Kujawsko-pomorskie - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC

Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu, a ubezpieczyciel wypłacił kwotę, która Cię nie satysfakcjonuje, a może nawet nie pozwoli na naprawę auta, masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania komunikacyjnego OC/AC. Nie poddawaj się! Nie musisz iść do sądu i przeżywać długotrwałych stresów! Jest na to prostszy sposób. Możesz nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i skorzystać z naszej pomocy w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Pieniądze w ustalonej na umowie kwocie odzyskasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka! Sprawdź, jak robimy to w województwie kujawsko-pomorskim.

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowania OC/AC przy pomocy dopłaty?

Droga sądowa jest zawsze ryzykowna, kosztowna i czasochłonna, a wynik rozprawy nieznany aż do jej zakończenia. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z odzyskiwania odszkodowania przy pomocy dopłaty, czyli odsprzedaniu swoich roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego, do firmy zewnętrznej. Firma, która odkupuje szkody OC/AC, zyskuje szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę, zaś Ty – natychmiastowo otrzymujesz pieniądze w ustalonej kwocie.

W takim wypadku firma zewnętrzna zyskuje prawo do negocjacji i ewentualnego skierowania sprawy do sądu. Nawet, jeśli nie uda się jej nic wyegzekwować, wypłacone pieniądze pozostaną w Twoich rękach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dochodzenia odszkodowań powypadkowych.

Najważniejsze informacje o województwie kujawsko-pomorskim

Położenie i ludność województwa

Województwo kujawsko - pomorskie położone jest w północno - centralnej części Polski. To dziesiąte co do wielkości województwo w Polsce z powierzchnią 17 972 km², oraz 2,07 mln mieszkańców. Po zmianach administracyjnych, powstało z połączenia: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. To jedyne w Polsce województwo, gdzie urzędy i władze zostały rozdzielone pomiędzy dwa największe miasta tego regionu. Województwo graniczy z województwem łódzkim, województwem warmińsko-mazurskim, województwem wielkopolskim, województwem mazowieckim i województwem pomorskim.

Na terenie Kujawsko - Pomorskiego znajdziemy 23 powiaty ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 144 gminy ( 17 gmin miejskich, 35 gmin wiejsko-miejskie i 92 gminy wiejskie). Duże miasta w województwie to m.in.: Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią i Rypin. Ciekawostką jest, że w województwie kujawsko - pomorskim większość osób zamieszkujących region to kobiety (52%).

Atrakcje turystyczne w województwie kujawsko-pomorskim

W województwie koniecznie trzeba wybrać się do Gaju Stolarskiego oraz Skansenu w Kłódce. Warte zobaczenia są także Ruiny Zamku w Bobrownikach. Również warto zwiedzić zamek krzyżacki w Świeciu, Kościół św. Katarzyny w Brodnicy, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie, kościół św. Jakuba Apostoła w Tucholi, kościół św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lipnie, kościół ewangelicko-augsburski w Rypinie oraz zamek krzyżacki w Golubiu-Dobrzyniu.

Ważne szlaki komunikacyjne w kujawsko-pomorskim

Trasa europejska E75 ( GdańskGrudziądzToruńWłocławekŁódźKatowice – Gorzyczki ) - to szlak komunikacyjny północ-południe, biegnący z Norwegii przez Finlandię, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię Północną aż do Krety. Bardzo istotna trasa w skali Europy.
Droga krajowa nr 10 ( SzczecinStargardPiłaBydgoszcz – Lipno – Płońsk ) - trasa o długości 467 km, łącząca zachodnią granicę kraju z centralną Polską.

Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne kujawsko-pomorskie - jakie miasta obsługujemy?

odszkodowania OC/AC Świecie

Świecie – miasto liczy ponad 25 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 17,55 km². Warto wybrać się i zobaczyć np. imponujący Zamek Krzyżacki. Poznaj naszą ofertę pomocy w odszkodowaniach komunikacyjnych i powypadkowych w Świeciu.

Odszkodowania Świecie

odszkodowania OC/AC Brodnica

Brodnica miasto położone po obu stronach rzeki Drwęcy, liczy ponad 28 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,15 km². Warto wybrać się m.in. na Duży Rynek w Brodnicy. Sprawdź naszą pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych i za uszkodzony pojazd w Brodnicy.

