Odszkodowania OC/AC powypadkowe i komunikacyjne - kujawsko-pomorskie

Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu, a ubezpieczyciel wypłacił kwotę, która Cię nie satysfakcjonuje, a może nawet nie pozwoli na naprawę auta, masz do czynienia z zaniżeniem odszkodowania komunikacyjnego OC/AC. Nie poddawaj się! Nie musisz iść do sądu i przeżywać długotrwałych stresów! Jest na to prostszy sposób. Możesz nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i skorzystać z dopłaty do odszkodowania. Pieniądze w ustalonej na umowie kwocie odzyskasz w ciągu kilku dni, bez ryzyka! Sprawdź, jak robimy to w województwie kujawsko-pomorskim.

Na czym polega odzyskiwanie odszkodowania OC/AC przy pomocy dopłaty?

Droga sądowa jest zawsze ryzykowna, kosztowna i czasochłonna, a wynik rozprawy nieznany aż do jej zakończenia. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z dopłaty do odszkodowań, czyli odsprzedanie swoich roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego, do firmy zewnętrznej. Firma, która odkupuje szkody OC/AC, zyskuje szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę, zaś Ty – natychmiastowo otrzymujesz pieniądze w ustalonej kwocie.

W takim wypadku firma zewnętrzna zyskuje prawo do negocjacji i ewentualnego skierowania sprawy do sądu. Nawet, jeśli nie uda się jej nic wyegzekwować, wypłacone pieniądze pozostaną w Twoich rękach.

Najważniejsze informacje o województwie kujawsko-pomorskim

Położenie i ludność województwa

Województwo kujawsko - pomorskie położone jest w północno - centralnej części Polski. To dziesiąte co do wielkości województwo w Polsce z powierzchnią 17 972 km², oraz 2,07 mln mieszkańców. Po zmianach administracyjnych, powstało z połączenia: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. To jedyne w Polsce województwo, gdzie urzędy i władze zostały rozdzielone pomiędzy dwa największe miasta tego regionu. Województwo graniczy z województwem łódzkim, województwem warmińsko-mazurskim, województwem wielkopolskim, województwem mazowieckim i województwem pomorskim.

Na terenie Kujawsko - Pomorskiego znajdziemy 23 powiaty ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 144 gminy ( 17 gmin miejskich, 35 gmin wiejsko-miejskie i 92 gminy wiejskie). Duże miasta w województwie to m.in.: Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią i Rypin. Ciekawostką jest, że w województwie kujawsko - pomorskim większość osób zamieszkujących region to kobiety (52%).

Atrakcje turystyczne w województwie kujawsko-pomorskim

W województwie koniecznie trzeba wybrać się do Gaju Stolarskiego oraz Skansenu w Kłódce. Warte zobaczenia są także Ruiny Zamku w Bobrownikach. Koniecznie trzeba zwiedzić Rynek w Toruniu oraz spróbować słynnych toruńskich pierników, jak również zwiedzić Bydgoszcz.

Odszkodowania OC/AC w województwie kujawsko-pomorskim - jakie miasta obsługujemy?

odszkodowania OC/AC Bydgoszcz

Bydgoszcz – siedziba wojewody i jednostek mu podporządkowanych oraz największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Ósme pod względem wielkości miasto liczy ponad 350 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 175,98 km². Warto wybrać się zobaczyć Operę Nova, pomnik Łuczniczki, ulicę Jagiellońską z pięknymi kamienicami.

Bydgoszcz

odszkodowania OC/AC Toruń

Toruń – siedziba sejmiku, zarządu i marszałka województwa oraz jednostek im podporządkowanych. Piętnaste pod względem liczby ludności miasto liczy ponad 201 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 115,72 km². Warto wybrać się zobaczyć Krzywą Wieżę, Dwór Mieszczański, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, Bulwar filadelfijski, Rynek Staromiejski. I koniecznie wypróbować toruńskich pierników!

