Odszkodowania Włocławek - kancelaria prawna Take Care Polska

Według przepisów drogowych, jeśli kolizja została spowodowana przez innego uczestnika ruchu, koszty koszty usunięcia szkody pojazdu osoby poszkodowanej powinny zostać pokryte przez ubezpieczyciela. Czasem jednak wypłacona kwota jest zaniżona. Jakie mamy opcje w takiej sytuacji? Oczywiście można próbować dochodzić swoich praw w sądzie, jest to jednak proces czasochłonny i stresujący, a jego wynik – niepewny. Alternatywą jest odzyskanie odszkodowania za pomocą dopłaty. Jeśli jesteś zainteresowany dochodzeniem odszkodowania z naszą pomocą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, przeznaczoną dla mieszkańców Włocławka.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Jak w trzech krokach odzyskać zaniżone odszkodowanie powypadkowe OC/AC we Włocławku?

Zgłoś się do nas z przygotowanymi zdjęciami i dokumenty dotyczącymi zdarzenia. Do dokumentów, które pozwolą nam na dokładną weryfikację odszkodowania należą kosztorysy, opisy szkody, wyceny oraz skan polisy i inne. Analizę przeprowadzimy bezpłatnie. Decyzję, czy zgodzisz się na zaproponowane przez nas warunki, pozostawiamy Tobie! Od otrzymania nieodpłatnej analizy sytuacji dzielą Cię trzy kroki:

 • Skontaktuj się z nami osobiście lub przez stronę internetową i dostarcz nam potrzebne dokumenty w sprawie zdarzenia.
 • Dokonamy analizy i przekażemy Ci informację zwrotną, przedstawiając naszą ewentualną propozycję.
 • Jeśli przedstawione warunki będą Ci odpowiadały, podpiszemy umowę. Ty odzyskasz należne pieniądze - bez ryzyka, marnowania czasu i dodatkowych kosztów, my zaś zyskamy możliwość negocjacji z ubezpieczycielem.

 

Możemy Ci pomóc przy tych rodzajach odszkodowań

Szkody komunikacyjne - powypadkowe

Oferujemy pomoc w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach samochody. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Nie chcesz długo czekać na należne Ci odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki medycznej lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalanie mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Sprawdź nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Włocławek

Zaufaj nam w dochodzeniu odszkodowania - sprawdź dlaczego?

Jeśli interesuje Cię uzyskanie wysokiego odszkodowania, polecamy skorzystanie z naszych usług. Niezaprzeczalną zaletą współpracy ze wsparciem Take Care Polska jest czytelny i sprawny proces odszkodowawczy.

Analizujemy kosztorysy oraz aspekty prawne, które pozwalają na odpowiednie odszkodowanie. W sprawach takich jak dochodzenie odszkodowania na terenie Włocławka wielu klientów również docenia nasze szybkie tempo pracy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przelać pieniądze na konto ofiary lub jej bliskich.

Stłuczka lub wypadek? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc przy odszkodowaniu!

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym jest jednym z najczęściej wypłacanych rekompensat, które przekazywane są poszkodowanym za wyrządzoną szkodę. To efekt rozwiniętej infrastruktury wielu miast w Polsce i intensywnego życia mieszkańców.

Kolizja lub wypadek na drodze to często niezwykle stresujące przeżycie z przykrymi konsekwencjami w postaci szkód materialnych lub problemów zdrowotnych. Dlatego o odpoczynek psychiczny należy zadbać w pierwszej kolejności, a rekompensatę pozostawić tym, którzy mają z nim styczność na co dzień, czyli ekspertom.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej?

Oddajemy się w ręce lekarzy i liczymy na bardzo staranną opiekę. Niestety, nie we wszystkich przypadkach jest to prawdą. Zdarzają się sytuacje, w których stan zdrowia pogarsza się w gabinecie zabiegowym lub szpitalu.

Jednak osobom, które w wyniku zaniedbania personelu medycznego doznały uszczerbku na zdrowiu lub pogorszenia stanu zdrowia, przysługuje odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej. Ponieważ tego typu sytuacje nie są łatwe do rozwiązania, warto skorzystać z pomocy firmy, która profesjonalnie zajmuje się takimi przypadkami.

Kto może otrzymać wyższe odszkodowanie komunikacyjne we Włocławku?

Aby skorzystać z oferty dodatkowego odszkodowania OC/AC, konieczne jest spełnienie podanych warunków. Sprawdź, czy Twoja sprawa się kwalifikuje!

 • Odszkodowanie zostało zaniżone
 • Towarzystwo ubezpieczeniowe rozliczyło szkodę w formie gotówkowej, czyli wypłaty pieniędzy
 • Ubezpieczyciel wydał swoją decyzję w ostatnich 3 latach
 • Zdarzenie przytrafiło się na terenie Polski
 • Nie odsprzedałeś wcześniej praw do roszczeń innemu podmiotowi

Nasza firma pomaga odzyskiwaniu wyższych odszkodowaniach OC/AC we Włocławku oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Włocławek

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych OC/AC za pomocą dopłaty?

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, sprawdź sam, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty odzyskiwania odszkodowania:

 • Analizę przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatnie, zatem warto spróbować
 • Jeśli podpiszemy umowę, poznaną już wcześniej wypłatę otrzymasz w ciągu kilku dni
 • To, czy zdecydujesz się na współpracę, zależy tylko od Ciebie
 • Nie ponosisz żadnych kosztów
 • Nie podejmujesz ryzyka związanego z postępowaniem sądowym

Odszkodowanie Włocławek – przykład naszej pomocy

Stłuczka do której doszła na skrzyżowaniu w miejscowości Włocławek była spowodowana brakiem ustąpienia pierwszeństwo. Uszkodzony samochód Suzuki Grand Vitara był własnością Pana Huberta. Koszty naprawy według obliczeń Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wynosiły : 3700 zł. Pan Hubert zgłaszając się do naszej firmy otrzymał propozycję dodatkowego odszkodowania w kwocie 2400 zł. Całość wysokość odszkodowania, jakie otrzymał nasz klient to : 3700 + 2400 = 6100 zł.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Włocławek

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Włocławku?

Włocławek – trzecie co do wielkości miasto w województwie, liczy ponad 109 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 84,32 km². Należy do najstarszych miast w naszym kraju. To jeden z największych ośrodków administracyjnych i gospodarczych województwa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą kulturalną i sportową.