Małopolskie - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC

Jeśli byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku z winy innego uczestnika ruchu a po zgłoszeniu tego do ubezpieczyciela okazało się, że wypłacona kwota odszkodowania powypadkowego OC/AC jest zaniżona, nasza oferta dochodzenia odszkodowań jest właśnie dla Ciebie. Możesz należne Ci pieniądze odzyskać w ciągu kilku dni, bez żadnego ryzyka i bez wchodzenia na drogę sądową! Sprawdź jak zrobić to w Małopolsce!

Na czym polega dochodzenie odszkodowań powypadkowych OC/AC przez dopłatę?

Poprzez odzyskiwanie odszkodowań z pomocą dopłaty rozumiemy odstąpienie (odsprzedanie) swoich roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej do zewnętrznej firmy. Ty, jako osoba poszkodowana, sprzedajesz swoje roszczenia i otrzymujesz ustaloną kwotę – niemalże od razu! Firma zewnętrzna, będąca zazwyczaj kancelarią, odkupuje od Ciebie roszczenia, i dalej kieruje sprawą, biorąc na siebie wszelkie ryzyka.

Niestety ubezpieczyciele często zaniżają wypłacane poszkodowanym kwoty odszkodowania. Można się od takiej decyzji odwołać, jednak jeśli ubezpieczyciel nie zgodzi się z odwołaniem, co wtedy? Pozostaje mozolna, stresująca, ryzykowna, czasochłonna i kosztowna droga sądowa, lub... prosty i wygodny odkup odszkodowania.

Nasza firma po podpisaniu umowy cesji szkody, przejmie proces negocjacji i ewentualnej batalii sądowej z ubezpieczycielem. Odsprzedając roszczenia, w szybki sposób zyskasz należne Ci pieniądze – w takiej kwocie, na jaką umówisz się ze specjalistą. Bez względu na to, czy uda się naszej firmie coś wywalczyć od ubezpieczyciela! Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją odzyskiwania odszkodowań powypadkowych.

Zalety odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych za pomocą dopłaty

Najważniejszymi zaletami naszego sposobu na dochodzenie odszkodowania powypadkowego są krótki czas w jakim otrzymasz należne Ci pieniądze oraz bardzo wygodna forma naszej współpracy. Dodatkowe odszkodowanie zostanie wypłacone już kilka dni po podpisaniu umowy i co ważne nie podlega ono zwrotowi. W momencie przeniesienia praw do szkody nasz klient nie odpowiada już za dalszy przebieg negocjacji z ubezpieczycielem. W praktyce rola poszkodowanego kierowcy sprowadza się do dostarczenia dokumentacji szkody i podpisania umowy.

Najważniejsze dane o województwie małopolskim

Położenie województwa i ludność

Województwo małopolskie leży w południowo-wschodniej części naszego kraju. Granice województwa łączą je z województwem śląskim, województwem podkarpackim, województwem świętokrzyskim. Jest województwem o stosunkowo małej powierzchni, zajmującym 12 miejsce w kraju. Powierzchnia Małopolski wynosi. Jest za to gęsto zaludnione i po względem ludności zajmuje 4 miejsce, z ok. 3,4 mln mieszkańców. Dużymi miastami oprócz stolicy województwa małopolskiego są: Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Myślenice i Zakopane.

Atrakcje turystyczne w województwie małopolskim

Województwo małopolskie to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów Polski, zarówno przez rodaków, jak i turystów z zagranicy – łącznie jest ich corocznie kilkanaście milionów! Nic dziwnego – Małopolska oferuje szereg atrakcji. Należą do nich: słynna stolica województwa z licznymi zabytkami i pięknym Starym Miastem, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz w Bochni, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Warto również wybrać się na spływ Przełomem Dunajca przez Pieniny oraz odwiedzić popularne turystycznie górskie miasto Zakopane wraz z dumą Polski - majestatycznymi Tatrami. Co jeszcze warto zobaczyć w Małopolsce... Muzeum w Chrzanowie, Bazylike kolegiacką św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu, Gorczański Park Narodowy znajdujący się między Nowym Targiem i Rabką-Zdrój, pierwszą na świecie uliczną lampę naftową w Gorlicach.

Ważne szlaki komunikacyjne w Małopolsce

Droga krajowa nr 7 o długości 776 km ( GdańskElbląg – Ostróda – Olsztynek – Płońsk – Warszawa – Janki – Grójec – RadomKielceKraków – Rabka-Zdrój – Chyżne ) . Jedna z najważniejszych tras w kraju. Łączy południową granicę Polski z Morzem Bałtyckim.
Autostrada A4 – najdłuższa autostrada w Polsce o długości 667 km ( Zgorzelec – Węgliniec – Bolesławiec – LegnicaWrocławBrzeg – Prószków – Strzelce Opolskie – GliwiceChorzówKatowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Wieliczka – Kłaj – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Jarosław – Przemyśl

Jakie obszary obsługujemy w Małopolsce jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowań OC / AC?

odszkodowania OC/AC Chrzanów

Chrzanów – liczy ponad 36 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 38,31 km². Warto odwiedzić m.in. uroczy Rynek w Chrzanowie. Zapraszamy do skorzystania z odzyskiwania odszkodowań powypadkowych w Chrzanowie.

Odszkodowania Chrzanów

odszkodowania OC/AC Olkusz

Olkusz – miasto położone w historycznym regionie Zagłębia Dąbrowskiego, liczy ponad 35 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 25,65 km². Warto odwiedzić m.in. imponującą bazylikę Św. Andrzeja. Zapraszamy do skorzystania z oferty dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Olkuszu.

Odszkodowania Olkusz

odszkodowania OC/AC Bochnia

Bochnia – miasto położone nad Rabą, liczy ponad 29 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 29,9 km². Warto odwiedzić m.in. malowniczy Rynek w Bochni. Poznaj naszą ofertę dochodzenia odszkodowań za uszkodzone auto w Bochni.

Odszkodowania Bochnia

odszkodowania OC/AC Gorlice

Gorlice – siedziba gminy wiejskiej, liczą ponad 27 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,56 km². Warto odwiedzić m.in. ratusz oraz obejrzeć pierwszą na świecie uliczną lampę naftową. Dowiedź się jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań OC i AC w Gorlicach.

Odszkodowania Gorlice

odszkodowania OC/AC Zakopane

Zakopane – zimowa stolica Polski, największy ośrodek sportów zimowych. Zakopane liczy ponad 27 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 84,26 km². Warto wybrać się na Gubałówkę oraz przeliczne szlaki turystyczne, podziwiać skocznię narciarską i spróbować pysznych góralskich oscypków. Sprawdź jak zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w Zakopanem.

Odszkodowania Zakopane

odszkodowania OC/AC Skawina

Skawina – miasto położone w pobliżu Krakowa, liczy ponad 24 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 20,5 km². Warto odwiedzić m.in. Rynek w Skawinie, a także obejrzeć wielką elektrownię. Sprawdź naszą pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych i za uszkodzony pojazd w Skawinie.

Odszkodowania Skawina

odszkodowania OC/AC Nowy Targ

Nowy Targ – główny ośrodek handlowy i przemysłowy całego Podhala. Miasto liczy ponad 33 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 51,07 km². Warto odwiedzić m.in. uroczy piękne kościoły, Rynek oraz Ratusz. Sprawdź naszą ofertę odzyskiwania odszkodowań powypadkowych OC/AC w Nowym Targu.

Odszkodowania Nowy Targ

odszkodowania OC/AC Wieliczka

Wieliczka – miasto będące niegdyś ośrodkiem wydobywczym, obecnie pełni głównie funkcję turystyczną – koniecznie zwiedzić trzeba tutejszą kopalnię soli. Wieliczka liczy ponad 23 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,41 km². Skorzystaj z naszej pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w Wieliczce.

