Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC/AC Mielec

Uczestnictwo w zdarzeniu drogowym to nie należy nigdy do najprzyjemniejszych wydarzeń, dostarczając sporo nerwów i powodów do stresu. Nawet jeśli nie było spowodowane przez Ciebie, wciąż pozostaje do załatwienia usunięcie szkody. Choć finansowo jest to po stronie ubezpieczyciela, niestety bywa, że wypłacona kwota jest zaniżona. Rozwiązaniem na to jest droga sądowa, lub też postaranie się o wsparcie w dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej propozycji dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych – dzięki niej możesz zyskać większe pieniądze z zaniżonego odszkodowania OC / AC w Mielcu!

Jak odzyskać odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne w Mielcu?

Aby sprawdzić, czy Twoja sytuacja kwalifikuje się do naszej pomocy przy odszkodowaniu, konieczne jest przeprowadzenie analizy. By była ona możliwa, powinieneś dostarczyć nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące wypadku lub kolizji. Należą do nich m.in. opinie rzeczoznawców, kosztorysy, protokoły, wyceny zdjęcia oraz inne. Aby zyskać analizę, potrzebne są 3 poniższe kroki:

 • Skontaktuj się z nami i przygotuj do wglądu wymienioną wyżej dokumentację.
 • Zapoznamy się z przypadkiem i w ciągu kilku dni odezwiemy się z przygotowaną propozycją.
 • Jeśli przedstawione warunki są dla Ciebie odpowiednie, możemy podpisać umowę. To pewny i nieryzykowny sposób na większe pieniądze!

Odszkodowania Mielec

Do kogo skierowana jest oferta odszkodowań w Mielcu?

Aby skorzystać z oferty odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty, Twoja sytuacja musi się zakwalifikować. Sprawdź poniżej, jakie warunki muszą zostać spełnione:

 • Ubezpieczyciel wydał swoją decyzję nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie podpisano z towarzystwem ubezpieczeniowym ugody
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy
 • Nie przeniosłeś jeszcze praw do dochodzenia odszkodowania na inną firmę

Pomagamy przy odszkodowaniach OC/AC w Mielcu, oraz na terenie całej Polski. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie to proste!

Odszkodowania Mielec

Jakie są zalety dochodzenia wyższych odszkodowań powypadkowych OC/AC?

Dlaczego dochodzenie odszkodowań z pomocą dopłaty jest najlepszym sposobem odzyskania pieniędzy dla osób, które miały do czynienia z zaniżeniem odszkodowania? Oto najważniejsze zalety:

 • Wypłatę otrzymujesz już w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów
 • Kwota do wypłaty nie zmieni się nawet wtedy, gdy naszej firmie nie uda się wygrać z ubezpieczycielem
 • Eliminujesz ryzyko związane z postępowaniem sądowym
 • Wypłacone pieniądze możesz przeznaczyć albo na usunięcie szkody, albo na cokolwiek innego
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania Mielec

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Mielcu?

Mielec – miasto położone w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, liczy ponad 60 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 46,89 km². Warto zobaczyć m.in. Kościół pw. Ducha Świętego w Mielcu.