Przemyśl - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe

Wypadek bądź kolizja drogowa nie spowodowana przez Ciebie – w Przemyślu lub innym mieście? Oznacza to, że koszty usunięcia szkody powinien w całości pokryć ubezpieczyciel strony winnej –zazwyczaj poprzez wypłatę odszkodowania. Niestety czasem wypłacone odszkodowanie nie starcza nawet na naprawę pojazdu... Taką sytuację nazywamy zaniżeniem odszkodowania. Możesz odpuścić i sięgnąć do kieszeni – ale po co? Możesz też pozwać ubezpieczyciela w sądzie – lecz wiąże się to z ryzykiem, długim czasem procesu oraz kosztami. Możesz też wybrać proste i bezpłatne rozwiązanie: pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych i komunikacyjnych. Sprawdź, jak skorzystać z oferty dochodzenia odszkodowań w Przemyślu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Przemyśl

Take Care Polska sp. z o. o. - jesteśmy firmą odszkodowawczą z wieloletnim doświadczeniem na Polskim rynku. Specjaliści współpracujący z nami pomogą każdemu poszkodowanemu zyskać najwyższe odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego. Najważniejsza w naszej pracy jest pomoc oraz wsparcie osobom poszkodowanym. Zajmujemy się szkodami komunikacyjnymi, majątkowymi oraz osobowymi. Analiza dokumentacji jest całkowicie darmowa więc można tylko zyskać dodatkową gotówkę.

Kiedy można wysłać sprawę?

 • odszkodowanie jest zbyt niskie
 • nie minęły 3 lata od zdarzenia
 • nie było zawieranych ugód z ubezpieczycielem

Fajnym rozwiązaniem jest odsprzedaż szkody. My po analizie zaproponujemy kwotę dopłaty, a w ciągu kilku dni po podpisaniu umowy pieniądze trafią na wskazany numer konta.

Oferujemy pomoc dla klientów zarówno z Przemyśla, jak i całej Polski.

Możemy Ci pomóc przy tych rodzajach odszkodowań

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób skorzystać z pomoc przy odszkodowaniu w Przemyślu?

Jeśli zgłosisz się do naszego specjalisty, pomoże on ocenić Twoją sytuację – weryfikacja odszkodowania jest bezpłatna. Dostarcz do nas wszystkie zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, by pomóc nam rzetelnie ocenić przypadek. Wystarczą 3 kroki:

 • Zgłoś chęć uzyskania analizy i przekaż nam dokumenty i zdjęcia, takie jak polisę, opisy szkody, kosztorysy, opinie rzeczoznawców, decyzję ubezpieczyciela itp.
 • W ciągu 2-3 dni złożymy Ci propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania, jeśli analiza wykaże, że mamy do czynienia z zaniżeniem.
 • Możesz zaakceptować ofertę, oczywiście jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie. Wtedy podpiszemy cesję i w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze do odszkodowania!

 

Sprawdź nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania Przemyśl

Dla kogo jest oferta dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu w Przemyślu?

Aby uzyskać większe pieniądze niż te wypłacone z odszkodowania, konieczne jest, by sprawa spełniała poniżej wymienione uwarunkowania:

 • Decyzja towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania zapadła w minionych 3 latach – jeśli wcześniej, niestety sprawa się przedawniła
 • Odszkodowanie było zaniżone
 • Nie zostało zawarte porozumienie stron z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Odszkodowanie polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione w wyniku podpisania cesji na inny podmiot
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski

Nasza firma pomaga w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Przemyślu, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania Przemyśl

Dlaczego warto skorzystać z odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty?

Nasz sposób na dodatkowe odszkodowanie poprzez odkup to szybkie i wygodne rozwiązanie. W zamian za ustaloną kwotę zbywasz prawa do dalszego dochodzenia roszczeń. Najważniejsze zalety tej metody to:

 • Masz pewność wypłaty ustalonej na umowie kwoty, niezależnie od dalszego toku postępowania
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni
 • Analiza i ocena przypadku jest darmowa
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów: sądowych ani wynagrodzeń prawników

Nasza sprawa o odszkodowanie z Przemyśla

Pojazd Pani Kasi miał stłuczkę w miejscowości Przemyśl samochodem marki VW Golf. Na szczęście Pani Kasia nie była sprawcą wypadku więc szkoda została zlikwidowana z OC sprawcy. Oględziny uszkodzeń odbywały się poprzez zdjęcia uszkodzonych elementów, więc kosztorys był gotowy już po 2 dniach. Klientka otrzymała z TU kwotę ponad 2200 zł. Poszkodowana zwróciła się do nas o weryfikację, gdyż ceny zawarte w wyliczeniu wydawały jej się bardzo niskie. Bezpłatnie zapoznaliśmy się z dokumentami i zaproponowaliśmy 2400 zł dodatkowego odszkodowania. Łączne odszkodowanie to 2200 + 2400 = 4600 zł.

odszkodowanie Przemyśl - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania Przemyśl

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Przemyślu?

Przemyśl – miasto nad Sanem, liczy ponad 60 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 46,17 km². Warto odwiedzić m.in. Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich oraz Kościół św. Teresy.