Odszkodowania Brodnica

odszkodowania OC/AC Chełmno

Chełmno - łącznie z Toruniem jest najstarszym miastem w regionie, liczy ponad 19 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,86 km². Warto wybrać się m.in. na piękny Rynek. Zobacz jak wygląda nasze odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Chełmnie.

Odszkodowania Chełmno

odszkodowania OC/AC Tuchola

Tuchola – miasto borowiackie w Polsce, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 17,69 km². Warto wybrać się m.in. do dzielnic starego miasta z pierwotnym układem urbanistycznym. Zapraszamy do współpracy przy odzyskiwaniach komunikacyjnych OC/AC w Tucholi.

Odszkodowania Tuchola

odszkodowania OC/AC Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią – niegdysiejsze miasto królewskie, obecnie liczy ponad 18 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,62 km². Warto wybrać się m.in. do Kościoła św. Wawrzyńca. Oferujemy odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych OC/AC w Nakle Nad Notecią.

Odszkodowania Nakło nad Notecią

odszkodowania OC/AC Lipno

Lipno – niegdyś miejsce popisów szlachty z ziemi dobrzyńskiej, miasto liczy ponad 14 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,99 km². Warto będąc w mieście pospacerować Bulwarem Poli Negri nad Mieniem. Zleć nam odzyskiwanie odszkodowania powypadkowego OC/AC w Lipnie.

Odszkodowania Lipno

odszkodowania OC/AC Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski - miasto liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,23 km². Warto wybrać się m.in. do Kościoła Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych. Masz problem z dochodzeniem odszkodowania komunikacyjnego w Aleksandrowie Kujawskim? Zadzwoń.

Odszkodowania Aleksandrów Kujawski

odszkodowania OC/AC Rypin

Rypin - był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, obecnie liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,96 km². Warto wybrać się m.in. na Nowy Rynek w Rypinie. Oferujemy skuteczne dochodzenie odszkodowania OC/AC w Rypinie.

Odszkodowania Rypin

odszkodowania OC/AC Mogilno

Mogilno – dawniej prywatne miasto duchowne, liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,32 km². Warto wybrać się m.in. nad Jezioro Mogileńskie. Pomagamy przy odszkodowaniach powypadkowych i komunikacyjnych z OC sprawcy i AC w Mogilnie.

Odszkodowania Mogilno

odszkodowania OC/AC Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń – miasto formalnie powstałe 15 maja 1951 roku, liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,5 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek w Golubiu. Skorzystaj z naszego sposobu na odszkodowanie powypadkowe w Golubiu-Dobrzyniu.

Odszkodowania Golub-Dobrzyń

odszkodowania OC/AC Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie – niegdyś prywatne miasto szlacheckie, dziś liczy ponad 9 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 6,55 km². Warto wybrać się i zobaczyć m.in. Pomnik na Pl. Wolności, Fontannę przy Molo czy Plażę Miejską. Zadzwoń i dowiedź się jak możemy Ci pomóc w dochodzeniu odszkodowania powypadkowego w Sępólno Krajeńskie.

Odszkodowania Sępólno Krajeńskie

odszkodowania OC/AC Żnin

Żnin - niegdyś prywatne miasto duchowne, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,35 km². Warto wybrać się zobaczyć m.in. gotycko-barokowy kościół pw. św. Floriana z początku XV w. Szukasz skutecznego odzyskiwania odszkodowania powypadkowego w Żninie? Zadzwoń.

Odszkodowania Żnin

odszkodowania OC/AC Wąbrzeźno

Wąbrzeźno - miasto leży pomiędzy trzema jeziorami: Zamkowym, Sicieńskim oraz Frydek, na Pojezierzu Chełmińskim, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,53 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek. Służymy wsparciem przy odszkodowaniach komunikacyjnych w w Wąbrzeźnie.

Odszkodowania Wąbrzeźno

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Brodnica, Chełmno, Tuchola, Nakło nad Notecią, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Rypin, Mogilno, Golub-Dobrzyń