Częstochowa - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC i AC

Każde zdarzenie drogowe ( w Częstochowie lub innym mieście ) wywołuje zawsze stres, nerwy, niepewność związaną z dalszym postępowaniem i usuwaniem szkody. Tym bardziej, że nawet gdy jesteś poszkodowanym i nie powinieneś się martwić kosztami naprawy, czasem ubezpieczyciel wypłaca zaniżone odszkodowanie. Możesz wtedy wejść na drogę sądową z towarzystwem ubezpieczeniowym, lub też postarać się o pomoc przy dochodzeniu wyższego odszkodowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC/AC. Odzyskaj z nami zaniżone odszkodowanie w Częstochowie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Częstochowa

Take Care Polska sp. z o. o – to zawodowcy w uzyskiwaniu najwyższego odszkodowania z zakładów ubezpieczeń. Naszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym tak aby wypłacone zadośćuczynienie pokrywało szkodę jakiej doznali. Zajmujemy się szkodami majątkowymi, komunikacyjnymi i zdrowotnymi, analiza akt szkody jest darmowa dla każdego więc nasi klienci nie są narażeni na ukryte koszty. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej, pozwala nam to na najlepsze oszacowanie zaniżenia. Nasi specjaliści podchodzą do każdej sprawy indywidualnie i służą pomocą w wielu kwestiach.

Jeśli:

 • nie minęły 3 lata od daty szkody
 • odszkodowanie jest zaniżone
 • nie było zawieranej ugody z TU

zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej pomocy.

W przypadku gdy klient naszej kancelarii nie chce czekać na wygranie sprawy około roku lub dwóch lat, proponujemy odkupienie szkody. Jest to bardzo częsty wybór osób poszkodowanych i najszybsza droga do uzyskania dodatkowego odszkodowania. W ciągu kilku dni od podpisania umowy, pieniądze trafiają na rachunek bankowy.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne OC/AC w Częstochowie?

Jeśli chcesz uzyskać weryfikację Twojego odszkodowania, zgłoś się do nas – jest ona bezpłatna! Aby ułatwić nam rozeznanie w sprawie, potrzebne będą nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, m.in. kosztorysy, protokoły, zdjęcia, wyceny, opinie rzeczoznawców oraz skan polisy.

 • Skontaktuj się z naszym specjalistą i dostarcz mu przydatną do analizy dokumentację.
 • W ciągu 2-3 dni przeprowadzimy darmową ocenę przypadku i skontaktujemy się z Tobą. Jeśli zostało wypłacone zbyt niskie przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Możesz ją przyjąć, jeśli będzie dla Ciebie atrakcyjna - wtedy podpiszemy umowę. Zyskasz dodatkowe odszkodowanie, nic nie płacąc i nie narażając się na ryzyko przegranej!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Częstochowa

Dochodzenie odszkodowań w Częstochowie - dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś ubiegania się o odszkodowanie, ubezpieczyciel odmówił Ci wypłaty odszkodowania albo otrzymałeś za małe odszkodowanie, możesz zwiększyć swoje szanse na zyskanie maksymalnego świadczenia. W Częstochowie polecamy profesjonalną pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań. Take Care Polska zatrudnia fachowców w dziedzinie odszkodowań ze znajomością prawa i doświadczeniem. Zaufały nam tysiące klientów, dla których zyskaliśmy odszkodowania.

Aby rozpocząć dochodzenie odszkodowania, musimy przeanalizować Twoją sytuację. W tym celu przeprowadzamy wywiad z poszkodowanym lub jego rodziną, i kompletujemy niezbędne dokumenty. Weryfikujemy kosztorysy i kwestie prawne, by sprawdzić możliwości i sposób na zyskanie najwyższego możliwego świadczenia. Nasze działania w Częstochowie są szybkie i skutecznie, dzięki czemu klienci w krótkim czasie, bez nerwów mogą zyskać należne im pieniądze.

Odszkodowania komunikacyjne - chętnie pomożemy!

