Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe Przemyśl

Wypadek bądź kolizja drogowa nie spowodowana przez Ciebie – w Przemyślu lub innym mieście? Oznacza to, że koszty usunięcia szkody powinien w całości pokryć ubezpieczyciel strony winnej –zazwyczaj poprzez wypłatę odszkodowania. Niestety czasem wypłacone odszkodowanie nie starcza nawet na naprawę pojazdu... Taką sytuację nazywamy zaniżeniem odszkodowania. Możesz odpuścić i sięgnąć do kieszeni – ale po co? Możesz też pozwać ubezpieczyciela w sądzie – lecz wiąże się to z ryzykiem, długim czasem procesu oraz kosztami. Możesz też wybrać proste i bezpłatne rozwiązanie: pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych i komunikacyjnych. Sprawdź, jak skorzystać z oferty dochodzenia odszkodowań w Przemyślu!

W jaki sposób skorzystać z pomoc przy odszkodowaniu w Przemyślu?

Jeśli zgłosisz się do naszego specjalisty, pomoże on ocenić Twoją sytuację – weryfikacja odszkodowania jest bezpłatna. Dostarcz do nas wszystkie zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, by pomóc nam rzetelnie ocenić przypadek. Wystarczą 3 kroki:

 • Zgłoś chęć uzyskania analizy i przekaż nam dokumenty i zdjęcia, takie jak polisę, opisy szkody, kosztorysy, opinie rzeczoznawców, decyzję ubezpieczyciela itp.
 • W ciągu 2-3 dni złożymy Ci propozycję pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania, jeśli analiza wykaże, że mamy do czynienia z zaniżeniem.
 • Możesz zaakceptować ofertę, oczywiście jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie. Wtedy podpiszemy cesję i w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze do odszkodowania!

Odszkodowania Przemyśl

Dla kogo jest oferta dochodzenia odszkodowań za pomocą odkupu w Przemyślu?

Aby uzyskać większe pieniądze niż te wypłacone z odszkodowania, konieczne jest, by sprawa spełniała poniżej wymienione uwarunkowania:

 • Decyzja towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania zapadła w minionych 3 latach – jeśli wcześniej, niestety sprawa się przedawniła
 • Odszkodowanie było zaniżone
 • Nie zostało zawarte porozumienie stron z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Odszkodowanie polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione w wyniku podpisania cesji na inny podmiot
 • Zdarzenie miało miejsce na terenie Polski

Nasza firma pomaga w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych w Przemyślu, a także na terenie całej Polski.

Odszkodowania Przemyśl

Dlaczego warto skorzystać z odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty?

Nasz sposób na dodatkowe odszkodowanie poprzez odkup to szybkie i wygodne rozwiązanie. W zamian za ustaloną kwotę zbywasz prawa do dalszego dochodzenia roszczeń. Najważniejsze zalety tej metody to:

 • Masz pewność wypłaty ustalonej na umowie kwoty, niezależnie od dalszego toku postępowania
 • Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni
 • Analiza i ocena przypadku jest darmowa
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów: sądowych ani wynagrodzeń prawników
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania Przemyśl

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Przemyślu?

Przemyśl – miasto nad Sanem, liczy ponad 60 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 46,17 km². Warto odwiedzić m.in. Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich oraz Kościół św. Teresy.