Sosnowiec - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC i AC

Uczestnictwo w zdarzeniu drogowym to zawsze niekomfortowa i stresująca sytuacja. Jeśli zdarzenie ( na terenie Sosnowca czy w innym mieście ) było spowodowane przez innego uczestnika ruchu i odszkodowanie wypłacone na usunięcie szkody okazało się zaniżone? Możesz domagać się większych pieniędzy na dwa sposoby: wejść na drogę sądową i denerwować się niepewnością wyniku rozprawy, lub też postarać się o pomoc w dochodzeniu odszkodowania bez ryzyka, bez dodatkowych kosztów i w ciągu kilku dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych. Odzyskaj należne Ci pieniądze – sprawdź, jak zrobić to w Sosnowcu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Sosnowiec

Take Care Polska sp. z o. o. - to grono specjalistów działających na polskim rynku od wielu lat, mamy na swoim koncie wiele sukcesów związanych z odzyskiwaniem zaniżonego odszkodowania. Każdy z nas ma przynajmniej jedną nieprzyjemną sytuacje, gdzie zakład ubezpieczeń wypłaca za niską kwotę z ubezpieczenia i wtedy my pomagamy poszkodowanym. Zajmujemy się sprawami związanymi ze szkodami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz roszczeniem zdrowotnym. Nasza usługa jest darmowa, dzięki temu osoba pokrzywdzona nie jest narażona na dodatkowe koszty.

Kiedy można się do nas zgłosić?:

 • gdy odszkodowanie jest zbyt niskie
 • nie minęły 3 lata od szkody
 • ugody lub porozumienia nie były podpisywane z zakładem ubezpieczeń

Kancelaria mimo prowadzenia spraw w imieniu poszkodowanego, może odkupić roszczenie. Sprzedaż szkody nie naraża poszkodowanego na ewentualne straty, gdyż po podpisaniu umowy, środki są wypłacane na wskazany rachunek bankowy w ciągu kilku dni. Następnie nasi prawnicy prowadzą sprawę przeciwko ubezpieczycielowi.

Pomagamy w Sosnowcu oraz całej Polsce co wyróżnia naszą firmę.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie OC/AC w Sosnowcu?

Jeśli zgłosisz się do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia (będą to m.in. oceny, kosztorysy, protokoły, zdjęcia i opisy), wykonamy dla Ciebie weryfikację odszkodowania – całkowicie za darmo! Sprawdź, czy należy się Tobie dodatkowe odszkodowanie powypadkowe / komunikacyjne – w 3 krokach:

 • Wraz z wnioskiem dostarcz nam całościową dokumentację dotyczącą sprawy, wymienioną powyżej.
 • Po wykonaniu analizy, już po 2-3 dniach przedstawimy Ci naszą propozycję – jeśli rzeczywiście nastąpiło zaniżenie odszkodowania zaoferujemy pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Możesz zgodzić się na zaproponowane warunki – podpiszemy wtedy umowę. Zyskasz pieniądze, nie ryzykując przegranej, nie narażając się na koszty, nie tracąc czasu i bez niepotrzebnych formalności!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Kto może skorzystać z wyższego odszkodowania komunikacyjnego OC / AC w Sosnowcu?

Aby skorzystać z naszej oferty dochodzenia odszkodowania za pomocą dopłaty, konieczne jest, by sprawa spełniała kilka wymienionych niżej warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela miała miejsce nie wcześniej niż w ciągu minionych 3 lat – inaczej sprawa jest przedawniona
 • Po otrzymaniu odszkodowania, nie zawarto z towarzystwem ubezpieczeniowym żadnej ugody
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na usunięcie tejże szkody
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie skorzystano już z przeniesienia praw na inny podmiot

Nasza firma z chęcią pomoże przy odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych OC/AC w Sosnowcu, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Dlaczego dobrym rozwiązaniem jest dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych za pomocą dopłaty?

Sposób w jaki pomagamy przy odszkodowaniach polega na odkupieniu roszczeń wobec ubezpieczyciela. Zaletami takiego rozwiązania z pewnością są:

 • Analiza przeprowadzana jest bezpłatnie
 • Już przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę, jaką możesz zyskać
 • Gwarantujemy wypłatę umówionej kwoty, niezależnie od dalszych etapów postępowania z ubezpieczycielem i ich rezultatów
 • Wypłatę otrzymasz już w ciągu kilku dni
 • Nie ryzykujesz przegranej
 • Nie ponosisz kosztów sądowych i kosztów prawników

Odszkodowanie z Sosnowca - przykład

Do zdarzenia drogowego doszło w Sosnowcu. Uszkodzony został pojazd marki Ford Mondeo. Uczestnicząca w nim Pani Jola wysłała do nas kosztorys w celu weryfikacji potencjalnych zaniżeń ze strony Towarzystwa Ubezpieczeń sprawcy. Poszkodowana uzyskała od nas dodatkowe odszkodowanie w kwocie 1700 zł. Dzięki bezpłatnej analizie mogliśmy wystąpić z propozycją dodatkowej kwoty, w związku z tym suma odszkodowania wyniosła 2400 ( od ubezpieczyciela ) + 1700 = 4100 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Sosnowiec

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Sosnowcu?

Sosnowiec – miasto położone we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), liczy ponad 199 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 91,06 km². Warto w mieście zobaczyć piękną Cerkiew oraz Zamek Sielecki i Muzeum Geologii.