Słupsk - Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC / AC

Zgodnie z prawem, odpowiedzialność finansowa za usunięcie szkody pojazdu ( powstałej w Słupsku lub innym mieście ) osoby poszkodowanej spoczywa na towarzystwie ubezpieczeniowym. Pomimo to możemy mieć problem z usunięciem szkody – zdarza się bowiem zaniżenie odszkodowania. W takiej sytuacji możesz złożyć wniosek do sądu i pozwać ubezpieczyciela, domagając się wyższego odszkodowania. Niestety wiąże się to z długim oczekiwaniem na wynik rozprawy, z kosztami sądowymi, niepewnością wygranej, a także wynajęciem prawnika. Dlatego warto rozważyć alternatywę - dochodzenie odszkodowań na drodze jego odkupu. Zobacz, na czym to polega, i czy możesz zyskać wyższe odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne OC / AC w Słupsku!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Słupsk

Take Care Polska sp. z o. o. - świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem zaniżonego odszkodowania. Nasza kadra specjalizuje się w sprawach majątkowych, zdrowotnych i szkodach komunikacyjnych. Bezpłatna analiza akt szkody pozwala na oszacowanie ewentualnego zaniżenia odszkodowania. Najważniejszym celem naszej pracy jest pomoc i wsparcie poszkodowanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej.

Oferujemy pomoc jeżeli tylko spełnione są podstawowe kryteria:

 • nie minęły 3 lata od zdarzenia,
 • nie były zawierane ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym,
 • odszkodowanie zostało zaniżone.

Wygodnym a zarazem skutecznym rozwiązaniem jest sprzedaż szkody. Klient nie ponosi żadnego ryzyka, po podpisaniu umowy umówiona kwota jest przekazywana na wskazany rachunek bankowy w ciągu kilku dni.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

W jaki sposób można odzyskać wyższe odszkodowanie w Słupsku?

U nas możesz dokonać bezpłatnej weryfikacji odszkodowania. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali i sprawdzili, czy możesz zyskać wyższe odszkodowanie, postępuj według podanych niżej kroków:

 • Skontaktuj się z nami i opisz swoją sytuację, a także prześlij lub dostarcz nam dokumentację dotyczącą szkody – opisy, opinie, fotografie, wyceny, kosztorysy, protokoły, skan polisy itp.
 • Gdy analiza będzie gotowa i okaże się, że mamy do czynienia z zaniżeniem, złożymy Ci ofertę pomocy przy odszkodowaniu.
 • Jeśli przedstawione warunki będą dla Ciebie OK, podpiszemy cesję. Ty zyskasz dodatkowe odszkodowanie, my zaś prawo do dochodzenia u ubezpieczyciela.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania Słupsk

Dlaczego warto zlecić nam uzyskanie odszkodowania?

Gdy potrzebujesz wsparcia w sprawie odszkodowania w Słupsku, warto zaufać naszym usługom. Współpracując z Take Care Polska, gwarantujemy transparentny i skuteczny proces dochodzenia odszkodowania.

Przeprowadzamy szczegółową analizę sprawy, uwzględniając kosztorysy i aspekty prawne, które pozwolą na uzyskanie właściwego odszkodowania. Nasza szybkość działania w odzyskiwaniu odszkodowań z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Staramy się, aby środki trafiły na konto poszkodowanego lub jego krewnych w możliwie krótkim czasie.

Odszkodowania komunikacyjne a nasza pomoc?

Odszkodowanie powypadkowe to jedno z najczęstszych świadczeń, które przysługują poszkodowanym za poniesione straty. Jest to spowodowane dużym ruchem w wielu miastach i aktywnością mieszkańców.

Kolizja drogowa może być niezwykle stresującym wydarzeniem, prowadzącym do negatywnych skutków w postaci strat materialnych czy pogorszenia zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim zadbać o swoje samopoczucie, a sprawy odszkodowania powierzyć doświadczonym specjalistom.

Wsparcie w uzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny

Korzystając z usług lekarzy, oczekujemy najwyższej jakości opieki. Niestety, czasem rzeczywistość okazuje się inna, a stan zdrowia pacjenta może się pogorszyć właśnie w placówce medycznej.

Osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub pogorszenia zdrowia w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego, mają prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Biorąc pod uwagę złożoność tego rodzaju spraw, warto skorzystać z pomocy firmy specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne. Mamy ogromne doświadczenie w takich sprawach!

Kto może skorzystać z dochodzenia odszkodowania poprzez dopłatę?

Sprawdź, czy Twoja sytuacja się kwalifikuje! Aby możliwa była nasza pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania poprzez dopłatę, szkoda musi spełniać poniższe warunki:

 • Analiza wykaże, że rzeczywiście mamy do czynienia z zaniżeniem odszkodowania
 • Decyzja ubezpieczyciela o odszkodowaniu była wydana nie wcześniej niż 3 lata temu
 • Rozliczenie szkody odbyło się w formie wypłaty odszkodowania poszkodowanemu
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały wcześniej przeniesione na inny podmiot
 • Nie zawarto ugody z towarzystwem w sprawie

Nasza firma pomaga przy uzyskiwaniu dodatkowych odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych OC / AC w Słupsku oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania Słupsk

Jakie są zalety dochodzenia odszkodowań z naszą pomocą?

Skorzystanie z naszego sposobu na zaniżone odszkodowanie to pewny i szybki sposób na zyskanie pieniędzy. Poznaj najważniejsze zalety współpracy z nami:

 • Analizę otrzymasz od nas bezpłatnie
 • Jeśli podpiszemy umowę, pieniądze trafią do Ciebie już w ciągu kilku dni
 • Kwotę możliwą do zyskania poznasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu cesji
 • Nie marnujesz czasu podczas rozpraw sądowych
 • Formalności są ograniczone do minimum
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej sądowej
 • Nie generujesz kosztów sądowych i innych

Dodatkowe odszkodowanie - przykład ze Słupska

Pan Maciej miał wypadek pojazdem BMW serii 3 w Słupsku. Uszkodzenia, które powstały podczas stłuczki to prawy przód samochodu. Koszty naprawy według Towarzystwa Ubezpieczeniowego to nieco ponad 4100 zł. Oo bezpłatnej analizie udało się dodatkowo dopłacić Panu Maciejowi kwotę 2400 zł . Całość odszkodowania wyniosła 4100 + 2400 = 6500 zł. Kwota ta pozwoliła na naprawę samochodu.

odszkodowanie Słupsk - przykład

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Słupsk

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Słupsku?

Słupsk - historycznie miasto związane jest z Pomorzem Zachodnim, liczy ponad 90 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 43,15 km². Warto odwiedzić Ratusz Miejski, Zespół Zamkowy oraz Zamek Książąt Pomorskich.