Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe OC / AC Gdynia

Każde zdarzenie drogowe ( czy to w Gdyni czy innej miejscowości ) powoduje stres i nerwy, ale niestety często kłopoty dopiero się zaczynają! Jeśli to nie Ty przyczyniłeś się do powstania szkody, koszty naprawy Twojego pojazdu są po stronie ubezpieczyciela, ale... czasem okazuje się, że wyliczone przez niego odszkodowanie jest za niskie. Prawo zezwala oczywiście na skierowanie sprawy do sądu, lecz oznacza to ryzyko przegranej, długi czas oczekiwania, a także wysokie dodatkowe koszty. Alternatywą jest skorzystanie z odzyskiwania odszkodowań na drodze dopłaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dochodzenia odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Gdyni!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Gdynia

Take Care Polska sp. z o. o. to firma, która świadczy usługi związane z odzyskiwaniem odszkodowań. Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy pomagają w sprawach majątkowych, zdrowotnych, a także szkodach komunikacyjnych. Naszym głównym celem jest pomoc osobom poszkodowanym.

Oferujemy pomoc, jeżeli tylko spełnione są podstawowe kryteria:

 • sprawa nie jest przedawniona,
 • wypłacone odszkodowanie było zaniżone,
 • ugody lub porozumienia nie były podpisywane z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Nasi klienci najczęściej wybierają usługę skupu odszkodowań przez naszą kancelarię. Jest to zarazem szybki i bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowego odszkodowania. Po podpisaniu umowy w ciągu kilku dni przelew trafia na konto.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak można otrzymać wyższe odszkodowanie po wypadku w Gdyni?

Jeśli przyjdziesz lub napiszesz do nas i dostarczysz posiadaną dokumentacją w sprawie zdarzenia, możemy pomóc Ci ocenić, czy rzeczywiście zostało zaniżone odszkodowanie. Jeśli tak, możesz uzyskać naszą pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania! Jak to zrobić?

 • Skontaktuj się z naszą firmą i dostarcz nam dokumenty, które pomogą w ocenie przypadku. Jest ona darmowa! Takimi dokumentami będą m.in. wyceny, polisa ubezpieczeniowa, zdjęcia, kosztorysy, opinie, oraz decyzja ubezpieczyciela.
 • Po wykonaniu weryfikacji odszkodowania skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając propozycję dodatkowych pieniędzy.
 • Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki, od razu możemy podpisać umowę przeniesienia praw do roszczeń i tym sposobem w ciągu kilku dni odzyskasz należne Ci pieniądze.

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania Gdynia

Profesjonalne dochodzenie odszkodowań - czy warto skorzystać?

Jeśli potrzebujesz pomocy w dochodzeniu odszkodowania w Gdyni, chcesz przyspieszyć proces, lub zwiększyć swoje szanse na wysokie zadośćuczynienie, zapraszamy do kontaktu. Take Care Polska to profesjonalna kancelaria z doświadczeniem, wspierająca naszych klientów w dochodzeniu odszkodowań.

Odzyskiwanie odszkodowania poprzedzone musi być rozmową z poszkodowanym, jego rodziną lub pośrednikiem. Na podstawie rozmowy oraz zebranej dokumentacji, a także kosztorysów, analizujemy sprawę pod kątem prawnym i możliwe sposoby zyskania odszkodowania. Zapewniamy szybkie, sprawne i klarowne dla klienta dochodzenie odszkodowania w Gdyni, by poszkodowany lub jego bliscy mogli bez stresu odzyskać należne im pieniądze.

Odszkodowania powypadkowe w Gdyni - możesz na nas liczyć!

Odszkodowania powypadkowe to jedno ze świadczeń, o jakie najczęściej ubiegają się mieszkańcy Gdyni. Duży ruch, pośpiech i rozbudowana infrastruktura powodują częste kolizje oraz wypadki na drogach. Zdarzenie drogowe to dla poszkodowanych zawsze spora dawka stresu i nerwów. Później dochodzą również konsekwencje materialne, a często i zdrowotne. Aby móc skupić się na rekonwalescencji, warto proces dochodzenia odszkodowania oddać w ręce fachowców, zyskując pewność szybkiego i satysfakcjonującego rozwiązania sprawy.

