Radom - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC i AC

Każde zdarzenie drogowe czy to wypadek, czy kolizja, niezależnie od skali wyrządzonych szkód, generuje stres, koszty napraw i spore straty czasowe. Zgodnie z przepisami, jeśli zdarzenie nastąpiło z winy innego uczestnika ruchu, koszty naprawy pojazdu poszkodowanego powinno pokryć towarzystwo ubezpieczeniowe. Jednak w praktyce często często następuje zaniżenie odszkodowania komunikacyjnego lub powypadkowego. Zdarza się dość często, że nie jest nawet możliwe pokrycie kosztów napraw. Aby odzyskać dodatkowe odszkodowanie, możesz pozwać ubezpieczyciela w sądzie, lub też skorzystać z odkupu odszkodowania komunikacyjnego lub powypadkowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań OC / AC w Radomiu zyskane w sposób pewny, nieryzykowny i szybki.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Radom

Take Care Polska sp. z o. o. - to firma której priorytetem jest pomoc osobom, które dostały zbyt niskie zadośćuczynienie. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie ze szkodami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz zdrowotnymi. Poszkodowany otrzymuje informację zwrotną po bezpłatnej weryfikacji akt szkody.

Oferujemy pomoc gdy:

 • odszkodowanie zostało zaniżone,
 • nie minęły 3 lata od szkody,
 • nie ma podpisanej ugody/ porozumienia z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Wykup zaniżonego odszkodowania jest najchętniej wybierany przez naszych klientów, z uwagi na to, że kwotę z umowy mają w ciągu kilku dni, a nie kilku lat. Po ustaleniu kwoty, zostaje przygotowana umowa. Po jej podpisaniu poszkodowany ma środki na wskazanym w umowie rachunku bankowym.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać dodatkowe odszkodowanie OC/AC w Radomiu?

Jeśli odszkodowanie za wypadek samochodowy jest zaniżone, zgłoś się do nas, a sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc. Przydadzą nam się zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, takie jak protokoły, wyceny, zdjęcia, opisy itp. Analizę wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Aby ją otrzymać, wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z naszą firmą, złóż wniosek oraz dostarcz dokumenty i zdjęcia.
 • Nasi specjaliści sprawdzą Twój przypadek i już po 2-3 dniach odezwiemy się i otrzymasz od nas propozycję.
 • Jeśli warunki będą Ci odpowiadały, podpiszemy umowę i zyskasz wyższe odszkodowanie bez stresu, oczekiwania, ryzyka i kosztów.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Radom

Dochodzenie odszkodowania powypadkowego – wybierz profesjonalną firmę!

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu odszkodowania powypadkowego w Radomiu? Skorzystaj z usług firmy Take Care Polska. Przy naszym wsparciu masz duże szanse w sprawie otrzymania odszkodowania. Po skomplementowaniu wszystkich dowodów i informacji przeprowadzana jest szczegółowa weryfikacja sprawy. Następnie dochodzi do analizy kosztorysu i przeprowadzenia procedur formalnych, które doprowadzą do uzyskania zadośćuczynienia o odpowiedniej wartości finansowej.

Poszkodowani cenią sobie wsparcie specjalistów w odzyskaniu odszkodowania, ponieważ umożliwia ono szybkie załatwienie sprawy. Profesjonalne podejście naszej firmy daje szansę na błyskawiczne przekazanie środków na rachunek osoby poszkodowanej lub do jej rodziny.

Odzyskanie odszkodowania komunikacyjnego Radom

Odszkodowanie komunikacyjne po zdarzeniu drogowym jest jedną z częściej występujących rekompensat należnych za szkody związane z wypadkiem samochodowym. Gęsto zabudowana infrastruktura miejska i szybki tryb życia mieszkańców, przyczynia się do częstszych zdarzeń na drogach. Stłuczka z innym autem to okoliczność, która wywołuje dużą nerwowość u poszkodowanego oraz powoduje różne konsekwencje jak szkody materialne lub uszczerbek na zdrowiu.

Osoba uczestnicząca w kolizji samochodowej powinna zadbać o swoje zdrowie i komfort psychiczny. Natomiast procedury związane z dochodzeniem odszkodowania najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie i osobom, które się na tym znają.

