Podlaskie - Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne OC/AC

Jeśli byłeś uczestnikiem kolizji samochodowej, bądź też wypadku, który zdarzył się z winy innego uczestnika ruchu, zapewne oczekiwałeś odszkodowania, które pozwoli na pokrycie szkód. I słusznie! Jeśli jednak okazało się, że wypłacona kwota jest zaniżona, zapraszamy - zapoznaj się z naszą ofertą dochodzenia odszkodowań powypadkowych! Możesz odzyskać pieniądze bez stresu, dodatkowych kosztów oraz zbędnego czekania. Sprawdź, jak zrobić to w województwie podlaskim .

Jak przebiega dochodzenie odszkodowań OC/AC z dopłatą?

Odzyskiwanie odszkodowań poprzez dopłatę przez nas oferowane to wyrównanie różnicy pomiędzy odszkodowaniem otrzymanym od towarzystwa ubezpieczeniowego, a tym, które powinno zostać wypłacone ze względu na dokonane szkody. Roszczenia względem firmy ubezpieczeniowej można odsprzedać do firmy zewnętrznej. Osoba poszkodowana otrzymuje dopłatę do odszkodowania i o nic więcej nie musi się martwić. Firma zewnętrzna otrzymuje prawo do dochodzenie pieniędzy od ubezpieczyciela. Spokojnie – nawet, gdy nie odzyska pieniędzy od ubezpieczyciela, kwota zostaje wypłacona! W ciągu kilku dni, bez stresu, bez ukrytych kosztów.

Podpisując umowę sprzedaży roszczeń, szybko odzyskasz pieniądze na naprawę samochodu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania - skontaktuj się z naszym oddziałem i skorzystaj z naszej pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.

Najważniejsze informacje o województwie podlaskim

Położenie i ludność województwa

Podlaskie położone jest w północno-wschodniej części naszego kraju. Jest geograficznym centrum Europy! Województwo zamieszkuje je ok. 1,18 mln mieszkańców. Na terenie podlaskiego znajdują się fragmenty Puszczy Białowieskiej oraz unikatowe, piękne bagna w dolinie Biebrzy. Stolica województwa to największe miasto regionu i siedziba władz województwa. Województwo podlaskie graniczy z województwem warmińsko-mazurskim, województwem mazowieckim, województwem lubelskim. Podlaskie jest szóstym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 20 187 km². Dużymi miastami oprócz stolicy województwa podlaskiego są: Augustów, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Zambrów.

Na terenie województwa podlaskiego znajduje się 17 powiatów ( w tym 3 to powiaty miejskie ) i 118 gmin ( 13 gmin miejskich, 27 gmin wiejsko-miejskie i 78 gmin wiejskich ). Ciekawostką jest, że na Podlasiu 51% mieszkańców stanowią kobiety.

Atrakcje turystyczne w województwie podlaskim

Przede wszystkim, województwo słynie z malowniczego i pięknego Białowieskiego Parku Narodowego oraz Rezerwatu Żubrów, a także Biebrzańskiego Parku Narodowego. W województwie warto również wybrać się do Muzeum Kanału Augustowskiego, do Pałacu Branickich oraz skansenu w Białowieży.

Odszkodowania powypadkowe OC/AC w województwie podlaskim - jakie miasta obsługujemy?

odszkodowania powypadkowe OC/AC Mońki

Mońki – miasto znane z uprawy ziemniaków, liczy ponad 10 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 7,66 km². Warto w mieście zobaczyć np. Pomnik „Chwała poległym za wolność i ojczyznę” w parku między ulicami Niepodległości i Wyzwolenia.

Mońki

odszkodowania powypadkowe OC/AC Kolno

Kolno – miasto, które swą nazwę wzięło od słowa „koło” liczy ponad 10 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 25,07 km². Warto w mieście przejść się po centrum i podziwiać średniowieczny układ urbanistyczny.

Kolno

odszkodowania powypadkowe OC/AC Augustów

Augustów – miasto leżące na terenie Zielonych Płuc Polski liczy ponad 30 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 80,9 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Bazylikę NSJ, Rynek Zygmunta Augusta, oraz Jezioro Studzieniczne.

Augustów

odszkodowania powypadkowe OC/AC Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie – miasto nad rzeką Brok, liczy ponad 9 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 15,24 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. zespół kościoła parafialnego oraz dawną cerkiew unicką.

Wysokie Mazowieckie

odszkodowania powypadkowe OC/AC Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski – duży ośrodek przemysłu budowlanego, miasto liczy ponad 25 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 27,01 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Grodzisko średniowieczne (XIII w.) zwane Górą Zamkową bądź Łysą Górką.

Bielsk Podlaski

odszkodowania powypadkowe OC/AC Grajewo

Grajewo – miasto liczy ponad 21 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 18,93 km². Warto w mieście zobaczyć m.in. Kościół Trójcy Przenajświętszej.

Grajewo

odszkodowania powypadkowe OC/AC Siemiatycze

Siemiatycze – miasto liczy ponad 14 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 36,25 km². Warto zobaczyć m.in. przepiękny Kościół parafialny Wniebowzięcia NMP.

Siemiatycze

odszkodowania powypadkowe OC/AC Zambrów

Zambrów – miasto nad rzeką Jabłonką, liczy ponad 22 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 19 km². Warto w mieście przejść się na Rynek w Zambrowie.

Zambrów

odszkodowania powypadkowe OC/AC Hajnówka

Hajnówka – miasto liczy ponad 20 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 21,29 km². Warto zobaczyć m.in. drewnianą cerkiew pod wezwaniem Świętych Braci Machabeuszy.

Hajnówka

Dopłacamy do odszkodowań w miastach:

Augustów, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Zambrów, Hajnówka, Siemiatycze, Grajewo, Mońki, Kolno