Odszkodowania powypadkowe oraz komunikacyjne OC/AC Toruń

Pomimo odpowiedzialności finansowej ubezpieczycieli za pokrycie szkody związanej ze zdarzeniem drogowym nie spowodowanym przez Ciebie, zdarza się, że wypłacona kwota odszkodowania jest zbyt niska. W takim przypadku prawo jest po Twojej stronie, dlatego możesz złożyć wniosek do sądu. Takie działanie jednak z pewnością wygeneruje dodatkowe koszty rozpraw i prawników, będzie ryzykowne, czasochłonne i stresujące. Dlatego warto rozważyć alternatywne rozwiązanie, jakim jest dochodzenie wyższego odszkodowania z pomocą firmy zewnętrznej. Zobacz, na czym to polega i jak możesz odzyskać należną kwotę odszkodowania powypadkowego OC / AC w Toruniu!

Jak można odzyskać zaniżone odszkodowanie komunikacyjne OC/AC w Toruniu?

Nasza firma bezpłatnie może dokonać weryfikacji Twojego odszkodowania. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, wystarczą 3 proste kroki!

 • Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację, a także dostarcz nam dokumentację– opisy zdarzenia / szkody, zdjęcia, wyceny, protokoły, skan polisy itp.
 • Po 2-3 dniach, gdy analiza będzie gotowa skontaktujemy się z Tobą przedstawiając jej wynik i składając ewentualną propozycję pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym.
 • Jeśli warunki będą Ci odpowiadały, możemy podpisać umowę. Ty zyskasz wyższą kwotę odszkodowania komunikacyjnego OC/AC, my zaś prawo do negocjacji z ubezpieczycielem. Nawet, jeśli nie uda się nam nic wywalczyć, Ty nie ryzykujesz – kwota pozostanie u Ciebie niezależnie od dalszego wyniku procesu!

Odszkodowania OC / AC Toruń

Kto może skorzystać z dodatkowego odszkodowania komunikacyjnego / powypadkowego?

Aby możliwa była wypłata dodatkowego odszkodowania musi zostać spełnionych kilka warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela zapadła nie wcześniej niż 3 lata temu, po tym czasie sprawa byłaby już przedawniona
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu przez ubezpieczyciela
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały już wcześniej przeniesione

Nasza firma z chęcią pomoże przy uzyskaniu wyższego odszkodowania powypadkowego w Toruniu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Toruń

Jakie są zalety dochodzenia wyższych odszkodowań OC/AC z pomocą dopłaty?

Skorzystanie z pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania za pomocą dopłaty to nie tylko szybki sposób na dodatkowe środki, ale też pewne i wygodne rozwiązanie:

 • Pieniądze otrzymasz błyskawicznie - w ciągu kilku dni od podpisania cesji szkody
 • Kwotę, jaką możesz zyskać, znasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu z nami umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej sądowej ani długotrwałych, ciągnących się procesów
 • Analiza i weryfikacja odszkodowania nic nie będzie Cię kosztować

Sprawdź dokładnie na czym polega odkup odszkodowania!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Toruń

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Toruniu?

Toruń – siedziba sejmiku, zarządu i marszałka województwa oraz jednostek im podporządkowanych. Piętnaste pod względem liczby ludności miasto liczy ponad 201 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 115,72 km². Warto wybrać się zobaczyć Krzywą Wieżę, Dwór Mieszczański, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, Bulwar filadelfijski, Rynek Staromiejski. I koniecznie wypróbować toruńskich pierników!