Pomoc z odszkodowaniem za błąd medyczny

Placówki medyczne oraz szpitale to miejsca, w których powinniśmy bez stresu powierzyć swoje zdrowie w ręce pracowników służby zdrowia. Niestety, czasem stan pacjenta właśnie w takim miejscu ulegnie pogorszeniu. Jeśli stało się to po wizycie w placówce medycznej, poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie za popełniony błąd medyczny. Postępowanie w podobnych sytuacjach nie należy do łatwych, dlatego wiele osób decyduje się na pomoc profesjonalnej firmy, zajmującej się zawodowo dochodzeniem odszkodowań za błędy medyczne.

Kto może skorzystać z dochodzenia odszkodowania powypadkowego z pomocą dopłaty?

Abyś mógł skorzystać z oferowanego przez nas odzyskiwania odszkodowań z pomocą dopłaty, sytuacja musi spełniać kilka warunków:

 • Odszkodowanie jest zaniżone
 • Decyzja o odszkodowaniu i wypłata od ubezpieczyciela nie przedawniły się (nie minęło więcej niż 3 lata)
 • Nie podpisałeś porozumienia ani ugody z ubezpieczycielem
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa nie zostały już wcześniej przeniesione na inny podmiot zewnętrzny

Z chęcią pomożemy Ci w odzyskaniu należnego odszkodowania po wypadku w Gdyni, ale także na terenie całej Polski.

Odszkodowania Gdynia

Jakie są zalety odzyskiwania odszkodowań za pomocą dopłaty?

Oferowana przez nas alternatywa dla rozprawy sądowej to zdecydowanie szybszy, mniej ryzykowny i mniej kosztowny sposób na zyskanie dodatkowego odszkodowania powypadkowego i komunikacyjnego.

 • Analizę przeprowadzimy dla Ciebie za darmo, zatem możesz tylko zyskać, a z pewnością nic nie stracisz
 • Cały proces aż do wypłaty potrwa zaledwie kilka dni
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej
 • Wypłata ustalonej na umowie kwoty następuje w ciągu kilku dni
 • Nie ma ukrytych, dodatkowych kosztów
 • Wypłacone pieniądze otrzymasz niezależnie od dalszych wyników dochodzenia pieniędzy

Odszkodowanie powypadkowe - nasza sprawa z Gdyni

Towarzystwo Ubezpieczeniowe biorące odpowiedzialność za kolizję na samochodzie Fiat Doblo z 2017 roku, który był zarejestrowany na firmę wypłaciło kwotę netto ( która jest wypłacana w momencie kiedy samochód jest zarejestrowany na firmę lub jest w środkach trwałych firmy) w wysokości 1150 zł. Pani Marzena o tym nie wiedziała i przyjęła kwotę z TU. Po naszej kalkulacji proponowaliśmy również kwotę netto, w trakcie rozmowy okazało się, że TU popełniło błąd i wypłata powinna być w kwocie brutto. Nasi konsultanci otrzymali upoważnienie od Pani Marzeny w celu kontaktu z opiekunem szkody i wyjaśnili całą sytuację oraz poprosili o wypłatę różnicy VAT-u. Po wyrównaniu odszkodowania ze strony Zakładu Ubezpieczeń, została podpisana umowa z poszkodowaną. Nasza oferta dodatku do odszkodowania to 2800 zł, która w zupełności wystarczyła na naprawę samochodu.

sprawa o odszkodowanie - Gdynia

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Gdynia

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Gdynia - co warto wiedzieć?

Gdynia – część Trójmiasta i kolejne wielkie miasto portowe regionu. liczy ponad 245 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 135,14 km². Warto odwiedzić wieżowce Sea Towers oraz wybrać się na malowniczą polską plażę.