Odszkodowania Chełm - kancelaria prawna Take Care Polska

Uczestniczenie w zdarzeniu drogowym to zawsze stresująca sytuacja, także wtedy gdy zostanie ono spowodowane nie z Twojej winy. W takiej sytuacji nie powinieneś się martwić kosztami naprawy, bo powinno pokryć je towarzystwo ubezpieczeniowe. Czasem jednak wypłacona kwota okazuje się być zbyt niska! Możesz wtedy wejść na drogę sądową lub skorzystać z pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, korzystając z przeniesienia praw w zamian za dodatkowe środki. Sprawdź naszą ofertę dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych OC / AC w Chełmie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania OC/AC w Chełmie – krok po kroku?

W celu otrzymania od nas analizy i propozycji, przygotuj wszelkie potrzebne zdjęcia oraz dokumenty, m.in. kosztorysy, protokoły oraz opisy. Analizę wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Aby ją zyskać...

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz nam dokumentację.
 • Po przeprowadzeniu analizy w ciągu 2-3 dni skontaktujemy się, przedstawiając Ci naszą propozycję pomocy przy dochodzeniu odszkodowania.
 • Jeśli zdecydujesz się ją przyjąć, możemy podpisać umowę. Zyskasz wyższe odszkodowanie powypadkowe, nie ryzykując przegranej w sądzie, nie ponosząc dodatkowych kosztów i nie stresując się!

 

W jakich rodzajach odszkodowań możemy Ci pomóc?

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Atuty naszej kancelarii odszkodowawczej

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Chełm

Jakie są warunki skorzystania z naszej pomocy przy odszkodowaniach komunikacyjnych?

Aby otrzymać naszą pomoc w dochodzeniu odszkodowania powypadkowego konieczne jest spełnienie poniższych warunków:

 • Nastąpiła już decyzja ubezpieczyciela i wypłata odszkodowania
 • Rozliczenie szkody odbyło w formie gotówkowej
 • Wypadek / kolizja miała miejsce w Polsce
 • Prawa nie zostały przeniesione cesją na inną firmę, nie zawarto też porozumienia z ubezpieczycielem

Nasza firma pomaga przy dochodzeniu odszkodowań w Chełmie oraz na terenie całej Polski.

Dlaczego warto nam zaufać w sprawie dochodzenia odszkodowania?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w celu odzyskania należnego odszkodowania w mieście Chełm. Nasza firma Take Care Polska gwarantuje przejrzystość procesu dochodzenia roszczeń.

Dokonujemy szczegółowej analizy sprawy, oceniając kosztorysy oraz aspekty prawne, co pozwala na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Działamy sprawnie, co jest cenione przez wielu klientów, starając się, aby środki jak najszybciej trafiły na konto poszkodowanego lub jego bliskich.

W jaki sposób możemy pomóc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego?

Odszkodowanie za wypadek drogowy to jedno z najczęściej dochodzonych świadczeń przysługujących poszkodowanym. Przyczyną tego jest rozwinięta infrastruktura w wielu miastach oraz intensywny tryb życia mieszkańców.

Wypadek na drodze to wyjątkowo stresujące wydarzenie, które może prowadzić do zniszczenia mienia lub uszkodzeń ciała. Dlatego warto poświęcić czas na regenerację psychiczną, powierzając sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania doświadczonym specjalistom.

Szukasz pomocy przy odszkodowaniu za błąd medyczny?

Zgłaszając się do lekarzy, oczekujemy najwyższej jakości opieki. Niestety, nie zawsze tak się dzieje, a problemy zdrowotne mogą się nasilić właśnie w szpitalu. Jeśli w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego doznałeś pogorszenia zdrowia lub uszkodzenia ciała, przysługuje Ci prawo do odszkodowania. W takich przypadkach warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w sprawach dotyczących błędów medycznych.

Odszkodowania OC / AC Chełm

Jakie są zalety dochodzenia wyższych odszkodowań OC/AC?

Takie rozwiązanie jest pewne, nieryzykowne, szybkie, i wygodne. Sprawdź, dlaczego!

 • Wypłatę ustalonej na początku kwoty otrzymasz już w ciągu kilku dni od podpisania z nami umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka, w przeciwieństwie do wchodzenia na drogę sądową
 • Nie tracisz czasu
 • Wypłacone pieniądze otrzymasz niezależnie od dalszego wyniku postępowania

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź na czym polegają dopłaty do odszkodowań!

Chełm - nasz przykład pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania

Kierowca jadący w stronę Tomaszowa Lubelskiego uległ uszkodzeniu podczas kolizji drogowej. Poszkodowany jechał samochodem marki Skoda Octavia, a uszkodzenia to między innymi lewy bok pojazdu. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło kwotę 6400 zł zadośćuczynienia. Nasza weryfikacja akt szkody pozwoliła na zaproponowanie kwoty 4600 zł dodatkowego odszkodowania. Po akceptacji kwoty przez klienta została przygotowana umowa, a po podpisaniu dokumentów pieniądze zostały wypłacone. W sumie nasz klient otrzymał 6400 + 4600 = 11000 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Chełmie

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Chełmie?

Chełm – miasto zostało założone w X wieku, nad rzeką Uherka na wschodniej części województwa lubelskiego. Miasto liczy 61 588 mieszkańców, a powierzchnia wynosi 35,30 km². Do zabytków Chełma można zaliczyć m.in.: Podziemia Kredowe, Grodzisko, Bramę Uściłuską oraz Bazylikę Narodzenia NMP.