Odszkodowania OC/AC Zachodniopomorskie - szkody komunikacyjne, powypadkowe

Kolizja lub wypadek samochodowy wiąże się ze stresem, stratami czasowymi na załatwianie formalności oraz problemami finansowymi związanymi z wypłatą odszkodowań. Niestety bywa tak, że po zgłoszeniu sprawy do ubezpieczyciela odszkodowanie zostaje wypłacone, ale w zaniżonej kwocie. W takim wypadku zachęcamy do skorzystania z dopłaty do odszkodowania . Ryzyko – zerowe (inaczej niż przy rozprawie sądowej), czas – kilka dni, wypłata – pewna, w kwocie ustalonej na umowie. Brzmi dobrze? Sprawdź, jak zajmujemy się tym w województwie zachodniopomorskim! Nasza oferta to pewność zyskania należnych Ci pieniędzy w ciągu kilku dni, bez żadnego ryzyka i bez procesu sądowego.

Na czym polega dochodzenie odszkodowania OC/AC poprzez dopłatę?

Przez dopłatę do odszkodowania rozumiemy sprzedaż praw do roszczeń względem firmy ubezpieczeniowej. Prawa te odsprzedajesz jako osoba poszkodowana, otrzymując za nie określoną kwotę, która od razu zostaje wypłacona. Firma, która odkupi Twoje prawa do roszczenia, dalej kieruje sprawą, biorąc na siebie wszelkie ryzyka – w tym takie, że od ubezpieczyciela nie uda się nic odzyskać.

Jeśli uważasz, że odszkodowanie jest za niskie, a może i nawet nie starczy na naprawę samochodu, masz dwa wyjścia. Jedno z nich to droga sądowa, która jednak może długo trwać i wiąże się z ryzykiem, a drugie - prosty i szybki odkup odszkodowania przez firmę zewnętrzną.

Pozbądź się stresu i niepewności związanych z negocjacjami czy ewentualnym procesem sądowym. Zyskaj należne Ci pieniądze szybko, bez względu na to, czy nasza firma zdobędzie cokolwiek od ubezpieczyciela! Postaw na pewność wypłaty.

Najważniejsze informacje o województwie zachodniopomorskim

Położenie i ludność województwa

Województwo zachodniopomorskie, jak sama nazwa wskazuje, jest położone w połnocno - zachodniej części Polski. To graniczące z Bałtykiem województwo jest piąte co do wielkości (ma powierzchnię 22 892 km². Ma 1,7 mln mieszkańców. W stolicy województwa mają siedziby władze oraz jedne z największych firm i ośrodków kultury. Województwo jest nazywane również Pomorzem Zachodnim. Województwo zachodniopomorskie graniczy z: województwem lubuskim, województwem wielkopolskim i województwem pomorskim.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego znajduje się 21 powiatów i 113 gmin ( 11 gmin miejskich, 55 gmin wiejsko-miejskie i 47 gmin wiejskich ). Oprócz stolicy – Szczecina – inne duże i ważne miasta w województwie zachodniopomorskim to m.in: Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów i Gryfino. Ciekawostką jest, że w województwie zachodniopomorskim większość mieszkańców to kobiety ( 51% ).

Atrakcje turystyczne w województwie zachodniopomorskim

Zachodniopomorskie przede wszystkim kojarzone jest z dostępem do Bałtyku i pięknymu polskimi plażami. Warto zatem zobaczyć np. plażę w Kołobrzegu oraz molo i latarnię. Warto wybrać się do Wolińskiego parku Narodowego, pięknego i malowniczego. W stolicy, Szczecinie, słynne są monumentalne Wały Chrobrego, a także Baszta Siedmiu Płaszczy oraz Zamek Książąt Pomorskich.

Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC / AC w województwie zachodniopomorskim - jakie miasta obsługujemy?

Odszkodowania OC/AC Szczecin

Szczecin – historyczna stolica księstwa pomorskiego, od 1945 należy do Ziem Odzyskanych Polski. Jest to miasto portowe. Miasto liczy ponad 400 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 300,55 km². Warto wybrać się na Rynek Sienny, Wały Chrobrego, oraz obejrzeć Bazylikę archikatedralną św. Jakuba i Zamek Książąt Pomorskich.

