Odszkodowania Płock - Kancelaria prawna Take Care

Zdarzenie drogowe spowodowane przez innego uczestnika ruchu? Teoretycznie w takiej sytuacji nie martwimy się kosztami naprawy, bo zgodnie z przepisami ich pokrycie leży po stronie ubezpieczyciela. Jeśli jednak wypłacona została zbyt niska kwota, która czasem nie starczy na naprawę szkody, oznacza to że nastąpiło zaniżenie odszkodowania. Jeśli jesteś w takiej sytuacji możesz wejść na drogę sądową lub też spróbować innej opcji – skorzystać z pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzyskiwania odszkodowań powypadkowych przy pomocy dopłaty. Odzyskaj należne Ci pieniądze z odszkodowania OC / AC w Płocku w sposób szybki i skuteczny!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Płock

Take Care Polska sp. z o. o – świadczymy pomoc w uzyskiwaniu najwyższego odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Zajmujemy się zarówno prowadzeniem spraw sądowych jak i odkupem szkód. Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie osób które zostały poszkodowane. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy sprawia, że klienci otrzymują najwyższe zadośćuczynienie.

Jakie warunki trzeba spełnić?:

 • szkoda miała miejsca w ciągu ostatnich 3 lat,
 • została wypłacona zaniżona kwota bezsporna,
 • nie były podpisywane ugody/porozumienia z Zakładem Ubezpieczeń.

Najszybszym uzyskaniem wyższego odszkodowania jest skorzystanie ze skupu odszkodowań. Po podpisaniu umowy na ustaloną wcześniej kwotę, poszkodowani otrzymują przelew na wskazany numer konta.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak uzyskać pomoc przy odszkodowaniu powypadkowym z OC/AC w Płocku?

Analiza wypłaconego odszkodowania powypadkowego jest w naszej firmie bezpłatna. Dlatego by przekonać się, czy masz szansę na wyższe odszkodowanie, przygotuj wszystkie zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, czyli kosztorysy, protokoły, zdjęcia i opisy. Aby uzyskać taką analizę...

 • Skontaktuj się z naszym specjalistą i dostarcz nam dokumentację.
 • Wykonamy bezpłatną analizę i jeśli rzeczywiście masz do czynienia z zaniżeniem, już w ciągu 2-3 dni przedstawimy Ci naszą propozycję.
 • Warunki są dla Ciebie OK? Świetnie, możemy podpisać umowę. W ten sposób zyskasz pieniądze, nie ryzykując, nie ponosząc kosztów i nie tracąc czasu!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Płock

Dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc w dochodzeniu odszkodowania?

Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie odszkodowania, z pewnością warto zwrócić się do nas. Dzięki współpracy z Take Care Polska oferujemy przejrzystą i efektywną procedurę dochodzenia odszkodowania.

Dokładnie analizujemy sprawę, biorąc pod uwagę kosztorysy oraz aspekty prawne, które pozwolą na uzyskanie właściwej rekompensaty. Nasza sprawność w odzyskiwaniu odszkodowań z pewnością zostanie doceniona przez wiele osób. Naszym celem jest przekazanie środków na konto poszkodowanego lub jego bliskich jak najszybciej.

Jak pomagamy przy odszkodowaniu komunikacyjnym?

Odszkodowanie związane z wypadkiem samochodowym to jedno z najpopularniejszych świadczeń, które przysługują poszkodowanym za poniesione straty.

To wynika z dużego ruchu w Płocku i rozwiniętej infrastruktury drogowej. Wypadek drogowy często bywa stresującym zdarzeniem, niosącym za sobą nieprzyjemne konsekwencje w postaci strat materialnych czy utraty zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim dbać o swoje emocjonalne samopoczucie, natomiast sprawy odszkodowania powierzyć nam, czyli ekspertom.

Odszkodowanie za błąd medyczny – jaka pomoc?

Kiedy korzystamy z opieki medycznej, oczekujemy najlepszej jakości usług. Różnie z tym jednak bywa. Czasem rzeczywistość jest inna, a stan zdrowia pacjenta może się pogorszyć właśnie w placówce medycznej.

Osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub pogorszenia zdrowia w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego, mają prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Ze względu na skomplikowany charakter takich spraw najlepiej skorzystać z pomocy firmy mającej doświadczenie w dochodzeniu rekompensaty za błędy medyczne.

Kto może skorzystać z oferty dochodzenia odszkodowania komunikacyjnego poprzez dopłatę?

Aby skorzystać z naszej propozycji pomocy przy odszkodowaniach konieczne jest spełnienie kilku warunków:

 • Decyzja i wypłata odszkodowania miała miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat
 • Rozliczenie szkody było w formie gotówkowej, czyli zostały wypłacone pieniądze
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Prawa do dochodzenia odszkodowania nie zostały przeniesione na inną firmę, nie zawarto też porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym

Nasza firma z chęcią pomoże przy odszkodowaniach komunikacyjnych OC/AC w Płocku oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Płock

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych za pomocą dopłaty?

Takie rozwiązanie jest szybkie, wygodne i sprawdzone. Oto jego zalety:

 • Już przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę, jaką zyskasz. Co więcej, masz pewność jej wypłaty niezależnie od tego, co stanie się dalej!
 • Analizę zyskasz od nas bezpłatnie
 • Wypłatę dodatkowego odszkodowania otrzymasz już w ciągu kilku dni od podpisania umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka, w przeciwieństwie do sytuacji gdy kierujesz sprawę do sądu i nie znasz jej wyniku
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź na czym polega odkup odszkodowania.

Odszkodowanie powypadkowe - sprawa z Płocka

Samochód marki Honda Accord z 2011 roku pani Janiny uległ uszkodzeniu w miejscowości Płock. Po oględzinach ze strony Towarzystwa Ubezpieczeniowego szkoda została wyceniona na kwotę ponad 1760 zł, po kontakcie klientki z niezależnym rzeczoznawcą pojawiła się różnica w wycenie szkody .Po licznych kontaktach z Ubezpieczycielem oraz wysyłanych odwołaniach, klientka nie uzyskała żadnej dodatkowej kalkulacji na naprawę samochodu. Pani Janina zgłosiła się do nas z prośbą o naszą opinie i dzięki temu otrzymała po podpisaniu umowy kwotę w wysokości 2400zł, co pozwoliło na przywrócenie samochodu do stanu sprzed szkody. Jej całkowite odszkodowanie wyniosło 4160 zł.

odszkodowanie z Płocka - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Płock

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Płocku?

Płock – zwany polskim miastem – bohaterem. Liczy ponad 118 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 88,66 km². Warto odwiedzić m.in. bazylikę katedralną oraz Zamek książęcy z XIV wieku.