Odszkodowania powypadkowe oraz komunikacyjne z OC/AC Ostrów Wielkopolski

Jeśli brałeś udział w zdarzeniu drogowym, które nie było z Twojej winy to koszty naprawy Twojego uszkodzonego pojazdu powinien pokryć ubezpieczyciel. Co jednak, gdy wypłaci on odszkodowanie, ale okaże się ono zaniżone? Po pierwsze, masz prawo odwołać się od jego decyzji, a także pozwać ubezpieczyciela do sądu. Jest to jednak ryzykowne, ponieważ nie znasz przebiegu rozprawy – dlatego mamy dla Ciebie alternatywę! Jest to odzyskiwanie odszkodowań za pomocą dopłaty. Sprawdź, jak uzyskać wyższą kwotę odszkodowania powypadkowego OC / AC w Ostrowie Wielkopolskim!

Jak skorzystać z dochodzenia odszkodowań OC/AC w Ostrowie Wielkopolskim?

Chcesz sprawdzić, czy możesz otrzymać większe odszkodowanie, a jeśli tak, to w jakiej kwocie...? Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie taką weryfikację odszkodowania. Przynieś lub wyślij nam wszystkie zdjęcia oraz dokumenty dotyczące zdarzenia. Aby zyskać analizę:

 • Zadzwoń, napisz maila lub przyjdź do nas osobiście i dostarcz dokumentację dotyczącą zdarzenia: kosztorysy, polisę, decyzję, wyceny, zdjęcia i opisy.
 • Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2-3 dni i złożymy ewentualną propozycję pomocy przy odszkodowaniu powypadkowym / komunikacyjnym.
 • Jeśli zaakceptujesz warunki, możemy podpisać umowę cesję szkody i w ten sposób szybko odzyskasz należne Ci pieniądze – bez żadnego ryzyka.

Odszkodowania OC / AC Ostrów Wielkopolski

Do kogo kierujemy ofertę odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych w Ostrowie Wielkopolskim?

Aby uzyskać od nas wyższe odszkodowanie, konieczne jest spełnienie czterech warunków:

 • Ubezpieczyciel rozliczył szkodę poprzez wypłatę pieniędzy, a jego decyzja zapadła nie wcześniej niż przed upływem trzech lat
 • Nie zawarto z ubezpieczycielem porozumienia stron ani ugody
 • Prawa do roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego nie zostały uprzednio przeniesione cesją na inny podmiot
 • Wypadek / kolizja przytrafiła się na terenie naszego kraju

Nasza firma walczy o wyższe odszkodowania powypadkowe z OC i AC dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, jak również na terenie całej Polski.

Odszkodowania OC / AC Ostrów Wielkopolski

Dlaczego warto dochodzić wyższych odszkodowań komunikacyjnych OC/AC za pomocą dopłaty?

Analiza jest bezpłatna, możesz zatem tylko zyskać! Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji dochodzenia odszkodowań za pomocą dopłaty?

 • Jeśli podpiszemy cesję, pieniądze wypłacimy w ciągu kilku dni
 • Kwotę do wypłaty poznasz jeszcze przed podpisaniem umowy
 • Nie potrzebujesz prawnika, nie ponosisz żadnych kosztów, a formalności są ograniczone do minimum
 • Nie ryzykujesz w sądzie, gdzie wynik rozprawy jest zawsze niepewny
Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem OC/AC? Skorzystaj z odszkodowania OC / AC Ostrów Wielkopolski

Zakład ubezpieczeń przyznał Ci odszkodowanie, które nie pokrywa kosztów naprawy pojazdu? Nie chcesz samodzielnie dochodzić swoich praw w sądzie?

Skorzystaj z dopłaty do odszkodowania. To prosty, wygodny i skuteczny sposób na dodatkowe odszkodowanie. Bez prowadzenia sporu z ubezpieczycielem.

Masz problem z zaniżonym odszkodowaniem? Zadzwoń!

Nasze porady, wstępne analizy i informacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy. Infolinia: 605-965-855

infolinia pomoc w odszkodowaniu

Ostrów Wielkopolski - co warto wiedzieć?

Ostrów Wielkopolski - jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, liczy ponad 69 tys. mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 41,9 km². Warto wybrać się m.in. na Kościół NMP Królowej Polski oraz Nową Synagogę.