Odszkodowania OC/AC województwo podkarpackie - szkody komunikacyjne, powypadkowe

Kolizja, wypadek na drodze nie z Twojej winy? Wypłacona przez ubezpieczyciela kwota jest zbyt niska? Nie Ty jeden znalazłeś się w takiej sytuacji. W takim przypadku możesz nie zgodzić się z decyzją ubezpieczyciela i wejść na drogę sądową, albo skorzystać z dopłaty do odszkodowania. Podpisując umowę cesji z zaufaną zewnętrzną firmą, w ciągu kilku dni odzyskasz różnicę pomiędzy uzyskaną kwotą a taką, jaką powinieneś otrzymać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - sprawdź, jak zajmujemy się zaniżonymi odszkodowaniami w województwie podkarpackim.

Na czym polega dochodzenie odszkodowań OC/AC poprzez dopłatę?

Dopłaty do odszkodowań polegają na pieniężnym wyrównaniu osobie poszkodowanej różnicy pomiędzy odszkodowaniem powypadkowym otrzymanym od ubezpieczyciela a takim, jakie powinno zostać wypłacone, w zamian za oddanie praw do roszczeń. Osoba poszkodowana odsprzedaje prawa do odszkodowania i otrzymuje za to ustaloną kwotę. Nawet jeśli dochodzenie roszczeń przez firmę nie zakończy się sukcesem, poszkodowany i tak może zatrzymać uzyskaną kwotę. Nie narażaj się na oczekiwanie, stres, ryzyko i koszty sądowe - podpisz cesję z naszą firmą, aby szybko i bez zbędnych stresów czy formalności odzyskać należne Ci pieniądze. Zapraszamy do kontaktu!

Najważniejsze informacje o województwie podkarpackim

Położenie i ludność województwa

Województwo podkarpackie to najmocniej wysunięty na południe region naszego kraju. Podkarpacie jest ósmym co do wielkości województwem w Polsce, o powierzchni 17 845 km². Województwo zamieszkuje 2,13 mln mieszkańców. Podkarpackie, po zmianach administracyjnych, powstało z połączenia województw przemyskiego i rzeszowskiego, oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Województwo podkarpackie graniczy z województwem świętokrzyskim, województwem mazowieckim i województwem lubelskim.

W skład Podkarpacia wchodzi 25 powiatów ( w tym 4 miasto na prawach powiatu ) i 160 gmin ( 16 gmin miejskich, 35 gmin miejsko-wiejskich i 109 gmin wiejskich). Ciekawostką jest, że w regionie większość osób zamieszkujących stanowią kobiety (51%).

Atrakcje turystyczne w województwie podkarpackim

Na Podkarpaciu warto zobaczyć takie miejsca jak Kościół Ojców Bernardynów i Jezioro Solińskie. Podkarpacie to oczywiście Bieszczadzki Park Narodowy, czyli jedno z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc w całym kraju.

Jakie obszary obsługujemy w województwie podkarpackim jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC / AC?

Odszkodowania OC/AC Rzeszów

Rzeszów – stolica województwa i centralne miasto aglomeracji rzeszowskiej. Ma ponad 196 tys. mieszkańców,a liczba ludności wciąż wykazuje tendencje wzrostowe. Powierzchnia miasta to ponad 126,57 km². Rzeszów posiada międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, ukierunkowany głównie na nowe technologie.

Rzeszów

Odszkodowania OC/AC Przemyśl

Przemyśl – miasto nad Sanem, liczy ponad 60 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 46,17 km². Warto odwiedzić m.in. Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich oraz Kościół św. Teresy.

Przemyśl

Odszkodowania OC/AC Stalowa Wola

Stalowa Wola – miasto liczy ponad 245 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 82,52 km². Warto wybrać się do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli.

Stalowa Wola

Odszkodowania OC/AC Tarnobrzeg

Tarnobrzeg – liczy ponad 46 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 85,4 km². Do początku lat 90. XX wieku Tarnobrzeg był największym w kraju ośrodkiem wydobycia i przetwórstwa siarki.

Tarnobrzeg

Odszkodowania OC/AC Mielec

Mielec – miasto położone w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, liczy ponad 60 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 46,89 km². Warto zobaczyć m.in. Kościół pw. Ducha Świętego w Mielcu.

Mielec

Odszkodowania OC/AC Krosno

Krosno – położone w historycznej ziemi sanockiej miasto liczy ponad 46 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 43,48 km². Krosno to ośrodek o znaczeniu regionalnym i subregionalnym.

Krosno

Odszkodowania OC/AC Lesko

Lesko – miasto położone na obszarze Gór Sanocko-Turczańskich liczy ponad 5 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,33 km². Warto odwiedzić Rynek w Lesku.

Lesko

Odszkodowania OC/AC Jasło

Jasło – miasto leżące na wysokości od 225 do 380 m n.p.m., na przecięciu rzek Wisłoki, Ropy oraz Jasiołki liczy ponad 24 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 36,52 km².

Jasło

Odszkodowania OC/AC Lubaczów

Lubaczów – miasto blisko granicy państwa z Ukrainą, liczy ponad 12 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 25,73 km². Warto wybrać się np. na malowniczy Rynek Miejski.

Lubaczów

Odszkodowania OC/AC Łańcut

Łańcut –liczy ponad 17 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 19,42 km². Warto wybrać się podziwiać piękny i słynny Zamek Lubomirskich i Potockich.

Łańcut

Odszkodowania OC/AC Kolbuszowa

Kolbuszowa – miasto leży w dawnej ziemi sandomierskiej, na południowo-wschodnim skraju historycznej Małopolski i liczy ponad 8 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,49 km². Warto odwiedzić Kolbuszowa rynek i zobaczyć ciekawą studnię miejską.

Kolbuszowa

Odszkodowania OC/AC Nisko

Nisko – część Trójmiasta i kolejne wielkie miasto portowe regionu. liczy ponad 245 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 135,14 km². Warto odwiedzić wieżowce Sea Towers oraz wybrać się na malowniczą polską plażę.

Nisko

Odszkodowania OC/AC Dębica

Dębica – miasto położone nad rzeką Wisłoką, liczy ponad 45 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 33,83 km². Warto odwiedzić piękny miejski Ratusz oraz Kościół farny św. Jadwigi z XVI w.

Dębica

Odszkodowania OC/AC Przeworsk

Przeworsk – dawna siedziba magnaterii polskiej, miasto liczy ponad 15 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 22,13 km². Obecnie Przeworsk jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także ważnym węzłem komunikacyjnym.

Przeworsk

Odszkodowania OC/AC Ropczyce

Ropczyce – miasto liczy ponad 15 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 47,10 km². Warto zobaczyć m.in. zabytkowy Kościół parafialny pw. Przemienienia Pańskiego.

Ropczyce

Odszkodowania OC/AC Sanok

Sanok – miasto w dolinie Sanu liczy ponad 37 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 38,08 km². Pięknie prezentuje się Ulica Tadeusza Kościuszki w Sanoku z przepięknymi kamieniczkami.

Sanok

Odszkodowania OC/AC Strzyżów

Strzyżów – miasto położone 30 km od Rzeszowa, liczy ponad 8 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 13,89 km². Warto wybrać się na piękny Rynek w Strzyżowie.

Strzyżów

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, Krosno, Lesko, Jasło, Sanok, Kolbuszowa, Nisko, Dębica