Kielce - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC

Jeśli byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu, a wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe kwota okazała się być zbyt niska, masz w zanadrzu dwa rozwiązania. Możesz skierować sprawę do sądu, co jest jednak ryzykownym krokiem lub też skorzystać z mniej stresującego i bardziej pewnego sposobu – dopłaty do odszkodowań. Określoną wcześniej na umowie z firmą kwotę odzyskasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka i dodatkowych kosztów! Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Kielcach.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Kielce

Take Care Polska sp. z o. o. - specjalizuje się w pomocy osobom które otrzymały za niskie odszkodowanie ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nasi pracownicy którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, specjalizują się w szkodach majątkowych, zdrowotnych a także komunikacyjnych. Naszym najważniejszym celem jest pomoc poszkodowanym, w związku z tym analiza dokumentacji jest bezpłatna, co daje szanse na uzyskanie najwyższego odszkodowania.

Nasza pomoc jest możliwa, jeśli:

 • wypłacone odszkodowanie jest za niskie,
 • nie upłynął okres 3 lat,
 • ugody/porozumienia nie zostały zawarte z TU.

Nasza firma w swojej ofercie posiada również skup zaniżonych odszkodowań. Jest to najszybsza droga do uzyskania dodatkowej gotówki. Pieniądze trafiają w ciągu kilku dni po podpisaniu umowy, kwota jest ustalana telefonicznie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie komunikacyjne OC / AC w Kielcach?

W naszej firmie bezpłatnie dokonujemy analizy wypłaconych odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych z OC i AC. Aby to zrobić, naszym specjalistom przydadzą się wszelkie dokumenty, jakie posiadasz na temat sprawy. Znając wszystkie fakty, udokumentowane kosztorysami, zdjęciami, decyzjami ubezpieczyciela, opisami szkody itp. dokonamy analizy. Aby ją otrzymać, wystarczą 3 kroki:

 • Skontaktuj się z naszą firmą i przekaż posiadane dokumenty oraz zdjęcia - kosztorys, decyzję ubezpieczyciela, skan polisy, zdjęcia i wszelkie inne.
 • W ciągu kilku dni, po zweryfikowaniu Twojej sytuacji, nasz specjalista skontaktuje się z Toba i przedstawi propozycję firmy wraz z od razu ustaloną kwotą.
 • Jeśli przedstawione warunki będą Ci odpowiadać, możemy podpisać umowę. Ty zyskasz pewność szybkiego i bezwarunkowego zyskania pieniędzy, my zaś prawo do walki z ubezpieczycielem! Pieniądze zyskasz już w kilka dni.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Kielce

Profesjonalna pomoc w dochodzeniu odszkodowań - czy warto?

Odzyskiwanie odszkodowań może być dużo prostsze i szybsze, niezależnie od tego, czy świadczenie nie zostało jeszcze wypłacone, czy też gdy zostało wypłacone zbyt niskie.

Take Care Polska to znana ze swojej skuteczności profesjonalna firma zajmująca się dochodzeniem odszkodowań. Korzystając z naszej pomocy, zyskujesz szansę na szybkie zyskanie wysokiego odszkodowania, bez nerwów, zbędnych formalności i dodatkowych kosztów.

Dochodzenie odszkodowania rozpoczyna się od analizy sprawy: rozmowy z poszkodowanym lub jego pośrednikiem, oraz zapoznania się z dokumentacją. Gdy jest ona kompletna, weryfikujemy kosztorysy i wszelkie kwestie prawne, by znaleźć najlepszy sposób na zyskanie świadczenia. Nasi klienci w Kielcach oceniają nasze działania jako sprawne, klarowne i skuteczne.

Zamiast niepotrzebnie zajmować się stresującym procesem odszkodowawczym, wystarczy już tylko czekać na odszkodowanie!

Pomagamy przy odszkodowaniach za błąd medyczny

Pogorszenie stanu zdrowia zazwyczaj sprawia, że udajemy się do lekarza, mając nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Co jednak, jeśli po wizycie w placówce medycznej zdrowie pacjenta nie ulegnie poprawie, a wręcz pogorszeniu...? Poszkodowanym w wyniku zaniechania lub błędu personelu medycznego przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny. Jest to jedno z trudniejszych postępowań, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. Z chęcią pomożemy w dochodzeniu odszkodowania za błąd medyczny.

