy. Jest to szybkie uzyskanie dodatkowej gotówki bez konieczności czekania na wyrok sądu, czyli zaoszczędzenie około 2 lat.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak odzyskać pieniądze z zaniżonego odszkodowania OC/AC w Łodzi?

Oferujemy bezpłatną analizę Twojej sytuacji – sprawdzimy, czy w Twoim przypadku nastąpiło zaniżenie odszkodowania. Aby przyspieszyć analizę, przygotuj odpowiednią dokumentację, która nam się przyda do oceny – zdjęcia, skan polisy, kosztorysy i wszystkie inne dokumenty, jakie posiadasz w sprawie. Jeżeli okaże się, że kwota rzeczywiście była zaniżona, przedstawimy Ci naszą propozycję na odzyskanie odszkodowania. Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, możemy podpisać umowę, a pieniądze w ustalonej kwocie dostaniesz na konto już w ciągu kilku dni. To brak ryzyka, pewność wypłaty, i spokojna głowa bez stresów związanych z sądem!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Łódź

Dochodzenie odszkodowań – czy warto zyskać pomoc profesjonalnej firmy?

Jeśli ubezpieczyciel odmówił Ci wypłaty odszkodowania lub też otrzymałeś je, ale okazało się być zbyt niskie, nie musi oznaczać to końca sprawy i rozwiązania jej nie po Twojej myśli. W Łodzi nasi klienci korzystają z pomocy profesjonalistów w celu odzyskania odszkodowania. Z Take Care Polska taki proces staje się szybki, klarowny i satysfakcjonujący!

Na początku konieczna jest rozmowa z poszkodowanym lub jego pośrednikiem, a także zebranie kompletu dokumentacji. Przeglądając kosztorysy i analizując aspekty prawne, szukamy możliwych rozwiązań, by zapewnić naszemu klientowi najwyższe możliwe odszkodowanie. Dochodzenie odszkodowań z naszą firmą odszkodowawczą pomoże Ci w szybki sposób uzyskać należną rekompensatę.

Odszkodowania za błąd medyczny – zyskaj odpowiednie zadośćuczynienie

Opieka medyczna, jaka udzielana jest pacjentom w specjalistycznej placówce medycznej, powinna poprawić stan ich zdrowia. Jednak w rzeczywistości czasem mamy do czynienia z sytuacją, w której po wizycie u lekarza zdrowie ulegnie pogorszeniu. Jeśli było to wynikiem niewłaściwej opieki medycznej, poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny.

Postępowanie odszkodowawcze w przypadku błędów medycznych zwykle jest trudne i skomplikowane. Wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy: medycznej i prawniczej, jak i doświadczenia. Zalecamy skorzystanie z kompleksowego wsparcia firmy profesjonalnie zajmującej się takimi sprawami na co dzień.

Na czym polega dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych OC / AC poprzez dopłatę?

Dopłata do odszkodowania polega na wypłaceniu poszkodowanej osobie pieniędzy w przypadku zaniżonego odszkodowania, w zamian za zrzeczenie się przez tę osobę praw do roszczeń. Podpisywana jest umowa, zwana cesją szkody, w której poszkodowany przenosi prawo do dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela na zewnętrzną firmę. Kwotę do wypłaty ustala się jeszcze przed podpisaniem umowy. Pieniądze zostaną u Ciebie niezależnie od późniejszego wyniku negocjacji i rozpraw sądowych z ubezpieczycielem. Potrzebne Ci stres, nawet wielomiesięczne oczekiwanie, ryzyko oraz dodatkowe koszty sądowe? Jeśli nie, a chcesz odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszą firmą! Nasz sposób odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych to szybkie i wygodne rozwiązanie zaniżonej wyceny szkody.

Odszkodowania OC / AC Łódź

Kto może uzyskać dodatkowe pieniądze do wypłaconego odszkodowania komunikacyjnego OC / AC?

Nasza pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań jest możliwa, jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:

 • Ubezpieczyciel wypłacił już pieniądze, zaś Ty możesz to udowodnić np. potwierdzeniem przelewu
 • Szkoda zdarzyła się w Polsce
 • Nie zawierałeś z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia
 • Zakończenie postępowania odbyło się w ciągu ostatnich trzech lat – w innym wypadku, sprawa się przedawniła

Oferujemy pomoc w odszkodowaniach powypadkowych w Łodzi, a także na terenie całej Polski.

Jakie są zalety cesji w przypadku zaniżonego odszkodowania powypadkowego?

Dochodzenie odszkodowań poprzez cesję to rozwiązanie szybkie, bezstresowe i pewne, w którym zyskasz pieniądze:

 • Nie podejmujesz ryzyka, w przeciwieństwie do sytuacji, w której chciałbyś walczyć na drodze sądowej
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów sądowych
 • Kwota jest pewna i niezmienna już przed podpisaniem umowy, niezależnie od późniejszych rezultatów
 • Pieniądze są u Ciebie już w ciągu kilku dni od podpisania umowy

Odszkodowanie w Łodzi - przykład naszej sprawy

Zgłosił się do nas klient z Łodzi, aby wykonać weryfikację przyznanego odszkodowania. Przedmiotem sprawy było odszkodowanie komunikacyjne za uszkodzenia pojazdu Toyota Avensis z 2005 roku. W wyniku kolizji został uszkodzony przód auta. Zakład ubezpieczeń zaoferował kwotę nieco ponad 1000 zł. Nasza analiza kosztorysu wykazała zbyt niską kwotę kalkulacji. Zaproponowaliśmy dodatkowo 1200 zł dla klienta. Kierowca przyjął naszą ofertę i za powyższą szkodę otrzymał w sumie 1000 + 1200 = 2200 zł.

odszkodowanie z Łodzi

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Łodzi

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Łodzi?

Łódź to miasto w środkowej Polsce, stolica województwa łódzkiego. Jest to znaczący dla naszego kraju, duży ośrodek akademicki, a także kulturalny i przemysłowy. Łódź to trzecie polskie miasto jeśli chodzi o liczbę ludności – to ponad 677 tys. mieszkańców, a także czwarte miasto pod względem powierzchni. Łódź znana jest jako polskie centrum przemysłu włókienniczego oraz filmowego, sprzed przemianami w 1989 roku.

Atrakcje Łodzi

W Łodzi warto odwiedzić wiele miejsc, zaczynając od słynnej ulicy Piotrkowskiej, czyli najdłuższego polskiego deptaku. Do zobaczenia są zarówno zabytki, jak i miejsca kultury oraz atrakcje na świeżym powietrzu. Należą do nich m.in.:

 • Księży Młyn
 • Park Ocalałych z Pomnikiem Polaków Ratujących Żydów oraz „drzewkami pamięci” które zostały posadzone przez ocalałych Żydów
 • Zdobiące elewacje budynków murale
 • Manufaktura – dawna fabryka włókiennicza

Najciekawsze miejsca w Łodzi

Księży Młyn

Księży Młyn

Park Ocalałych

Park Ocalałych

murale w Łodzi

murale w Łodzi

Manufaktura w Łodzi

Manufaktura w Łodzi