Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC i AC Sosnowiec

Uczestnictwo w zdarzeniu drogowym to zawsze niekomfortowa i stresująca sytuacja. Jeśli zdarzenie ( na terenie Sosnowca czy w innym mieście ) było spowodowane przez innego uczestnika ruchu i odszkodowanie wypłacone na usunięcie szkody okazało się zaniżone? Możesz domagać się większych pieniędzy na dwa sposoby: wejść na drogę sądową i denerwować się niepewnością wyniku rozprawy, lub też postarać się o pomoc w dochodzeniu odszkodowania bez ryzyka, bez dodatkowych kosztów i w ciągu kilku dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych. Odzyskaj należne Ci pieniądze – sprawdź, jak zrobić to w Sosnowcu!

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie OC/AC w Sosnowcu?

Jeśli zgłosisz się do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia (będą to m.in. oceny, kosztorysy, protokoły, zdjęcia i opisy), wykonamy dla Ciebie weryfikację odszkodowania – całkowicie za darmo! Sprawdź, czy należy się Tobie dodatkowe odszkodowanie powypadkowe / komunikacyjne – w 3 krokach:

 • Wraz z wnioskiem dostarcz nam całościową dokumentację dotyczącą sprawy, wymienioną powyżej.
 • Po wykonaniu analizy, już po 2-3 dniach przedstawimy Ci naszą propozycję – jeśli rzeczywiście nastąpiło zaniżenie odszkodowania zaoferujemy pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Możesz zgodzić się na zaproponowane warunki – podpiszemy wtedy umowę. Zyskasz pieniądze, nie ryzykując przegranej, nie narażając się na koszty, nie tracąc czasu i bez niepotrzebnych formalności!

Odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Kto może skorzystać z wyższego odszkodowania komunikacyjnego OC / AC w Sosnowcu?

Aby skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowania za pomocą dopłaty, konieczne jest, by sprawa spełniała kilka wymienionych niżej warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela miała miejsce nie wcześniej niż w ciągu minionych 3 lat – inaczej sprawa jest przedawniona
 • Po otrzymaniu odszkodowania, nie zawarto z towarzystwem ubezpieczeniowym żadnej ugody
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na usunięcie tejże szkody
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie skorzystano już z przeniesienia praw na inny podmiot

Nasza firma z chęcią pomoże przy odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Sosnowcu, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Dlaczego dobrym rozwiązaniem jest dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych za pomocą dopłaty?

Sposób w jaki pomagamy przy odszkodowaniach polega na odkupieniu roszczeń wobec ubezpieczyciela. Zaletami takiego rozwiązania z pewnością są:

 • Analiza przeprowadzana jest bezpłatnie
 • Już przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę, jaką możesz zyskać
 • Gwarantujemy wypłatę umówionej kwoty, niezależnie od dalszych etapów postępowania z ubezpieczycielem i ich rezultatów
 • Wypłatę otrzymasz już w ciągu kilku dni
 • Nie ryzykujesz przegranej
 • Nie ponosisz kosztów sądowych i kosztów prawników
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Sosnowcu?

Sosnowiec – miasto położone we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), liczy ponad 199 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 91,06 km². Warto w mieście zobaczyć piękną Cerkiew oraz Zamek Sielecki i Muzeum Geologii.