Szczecin

Odszkodowania OC/AC Koszalin

Koszalin – oddalone o ok. 10km od Bałtyku miasto na prawach powiatu liczy ponad 106 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 98,34 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Zwycięstwa.

Koszalin

Odszkodowania OC/AC Stargard

Stargard – najstarsze obok Szczecina miasto na Pomorzu liczy ponad 67 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 48,08 km². Warto zobaczyć m.in. Kościół św. Jana, Kościół Mariacki, Bramę Młyńską oraz Basztę Białogłówka.

Stargard

Odszkodowania OC/AC Świnoujście

Świnoujście – portowe miasto najdalej wysunięte na północny zachód Polski, liczy ponad 40 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 203 km². Miejsce przepraw promowych. Leży na 3 wyspach: Uznam, Wolin oraz Karsibór, a także 44 mniejszych wysepkach.

Świnoujście

Odszkodowania OC/AC Kołobrzeg

Kołobrzeg – uzdrowiskowe, nadmorskie miasto liczy ponad 46 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 25,67 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Ratuszowy.

Kołobrzeg

Odszkodowania OC/AC Police

Police – słynące z ogromnych zakładów chemicznych miasto liczy ponad 33 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 11, 78 km².

Police

Odszkodowania OC/AC Goleniów

Goleniów – miasto, w którym znajduje się główny port lotniczy województwa oraz spory park przemysłowy. Miasto liczy ponad 22 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 34,64 km². Warto zobaczyć m.in. obwarowania miejskie oraz Spichlerz nad Iną.

Goleniów

Odszkodowania OC/AC Gryfino

Gryfino – położone w pobliżu Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry miasto liczy ponad 21 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 9,58 km².

Gryfino

Odszkodowania OC/AC Gryfice

Gryfice – położone nad rzeką Regą miasto liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 12,4 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Zwycięstwa, zobaczyć Bramę Kamienną czy Basztę Prochową.

Gryfice

Odszkodowania OC/AC Białogard

Białogard – handlowy ośrodek oraz miejsce, gdzie znajduje się magazyn zbożowy. Miasto liczy ponad 26 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 25,73 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Wolności.

Białogard

Odszkodowania OC/AC Choszczno

Choszczno – położone nad jeziorem Kluki miasto liczy ponad 15 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 9,58 km². Warto wybrać się m.in. nad malownicze jezioro Kluki.

Choszczno

Odszkodowania OC/AC Świdwin

Świdwin – ośrodek przemysłu spożywczego, drzewnego, maszynowego, oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Miasto liczy ponad 15 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 22,38 km².

Świdwin

Odszkodowania OC/AC Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie – od roku 1946 na południe od Drawska znajduje się Poligon Drawski, jeden z największych poligonów w Polsce i Europie. Miasto liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 22,33 km².

Drawsko Pomorskie

Odszkodowania OC/AC Sławno

Sławno – miasto liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,83 km². Warto zobaczyć m.in Kościół Wniebowzięcia NMP.

Sławno

Odszkodowania OC/AC Wałcz

Wałcz – siedziba dekanatu oraz stacjonowania wojska, miasto liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 38,17 km². Warto zobaczyć m.in. Ratusz w Wałczu.

Wałcz

Odszkodowania OC/AC Pyrzyce

Pyrzyce – położone w historycznej ziemi sieradzkiej miasto liczy ponad 56 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 38,79 km². Warto wybrać się m.in. zobaczyć Gmach Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

Pyrzyce

Odszkodowania OC/AC Łobez

Łobez – położone nad rzeką Regą miasto liczy ponad 10 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 12,84 km². Z woli rodu Borcke Łobez został miastem w roku 1275.

Łobez

Odszkodowania OC/AC Myślibórz

Myślibórz – jest ośrodkiem przemysłowo-usługowym i turystycznym, miasto liczy ponad 11 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,04 km². Warto wybrać się m.in. na Rynek w Myśliborzu.

Myślibórz

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Koszalin, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg, Police, Goleniów, Gryfino, Myślibórz, Gryfice, Choszczno, Świdwin, Drawsko Pomorskie, Sławno, Wałcz