Wałbrzych - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne z OC i AC

Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego nie z Twojej winy, nie powinieneś martwić się kosztami naprawy swojego pojazdu. W praktyce mają jednak miejsce sytuacje, w których wypłacona kwota odszkodowania jest zaniżona. Możesz wtedy wejść na drogę sądową i pozwać towarzystwo ubezpieczeniowe albo skorzystać z alternatywnej, pewnej wersji zyskania pieniędzy: odzyskiwania odszkodowań powypadkowych poprzez przeniesienie praw. Sprawdź, jak łatwo i szybko zrobić to w Wałbrzychu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Wałbrzych

Świadczymy pomoc osobom poszkodowanym w odzyskiwaniu odszkodowań oraz prowadzimy sprawy sądowe przeciwko zakładom ubezpieczeniowym. Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw oraz doświadczenie, które pozwala na uzyskanie najwyższego zadośćuczynienia. Nasza bezpłatna analiza powala naszym klientom w uzyskaniu dodatkowych środków.

Kiedy wysłać do nas dokumenty ?

 • zakład ubezpieczeniowy wypłacił za niskie odszkodowanie,
 • nie minęły 3 lata, po tym czasie sprawa jest przedawniona,
 • wypłacona kwota była kwotą bezsporną to znaczy, że nie było podpisanej ugody/porozumienia.

Korzystnym rozwiązaniem a zarazem najszybszym jest sprzedaż szkody. Po przedstawionej ofercie dodatkowego odszkodowania oraz po podpisaniu umowy klient otrzymuje środki na konto.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie OC/AC w Wałbrzychu?

Zgłoś do nas chęć uzyskania darmowej weryfikacji odszkodowania. Aby była ona możliwa, potrzebujemy od Ciebie dokumentacji takiej jak kosztorysy, wyceny, zdjęcia, protokoły oraz opisy szkody. Wszystko odbędzie się w zaledwie 3 krokach:

 • Skontaktuj się z nami i poproś o analizę. Dostarcz nam dokumenty, jakie pomogą ocenić Twoją sytuację.
 • W ciągu 2-3 dni skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz ewentualną propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Możesz się na nią zgodzić, lub bez żadnych konsekwencji odrzucić! Jeśli zdecydujesz się ją przyjąć, możemy od razu podpisać cesję. Prawda, że to łatwy sposób na odzyskanie należnych Ci pieniędzy?

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Wałbrzych

Dlaczego warto nam zaufać w kwestii dochodzenia odszkodowania?

Kiedy chodzi o uzyskanie odszkodowania powypadkowego zalecamy zwrócenie się do nas. Gwarantujemy przejrzystość i skuteczność procesu ubiegania się o odszkodowanie dzięki współpracy z Take Care Polska.

Dokładnie analizujemy sprawę, weryfikując rachunki i aspekty prawne, które umożliwią uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Wiele osób doceni także szybkość, z jaką działamy w odzyskiwaniu odszkodowań. Staramy się, aby odszkodowanie trafiło jak najszybciej na konto poszkodowanego lub jego rodziny.

Odszkodowania komunikacyjne w Wałbrzychu – jak możemy Ci służyć pomocą?

Odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego to jedno z najczęściej dochodzonych świadczeń przysługujących poszkodowanym za poniesione straty. Wynika to z rozbudowanej infrastruktury urbanistycznej i dynamicznego życia mieszkańców.

Wypadek samochodowy często bywa bardzo stresującym wydarzeniem, niosącym za sobą nieprzyjemne konsekwencje w postaci uszkodzeń materialnych czy utraty zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim zadbać o swój psychiczny odpoczynek, a sprawy odszkodowania powierzyć specjalistom zajmującym się tym na co dzień.

Wsparcie w uzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny

Przychodząc do specjalistów, oczekujemy najlepszej możliwej opieki medycznej. Niestety, czasami rzeczywistość bywa inna, a stan zdrowia pacjenta może się pogorszyć właśnie w placówce medycznej.

Osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub pogorszenia zdrowia w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego, mają prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Ze względu na skomplikowany charakter takich spraw, warto skorzystać z pomocy firmy specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne.

Jakie są warunki otrzymania dodatkowego odszkodowania komunikacyjnego w Wałbrzychu?

Aby zyskać dodatkowe odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne OC/AC, muszą zostać spełnione następujące cztery warunki:

 • Podczas analizy stwierdzimy, że rzeczywiście mamy do czynienia z zaniżeniem
 • Wypłata odszkodowania miała już miejsce i nastąpiła w ciągu ostatnich 3 lat
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa nie zostały przeniesione na inną firmę, nie zawarto też porozumienia ani ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym

Specjaliści z naszej firmy pomagają przy dochodzeniu odszkodowań w Wałbrzychu, jak i w całej Polsce.

Odszkodowania OC / AC Wałbrzych

Dlaczego warto spróbować dochodzenia wyższych odszkodowań OC/AC za pomocą dopłaty?

Takie rozwiązanie sprawia, że zyskujesz pewność wypłaty umówionej wcześniej kwoty i nie uczestniczysz w procesie sądowym. Najważniejsze zalety dochodzenia odszkodowania poprzez dopłatę to:

 • Kwotę dodatkowego odszkodowania poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy
 • Wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni
 • Nie ma dodatkowych kosztów sądowych czy prawniczych
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Wypłacone pieniądze zyskujesz niezależnie od dalszego wyniku postępowania

Sprawa odszkodowanie - przykład z Wałbrzycha

W Wałbrzychu doszło do stłuczki. Poszkodowany poruszał się samochodem Peugeot 508. Pan Józef zgłosił szkodę do swojego Towarzystwa Ubezpieczeniowego do bezpośredniej likwidacji szkody (BLS). Niestety okazało się, że kosztorys został zaniżony. Kwota, jaką oszacował zakład ubezpieczeń to niecałe 5000 zł. Kolega Pana Józefa polecił mu naszą firmę, ponieważ uzyskał dodatkowe odszkodowanie kilka miesięcy wcześniej do swojego kosztorysu. Dodatkowa suma dla Pana Józefa to 4200 zł. Kwota ta pozwoliła bez problemu na naprawę auta. W sumie Pan Józef otrzymał za tą szkodę na pojaździe: 5000 + 4200 = 9200 zł.

odszkodowanie Wałbrzych - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Wałbrzych

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Wałbrzychu?

Wałbrzych – drugie co do wielkości miasto województwa dolnośląskiego, liczy ponad 111 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 84,7 km². Warto odwiedzić m.in. Rynek, Ratusz czy Zamek Książ.