Świdnica - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC

Według obowiązujących w naszym kraju przepisów o ruchu drogowym, jeśli stłuczka została spowodowana przez innego uczestnika ruchu, koszty naprawy pojazdu poszkodowanego powinny zostać pokryte przez ubezpieczyciela. Zazwyczaj odbywa się to w formie gotówkowej, czyli wypłaty odszkodowania, które ma posłużyć na usunięcie szkody. Czasem jednak wypłacona kwota jest zaniżona. Można wtedy spróbować dochodzić swoich praw w sądzie, wiąże się to jednak z kosztami i długim czasem oczekiwania, a także niepewnością końcowego postanowienia sądu. Alternatywą jest skorzystanie z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Przeczytaj więcej szczegółów poniżej, co do naszej oferty odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych dla mieszkańców Świdnicy.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Świdnica

Take Care Polska sp. z o. o. - pomagamy w uzyskaniu najlepszego odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego. Celem naszej pracy jest pomoc w walce z ubezpieczycielem. Od wielu lat zajmujemy się szkodami komunikacyjnymi, majątkowymi i osobowymi. Wysyłając do nas dokumenty z zakładu ubezpieczeń, przeanalizujemy je bezpłatnie i doradzimy najbardziej korzystne rozwiązania.

Jakie kryteria trzeba spełnić ?

 • po pierwsze nie może minąć 3 lata od daty decyzji od ubezpieczyciela
 • po drugie wypłacone odszkodowanie jest zaniżone ale nie było zawieranej żadnej ugody ani porozumienia

Nasi klienci zazwyczaj wybierają opcję ze sprzedażą szkody. Jest to dobre rozwiązanie aby uzyskać dodatkowe środki, po podpisaniu umowy pieniądze trafiają na konto w ciągu kilku dnia .

Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie OC/AC w Świdnicy?

Zgłoś się do nas, przygotowawszy uprzednio wszystkie zdjęcia i dokumenty w sprawie zdarzenia. Pozwolą nam one na dokładną weryfikację odszkodowania. Takie dokumenty to m.in. kosztorysy, opisy szkody, wyceny oraz skan polisy. Możesz zgodzić się na zaproponowane przez nas warunki lub też nie – nic nie tracisz, ponieważ analizę otrzymasz od nas bezpłatnie. Dzielą Cię od niej trzy kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz nam potrzebne dokumenty w sprawie zdarzenia.
 • Po analizie przekażemy Ci informację zwrotną z ewentualną propozycją dodatkowego odszkodowania, jeśli rzeczywiście doszło do zaniżenia odszkodowania.
 • Możemy podpisać umowę lub po prostu się pożegnać. Jeśli podpiszemy - Ty odzyskasz pieniądze - bez ryzyka, my z kolei rozpoczniemy negocjacje z ubezpieczycielem.

Odszkodowania OC / AC Świdnica

Dla kogo jest nasza oferta odzyskiwania odszkodowań w Świdnicy?

Sprawdź, jakie warunki muszą być spełnione by móc skorzystać z dochodzenia odszkodowań z pomocą odkupu:

 • Odszkodowanie zostało zaniżone
 • Ubezpieczyciel wypłacił w ramach odszkodowania pieniądze
 • Ubezpieczyciel wydał swoją decyzję dotyczącą odszkodowania w ostatnich 3 latach
 • Nie doszło do podpisania ugody z ubezpieczycielem
 • Stłuczka lub wypadek miała miejsce na terenie Polski
 • Nie zostały odsprzedane prawa do roszczeń

Nasza firma odzyskuje odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne w Świdnicy oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Świdnica

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań z pomocą dopłaty?

Dlaczego warto spróbować naszego sposobu dochodzenia odszkodowań z pomocą dopłaty?

 • analiza jest całkowicie darmowa
 • jeśli podpiszemy umowę, pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni
 • nie ma dodatkowych kosztów
 • kwota do wypłaty jest znana przed podpisaniem umowy i niezmienna
 • nie podejmujesz ryzyka przegranej

Nasza sprawa o odszkdoowanie Świdnica

Powodem kolizji, do której doszło w Świdnicy było przejechanie na czerwonym świetle sprawcy wypadku. Winowajca uciekł z miejsca kolizji. Dzięki nagraniom z kamer, udało się ustalić kto kierował pojazdem. Szkoda mogła dzięki temu zostać zgłoszona z polisy OC sprawcy. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło kwotę 6200 zł, z czego poszkodowany nie był zadowolony. Po naszej bezpłatnej analizie zaproponowaliśmy dodatkowo 3500 zł. Pani Ewa mogła przeznaczyć odszkodowanie na naprawę samochodu marki Nissan Juke. W sumie otrzymała 6200 + 3500 = 9700 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Świdnica

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Świdnicy?

Świdnica – ważny ośrodek przemysłowy liczy ponad 56 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 21,76 km². Warto przejść się na spacer i podziwiać piękne, odnowione kamienice w Świdnicy.