Legnica - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne z OC i AC

Zdarzenie drogowe to zawsze podwyższony poziom stresu. Oznacza bowiem oczekiwanie, nerwy, zniszczenia, usuwanie szkody... Choć jeśli wypadek nie był z Twojej winy, czasem ubezpieczyciel wypłaca za niskie odszkodowanie i nie starcza ono nawet na naprawę pojazdu. Jeśli właśnie taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku, możesz wejść na drogę sądową i walczyć z ubezpieczycielem w procesie lub postarać się o pomoc przy wypłaconym już odszkodowaniu. To po prostu dodatkowe pieniądze dla Ciebie, w ciągu kilku dni, bez żadnych opłat! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC. Odzyskaj większe odszkodowanie na usunięcie szkody w Legnicy!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Legnica

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w uzyskaniu najwyższego odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Naszym najważniejszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym, specjalizujemy się w sprawach majątkowych, zdrowotnych oraz szkodach komunikacyjnych. Nasi specjaliści, po bezpłatnej analizie akt sprawy doradzi najkorzystniejszą drogę postępowania i dochodzenia odszkodowania.

Kiedy można skonsultować sprawę?

 • nie minęły 3 lata od daty decyzji w sprawie,
 • nie było zawieranych ugód ani porozumień z zakładem ubezpieczeń.

Nowatorskim rozwiązaniem jest sprzedaż szkody do naszej kancelarii. Do wypłaty dodatkowego odszkodowania dochodzi w momencie podpisania umowy z kancelarią. Klient w ciągu kilku dni otrzymuje umówioną kwotę na rachunek bankowy.

 

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie powypadkowe w Legnicy?

Weryfikację odszkodowania przeprowadzimy dla Ciebie za darmo. Dowiedz się, ile możesz zyskać! Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań - zgłoś się do nas. Potrzebne będą nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, takie jak protokoły, zdjęcia, wyceny, decyzja, udokumentowana wypłata oraz skan polisy.

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz wymienione wyżej dokumenty.
 • Po analizie przypadku, już w ciągu 2-3 dni skontaktujemy się z Tobą. Jeśli odszkodowanie było zbyt niskie, przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, podpiszemy umowę. Dzięki temu już w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze, nieodpłatnie, szybko, bez ryzyka!

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Legnica

Odszkodowania powypadkowe – czy warto skorzystać z profesjonalnej pomocy?

W Legnicy ubezpieczyciele najczęściej otrzymują wnioski o odszkodowania komunikacyjne. To dlatego, że często dochodzi tu do kolizji czy wypadków, spowodowanych rozwiniętą infrastrukturą, wzmożonym ruchem, pośpiechem lub nieuwagą kierowców.

Choć wypadek trwa często ułamek sekundy, konsekwencje są już niestety długofalowe: to nie tylko stres, ale również szkody materialne, a często również uszczerbek na zdrowiu poszkodowanych. Poszkodowani powinni wtedy skupić się na powrocie do pełni sił, zaś sprawy materialne i odszkodowawcze polecamy pozostawić w rękach profesjonalistów. Odpowiednia firma z doświadczeniem pozwoli Ci zyskać najwyższe możliwe świadczenie, bez zbędnych formalności, stresu, dodatkowych kosztów czy straty czasu.

Dla kogo jest nasza oferta odszkodowań powypadkowych z OC/AC?

Aby skorzystać z naszej pomocy przy odszkodowaniu, konieczne jest spełnienie kilku warunków:

 • Analiza wykaże, że rzeczywiście wypłacona kwota była za niska
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy w postaci odszkodowania
 • Nie zawarłeś w tej sprawie ugody
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Od decyzji ubezpieczyciela minęło nie więcej niż 3 lata

Chętnie pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie w Legnicy oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Legnica

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych OC/AC poprzez dopłatę?

Dochodzenie odszkodowań poprzez dopłatę to pewne, nieodpłatne i wygodne rozwiązanie. Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania:

 • Analizę uzyskasz bezpłatnie
 • Jeszcze przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę do wypłaty
 • Nie ryzykujesz przegraną w sądzie
 • Pieniądze zostaną wypłacone bez względu na finalny rezultat sprawy
 • Nie ma tu ukrytych kosztów ani zbędnych formalności

Odszkodowanie – nasza pomoc dla klienta z Legnicy

Wypadek w którym uczestniczył pojazd marki VW Passat miał miejsce w Legnicy. Dwa dni po zgłoszeniu szkody Pan Antoni otrzymał kalkulacje kosztów naprawy na kwotę nieco ponad 2100 zł. Mechanik samochodowy wycenił naprawę samochodu na znacznie wyższą kwotę. Dodatkowo nie uwzględniono kilku elementów, nasi specjaliści pomogli w rozmowach z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Uszkodzenia zostały dodane do nowego kosztorysu który ostatecznie był na kwotę 6300 zł.

odszkodowanie z Legnicy - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Legnica

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Legnicy?

Legnica – trzecie co do wielkości miasto województwa dolnośląskiego, liczy ponad 99 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 56,29 km². Warto odwiedzić m.in. kościół św. Jacka, Zamek Piastowski i Stary Ratusz.