Odszkodowania Zielona Góra - kancelaria prawna Take Care Polska

Po uczestnictwie w zdarzeniu drogowym ( na terenie Zielonej Góry lub innego miasta ), które nie było spowodowane z Twojej winy, nie powinieneś się martwić kosztami usunięcia szkody. Powinien zająć się tym ubezpieczyciel. Niestety często mamy do czynienia z sytuacjami, że wypłacona kwota jest zaniżona. Wtedy warto skierować sprawę do sądu albo też skorzystać z bardziej pewnej opcji – skorzystać z pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania za pomocą dopłaty. Sprawdź, jak zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Zielonej Górze!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie powypadkowe w Zielonej Górze?

Jeśli zgłosisz do naszej firmy chęć uzyskania darmowej weryfikacji odszkodowania, a także dostarczysz nam wszelkie potrzebne zdjęcia oraz dokumenty, w 3 krokach przeprowadzimy ją dla Ciebie:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz nam całość dokumentacji, jaką posiadasz w sprawie zdarzenia.
 • W ciągu 2-3 dni skontaktujemy się, przedstawiając ewentualną propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjąć tę propozycję, możemy od razu podpisać cesję. Bez dodatkowych kosztów i bez zbędnych formalności zyskasz większe pieniądze z odszkodowania.

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Zielona Góra

Powierz dochodzenie odszkodowania naszej firmie w Zielonej Górze! Dlaczego warto?

Jesteś zainteresowany odzyskaniem odszkodowania w Zielonej Górze? Wybierz nasze usługi!

Dzięki pomocy Take Care Polska masz szansę na przejrzysty i czytelny proces dochodzenia odszkodowania.

Weryfikacji podlegają kosztorysy i procedury prawne umożliwiające odzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Dochodzenie zadośćuczynienia z naszą firmą gwarantuje szybkie załatwienie sprawy i uzyskanie środków na konto osoby poszkodowanej lub jej najbliższych.

Jakie są warunki otrzymania wyższego odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego?

Nasza oferta dochodzenia odszkodowań za pomocą dopłaty jest skierowana do klientów, których sytuacja spełnia poniższe warunki:

 • Wypłata odszkodowania odbyła się w ciągu ostatnich 3 lat
 • Odszkodowanie jest wyraźnie zaniżone
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa nie zostały przeniesione cesją na inną firmę
 • Nie została zawarta z ubezpieczycielem ugoda w sprawie

Nasi specjaliści pomagają przy odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych zarówno z OC, jak i AC w Zielonej Górze oraz w całej Polsce.

Odszkodowania komunikacyjne Zielona Góra – profesjonalna pomoc

Jednym z najczęściej egzekwowanych świadczeń, które należy się poszkodowanemu za poniesione w wypadku szkody, jest odszkodowanie komunikacyjne. Rozbudowana infrastruktura aglomeracji i szybki pęd życia mieszkańców sprawia, że częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń na drodze, z którymi powiązane jest odszkodowanie.

Niestety, kolizja drogowa z innym autem to negatywne zdarzenie, które dodatkowo wiąże się z przykrymi konsekwencjami, jakimi są szkody materialne lub utrata zdrowia. Poszkodowany po takim zdarzeniu powinien przede wszystkim skupić się na odpoczynku psychicznym i powrocie do zdrowia. Natomiast sprawy dochodzenia odszkodowania należy zlecić profesjonalistom, którzy znają się na tym najlepiej.

Odszkodowania za błąd medyczny Zielona Góra – jaka pomoc?

Korzystając z pomocy lekarskiej, wierzymy w to, że otrzymamy jak najlepszą opiekę. Jednak nie zawsze tak jest. Zdarza się, że to właśnie pod opieką lekarzy w placówce szpitalnej dochodzi do pogorszenia stanu zdrowia.

Warto wiedzieć, że osobom, które wskutek zaniedbań ze strony personelu medycznego doświadczyły pogorszenia stanu zdrowia lub uszkodzenia ciała przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny. Niestety, postępowanie w sprawach dotyczących błędów medycznych nie jest proste. W takich sytuacjach lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która wyegzekwuje odszkodowanie za poniesione szkody.

Odszkodowania OC / AC Zielona Góra

Dlaczego warto skorzystać z dochodzenia odszkodowania za pomocą dopłaty?

Dochodzenie wyższych odszkodowań za pomocą dopłaty, w przeciwieństwie do rozpraw sądowych, jest pewne i szybkie. Pozostałe zalety tego sposobu na odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania poznasz poniżej:

 • Wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania z nami cesji
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej i ryzyka obarczenia Cię kosztami sądowymi
 • Kwotę do wypłaty znasz jeszcze przed podpisaniem umowy
 • Redukujesz formalności do minimum
 • Ustalone na umowie pieniądze zyskujesz niezależnie od dalszego wyniku naszego postępowania z ubezpieczycielem

Nasza sprawa o odszkodowanie Zielona Góra

W wypadku w mieście Zielona Góra uszkodzony został samochód marki BMW X5. Pan Jacek był poszkodowanym lecz sprawca nie miał ubezpieczenia OC, w takiej sytuacji sprawa została skierowana do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG). W ocenie UFG zadośćuczynienie zostało oszacowane w kwocie niewiele ponad 7200 zł. Zgromadzone dokumenty Pan Jacek wysłał do bezpłatnej analizy po której nasz kosztorysant oszacował dodatkową kwotę w wysokości 4700 zł. Suma odszkodowania to 7200 + 4700 = 11900 zł.

sprawa o odszkodowanie Zielona Góra

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Zielona Góra

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Zielonej Górze?

Zielona Góra - największe miasto w województwie, siedziba m.in. organów samorządu województwa, marszałka oraz Sejmiku Województwa Lubuskiego. Miasto liczy ponad 141 tys. mieszkańców i ma powierzchnię ponad 278 km². Warto zwiedzić piękny Stary Rynek z ratuszem, a także wybrać się na żużel.