Odszkodowania komunikacyjne oraz powypadkowe z OC i AC Żagań

Stłuczki drogowe to dla każdego kierowcy spora dawka stresu i niepewności, bez względu na to, kto się do niej przyczynił. Warto zawsze pamiętać, że jeśli to nie Ty przyczyniłeś się do zdarzenia, koszty naprawy pojazdu powinien pokryć ubezpieczyciel. Tak się dzieje – ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie, jednak czasem mamy do czynienia ze zbyt niską kwotą. Aby uniknąć wchodzenia na niepewną, stresującą i kosztowną drogę sądową z ubezpieczycielem, warto spróbować zyskać dodatkowe odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla kierowców z Żagania!

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie w Żaganiu?

Nic nie szkodzi spróbować! Przyjdź do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia, bądź prześlij skany mailem, a my przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną analizę odszkodowania. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić, czy zostało zaniżone odszkodowanie. Do otrzymania takiej analizy wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumenty, które pomogą nam w ocenie – m.in wyceny, polisę, zdjęcia, kosztorysy, decyzję ubezpieczyciela.
 • Po zakończonej weryfikacji odszkodowania skontaktujemy się z Tobą, informując Cię o naszej opinii. Jeśli uznamy, że faktycznie masz do czynienia z zaniżeniem, przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania.
 • Gdy okaże się, że zaproponowane warunki są dla Ciebie ok i podpiszesz z nami umowę, w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze. Bez dodatkowych kosztów i bez ryzyka przegranej podczas procesu!

Odszkodowania OC / AC Żagań

Kto może skorzystać z naszej oferty odszkodowań?

Aby możliwe było dodatkowe odszkodowanie, powinny zostać spełnione poniżej opisane warunki:

 • Od wypłaty pieniędzy przez ubezpieczyciela nie minęło więcej niż 3 lata
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na usunięcie szkody
 • Nie podpisałeś z towarzystwem ubezpieczeniowym porozumienia ani ugody dotyczącej tej sytuacji
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot

Z chęcią pomagamy przy odszkodowaniach w Żaganiu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Żagań

Dlaczego opłaca się skorzystać z naszej oferty dodatkowych odszkodowań?

 • wyrównanie pieniężne wypłacamy od razu po podpisaniu cesji
 • nie tracisz czasu w sądzie
 • nie jesteś obarczony dodatkowymi kosztami
 • kwotę do wypłaty przedstawimy Ci przed podpisaniem umowy i do Ciebie należy decyzja, czy ją przyjąć
 • wypłacone pieniądze należą do Ciebie niezależnie od tego, jak dalej potoczy się sytuacja. Możesz je przeznaczyć na naprawę, lub na coś innego
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Żagań

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Żaganiu?

Żagań – miasto na pograniczu Niziny Śląsko-Łużyckiej oraz Wału Trzebnickiego, leży nad Bobrem i Czerną Wielką. Liczy ponad 25 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 40,38 km². Warto wybrać się m.in. na Plac Słowiański w Żaganiu. Dowiedź się jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań OC i AC w Żaganiu.