Toruń

odszkodowania OC/AC Włocławek

Włocławek – trzecie co do wielkości miasto w województwie, liczy ponad 109 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 84,32 km². Należy do najstarszych miast w naszym kraju. To jeden z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych województwa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową.

Włocławek

odszkodowania OC/AC Grudziądz

Grudziądz – miasto położone na prawym brzegu Wisły, liczy ponad 94 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 59,29 km². Warto wybrać się na spacer i podziwiać średniowieczny układ urbanistyczny Starego Miasta oraz mury miejskie i pozostałości zamku krzyżackiego.

Grudziądz

odszkodowania OC/AC Inowrocław

Inowrocław – miasto położone nad Notecią, liczy ponad 72 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 30,42 km². Warto wybrać się zobaczyć m.in. Pomnik Jana Kasprowicza, Rynek, Rzeźbę na Rynku.

Inowrocław

odszkodowania OC/AC Świecie

Świecie – miasto liczy ponad 25 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 17,55 km². Warto wybrać się i zobaczyć np. imponujący Zamek Krzyżacki.

Świecie

odszkodowania OC/AC Brodnica

Brodnica miasto położone po obu stronach rzeki Drwęcy, liczy ponad 28 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,15 km². Warto wybrać się m.in. na Duży Rynek w Brodnicy.

Brodnica

odszkodowania OC/AC Chełmno

Chełmno - łącznie z Toruniem jest najstarszym miastem w regionie, liczy ponad 19 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,86 km². Warto wybrać się m.in. na piękny Rynek.

Chełmno

odszkodowania OC/AC Tuchola

Tuchola – miasto borowiackie w Polsce, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 17,69 km². Warto wybrać się m.in. do dzielnic starego miasta z pierwotnym układem urbanistycznym.

Tuchola

odszkodowania OC/AC Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią – niegdysiejsze miasto królewskie, obecnie liczy ponad 18 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,62 km². Warto wybrać się m.in. do Kościoła św. Wawrzyńca.

Nakło nad Notecią

odszkodowania OC/AC Lipno

Lipno – niegdyś miejsce popisów szlachty z ziemi dobrzyńskiej, miasto liczy ponad 14 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,99 km². Warto będąc w mieście pospacerować Bulwarem Poli Negri nad Mieniem.

Lipno

odszkodowania OC/AC Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski - miasto liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,23 km². Warto wybrać się m.in. do Kościoła Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych.

Aleksandrów Kujawski

odszkodowania OC/AC Rypin

Rypin - był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, obecnie liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,96 km². Warto wybrać się m.in. na Nowy Rynek w Rypinie.

Rypin

odszkodowania OC/AC Mogilno

Mogilno – dawniej prywatne miasto duchowne, liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,32 km². Warto wybrać się m.in. nad Jezioro Mogileńskie.

Mogilno

odszkodowania OC/AC Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń – miasto formalnie powstałe 15 maja 1951 roku, liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,5 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek w Golubiu.

Golub-Dobrzyń

odszkodowania OC/AC Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie – niegdyś prywatne miasto szlacheckie, dziś liczy ponad 9 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 6,55 km². Warto wybrać się i zobaczyć m.in. Pomnik na Pl. Wolności, Fontannę przy Molo czy Plażę Miejską.

Sępólno Krajeńskie

odszkodowania OC/AC Żnin

Żnin - niegdyś prywatne miasto duchowne, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,35 km². Warto wybrać się zobaczyć m.in. gotycko-barokowy kościół pw. św. Floriana z początku XV w.

Żnin

odszkodowania OC/AC Wąbrzeźno

Wąbrzeźno - miasto leży pomiędzy trzema jeziorami: Zamkowym, Sicieńskim oraz Frydek, na Pojezierzu Chełmińskim, liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 8,53 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek.

Wąbrzeźno

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Chełmno, Tuchola, Nakło nad Notecią, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Rypin, Mogilno, Golub-Dobrzyń