Świdnik - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe z OC/AC

Każda stłuczka bądź wypadek niesie za sobą nerwy, bez względu na to, z czyjej winy powstało zdarzenie. Do tego dochodzą koszty naprawy i czas usunięcia szkody... Pamiętaj, że jeśli to nie Ty przyczyniłeś się do zdarzenia, koszty usunięcia szkody Twojego pojazdu powinien pokryć ubezpieczyciel drugiej strony. Niestety czasem mamy do czynienia ze zbyt niską kwotą odszkodowania. Możesz wejść na drogę sądową z ubezpieczycielem by odzyskać należne pieniądze, lub też nieodpłatnie spróbować zyskać wyższe odszkodowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wsparcia przy odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC/AC w Świdniku!

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie w Świdniku?

Nic nie szkodzi spróbować! Przyjdź do nas z dokumentacją dotyczącą zdarzenia, bądź prześlij skany mailem, a my przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną analizę przypadku. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić, czy zostało zaniżone odszkodowanie. Do otrzymania takiej analizy wystarczą trzy kroki:

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumenty, które pomogą nam w ocenie – m.in wyceny, polisę, zdjęcia, kosztorysy, decyzję ubezpieczyciela.
 • Po zakończonej analizie skontaktujemy się z Tobą, informując Cię o naszej opinii. Jeśli uznamy, że faktycznie masz do czynienia z zaniżeniem, przedstawimy Ci naszą ewentualną propozycję dochodzenia odszkodowania.
 • Gdy okaże się, że zaproponowane warunki są dla Ciebie ok i podpiszesz z nami umowę, w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze. Bez dodatkowych kosztów i bez ryzyka przegranej podczas procesu!

Odszkodowania OC / AC Świdnik

Dla kogo jest nasza pomocy przy odszkodowaniach w Świdniku?

Oto, jakie warunki musi spełniać sytuacja, by możliwa była nasza pomoc przy dochodzeniu odszkodowania poprzez odkup:

 • Wypłata odszkodowania nie uległa przedawnieniu (nie minęło więcej niż 3 lata)
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy na usunięcie szkody
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Nie podpisałeś ugody dotyczącej tej sytuacji
 • Prawa do roszczeń nie zostały przeniesione na inny podmiot

Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci w odzyskaniu pieniędzy z odszkodowania w Świdniku oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Świdnik

Dlaczego warto skorzystać z odzyskiwania odszkodowań poprzez dopłatę?

Oferowany przez nas sposób odzyskiwania odszkodowań jest nie tylko przede wszystkim nieryzykowny i pewny, a także ma wiele innych zalet:

 • Wyrównanie wypłacamy od razu po podpisaniu cesji
 • Kwotę do wypłaty poznajesz przed podpisaniem umowy
 • Nie tracisz czasu na wielogodzinnych rozprawach sądowych i spotkaniach z prawnikami
 • Nie jesteś obarczony dodatkowymi kosztami
 • Wypłacone pieniądze będą Twoje niezależnie od tego, jak dalej potoczy się sytuacja

Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania i jak ją uzyskać!

Nasza dodatkowe odszkodowanie dla klienta ze Świdnika

Pan Paweł zgłosił swoją szkodę na pojeździe Seat Ibiza, co którego miał podejrzenia, że odszkodowanie jest zbyt niskie ( kwota z kosztorysu to 4300 zł ). Wysłane dokumenty zostały poddane analizie. Nasza weryfikacja pozwoliła na dodatkowe odszkodowanie w kwocie 2700 zł. Pan Paweł po konsultacji z mechanikiem podpisał umowę a cała kwota 4300 + 2700 = 7000 zł wystarczyła na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed szkody.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC w Świdniku

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu