Odszkodowania Sieradz - Kancelaria Take Care Polska

Wypadek czy kolizja drogowa, które przydarzyły ( czy to w Sieradzu czy innym mieście ) się z winy innego kierowcy nie tylko dla niego, ale i dla Ciebie jako poszkodowanego oznacza nieprzyjemności. To stracony czas, nerwy, a czasem i... wypłata zaniżonego odszkodowania. Masz wtedy trzy opcje: możesz dać sobie spokój i pokryć koszty z własnej kieszeni, pozwać ubezpieczyciela w sądzie lub też zyskać dodatkowe odszkodowanie na drodze cesji. Sprawdź, jak szybko i skutecznie odzyskać odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Sieradzu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Jak możesz skorzystać z naszej oferty odszkodowań w Sieradzu?

Zgłoś się do nas, by zupełnie za darmo zyskać weryfikację odszkodowania i sprawdzić, czy możesz zyskać dodatkowe odszkodowanie i w jakiej kwocie! Zrób to w trzech krokach:

 • Zgłoś chęć uzyskania takiej analizy i przekaż nam dokumenty oraz zdjęcia dotyczące polisy, odszkodowania i zdarzenia – m.in. polisę, opisy szkody, kosztorysy itp.
 • Ocenę przygotujemy dla Ciebie w 2-3 dni. Jeśli faktycznie doszło do zaniżenia kwoty odszkodowania, złożymy Ci propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • W przypadku jej akceptacji, podpiszemy cesję. I to tyle! W łatwy sposób możesz bez żadnego ryzyka zyskać należne pieniądze.

 

Rodzaje spraw, przy których możesz na nas liczyć

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

odszkodowania OC/AC Sieradz

Zaniżone odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe? Chętnie pomożemy

Odszkodowanie wypłacane po kolizjach lub wypadkach komunikacyjnych to jedne z najczęściej egzekwowanych przez ubezpieczycieli świadczeń w Sieradzu. Szybkie tempo życia, duży ruch, rozbudowana infrastruktura miejska – to wszystko sprawia, że często dochodzi tu do zdarzeń drogowych.

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych często borykają się ze stratami materialnymi, a często również z uszczerbkiem na zdrowiu. W takich przypadkach, aby oszczędzić sobie dodatkowego stresu, i szybko otrzymać należne świadczenie, polecamy skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych.

Kto powinien skorzystać z naszego odzyskiwania odszkodowań za pomocą odkupu?

Aby uzyskać większe odszkodowanie powypadkowe niż te wypłacone przez ubezpieczyciela, warunkiem koniecznym jest spełnienie poniżej wymienionych wymagań:

 • Decyzja towarzystwa nie jest przedawniona, tj. zapadła w ostatnich 3 latach
 • Odszkodowanie polegało na wypłacie pieniędzy
 • Nie podpisałeś żadnego porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inną zewnętrzną firmę dochodzeniową
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski

Nasza firma z chęcią pomoże Ci w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych w Sieradzu, a także na terenie całej Polski. Zadzwoń lub napisz, a z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

odszkodowania OC/AC Sieradz

Dlaczego polecamy skorzystać z naszego sposobu odzyskiwania odszkodowań?

Warto się do nas zgłosić i sprawdzić możliwość zyskania dopłaty, ponieważ:

 • wypłata pieniędzy jest pewna i szybka, niezależnie od dalszego rozwoju sprawy
 • kwotę do wypłaty poznasz zanim podpiszemy umowę
 • analiza sytuacji jest darmowa
 • nie ma ryzyka przegranej
 • kwotę do zyskania w wyniku naszej umowy znasz przed jej podpisaniem
 • nie ponosisz dodatkowych kosztów sądowych ani prawników

Odszkodowanie z Sieradza - przykład pomocy

Pan Łukasz zgłosił do nas kosztorys do analizy odnośnie szkody OC na pojeździe Seat Altea. Wypadek był w miejscowości Sieradz, a otrzymane dokumenty i kosztorys z TU były na kwotę 3800 zł. Z naszej strony propozycja dodatkowego odszkodowania wyniosła 2500 zł, na którą poszkodowany się zgodził. Suma odszkodowania, jakie otrzymał nasz klient to 3800 + 2500 = 6300 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Sieradz

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowanie. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Sieradzu?

Sieradz – miasto położone nad Wartą liczy ponad 41 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 51,22 km². Warto przejść się na spacer piękną Aleją Pokoju.

Rynek w Sieradzu

Rynek w Sieradzu