Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Białystok

Stres, koszty, mnóstwo straconego czasu, uszkodzenia pojazdu, naprawy... to wiąże się zawsze z kolizją czy wypadkiem samochodowym. Jeśli nie był on z Twojej winy, pieniądze na usunięcie szkody powinieneś zyskać od ubezpieczyciela, jednak czasem w takich wypadkach kwota okazuje się być zaniżona! Na szczęście masz prawo nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i skierować sprawę do sądu, lub też skorzystać z alternatywnej metody odzykiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych za pomocą dopłaty. Jest to droga szybsza, nieryzykowna, bezstresowa! Zapraszamy do kontaktu, a różnicę pomiędzy uzyskaną kwotą a taką, jaka wynika z niezależnego kosztorysu otrzymasz w ciągu kilku dni! Sprawdź, jak zajmujemy się zaniżonymi odszkodowaniami powypadkowymi OC/AC w Białymstoku.

Jak skorzystać z naszej pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań w Białymstoku?

Aby skorzystać z oferty odzyskiwania po wypłacie zaniżonego odszkodowania i ewentualnym odrzuconym przez ubezpieczyciela odwołania, powinieneś zgłosić się do nas. Przygotuj dokumentację w postaci zdjęć, kosztorysów, opisów, decyzji, wyciągów bankowych itp.), a nasz specjalista za darmo dokona analizy wniosku wraz z oceną sytuacji. Jeśli odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone, przedstawi ewentualną kwotę do wypłaty. Możesz zgodzić się na zaproponowaną kwotę i od razu podpisać umowę z kancelarią. Pieniądze określone w umowie zyskasz w takim wypadku w ciągu kilku dni. To bardzo wygodne rozwiązanie!

odszkodowania OC/AC Białystok

Na czym polega dochodzenie odszkodowań OC/AC z naszą pomocą?

Dochodzenie odszkodowań z naszą dopłatą to wyrównanie pieniężne różnicy pomiędzy zaniżoną kwotą a kwotą, która powinna zostać wypłacona. Osoba poszkodowana odsprzedaje roszczenia względem firmy ubezpieczeniowej do wyspecjalizowanej firmy zewnętrznej. Poszkodowany otrzymuje ustaloną z firmą kwotę, zaś firma zewnętrzna może rozpocząć proces dochodzenia pieniędzy od ubezpieczyciela. Nawet jeśli będzie to proces zakończony fiaskiem, poszkodowany zatrzymuje wypłacone pieniądze - bez stresu, ryzyka i kosztów, jakie niesie za sobą rozprawa sądowa.

Podpisując umowę, w szybki sposób odzyskasz pieniądze na usunięcie szkody. Zapraszamy – skontaktuj się z naszym oddziałem.

odszkodowania OC/AC Białystok

Kto może uzyskać naszą pomoc przy zaniżonym odszkodowaniu?

Jeśli odszkodowanie zostało zaniżone, nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań! Pamiętaj jednak, ze aby spełnić warunki otrzymania naszej pomocy przy odszkodowaniu, muszą być spełnione poniższe warunki:

 • odszkodowanie było już wypłacone i istnieje na to dowód (decyzja o wypłacie lub wyciąg z konta bankowego),
 • od czasu decyzji ubezpieczyciela minęło mniej niż 3 lata – niestety, po trzech latach sprawa ulega przedawnieniu,
 • rozliczenie szkody było gotówkowe, tzn. polegało na wypłaceniu pieniędzy na naprawę pojazdu,
 • nie zawarłeś porozumienia ani ugody z firmą ubezpieczającą,
 • szkoda powstała w naszym kraju lub też została rozliczona przez polskiego ubezpieczyciela.

Dopłacamy do odszkodowań zarówno jeśli chodzi o Białystok jak i całą Polskę.

Jakie zalety ma odzyskiwanie odszkodowania przez odkup?

Odkup odszkodowania to bardzo wygodna propozycja dla poszkodowanego. Główne zalety dopłaty do odszkodowania to:

 • Brak dodatkowych kosztów.
 • Kwota dopłaty jest pewna i poznajesz ją jeszcze przed podpisaniem umowy z firmą.
 • Kwota zostaje wypłacona już w ciągu kilku dni.
 • Redukujesz ryzyko do zera – pieniądze otrzymasz niezależnie od wyniku postępowania.
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Białystok

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Białymstoku?

Białymstok to stolica województwa podlaskiego i ważne kulturowo, gospodarczo i naukowo miasto dla całej Polski. Liczy ponad 297 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 102,12 km². Miasto to jest drugim w Polsce pod względem gęstości zaludnienia! Miasto rozpościera się w czystym ekologicznie rejonie, nazwanym Zielonymi Płucami Polski.

Atrakcje Białegostoku

Warto zobaczyć w Białymstoku m.in. Dom Koniuszego, rynek Kościuszki, Pałac Branickich oraz kościół św. Rocha. Atrakcjami niewątpliwie będą również:

 • Stary Kościół Farny, budowla późnorenesansowa z barokowym wnętrzem
 • Ratusz, obecne Muzeum Podlaskie
 • Archikatedrę Białostocką, neogotycką świątynię
 • Pałac Lubomirskich – najcenniejszy zabytek miasta z epoki saskiej
 • Pałac Hasbacha

Najciekawsze miejsca w Białymstoku

Dom Koniuszego w Białymstoku

Dom Koniuszego w Białymstoku

Pałac Branickich

Pałac Branickich

Kościół św. Rocha w Białymstoku

Kościół św. Rocha w Białymstoku

Pałac Lubomirskich

Pałac Lubomirskich