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny

Potrzebując pomocy lekarskiej i udając się do specjalisty, mamy nadzieje na szybki powrót do zdrowia. W rzeczywistości nie zawsze się to udaje, ponieważ zdarza się, że pod opieką lekarską stan poszkodowanego ulega pogorszeniu.

Każdemu pacjentowi, który wskutek zaniedbania personelu szpitalnego, doznał uszczerbku na zdrowiu lub uszkodzenia ciała, należy się rekompensata za błąd medyczny. Jednak postępowania w takich przypadkach są trudne i długo rozpatrywane. Z tego powodu dochodząc odszkodowania za błąd medyczny, lepiej skorzystać z pomocy specjalistów oferujących takie usługi i egzekwujących należność z tego tytułu.

Odszkodowania OC / AC Radom

Kto może z naszą pomocą dochodzić odszkodowania OC / AC w Radomiu?

Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto ma do czynienia z zaniżonym odszkodowaniem, a dodatkowo spełnione są poniższe warunki:

 • Ubezpieczyciel rozliczył już szkodę i odbyło się to w formie rozliczenia gotówkowego
 • Decyzja ubezpieczyciela zapadła w ciągu ostatnich 3 lat, inaczej sprawa jest przedawniona
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski
 • Nie zawarto z towarzystwem żadnej ugody ani porozumienia

Oferujemy pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych w Radomiu, a także na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z odzyskiwania odszkodowań powypadkowych OC/AC z dopłatą?

To po prostu najlepsza z dostępnych opcji! Sprawdź poniżej, jakie zalety ma nasz sposób na dochodzenie odszkodowań:

 • Wypłata pieniędzy zajmie zaledwie kilka dni
 • Nie podejmujesz ryzyka związanego z sądem i nie tracisz czasu na rozprawy, spotkania z adwokatem
 • Masz pewność wypłaty ustalonej wcześniej w umowie kwoty
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie stresujesz się, nie podejmujesz ryzyka – pieniądze zostaną u Ciebie niezależnie od dalszego postępowania

Jedna z naszych spraw o odszkodowanie z Radomia

Nasza przykładowa sprawa z Radomia dotyczyła szkody na pojeździe Volvo V50 z 2008 roku. Kierowca otrzymał odszkodowanie w kwocie ponad 6800 zł. To jednak nie wystarczyło na profesjonalną naprawę pojazdu. Zgłosił się do nas po bezpłatną analizę szkody i propozycję dodatkowego odszkodowania. W odpowiedzi otrzymał ofertę na 3800 zł. Przyjął ją i dla niego sprawa została zakończona. W sumie na naprawę auta mógł poświęcić 10600 zł.

przykładowa sprawa o odszkodowanie Radom

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Radomiu

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Radomiu?

Radom to drugie pod względem wielkości miasto w województwie mazowieckim. Zamieszkuje je ponad 210 tys. mieszkańców. Położone jest nad rzeką Mleczną, w historycznej małopolsce. To ważne regionalnie miasto, będące siedzibą wielu instytucji. Jego wizytówkami są m.in. pokazy lotnicze Radom Air Show oraz Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczkowski, jak i Radomski Festiwal Jazzowy.

Atrakcje w Radomia

W Radomiu warto odwiedzić sporo atrakcyjnych miejsc, zarówno na świeżym powietrzu, jak i muzeów czy zabytków. Z pewnością warto wybrać się do Radomia i w jego okolice, by zobaczyć tam m.in.:

 • Ulica Żeromskiego z zabytkowymi kamienicami
 • pokazy lotnicze Radom Air Show
 • Muzeum im. Malczewskiego
 • Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia
 • Pomnik Chopina
 • Pomnik Jana Kochanowskiego
 • Miasto Kazimierzowskie

Najciekawsze miejsca w Radomiu

Ulica Żeromskiego w Radomiu

Ulica Żeromskiego w Radomiu

Radom Air Show

Radom Air Show

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia

Miasto Kazimierzowskie w Radomiu

Miasto Kazimierzowskie w Radomiu