Odszkodowania komunikacyjne, powypadkowe OC/AC województwo lubuskie

Kolizja lub wypadek na drodze z Twoim udziałem? Wszyscy wiemy lub chociaż domyślamy się że nie jest to nigdy przyjemne zdarzenie. Okoliczności przynoszą stres, długie godziny oczekiwania, formalności... czasem do listy tej dochodzi kolejne zmartwienie - zaniżenie wypłaconego odszkodowania! Jeśli jesteś w takiej sytuacji - zachęcamy do skorzystania z odkupu odszkodowania. Dla Ciebie to zero ryzyka, zaledwie kilka dni do wypłaty umówionej wcześniej kwoty, oraz brak nerwów i oczekiwania na wyrok sądu. Jeśli zainteresowała Cię taka oferta, sprawdź, jak zajmujemy się tym w województwie lubuskim!

Co to jest dochodzenie odszkodowań OC/AC poprzez dopłatę?

Jest to odkup przez firmę Twoich praw do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Otrzymasz za nie określoną kwotę, która od razu zostanie wypłacona. Firma, która odkupi Twoje prawa do roszczenia, dalej kieruje sprawą, biorąc na siebie wszelkie trudy sądowe oraz ryzyka – w tym takie, że od ubezpieczyciela nie uda się nic odzyskać.

Jeśli uważasz, że wypłacone Ci przez ubezpieczyciela odszkodowanie jest za niskie, a moze i nawet nie starczy na naprawę samochodu, masz dwa wyjścia. Jedno z nich to proces sądowy – może on jednak być długotrwały, a końcowy wynik jest nieznany! Drugie Twoje wyjście to prosty, pewny i szybki wykup odszkodowania przez firmę zewnętrzną.

Nie narażaj się na stres, czekanie, dodatkowe koszty i niepewności związane z negocjacjami czy ewentualnym procesem sądowym. Zyskaj należne Ci pieniądze szybko na drodze dopłaty do odszkodowania - bez względu na to, czy nasza firma zdobędzie cokolwiek od ubezpieczyciela!

Najważniejsze informacje o województwie lubuskim

Położenie i ludność województwa

Województwo lubuskie jest położone w zachodniej części Polski. Województwo jest trzynaste co do wielkości (ma powierzchnię 13 988 km². Ma ok. 1 mln mieszkańców i jest przedostatnim województwem pod względem liczby ludności. Województwo lubuskie powstało z połączenia dawnych województw: gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego.

Demografia i urbanizacja

Na terenie województwa lubuskiego znajduje się 14 powiatów i 167 gmin (9 gmin miejskich, 34 gminy wiejsko-miejskie i 39 gmin wiejskich ). Oprócz stolicy inne duże i ważne miasta w województwie to m.in: Zielona Góra, Żary, Nowa Sól, Żagań, Międzyrzecz, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Strzelce Krajeńskie. Ciekawostką jest, że w województwie łódzkim większość mieszkańców to kobiety ( 51% ).

Atrakcje turystyczne w województwie lubuskim

Lubuskie to kraina mlekiem i miodem płynąca! A nawet winem i miodem – warto udać się na wyprawę przemierzając 304-kilometrowy szlak Lubuski Szlak Wina i Miodu. Warty zobaczenia jest Zamek Książąt Lubomirskich, Pałac w Sławie, Międzyrzecki Rejon Umocniony, a także Rzeczpospolita Ptasia – prawdziwy raj dla ornitologów, fotografów i miłośników natury. Warto również wybrać się do stolicy – Gorzowa Wielkopolskiego, i pozwiedzać tamtejsze zabytki.

Jakie obszary obsługujemy w lubuskim jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC / AC?

Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski - miasto na prawach powiatu liczy ponad 123 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 86 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Katedrę Wniebowzięcia NMP oraz Pałac biskupi, a także zobaczyć żużel. Gorzów to również ważny ośrodek kulturalny regionu, oraz spory ośrodek przemysłowy.

Gorzów Wielkopolski

Odszkodowania OC/AC Zielona Góra

Zielona Góra - największe miasto w województwie, siedziba m.in. organów samorządu województwa, marszałka oraz Sejmiku Województwa Lubuskiego. Razem z Sulechowem i Nową Solą Zielona Góra tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Miasto liczy ponad 141 tys. mieszkańców i ma powierzchnię ponad 278 km². Warto zwiedzić piękny Stary Rynek z ratuszem, a także wybrać się na żużel.

Zielona Góra

Odszkodowania OC/AC Żary

Żary – miasto jest jednocześnie gminą miejską oraz siedzibą gminy wiejskiej Żary, liczy ponad 37 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 33,49 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Pałac Promnitzów oraz wieżę zamku Dewinów.

Żary

Odszkodowania OC/AC Nowa Sól

Nowa Sól – miasto nad Odrą jest jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Nowa Sól liczy ponad 38 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 21,8 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek w Nowej Soli.

Nowa Sól

Odszkodowania OC/AC Żagań

Żagań –miasto na pograniczu Niziny Śląsko-Łużyckiej oraz Wału Trzebnickiego, leży nad Bobrem i Czerną Wielką. Liczy ponad 25 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 40,38 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Słowiański w Żaganiu.

Żagań

Odszkodowania OC/AC Międzyrzecz

Międzyrzecz – miasto na Pojezierzu Lubuskim, oddalone o ok. 10km od Bałtyku miasto na prawach powiatu liczy ponad 17 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,26 km². Warto wybrać się m.in. obejrzeć piękny Ratusz w Międzyrzeczu.

Międzyrzecz

Odszkodowania OC/AC Świebodzin

Świebodzin – dawny gród słowiański. Miasto liczy ponad 21 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 16,94 km². W Świebodzinie znajduje się Figura Chrystusa Króla.

Świebodzin

Odszkodowania OC/AC Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie – miasto u ujścia Bobru, liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,15 km².

Krosno Odrzańskie

Odszkodowania OC/AC Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie - miasto liczy ponad 9 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 5,54 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Bramę Młyńską.

Strzelce Krajeńskie

Odszkodowania OC/AC Słubice

Słubice – miasto w obrębie Lubuskiego Przełomu Odry, liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 19,2 km².

Słubice

Odszkodowania OC/AC Wschowa

Wschowa - miasto liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 9,3 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Ratusz Miejski.

Wschowa

Odszkodowania OC/AC Sulęcin

Sulęcin – miasto rozwinięte ze słowiańskiej osady targowej, liczy ponad 10 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,56 km².

Sulęcin

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Zielona Góra, Żary, Nowa Sól, Żagań, Międzyrzecz, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Strzelce Krajeńskie, Słubice, Wschowa, Sulęcin