Odszkodowania Wieliczka

odszkodowania OC/AC Andrychów

Andrychów – miasto z tradycjami przemysłowymi sięgającymi aż XVIII wieku! Liczy ponad 20 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 10,33 km². Warto odwiedzić m.in. uroczy Pałac Bobrowskich, zwany również Zamkiem Andrychowskim. Zobacz jak wygląda nasze odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Andrychowie.

Odszkodowania Andrychów

odszkodowania OC/AC Kęty

Kęty – miasto handlowo – przemysłowe, liczy ponad 18 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,05 km². Warto odwiedzić m.in. uroczy barokowy kościół św. Jana Kantego. Zapraszamy do współpracy przy odzyskiwaniach komunikacyjnych OC/AC w Kętach.

Odszkodowania Kęty

odszkodowania OC/AC Trzebinia

Trzebinia – liczy ponad 19 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 31,9 km². Warto odwiedzić m.in. cmentarz żydowski oraz synagogę, a także Dwór Zieleniewskich. Oferujemy odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych OC/AC w Trzebinia.

Odszkodowania Trzebinia

odszkodowania OC/AC Nowy Myślenice

Myślenice – liczą ponad 36 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 30,22 km². Warto odwiedzić m.in. rynek z kościołem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zleć nam odzyskiwanie odszkodowania powypadkowego OC/AC w Myślenicach.

Odszkodowania Myślenice

odszkodowania OC/AC Libiąż

Libiąż – przemysłowe miasto z kopalnią węgla oraz dolomitu. Liczy ponad 17 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 35,88 km². Masz problem z dochodzeniem odszkodowania komunikacyjnego w Libiążu? Zadzwoń.

Odszkodowania Libiąż

odszkodowania OC/AC Brzesko

Brzesko – liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 11,83 km². Warto odwiedzić m.in. znany browar Okocim oraz neobarkowy kompleks pałaców. Zajmujemy się w Brzesku.

Odszkodowania Brzesko

odszkodowania OC/AC Limanowa

Limanowa – miasto wielu szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Liczy ponad 15 tys. mieszkańców. Warto wybrać się na Łysą Górę i z niej oglądać miasto. Oferujemy skuteczne dochodzenie odszkodowania OC/AC w Limanowej.

Odszkodowania Limanowa

odszkodowania OC/AC Płońsk

Rabka-Zdrój – liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 36,31 km². Warto odwiedzić m.in. Muzeum im. Władysława Orkana. Pomagamy przy odszkodowaniach powypadkowych i komunikacyjnych z OC sprawcy i AC w Rabce-Zdrój.

Odszkodowania Rabka-Zdrój

odszkodowania OC/AC Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska – leży w dawnej ziemi sandomierskiej historycznej Małopolski, liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 23,07 km². Skorzystaj z naszego sposobu na odszkodowanie powypadkowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Odszkodowania Dąbrowa Tarnowska

odszkodowania OC/AC Miechów

Miechów – liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,49 km². Miechów znany jest z widocznej z daleka bryły kościoła z charakterystyczną wieżą z hełmem w postaci kuli. Kula ta symbolizuje Ziemię. Zadzwoń i dowiedź się jak możemy Ci pomóc w dochodzeniu odszkodowania powypadkowego w Miechowie.

Odszkodowania Miechów

odszkodowania OC/AC Niepołomice

Niepołomice – liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 27,4 km². Warto odwiedzić m.in. Zamek Królewski w Niepołomicach. Szukasz skutecznego odzyskiwania odszkodowania powypadkowego w Niepołomicach? Zadzwoń.

Odszkodowania Niepołomice

odszkodowania OC/AC Brzeszcze

Brzeszcze – miasto w powiecie oświęcimskim, liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 19,04 km². Warto odwiedzić m.in. neobarokowy kościół z XIX wieku. Służymy wsparciem przy odszkodowaniach komunikacyjnych w Brzeszcze.

Odszkodowania Brzeszcze

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Myślenice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Kęty, Trzebinia, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Niepołomice