Głogów - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne z OC i AC

Jeśli mieszkasz w Głogowie i brałeś udział w wypadku drogowym bądź kolizji z innym uczestnikiem ruchu powstałym z jego winy, to zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, koszty naprawy są po stronie ubezpieczyciela strony winnej. Teoretycznie nie powinieneś zatem się martwić. Niestety bywa tak, że ubezpieczyciel wypłaca za niską kwotę. Co w takiej sytuacji? Możesz oczywiście pozwać ubezpieczyciela do sądu i domagać się wyższego odszkodowania lub skorzystać dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty. Jeśli jesteś zainteresowany zyskaniem dodatkowych pieniędzy bez ryzyka przegranej w sądzie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC/AC. Odzyskaj należną kwotę odszkodowania powypadkowego w Głogowie!

Jak w kilku krokach odzyskać odszkodowanie powypadkowe OC/AC w Głogowie?

Aby sprawdzić, o ile wyższe odszkodowanie możesz uzyskać, zgłoś się do nas. Przygotuj zdjęcia oraz dokumenty dotyczące wypadku bądź kolizji. Weryfikacja odszkodowania w naszej firmie jest bezpłatna! Aby ją zyskać, potrzebne są zaledwie trzy kroki:

 • Skontaktuj się z nami i przygotuj do wglądu potrzebne dokumenty, m.in. kosztorysy, wyceny, zdjęcia i opisy.
 • Po wykonaniu oceny Twojej sytuacji, odezwiemy się do Ciebie. Jeśli rzeczywiście nastąpiło zaniżenie, zaproponujemy Ci dopłatę w zamian za przeniesienie praw.
 • Możemy zawrzeć umowę, jeśli zgodzisz się na nasze warunki lub bez żadnych opłat możesz zrezygnować z oferty. Podpisanie umowy oznacza dla Ciebie dodatkowe odszkodowanie OC/AC bez ryzyka przegranej i stresu.

Odszkodowania OC / AC Głogów

Dla kogo jest oferta dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych?

Twoja sytuacja musi być zgodna z kilkoma poniższymi warunkami. Sprawdź, czy możesz uzyskać naszą pomoc przy odszkodowaniu powypadkowym:

 • Pieniądze zostały wypłacone przez ubezpieczyciela nie wcześniej niż przed upływem 3 lat
 • Nie podpisałeś porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym w tej sprawie
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot

Nasza firma pomaga przy odzyskiwaniu odszkodowań w Głogowie, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Głogów

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty?

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC za pomocą dopłaty ma wiele zalet, oto one:

 • Wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni. Jest to pewna dopłata, niezależna od wyniku dochodzenia pieniędzy u ubezpieczyciela
 • Formalności są ograniczone do podpisania jednej umowy
 • Kwotę jaką możesz od nas otrzymać poznasz przed podpisaniem umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka związanego z brakiem pewności wyniku rozprawy sądowej
 • Nie ma tu żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów

Dodatkowe odszkodowanie - nasz klient z Głogowa

Kierowca samochodu Volkswagen Passat miał wypadek w Głogowie. Sprawca wypadku przyznał się do winy i zostało spisane oświadczenie. Po zgłoszeniu sprawy do TU został wysłany kosztorys na kwotę 6300 zł, z którym poszkodowany się nie zgadzał. Nasi konsultanci podczas rozmowy wyjaśnili Panu Hubertowi jakich dokumentów potrzebujemy do oszacowania dodatkowej kwoty. Na drugi dzień przedstawiliśmy ofertę dodatkowego odszkodowania w wysokości 4300 zł. Po akceptacji nastąpiła finalizacja umowy. Kierowca otrzymał w sumie 6300 + 4300 = 10600 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Głogów

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Głogowie?

Głogów – miasto usytuowane na obszarze Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Liczy ponad 66 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 35,11 km². Warto odwiedzić m.in. Zamek Książąt Głogowskich.