Stalowa Wola - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe

Zdarzenie drogowe ( w Stalowej Woli lub innej miejscowości ) wiąże się każdorazowo z oczekiwaniem, stresem, zniszczeniami, kosztami... choć jeśli wypadek nie był z Twojej winy, kosztami nie powinieneś się martwić. Powinien pokryć je bowiem ubezpieczyciel osoby winnej. Co jednak, jeśli wypłacił odszkodowanie, ale jest ono zaniżone? Skorzystaj z jednej z dwóch dostępnych opcji: pozwij ubezpieczyciela do sądu lub skorzystaj z pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym lub komunikacyjnym. Dodatkowe pieniądze bez ryzyka, w ciągu kilku dni, bez żadnych opłat...? To możliwe z dopłatą do odszkodowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dochodzenia odszkodowań dla mieszkańców Stalowej Woli!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Stalowa Wola

Take Care Polska sp. z o. o. - Polska firma z dużym doświadczeniem w egzekwowaniu najwyższego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń. Od kilkunastu lat angażujemy się w pomoc osobom poszkodowanym zarówno w szkodach komunikacyjnych, majątkowych oraz osobowych. Dla naszej kancelarii najważniejszym celem jest wsparcie i pomoc pokrzywdzonym. Jeśli masz wątpliwości czy wypłacone odszkodowanie nie jest za niskie, wyślij nam do analizy która jest całkowicie darmowa.

Jakie kryteria trzeba spełnić?

 • wypłacone odszkodowanie nie pokrywa kosztów naprawy szkody
 • nie upłynął okres 3 lat
 • w decyzji otrzymanej od zakładu ubezpieczeń nie ma wpisanej ugody

Optymalnym rozwiązaniem jest sprzedaż szkody. Po kilku dniach od podpisania umowy, umówiona kwota dopłaty trafia na numer konta klienta.

Rodzaje spraw, przy których możesz na nas liczyć

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak otrzymać wyższe odszkodowanie powypadkowe w Stalowej Woli?

U nas weryfikacja odszkodowania jest darmowa. Sprawdź, czy możesz ubiegać się o wyższe odszkodowanie i ile możesz zyskać! Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy przy odszkodowaniu, potrzebne będą nam zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia. Jak zyskać analizę?

 • Skontaktuj się z nami i dostarcz dokumenty takie jak opisy zdarzenia, opinie, decyzję ubezpieczyciela itp.
 • Po 2-3 dniach przedstawimy Ci rezultaty analizy. Jeśli odszkodowanie było zbyt niskie, przedstawimy Ci naszą propozycję.
 • Warunki ci odpowiadają? Super, podpiszemy cesję i w ciągu kilku dni zyskasz dodatkowe pieniądze, nieodpłatnie, szybko, bez ryzyka! Jeśli zaś nie chcesz podpisać umowy, analiza do niczego Cię nie zobowiązuje.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania Stalowa Wola

Kto może skorzystać z naszej oferty wyższych odszkodowań w Stalowej Woli?

Nasza oferta odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty jest dostępna przy spełnieniu kilku warunków:

 • Analiza wykaże, że odszkodowanie jest rzeczywiście zaniżone
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie odszkodowania
 • Nie zawarłeś ugody z ubezpieczycielem
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Od decyzji ubezpieczyciela o wypłacie odszkodowania minęło nie więcej niż 3 lata

Chętnie pomożemy Ci w zyskaniu większych pieniędzy z odszkodowania komunikacyjnego i powypadkowego OC/AC w Stalowej Woli oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania Stalowa Wola

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań poprzez dopłatę?

Dochodzenie odszkodowań za pomocą dopłaty to pewne, nieodpłatne i wygodne rozwiązanie. Poznaj jego najważniejsze zalety:

 • Analizę uzyskasz bezpłatnie, nie ma żadnych ukrytych kosztów
 • Formalności ograniczone są jedynie do podpisania cesji
 • Jeszcze przed podpisaniem umowy znasz dokładną kwotę do wypłaty
 • Nie narażasz się na przegraną podczas rozprawy sądowej
 • Pieniądze zostaną wypłacone bez względu na finalny rezultat sprawy
 • Dodatkowe odszkodowanie trafi na Twoje konto w ciągu kilku dni od podpisania umowy

Stalowa Wola - nasza pomoc przy dochodzeniu odszkodowania

Pan Szymon był poszkodowanym w kolizji drogowej w Stalowej Woli. Został uszkodzony samochód marki Honda Civic. Zakład ubezpieczeń wycenił koszty naprawy na 5200 zł. Pan Szymon wysłał do nas kalkulację w celu analizy i ewentualnej propozycji pomocy przy dochodzeniu odszkodowania. Nasi rzeczoznawcy oszacowali dodatkową kwotę w wysokości 3600 zł. Po akceptacji ze strony pokrzywdzonego została przygotowana umowa a środki po podpisaniu dokumentów trafiły na rachunek bankowy. Pan Szymon miał w sumie 5200 + 3600 = 8800 zł na naprawę auta.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania Stalowa Wola

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Stalowej Woli?

Stalowa Wola – miasto położone w południowo wschodniej części Polski. Przepływa przez nie rzeka San. Stalowa Wola liczy ponad 60 tys. mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 82,52 km². Będąc w Stalowej Woli warto odwiedzić m.in. zespół klasztorny Ojców Kapucynów, kościół parafialny św. Floriana oraz pałac Lubomirskich. Kody pocztowe miasta to: 37-450, 37-464, 37-462, 37-463, 37-465, 37-467. Pojazdy posiadają tablice rejestracyjne RST.