Odszkodowania Białystok - kancelaria prawna Take Care

Stres, koszty, mnóstwo straconego czasu, uszkodzenia pojazdu, naprawy... to wiąże się zawsze z kolizją czy wypadkiem samochodowym. Jeśli nie był on z Twojej winy, pieniądze na usunięcie szkody powinieneś zyskać od ubezpieczyciela, jednak czasem w takich wypadkach kwota okazuje się być zaniżona! Na szczęście masz prawo nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i skierować sprawę do sądu, lub też skorzystać z alternatywnej metody odzykiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych za pomocą dopłaty. Jest to droga szybsza, nieryzykowna, bezstresowa! Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią, a różnicę pomiędzy uzyskaną kwotą a taką, jaka wynika z niezależnego kosztorysu otrzymasz w ciągu kilku dni! Sprawdź, jak zajmujemy się zaniżonymi odszkodowaniami powypadkowymi OC/AC w Białymstoku.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria odszkodowawcza – oddział Białystok

Kancelaria odszkodowawcza Take Care Polska sp. z o. o. - świadczymy usługi odzyskiwania zaniżonych odszkodowań z Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także prowadzenia spraw sądowych w imieniu poszkodowanego. Naszym najważniejszym celem jest wsparcie i pomoc osobom poszkodowanym. Zajmujemy się szkodami majątkowymi, zdrowotnymi a także komunikacyjnymi. Nasi specjaliści pomogą uzyskać jak najlepszą propozycję od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Analiza może być przeprowadzona, gdy:

 • wypłacone odszkodowanie jest zaniżone,
 • nie minął okres 3 lat od szkody,
 • nie było porozumienia/ugody z TU.

Naszym nowoczesnym rozwiązaniem które cieszy się sporym zainteresowaniem jest wykup szkody. Poszkodowany po podpisaniu umowy otrzymuje ustaloną kwotę na rachunek bankowy w ciągu kilku dni.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak skorzystać z naszej pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań w Białymstoku?

Aby skorzystać z oferty odzyskiwania po wypłacie zaniżonego odszkodowania i ewentualnym odrzuconym przez ubezpieczyciela odwołania, powinieneś zgłosić się do nas. Przygotuj dokumentację w postaci zdjęć, kosztorysów, opisów, decyzji, wyciągów bankowych itp., a nasz specjalista za darmo dokona analizy wniosku wraz z oceną sytuacji. Jeśli odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone, przedstawi ewentualną kwotę do wypłaty. Możesz zgodzić się na zaproponowaną kwotę i od razu podpisać umowę z kancelarią. Pieniądze określone w umowie zyskasz w takim wypadku w ciągu kilku dni. To bardzo wygodne rozwiązanie!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Białystok

Dochodzenie odszkodowania Białystok - powierz to profesjonalistom

Jak możesz zyskać pomoc w dochodzeniu odszkodowania w Białymstoku? Oferujemy wsparcie naszym klientom. Take Care Polska to profesjonalna kancelaria odszkodowawcza z doświadczeniem, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań. Aby było to możliwe, przeprowadzamy najpierw rozmowę z poszkodowanym albo jego rodziną lub pośrednikiem, w celu oceny sytuacji oraz zebrania pełnej dokumentacji sprawy. Potem analizujemy szczegółowo dostarczone kosztorysy i weryfikujemy prawne aspekty, które pomogą nam w zyskaniu dla klienta odpowiedniego zadośćuczynienia. Dochodzenie odszkodowania w Białymstoku jest z nami szybkie i klarowne, po to, by poszkodowany lub jego bliscy mogli bez stresu zyskać należne im środki.

Odszkodowania powypadkowe w Białymstoku - dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Odszkodowanie za wypadek samochodowy to świadczenie, o które najczęściej ubiegają się mieszkańcy Białegostoku. Rozwinięta infrastruktura tej miejscowości, mnogość zarejestrowanych pojazdów oraz zabiegany styl życia mieszkańców powodują, że niestety często dochodzi tu do stłuczek czy wypadków. Stres związany ze zdarzeniem drogowym to nie jedyne konsekwencje - do tego dochodzą kwestie materialne, prawne, oraz często niełatwy proces uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania. Zalecamy, by zadbać w spokoju o rekonwalescencję fizyczną i psychiczną po wypadku, zaś proces ubiegania się o odszkodowanie zlecić profesjonalistom - w ten sposób bezstresowo i szybko zyskasz najwyższe możliwe świadczenie.

Odszkodowanie za błąd medyczny Białystok - jak możemy Ci pomoc?

Gdy stan naszego zdrowia ulegnie pogorszeniu, udajemy się do placówki medycznej, ufając lekarzom i personelowi. Niestety, czasem nie tylko sytuacja nie poprawi się, ale stan pacjenta ulegnie pogorszeniu. Osoby poszkodowane lub ich rodziny, w przypadku uszkodzenia ciała lub pogorszenia stanu zdrowia po wizycie w placówce medycznej, mogą ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny. Takie postępowanie odszkodowawcze w większości przypadków jest trudne i czasochłonne, przydaje się również fachowa wiedza oraz doświadczenie w tym zakresie. Dlatego też dobrze jest skorzystać ze wsparcia profesjonalnej kancelarii, która zajmuje się dochodzeniem odszkodowań za błędy medyczne.

