Województwo opolskie - Odszkodowania OC/AC powypadkowe i komunikacyjne

Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku drogowym, spowodowanym przez innego uczestnika ruchu, mogło zdarzyć się, że towarzystwo ubezpieczeniowe zaniżyło kwotę wypłaconego Ci odszkodowania powypadkowego. Jeśli nie satysfakcjonuje Cię takie rozwiązanie lub kwota nie pozwala na naprawę auta, są na to rozwiązania! Możesz oczywiście iść do sądu, jednak wiąże się to z długim czasem oczekiwania na wynik, stresem, ryzykiem oraz kosztami. Jest jednak prostszy sposób. Możesz skorzystać z pomocy w odzyskiwaniu odszkodowania. Pieniądze w ustalonej kwocie zostaną wypłacone w ciągu kilku dni! Sprawdź, jak zajmujemy się dochodzeniam odszkodowań powypadkowych w województwie opolskim.

Co to jest odzyskiwanie odszkodowań OC/AC za pomocą dopłaty?

Niestety decydując się na proces sądowy, nie wiemy jaki zapadnie wyrok, jest to także droga kosztowna i czasochłonna, pochłaniająca sporo stresu i zaangażowania. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z dochodzenia odszkodowania przez odkup, czyli odsprzedanie praw do roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego, do firmy zewnętrznej. Firma, która odkupi prawo do odszkodowania, zyskuje szansę wywalczenia pieniędzy od ubezpieczyciela na własną rękę, zaś Ty – w ciągu kilku dni otrzymujesz pieniądze w ustalonej kwocie. Kwota jest pewna i niezmienna niezależnie od wyniku walki z ubezpieczycielem!

Najważniejsze informacje o województwie opolskim

Położenie i ludność województwa

Województwo opolskie położone jest w południowej części Polski. To najmniejsze województwo w Polsce z powierzchnią 9 412 km², oraz najmniej liczne – zamieszkuje je 982 mln mieszkańców. Województwo graniczy z województwem dolnośląskim, województwem wielkopolskim, województwem łódzkim i województwem śląskim.

Na terenie opolskiego znajdziemy 12 powiatów ( w tym 1 to powiat miejski ) i 69 gmin ( 3 gminy miejskie, 33 gminy wiejsko-miejskie i 35 gmin wiejskich). Duże miasta w województwie to m.in.: Strzelce Opolskie, Kluczbork, Olesno, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce. Ciekawostką jest, że w województwie opolskim większość osób zamieszkujących region to kobiety (52%).

Atrakcje turystyczne w województwie opolskim

Choć małe, opolskie jest bogate w różnego rodzaju atrakcje, zabytki i piękne miejsca! W województwie koniecznie trzeba zaliczyć obowiązkowe punkty turystyczne jak m.in.: Ogród Zoologiczny, Muzeum Wsi Opolskiej, Tężnię solankową, Bazylikę św. Jakuba i św. Agnieszki, Zamek Moszna, kościół par. pw. św. Wawrzyńca z dzwonnicą w Strzelcach Opolskich, kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku, Zamek w Krapkowicach oraz ratusz miejski i barokowa kolumnę w Głubczycach.

Ważne szlaki komunikacyjne w opolskim

Droga krajowa nr 46 (DK46) o długości o długości 270 km ( Kłodzko – Nysa – Pakosławice – Jaczowice – Niemodlin – Karczów – Opole – Ozimek – Lubliniec – Blachownia – Częstochowa – Janów – Szczekociny )
Autostrada A4 – najdłuższa autostrada w Polsce o długości 667 km ( Zgorzelec – Węgliniec – Bolesławiec – LegnicaWrocławBrzeg – Prószków – Strzelce Opolskie – GliwiceChorzówKatowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Kraków – Wieliczka – Kłaj – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Jarosław – Przemyśl )

Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC - jakie obszary obsługujemy w województwie opolskim?

Odszkodowania OC/AC Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie – miasto liczy ponad 18 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 30,13 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć piękny Ratusz. Służymy wsparciem przy odszkodowaniach komunikacyjnych w Strzelcach Opolskich.

Odszkodowania Strzelce Opolskie

Odszkodowania OC/AC Kluczbork

Kluczbork – miasto nad rzeką Stobrawą, liczy ponad 23 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,359 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Ratusz, stację kolejową oraz kościół Chrystusa Zbawiciela. Szukasz skutecznego odzyskiwania odszkodowania powypadkowego w Kluczborku? Zadzwoń.

Odszkodowania Kluczbork

Odszkodowania OC/AC Olesno

Olesno – miasto leży na Górnym Śląsku, liczy ponad 9 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,1 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć piękny Ratusz z kolumnami. Zadzwoń i dowiedź się jak możemy Ci pomóc w dochodzeniu odszkodowania powypadkowego w Olesnie.

Odszkodowania Olesno

Odszkodowania OC/AC Krapkowice

Krapkowice – miasto nad Odrą oraz Osobłogą, liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 21 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Rynek w Krapkowicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Krapkowicach.

Odszkodowania Krapkowice

Odszkodowania OC/AC Głubczyce

Głubczyce – miasto nad rzeką Psiną, na Płaskowyżu Głubczyckim, liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 12,52 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Ratusz miejski i barokową kolumnę maryjną na rynku głubczyckim. Skorzystaj z naszej pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w Głubczycach.

Odszkodowania Głubczyce

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Strzelce Opolskie, Kluczbork, Olesno, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce