Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC i AC Częstochowa

Każde zdarzenie drogowe ( w Częstochowie lub innym mieście ) wywołuje zawsze stres, nerwy, niepewność związaną z dalszym postępowaniem i usuwaniem szkody. Tym bardziej, że nawet gdy jesteś poszkodowanym i nie powinieneś się martwić kosztami naprawy, czasem ubezpieczyciel wypłaca zaniżone odszkodowanie. Możesz wtedy wejść na drogę sądową z towarzystwem ubezpieczeniowym, lub też postarać się o pomoc przy dochodzeniu wyższego odszkodowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC/AC. Odzyskaj z nami zaniżone odszkodowanie w Częstochowie!

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne OC/AC w Częstochowie?

Jeśli chcesz uzyskać weryfikację Twojego odszkodowania, zgłoś się do nas – jest ona bezpłatna! Aby ułatwić nam rozeznanie w sprawie, potrzebne będą nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, m.in. kosztorysy, protokoły, zdjęcia, wyceny, opinie rzeczoznawców oraz skan polisy.

 • Skontaktuj się z naszym specjalistą i dostarcz mu przydatną do analizy dokumentację.
 • W ciągu 2-3 dni przeprowadzimy darmową ocenę przypadku i skontaktujemy się z Tobą. Jeśli zostało wypłacone zbyt niskie przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Możesz ją przyjąć, jeśli będzie dla Ciebie atrakcyjna - wtedy podpiszemy umowę. Zyskasz dodatkowe odszkodowanie, nic nie płacąc i nie narażając się na ryzyko przegranej!

Odszkodowania OC / AC Częstochowa

Dla kogo jest nasza oferta odzyskiwania odszkodowań?

Do skorzystania z odzyskiwania odszkodowania za pomocą dopłaty konieczne jest spełnienie kilku wymienionych niżej warunków:

 • Zdarzenie drogowe miało miejsce w Polsce
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na naprawę pojazdu poszkodowanego
 • Nie zawarto porozumienia lub ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Od decyzji ubezpieczyciela i wypłaty środków minęło nie więcej niż 3 lata
 • Prawa nie zostały przeniesione wcześniej na inną firmę

Chętnie pomożemy Ci w dochodzeniu wyższego odszkodowanie w Częstochowie, jak i na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Częstochowa

Jakie zalety ma dochodzenia odszkodowań poprzez dopłatę?

Dochodzenie odszkodowań za pomocą dopłaty to pewne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ma do czynienia z zaniżoną kwotą odszkodowania. Najważniejsze zalety tego sposobu to:

 • Analiza jest bezpłatna – skorzystaj więc, żeby przekonać się ile możesz zyskać
 • Jeszcze przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę, jaką możesz otrzymać
 • Nie ma dodatkowych kosztów ani kosztów sądowych
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Częstochowa

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Częstochowie?

Częstochowa – znane z pielgrzymowania miasto, znajduje się tutaj bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze. Częstochowa liczy ponad 220 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 159,71 km². Warto w mieście zobaczyć oczywiście obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, ale także zabytkowy Ratusz oraz Kupiecką Kamienicę.