Na czym polega dochodzenie odszkodowań OC/AC z naszą pomocą?

Dochodzenie odszkodowań z naszą dopłatą to wyrównanie pieniężne różnicy pomiędzy zaniżoną kwotą a kwotą, która powinna zostać wypłacona. Osoba poszkodowana odsprzedaje roszczenia względem firmy ubezpieczeniowej do wyspecjalizowanej firmy zewnętrznej. Poszkodowany otrzymuje ustaloną z firmą kwotę, zaś firma zewnętrzna może rozpocząć proces dochodzenia pieniędzy od ubezpieczyciela. Nawet jeśli będzie to proces zakończony fiaskiem, poszkodowany zatrzymuje wypłacone pieniądze - bez stresu, ryzyka i kosztów, jakie niesie za sobą rozprawa sądowa.

Podpisując umowę, w szybki sposób odzyskasz pieniądze na usunięcie szkody. Zapraszamy – skontaktuj się z naszym oddziałem.

odszkodowania OC/AC Białystok

Kto może uzyskać naszą pomoc przy zaniżonym odszkodowaniu?

Jeśli odszkodowanie zostało zaniżone, nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań! Pamiętaj jednak, ze aby spełnić warunki otrzymania naszej pomocy przy odszkodowaniu, muszą być spełnione poniższe warunki:

 • odszkodowanie było już wypłacone i istnieje na to dowód (decyzja o wypłacie lub wyciąg z konta bankowego),
 • od czasu decyzji ubezpieczyciela minęło mniej niż 3 lata – niestety, po trzech latach sprawa ulega przedawnieniu,
 • rozliczenie szkody było gotówkowe, tzn. polegało na wypłaceniu pieniędzy na naprawę pojazdu,
 • nie zawarłeś porozumienia ani ugody z firmą ubezpieczającą,
 • szkoda powstała w naszym kraju lub też została rozliczona przez polskiego ubezpieczyciela.

Dopłacamy do odszkodowań zarówno jeśli chodzi o Białystok jak i całą Polskę.

Jakie zalety ma odzyskiwanie odszkodowania przez odkup?

Odkup odszkodowania to bardzo wygodna propozycja dla poszkodowanego. Główne zalety dopłaty do odszkodowania to:

 • Brak dodatkowych kosztów.
 • Kwota dopłaty jest pewna i poznajesz ją jeszcze przed podpisaniem umowy z firmą.
 • Kwota zostaje wypłacona już w ciągu kilku dni.
 • Redukujesz ryzyko do zera – pieniądze otrzymasz niezależnie od wyniku postępowania.

Odszkodowanie powypadkowe - nasza pomoc dla klienta z Białegostoku

Przedmiotem naszej pomocy dla klienta z miasta Białystok była szkoda z OC sprawcy na pojeździe BMW 5. Uszkodzenia postawe podczas kolizji to przód auta. Poszkodowany otrzymał z TU kwotę 6800 zł. Nasza analiza przyznanego odszkodowania wykazała zaniżoną kwotę. Przedstawiśmy kierowcy naszą propozycję wypłaty dodatkowego odszkodowania w wysokości 3000 zł. Klient nie chciał toczyć sporu sądowego z ubezpieczycielem i zgodził się na powyższą kwotę. Bez konieczności występowania na drogę sądową jego całkowite odszkodowanie wyniosło 9800 zł.

sprawa o odszkodowanie z Białegostoku

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Białystok

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Białymstoku?

Białymstok to stolica województwa podlaskiego i ważne kulturowo, gospodarczo i naukowo miasto dla całej Polski. Liczy ponad 297 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 102,12 km². Miasto to jest drugim w Polsce pod względem gęstości zaludnienia! Miasto rozpościera się w czystym ekologicznie rejonie, nazwanym Zielonymi Płucami Polski.

Atrakcje Białegostoku

Warto zobaczyć w Białymstoku m.in. Dom Koniuszego, rynek Kościuszki, Pałac Branickich oraz kościół św. Rocha. Atrakcjami niewątpliwie będą również:

 • Stary Kościół Farny, budowla późnorenesansowa z barokowym wnętrzem
 • Ratusz, obecne Muzeum Podlaskie
 • Archikatedrę Białostocką, neogotycką świątynię
 • Pałac Lubomirskich – najcenniejszy zabytek miasta z epoki saskiej
 • Pałac Hasbacha

Najciekawsze miejsca w Białymstoku

Dom Koniuszego w Białymstoku

Dom Koniuszego w Białymstoku

Pałac Branickich

Pałac Branickich

Kościół św. Rocha w Białymstoku

Kościół św. Rocha w Białymstoku

Pałac Lubomirskich

Pałac Lubomirskich