Na czym polega dochodzenie odszkodowania OC/AC poprzez odkup?

Odkup odszkodowania polega na zrzeczeniu się prawa do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej, na rzecz firmy zewnętrznej, za określoną w umowie kwotę. Pieniądze wypłacane są poszkodowanemu od razu w ciągu kilku dni, bez względu na wynik postępowania, czyli bez ryzyka! Firma odkupująca bierze na siebie negocjacje i rozprawy sądowe z ubezpieczycielem oraz ryzyko porażki i nieodzyskania pieniędzy od towarzystwa.

Zyskaj należne Ci pieniądze w sposób szybki i pewny, oraz bez dodatkowych kosztów – zapraszamy do kontaktu!

Odszkodowania OC / AC Kielce

Kto może uzyskać pomoc przy odszkodowaniu powypadkowym w Kielcach?

Aby uzyskać naszą pomoc konieczne jest spełnienie kilku warunków. Jeśli jesteś zainteresowany - sprawdź je poniżej!

 • Odszkodowanie zostało już wypłacone
 • Zdarzenie odbyło się w ciągu ostatnich 3 lat
 • Zdarzenie nie było spowodowane z Twojej winy (chyba, że posiadasz również polisę AC)
 • Nie podpisałeś porozumienia ani ugody z ubezpieczycielem
 • Szkoda powstała w Polsce

Oferujemy odzyskiwanie odszkodowań w Kielcach oraz w całej Polsce.

Jakie zalety ma odzyskiwanie odszkodowań OC/AC z naszą kancelarią?

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy dochodzeniu odszkodowania?

 • Nie ryzykujesz na drodze sądowej i zyskujesz pewność wypłaty ustalonej kwoty - bez względu na dalszy wynik procesu!
 • Weryfikacja Twojej sytuacji jest bezpłatna.
 • Dopłatę otrzymujesz w ciągu kilku dni od podpisania umowy, w poznanej przed podpisaniem umowy kwocie.
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie poświęcasz godzin na procesy sądowe, unikasz stresów i ryzyka.

Nasza przykładowa sprawa o odszkodowanie z Kielc

Zgłosił się do nas klient z miasta Kielce, który miał stłuczkę pojazdem Opel Meriva i otrzymał od zakładu ubezpieczeń kwotę nieco ponad 6100 zł. Zakres uszkodzeń auta to prawa strona pojazdu. Dokonaliśmy analizy odszkodowania i przedstawiśmy naszą propozycję wypłaty dodatkowego odszkodowania w wysokości 4000 zł. Kierowca przystał na naszą ofertę i bez konieczności kierowania sprawy do sądu mógł cieszyć się z całkowitego odszkodowania w kwocie 10100 zł. za powstałą na pojeździe szkodę.

nasza przykładowa sprawa o odszkodowanie z Kielc

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!


Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Kielcach

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Kielcach?

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego, która położona jest w malowniczych Górach Świętokrzyskich. Leży nad rzeką Silnicą. Jest to centralne miasto aglomeracji kieleckiej, jest ważnym miastem dla całego kraju pod względem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. W Kielcach zamieszkuje nieco poniżej 200 tys. mieszkańców. Lokację miejską miasto zyskało przed 1259 rokiem.

Atrakcje w Kielcach

Kielce zwane miastem „scyzoryków” to miast położone 180 km od stolicy. Atrakcjami w stolicy województwa świętokrzyskiego niewątpliwie będą:

 • Rynek w Kielcach oraz malownicza starówka
 • Ulica Sienkiewicza stanowiąca wizytówkę miasta
 • Pałac Biskupów Krakowskich, gdzie mieściła się siedziba wojsk Piłsudskiego
 • Kadzielnia, czyli ciekawa jaskinia... i to w środku miasta
 • Urokliwy, pełen natury Park miejski Stanisława Staszica

Najciekawsze miejsca Kielc

Rynek w Kielcach

Rynek w Kielcach

Ulica Sienkiewicza w Kielcach

Ulica Sienkiewicza w Kielcach

Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach

Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach

Rezerwat przyrody Kadzielnia w Kielcach

Rezerwat przyrody Kadzielnia w Kielcach