Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe Gdynia

Każde zdarzenie drogowe ( czy to w Gdyni czy innej miejscowości ) powoduje stres i nerwy, ale niestety często kłopoty dopiero się zaczynają! Jeśli to nie Ty przyczyniłeś się do powstania szkody, koszty naprawy Twojego pojazdu są po stronie ubezpieczyciela, ale... czasem okazuje się, że wyliczone przez niego odszkodowanie jest za niskie. Prawo zezwala oczywiście na skierowanie sprawy do sądu, lecz oznacza to ryzyko przegranej, długi czas oczekiwania, a także wysokie dodatkowe koszty. Alternatywą jest skorzystanie z odzyskiwania odszkodowań na drodze dopłaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Gdyni!

Jak można otrzymać wyższe odszkodowanie po wypadku w Gdyni?

Jeśli przyjdziesz lub napiszesz do nas i dostarczysz posiadaną dokumentacją w sprawie zdarzenia, możemy pomóc Ci ocenić, czy rzeczywiście zostało zaniżone odszkodowanie. Jeśli tak, możesz uzyskać naszą pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania! Jak to zrobić?

 • Skontaktuj się z naszą firmą i dostarcz nam dokumenty, które pomogą w ocenie przypadku. Jest ona darmowa! Takimi dokumentami będą m.in. wyceny, polisa ubezpieczeniowa, zdjęcia, kosztorysy, opinie, oraz decyzja ubezpieczyciela.
 • Po wykonaniu weryfikacji odszkodowania skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając propozycję dodatkowych pieniędzy.
 • Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki, od razu możemy podpisać umowę przeniesienia praw do roszczeń i tym sposobem w ciągu kilku dni odzyskasz należne Ci pieniądze.

Odszkodowania Gdynia

Kto może skorzystać z dochodzenia odszkodowania powypadkowego z pomocą dopłaty?

Abyś mógł skorzystać z oferowanego przez nas odzyskiwania odszkodowań z pomocą dopłaty, sytuacja musi spełniać kilka warunków:

 • Odszkodowanie jest zaniżone
 • Decyzja o odszkodowaniu i wypłata od ubezpieczyciela nie przedawniły się (nie minęło więcej niż 3 lata)
 • Nie podpisałeś porozumienia ani ugody z ubezpieczycielem
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa nie zostały już wcześniej przeniesione na inny podmiot zewnętrzny

Z chęcią pomożemy Ci w odzyskaniu należnego odszkodowania po wypadku w Gdyni, ale także na terenie całej Polski.

Odszkodowania Gdynia

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty?

Oferowana przez nas alternatywa dla rozprawy sądowej to zdecydowanie szybszy, mniej ryzykowny i mniej kosztowny sposób na zyskanie dodatkowego odszkodowania powypadkowego i komunikacyjnego.

 • Analizę przeprowadzimy dla Ciebie za darmo, zatem możesz tylko zyskać, a z pewnością nic nie stracisz
 • Cały proces aż do wypłaty potrwa zaledwie kilka dni
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Wypłata ustalonej na umowie kwoty następuje w ciągu kilku dni
 • Nie ma ukrytych, dodatkowych kosztów
 • Wypłacone pieniądze otrzymasz niezależnie od dalszych wyników dochodzenia pieniędzy
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Gdynia

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Gdynia - co warto wiedzieć?

Gdynia – część Trójmiasta i kolejne wielkie miasto portowe regionu. liczy ponad 245 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 135,14 km². Warto odwiedzić wieżowce Sea Towers oraz wybrać się na malowniczą polską plażę.