Odszkodowanie komunikacyjne i powypadkowe w Częstochowie to jedne z najczęstszych świadczeń, jakie egzekwowane są w tym mieście. Ze względu na rozbudowaną infrastrukturę, wysokie natężenie ruchu i zabiegany tryb życia mieszkańców, często dochodzi tu do kolizji oraz wypadków drogowych. Poszkodowani w wypadku komunikacyjnym narażeni są na stres, szkody materialne, jak również uszczerbek na zdrowiu. W takich sytuacjach powinni skupić się na zdrowiu i dojściu do siebie, zaś postępowanie odszkodowawcze polecamy zlecić wykwalifikowanej firmie! Dzięki temu można liczyć na szybkie, maksymalnie wysokie i pozbawione stresu dochodzenie odszkodowania.

Dla kogo jest nasza oferta odzyskiwania odszkodowań?

Do skorzystania z odzyskiwania odszkodowania za pomocą dopłaty konieczne jest spełnienie kilku wymienionych niżej warunków:

 • Zdarzenie drogowe miało miejsce w Polsce
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na naprawę pojazdu poszkodowanego
 • Nie zawarto porozumienia lub ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Od decyzji ubezpieczyciela i wypłaty środków minęło nie więcej niż 3 lata
 • Prawa nie zostały przeniesione wcześniej na inną firmę

Chętnie pomożemy Ci w dochodzeniu wyższego odszkodowanie w Częstochowie, jak i na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Częstochowa

Jakie zalety ma dochodzenia odszkodowań poprzez dopłatę?

Dochodzenie odszkodowań za pomocą dopłaty to pewne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ma do czynienia z zaniżoną kwotą odszkodowania. Najważniejsze zalety tego sposobu to:

 • Analiza jest bezpłatna – skorzystaj więc, żeby przekonać się ile możesz zyskać
 • Jeszcze przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę, jaką możesz otrzymać
 • Nie ma dodatkowych kosztów ani kosztów sądowych
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów

Jak możemy Ci pomóc przy odszkodowania za błąd medyczny?

Wydaje się, że lekarz to zawsze godna zaufania osoba, która zapewni nam odpowiednie wsparcie i poprawę stanu zdrowia. Co jednak, jeśli stanie się odwrotnie...? Przy zaniechania personelu medycznego, skutkującym pogorszeniem stanu zdrowia i uszczerbkiem na zdrowiu, poszkodowanemu lub jego rodzinie przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny. Dochodzenie takiego odszkodowania nie należy do łatwych, wymaga bowiem fachowej wiedzy i znajomości aspektów zarówno medycznych, jak i prawnych. Zapraszamy do skorzystania z pomocy profesjonalnej firmy – zwiększ swoje szanse na zyskanie wysokiego odszkodowania za błąd medyczny w Częstochowie.

Nasza pomoc przy odszkodowaniu z Częstochowy

Samochód marki Ford S-MAX miał zderzenie z autem które nie ustąpiło pierwszeństwa w Częstochowie. Poszkodowany kierowca zwrócił się do nas o pomoc w uzyskaniu dodatkowego odszkodowania. Kosztorys wynosił nieco ponad 3100 zł. Nie wystarczyło to na naprawę pojazdu. Ceny części oraz roboczogodziny w przedstawionym przez towarzystwo ubezpieczeniowe wyliczeniu były na tyle niskie, że pozwoliło nam na zaproponowanie dodatkowej kwoty 2700 zł. Z naszą pomocą pokrzywdzony otrzymał w sumie kwotę 3100 + 2700 = 5800 zł.

odszkodowanie Częstochowa - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Częstochowa

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Częstochowie?

Częstochowa – znane z pielgrzymowania miasto, znajduje się tutaj bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze. Częstochowa liczy ponad 220 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 159,71 km². Warto w mieście zobaczyć oczywiście obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, ale także zabytkowy Ratusz oraz Kupiecką Kamienicę.