Toruń - Odszkodowania powypadkowe oraz komunikacyjne OC/AC

Pomimo odpowiedzialności finansowej ubezpieczycieli za pokrycie szkody związanej ze zdarzeniem drogowym nie spowodowanym przez Ciebie, zdarza się, że wypłacona kwota odszkodowania jest zbyt niska. W takim przypadku prawo jest po Twojej stronie, dlatego możesz złożyć wniosek do sądu. Takie działanie jednak z pewnością wygeneruje dodatkowe koszty rozpraw i prawników, będzie ryzykowne, czasochłonne i stresujące. Dlatego warto rozważyć alternatywne rozwiązanie, jakim jest dochodzenie wyższego odszkodowania z pomocą firmy zewnętrznej. Zobacz, na czym to polega i jak możesz odzyskać należną kwotę odszkodowania powypadkowego OC / AC w Toruniu!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem na mieniu lub zdrowotnym?

Kancelaria Odszkodowawcza – oddział Toruń

Take Care Polska sp. z o. o – świadczy pomoc prawną osobom poszkodowanym przez Zakłady Ubezpieczeniowe, które to wypłaciły zbyt niskie odszkodowanie. W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdej sprawy, co pozwala na uzyskanie najwyższego zadośćuczynienia. Nasi specjaliści pomogą w sprawach majątkowych, zdrowotnych oraz szkodach komunikacyjnych.

Oferujemy pomoc, jeśli są spełnione te trzy warunki:

 • nie były zawierane ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym,,
 • szkoda była w ciągu 3 lat,
 • wypłacona został zbyt niska kwota.

Rozwiązaniem które cieszy się największym zainteresowaniem to sprzedaż szkody. Jest to minimum formalności ponieważ po podpisaniu umowy, ustalona kwota w ciągu kilku dni trafia na konto.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Szkody komunikacyjne

Oferujemy wsparcie w sprawach o odszkodowanie za uszkodzone w wypadkach pojazdy. Obsługujemy szkody likwidowane z OC sprawcy oraz AutoCasco.

Dopłaty do odszkodowań

Potrzebujesz szybko odzyskać należne odszkodowanie? Sprawdź na czym polega dopłata do odszkodowania. Dodatkowe odszkodowanie otrzymasz od nas w ciągu kilku dni.

Szkody zdrowotne - osobowe

Odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub w rolnictwie i masz problem z odszkodowaniem z tego tytułu? Zgłoś się do nas.

Błędy medyczne / lekarskie

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich, złej diagnostyki lub nieudanej operacji.

Szkody na mieniu

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za uszkodzony dach, zalane mieszkanie oraz za każdy inny rodzaj szkody na Twojej nieruchomości.

Zadośćuczynienie po śmierci

Doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w związku z wypadkiem, masz prawo ubiegać się zadośćuczynienie. Skontakuj się z nami i dowiedź się co Ci się należy.

Jak można odzyskać zaniżone odszkodowanie komunikacyjne OC/AC w Toruniu?

Nasza firma bezpłatnie może dokonać weryfikacji Twojego odszkodowania. Jeśli chcesz, byśmy ją dla Ciebie wykonali, wystarczą 3 proste kroki!

 • Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację, a także dostarcz nam dokumentację– opisy zdarzenia / szkody, zdjęcia, wyceny, protokoły, skan polisy itp.
 • Po 2-3 dniach, gdy analiza będzie gotowa skontaktujemy się z Tobą przedstawiając jej wynik i składając ewentualną propozycję pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym.
 • Jeśli warunki będą Ci odpowiadały, możemy podpisać umowę. Ty zyskasz wyższą kwotę odszkodowania komunikacyjnego OC/AC, my zaś prawo do negocjacji z ubezpieczycielem. Nawet, jeśli nie uda się nam nic wywalczyć, Ty nie ryzykujesz – kwota pozostanie u Ciebie niezależnie od dalszego wyniku procesu!

 

Poznaj nasze atuty

Ponad 10 lat na rynku

... i setki zadowolownych klientów.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza odszkodowania

U nas weryfikacja wypłaconego odszkodowania i przygotowanie oferty współpracy jest zawsze darmowe.

Działamy szybko i skutecznie

Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższe odszkodowanie w jak najkrótszym czasie.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania

Mamy możliwości, aby przejąć i poprowadzić proces odszkodowawczy na etapie polubownym oraz sądowym.

Działamy na terenie całej Polski

Możemy Ci pomóc przy dochodzeniu odszkodowania bez względu na to gdzie mieszkasz.

