Tarnów - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe

Wypadek bądź kolizja drogowa nie z Twojej winy, zawsze należy do nieprzyjemnych i stresujących sytuacji. Co prawda koszty usunięcia szkody powinien pokryć ubezpieczyciel, często wypłacona kwota okazuje się być zaniżona. Masz wtedy oczywiście prawo pozwać ubezpieczyciela w sądzie, ale masz też inną opcję - skorzystanie z dochodzenia odszkodowania przy pomocy dopłaty. Sprawdź, jak zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań OC / AC w Tarnowie!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Tarnów

Usługi świadczone przez Take Care Polska sp. z o. o skupiają się na uzyskaniu najwyższego odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego. Prowadzimy sprawy majątkowe, zdrowotne, a także komunikacyjne. Pragniemy pomagać osobom poszkodowanym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku na swoim koncie mamy wiele sukcesów.

Możemy Państwu pomóc, gdy:

 • odszkodowanie było zaniżone,
 • było to w ciągu ostatnich 3 lat,
 • nie było porozumienia lub ugody z zakładem ubezpieczeń.

Korzystnym rozwiązaniem dla naszych klientów jest skorzystanie z odkupu odszkodowania. Po zaakceptowaniu naszej propozycji przez klienta, przygotowywana jest umowa. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku dni ustalona kwota trafia na konto.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak skorzystać z oferty odzyskiwania odszkodowań OC/AC w Tarnowie?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy doszło w Twoim przypadku do zaniżenia, zgłoś się do nas – nic nie zapłacisz! Przynieś wszystkie zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia, jakie masz. Wystarczą tylko trzy kroki, aby otrzymać nasze wsparcie przy odszkodowaniu powypadkowym:

 • Zadzwoń do nas, napisz maila lub przyjdź osobiście i przekaż nam dokumenty i zdjęcia – m.in. polisę, opisy szkody, kosztorysy.
 • Gdy analiza będzie gotowa (w ciągu 2-3 dni), jeśli doszło do zaniżenia, złożymy Ci propozycję.
 • Jeśli zaakceptujesz przedstawione przez nas warunki, podpiszemy umowę. Dzięki temu zyskasz należne Ci pieniądze bez ryzyka, straty czasu i niepotrzebnych kosztów.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Tarnów

Dlaczego nasze usługi w dochodzeniu odszkodowania są godne zaufania?

Jeśli szukasz pomocy w uzyskaniu odszkodowania w Tarnowie, zdecydowanie polecamy nasze usługi. Dzięki współpracy z Take Care Polska oferujemy przejrzysty i efektywny proces dochodzenia odszkodowania.

Dogłębna analiza sprawy, obejmująca kosztorysy oraz kwestie prawne, które pozwolą na uzyskanie właściwego odszkodowania to nasze atuty. Wiele osób z pewnością doceni tempo, w jakim działamy, aby jak najszybciej przekazać środki na konto poszkodowanego lub jego bliskich.

Odszkodowania komunikacyjne w Tarnowie – jak możemy Ci się przydać?

Odszkodowanie związane z wypadkiem drogowym to jedno z najczęstszych świadczeń, które przysługują poszkodowanym za doznane straty. Przyczyną jest rozwinięta infrastruktura oraz aktywność mieszkańców.

Zdarzenie drogowe może być niezwykle stresujące, prowadząc do negatywnych skutków w postaci strat materialnych czy pogorszenia zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim zadbać o swoje samopoczucie, a sprawy odszkodowania powierzyć doświadczonym specjalistom, takim jak my.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania za błąd medyczny

Zwracając się do lekarzy, spodziewamy się najlepszej opieki. Niestety, nie zawsze tak się dzieje, a czasami to właśnie w placówce medycznej następuje pogorszenie stanu zdrowia pacjenta.

Osobom, które doznały szkody na zdrowiu w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego przysługuje odszkodowanie za błąd medyczny. Z uwagi na złożoność tego rodzaju spraw, warto skorzystać z pomocy firmy mającej doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne.

Do kogo skierowana jest nasza oferta dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych?

Aby uzyskać wyższe odszkodowanie powypadkowe, musi zostać spełnione kilka warunków, jeśli chodzi o zdarzenie oraz późniejsze postępowanie w związku z nim:

 • Ubezpieczyciel wypłacił już pieniądze. Stało się to jednak nie wcześniej niż przed upływem 3 lat (po tym czasie następuje przedawnienie)
 • Wypadek miał miejsce w Polsce
 • Nie zostało zawarte porozumienie / ugoda z towarzystwem ubezpieczeniowym
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione w wyniku umowy – cesji na inny podmiot

Nasza firma pomaga w dochodzeniu wyższych odszkodowań OC/AC w Tarnowie oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Tarnów

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań poprzez dopłatę?

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych przy pomocy dopłaty to przede wszystkim pewna oraz komfortowa opcja dla poszkodowanych, ponieważ:

 • Umówiona jeszcze przed podpisaniem umowy kwota trafi na Twoje konto w ciągu kilku dni
 • Analiza przypadku wykonana przez nas jest bezpłatna
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Pieniądze zyskujesz niezależnie od tego, jak potoczy się dalsze postępowanie w sprawie

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź na czym polega odkup odszkodowań OC / AC!

Pomoc przy odszkodowaniu – nasz przykład z Tarnowa

Pan Piotr zgłosił się do nas z kalkulacją na kwotę ponad 5100 zł .Uszkodzeniu uległ jego pojazd Ford Fiesta z 2016 roku. Po licznych telefonach w sprawie pomocy w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania niestety nie udało mu się nic załatwić. W momencie uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów Pan Piotr otrzymał kwotę dodatkowego odszkodowania w wysokości 3500 zł. Klient dostał do nas dokumenty do umowy, która na drugi dzień była już podpisana, a po kilku dniach miał pieniądze na koncie. Dzięki zgłoszeniu sprawy do naszej jego odszkodowanie wyniosło 5100 + 3500 = 8600 zł.

odszkodowanie Tarnów

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Tarnów

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Tarnowie?

Tarnów – miasto na prawach powiatu, liczy ponad 108 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 72,38 km². Warto odwiedzić Ratusz, Katedrę czy budynek Wodociągów.