Lubin - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne z OC i AC

Jeśli zdarzenie drogowe zostało spowodowane przez innego uczestnika ruchu, poszkodowany nie powinien martwić się kosztami naprawy. Pokrycie kosztów usunięcia szkody strony poszkodowanej leży po stronie ubezpieczyciela. Co jednak, gdy ubezpieczyciel wypłaci zaniżoną kwotę, a my chcemy dochodzić swoich praw? Możemy to zrobić na dwa sposoby: wejść na drogę sądową albo też skorzystać z dochodzenia odszkodowania z pomocą dopłaty. Takie usługi odzyskiwania odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych oferuje nasza firma. Odzyskaj wyższe odszkodowanie OC / AC w Lubinie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza - oddział Lubin

Nasza kancelaria odszkodowawcza posiada wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań i prowadzeniu spraw przeciwko zakładom ubezpieczeń. Specjalizujemy się w sprawach majątkowych, zdrowotnych i odszkodowaniach komunikacyjnych. Naszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym, którzy nie zgadzają się na wysokość zaproponowanego odszkodowania. Bezpłatna analiza dokumentacji pozwala na uzyskanie przez poszkodowanego dodatkowych pieniędzy.

Kiedy można się zgłosić ?

 • od szkody nie minęło więcej niż 3 lata,
 • wypłacona kwota bezsporna była zaniżona,
 • z towarzystwem ubezpieczeniowym nie było zawartej ugody/porozumienia

Korzystnym rozwiązaniem dla naszych klientów jest sprzedaż szkody do naszej kancelarii. Poszkodowany otrzymuje umówioną kwotę na konto już kilka dni po podpisaniu umowy.

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak odzyskać odszkodowanie powypadkowe OC/AC w Lubinie?

Chętnie przeanalizujemy Twoją sytuację – taka weryfikacja odszkodowania jest bezpłatna! Sprawdź, czy masz szansę na wyższe odszkodowanie. W tym celu przygotuj zdjęcia i dokumenty dotyczące zdarzenia: kosztorysy, protokoły, zdjęcia, wyceny szkody i opisy. Aby uzyskać analizę wystarczą trzy proste kroki!

 • Zadzwoń do nas, napisz lub przyjdź osobiście dostarcz potrzebną dokumentację.
 • Po dokonaniu rzetelnej oceny przypadku, jeśli rzeczywiście masz do czynienia z zaniżeniem, już w ciągu 2-3 dni przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odszkodowaniu.
 • Warunki są dla Ciebie OK? Świetnie, możemy podpisać umowę. W ten sposób zyskasz pieniądze, nie ryzykując, nie ponosząc kosztów i nie tracąc czasu!

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Lubin

Odszkodowania komunikacyjne – zyskaj pomoc profesjonalistów

Jednym z najczęstszych świadczeń, jakie rozpatrują ubezpieczyciele w Lubinie są świadczenia dotyczące odszkodowań powypadkowych. Niestety do kolizji czy wypadków w tym mieście dochodzi często, ze względu na wzmożony ruch - zwłaszcza w godzinach szczytu – jak również zabiegany tryb życia mieszkańców i rozwiniętą infrastrukturę miasta.

Konsekwencjami zdarzenia drogowego są dla wszystkich jego uczestników stres, nierzadko szkody materialne, a zdarza się również uszczerbek na zdrowiu. Aby w spokoju móc dojść do siebie i zająć się swoim zdrowiem, warto powierzyć postępowanie odszkodowawcze zaufanej i profesjonalnej firmie, która w szybki, klarowny i skuteczny sposób poprowadzi Twoją sprawę, byś szybko mógł zyskać należne Ci pieniądze.

Kto może skorzystać z pomocy przy odszkodowaniu komunikacyjnym / powypadkowym?

By skorzystać z naszej oferty odzyskiwania odszkodowań powypadkowych OC / AC konieczne jest spełnienie kilku warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela została podjęta w przeciągu ostatnich 3 lat
 • Nastąpiło już rozliczenie szkody i odbyło się w sposób gotówkowy – wypłaty pieniędzy na pokrycie szkody
 • Nie skorzystano wcześniej z przeniesienia praw na inną firmę
 • Nie zawarto wcześniej ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym w tej sprawie
 • Wypadek / kolizja przydarzyła się w naszym kraju

Nasza firma z chęcią pomoże Państwu przy odszkodowaniach komunikacyjnych i powypadkowych OC/AC w Lubinie, jak i na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Lubin

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych poprzez dopłatę?

Uzyskanie dodatkowego odszkodowania poprzez dopłatę to rozwiązanie sprawdzone, pewne i szybkie. Oto zalety takiego rozwiązania:

 • Kwotę możliwą do uzyskania podamy Ci jeszcze przed podpisaniem umowy
 • Weryfikacja odszkodowania jest nieodpłatna
 • Wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni, niezależnie od tego, jak potoczy się dalsze postępowanie z ubezpieczycielem
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Eliminujesz formalności do minimum, a także czas spędzony na odzyskiwaniu pieniędzy

Odszkodowanie z Lubina - przykład naszej sprawy

Do wypadku samochodowego doszło w miejscowości Lubin. Poszkodowanym był kierowca samochodu marki Ford Mondeo. Szkoda została zgłoszona z OC sprawcy. Pan Antoni po otrzymaniu wyceny z zakładu ubezpieczeń nie zgodził się na przedstawiony kosztorys w kwocie 5100 zł. Liczne telefony do opiekuna szkody nie wpłynęły na wysokość zadośćuczynienia. Pan Antoni po wysłaniu dokumentów otrzymał od nas propozycję 4200 zł dodatkowego odszkodowania. Łączna kwota odszkodowania, jaką otrzymał nasz klient to 5100 + 4200 = 9300 zł

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Lubin

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Lubinie?

Lubin - liczy ponad 72 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 40,77 km². Warto odwiedzić m.in. Ratusz w Lubinie. Lubin należy do KGHM Polska Miedź – jednego z czołowych światowych producentów miedzi i srebra.

Rynek w Lubinie

Rynek w Lubinie