Odszkodowania OC / AC Toruń

Jakie są powody, dla których warto wybrać nas do uzyskania odszkodowania?

Jeżeli poszukujesz wsparcia w procesie uzyskania odszkodowania w Toruniu, z pewnością warto zwrócić się do nas. Współpracując z Take Care Polska, zapewniamy jasny i efektywny sposób dochodzenia odszkodowania.

Dokonujemy szczegółowej analizy sprawy, badając rachunki oraz aspekty prawne, które pozwolą na uzyskanie odpowiedniej rekompensaty. Szybkość naszej pracy w odzyskiwaniu odszkodowań z pewnością zostanie doceniona przez wiele osób. Naszym celem jest przekazanie środków na konto poszkodowanego lub jego krewnych jak najszybciej.

Odszkodowania komunikacyjne w Toruniu – jak możemy Ci pomóc?

Odszkodowanie po wypadku drogowym jest jednym z najbardziej powszechnych świadczeń, które przysługują poszkodowanym za poniesione straty. Jest to spowodowane rozbudowaną infrastrukturą i aktywnością mieszkańców.

Wypadek komunikacyjny często bywa stresującym wydarzeniem, prowadzącym do negatywnych konsekwencji w postaci uszkodzeń majątkowych czy pogorszenia zdrowia. Dlatego warto przede wszystkim dbać o swoje dobre samopoczucie, a sprawy odszkodowania powierzyć doświadczonym ekspertom.

Wsparcie w uzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny

Gdy korzystamy z usług lekarzy, oczekujemy najwyższej jakości opieki. Niestety, czasem rzeczywistość bywa inna, a stan zdrowia pacjenta może się pogorszyć właśnie w placówce medycznej.

Osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub pogorszenia zdrowia w wyniku zaniedbań ze strony personelu medycznego, mają prawo do odszkodowania za błąd medyczny. Ze względu na trudności związane z tego rodzaju sprawami, warto skorzystać z pomocy firmy specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne.

Kto może skorzystać z dodatkowego odszkodowania komunikacyjnego / powypadkowego?

Aby możliwa była wypłata dodatkowego odszkodowania musi zostać spełnionych kilka warunków:

 • Decyzja ubezpieczyciela zapadła nie wcześniej niż 3 lata temu, po tym czasie sprawa byłaby już przedawniona
 • Rozliczenie szkody polegało na wypłacie pieniędzy poszkodowanemu przez ubezpieczyciela
 • Zdarzenie miało miejsce w Polsce
 • Prawa do roszczeń nie zostały już wcześniej przeniesione

Nasza firma z chęcią pomoże przy uzyskaniu wyższego odszkodowania powypadkowego w Toruniu oraz na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Toruń

Jakie są zalety dochodzenia wyższych odszkodowań OC/AC z pomocą dopłaty?

Skorzystanie z pomocy przy odzyskiwaniu odszkodowania za pomocą dopłaty to nie tylko szybki sposób na dodatkowe środki, ale też pewne i wygodne rozwiązanie:

 • Pieniądze otrzymasz błyskawicznie - w ciągu kilku dni od podpisania cesji szkody
 • Kwotę, jaką możesz zyskać, znasz jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu z nami umowy
 • Nie podejmujesz ryzyka przegranej sądowej ani długotrwałych, ciągnących się procesów
 • Analiza i weryfikacja odszkodowania nic nie będzie Cię kosztować

Sprawdź dokładnie na czym polega odkup odszkodowania!

Nasza sprawa o odszkodowanie z Torunia

Klientka która miała stłuczkę w miejscowości Toruń, otrzymała kosztorys z Towarzystwa Ubezpieczeniowego na kwotę prawie 15500 zł. Przeliczenie kosztorysu pozwoliło na zaproponowanie dodatkowego odszkodowania w wysokości 4500 zł. Pani Anna zaakceptowała nasza ofertę i została poproszona o wysłanie decyzji, dowodu rejestracyjnego oraz numeru konta do przygotowania umowy. Dzięki naszej pomocy klientka mogła uzyskać w sumie kwotę 15500 + 4500 = 20000 zł.

sprawa o odszkodowanie Toruń

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Toruń

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Co warto wiedzieć o Toruniu?

Toruń – siedziba sejmiku, zarządu i marszałka województwa oraz jednostek im podporządkowanych. Piętnaste pod względem liczby ludności miasto liczy ponad 201 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 115,72 km². Warto wybrać się zobaczyć Krzywą Wieżę, Dwór Mieszczański, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, Bulwar filadelfijski, Rynek Staromiejski. I koniecznie wypróbować toruńskich pierników!